Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kosovska Mitrovica - Nis timetable

thursday, 20.02.2020.
13:30 18:10 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica
dep. 13:30
Zvecan
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Srbovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Banjska
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Socanica
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
32 km
Lesak
arr. 14:30
dep. 14:30
42 km
Jarinje
arr. 14:35
dep. 14:35
46 km
Raska, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
64 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:10
dep. 15:10
74 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
79 km
Biljanovac
arr. 15:20
dep. 15:20
84 km
Josanicka Banja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
94 km
Jelakci
arr. 15:45
dep. 15:45
102 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:05
dep. 16:05
121 km
Brus, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
138 km
Blace, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
169 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
199 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
232 km
Kosovska Mitrovica - Nis timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
13:30 18:10 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica
dep. 13:30
Zvecan
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Srbovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Banjska
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Socanica
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
32 km
Lesak
arr. 14:30
dep. 14:30
42 km
Jarinje
arr. 14:35
dep. 14:35
46 km
Raska, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
64 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:10
dep. 15:10
74 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
79 km
Biljanovac
arr. 15:20
dep. 15:20
84 km
Josanicka Banja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
94 km
Jelakci
arr. 15:45
dep. 15:45
102 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:05
dep. 16:05
121 km
Brus, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
138 km
Blace, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
169 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
199 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
232 km
Kosovska Mitrovica - Nis timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
13:30 18:10 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica
dep. 13:30
Zvecan
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Srbovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Banjska
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Socanica
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
32 km
Lesak
arr. 14:30
dep. 14:30
42 km
Jarinje
arr. 14:35
dep. 14:35
46 km
Raska, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
64 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:10
dep. 15:10
74 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
79 km
Biljanovac
arr. 15:20
dep. 15:20
84 km
Josanicka Banja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
94 km
Jelakci
arr. 15:45
dep. 15:45
102 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:05
dep. 16:05
121 km
Brus, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
138 km
Blace, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
169 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
199 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
232 km
Kosovska Mitrovica - Nis timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
13:30 18:10 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica
dep. 13:30
Zvecan
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Srbovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Banjska
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Socanica
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
32 km
Lesak
arr. 14:30
dep. 14:30
42 km
Jarinje
arr. 14:35
dep. 14:35
46 km
Raska, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
64 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:10
dep. 15:10
74 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
79 km
Biljanovac
arr. 15:20
dep. 15:20
84 km
Josanicka Banja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
94 km
Jelakci
arr. 15:45
dep. 15:45
102 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:05
dep. 16:05
121 km
Brus, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
138 km
Blace, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
169 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
199 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
232 km
Kosovska Mitrovica - Nis timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
13:30 18:10 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica
dep. 13:30
Zvecan
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Srbovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Banjska
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Socanica
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
32 km
Lesak
arr. 14:30
dep. 14:30
42 km
Jarinje
arr. 14:35
dep. 14:35
46 km
Raska, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
64 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:10
dep. 15:10
74 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
79 km
Biljanovac
arr. 15:20
dep. 15:20
84 km
Josanicka Banja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
94 km
Jelakci
arr. 15:45
dep. 15:45
102 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:05
dep. 16:05
121 km
Brus, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
138 km
Blace, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
169 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
199 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
232 km
Kosovska Mitrovica - Nis timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
13:30 18:10 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica
dep. 13:30
Zvecan
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Srbovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Banjska
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Socanica
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
32 km
Lesak
arr. 14:30
dep. 14:30
42 km
Jarinje
arr. 14:35
dep. 14:35
46 km
Raska, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
64 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:10
dep. 15:10
74 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
79 km
Biljanovac
arr. 15:20
dep. 15:20
84 km
Josanicka Banja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
94 km
Jelakci
arr. 15:45
dep. 15:45
102 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:05
dep. 16:05
121 km
Brus, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
138 km
Blace, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
169 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
199 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
232 km
Kosovska Mitrovica - Nis timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
13:30 18:10 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica
dep. 13:30
Zvecan
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Srbovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Banjska
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Socanica
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
32 km
Lesak
arr. 14:30
dep. 14:30
42 km
Jarinje
arr. 14:35
dep. 14:35
46 km
Raska, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
64 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:10
dep. 15:10
74 km
Baljevac kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
79 km
Biljanovac
arr. 15:20
dep. 15:20
84 km
Josanicka Banja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
94 km
Jelakci
arr. 15:45
dep. 15:45
102 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:05
dep. 16:05
121 km
Brus, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
138 km
Blace, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
169 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
199 km
Nis, Bus station
arr. 18:10
232 km

Naselja Kosovska Mitrovica i Nis su međusobno udaljena ~232 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 40min., a najduže 04h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosovska Mitrovica je u 13:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.