Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kosovska Kamenica - Vranje timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:30 06:15 (00:45)
ASBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 05:30
Berivojce
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Koretin, Kov.
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Koretin
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
48 km
12:30 13:50 (01:20)
ASBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 12:30
Berivojce
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Koretin
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:15
dep. 13:15
30 km
Bujanovac, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
31 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 13:22
dep. 13:22
32 km
Srpska Kuca
arr. 13:25
dep. 13:25
33 km
Vranje, Bus station
arr. 13:50
49 km
Kosovska Kamenica - Vranje timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:30 06:15 (00:45)
ASBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 05:30
Berivojce
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Koretin, Kov.
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Koretin
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
48 km
12:30 13:50 (01:20)
ASBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 12:30
Berivojce
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Koretin
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:15
dep. 13:15
30 km
Bujanovac, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
31 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 13:22
dep. 13:22
32 km
Srpska Kuca
arr. 13:25
dep. 13:25
33 km
Vranje, Bus station
arr. 13:50
49 km
Kosovska Kamenica - Vranje timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
05:30 06:15 (00:45)
ASBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 05:30
Berivojce
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Koretin, Kov.
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Koretin
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
48 km
12:30 13:50 (01:20)
ASBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 12:30
Berivojce
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Koretin
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:15
dep. 13:15
30 km
Bujanovac, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
31 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 13:22
dep. 13:22
32 km
Srpska Kuca
arr. 13:25
dep. 13:25
33 km
Vranje, Bus station
arr. 13:50
49 km
Kosovska Kamenica - Vranje timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
05:30 06:15 (00:45)
ASBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 05:30
Berivojce
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Koretin, Kov.
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Koretin
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
48 km
12:30 13:50 (01:20)
ASBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 12:30
Berivojce
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Koretin
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:15
dep. 13:15
30 km
Bujanovac, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
31 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 13:22
dep. 13:22
32 km
Srpska Kuca
arr. 13:25
dep. 13:25
33 km
Vranje, Bus station
arr. 13:50
49 km

Naselja Kosovska Kamenica i Vranje su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosovska Kamenica je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 12:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.