Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kosevi - Parunovac timetable

sunday, 08.12.2019.
05:32 06:13 (00:41)
24
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 05:32
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
10.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
14.1 km
11:13 12:13 (01:00)
24
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 11:13
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:15
dep. 11:15
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:20
dep. 11:20
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:22
dep. 11:22
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:25
dep. 11:25
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:27
dep. 11:27
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:28
dep. 11:28
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:29
dep. 11:29
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 12:00
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:01
dep. 12:01
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:04
dep. 12:04
10.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:06
dep. 12:06
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 12:07
dep. 12:07
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 12:11
dep. 12:11
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 12:13
14.1 km
13:58 14:43 (00:45)
24
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 13:58
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:00
dep. 14:00
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:05
dep. 14:05
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:07
dep. 14:07
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:09
dep. 14:09
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:10
dep. 14:10
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:12
dep. 14:12
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:13
dep. 14:13
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:14
dep. 14:14
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:30
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:31
dep. 14:31
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:34
dep. 14:34
10.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:36
dep. 14:36
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 14:37
dep. 14:37
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 14:41
dep. 14:41
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 14:43
14.1 km
19:28 19:58 (00:30)
24
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 19:28
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:35
dep. 19:35
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:37
dep. 19:37
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:39
dep. 19:39
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:40
dep. 19:40
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:42
dep. 19:42
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:43
dep. 19:43
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:44
dep. 19:44
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:49
dep. 19:49
10.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:51
dep. 19:51
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 19:52
dep. 19:52
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 19:56
dep. 19:56
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 19:58
14.1 km
Kosevi - Parunovac timetable
Departures on: monday, 09.12.2019.
05:32 06:13 (00:41)
24
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 05:32
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
10.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
14.1 km
05:53 06:15 (00:22)
2Miloje Zakić
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 05:53
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:00
dep. 06:00
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:02
dep. 06:02
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:05
dep. 06:05
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:07
dep. 06:07
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:08
dep. 06:08
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:09
dep. 06:09
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:14
dep. 06:14
10.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:15
11.4 km
05:57 06:28 (00:31)
24
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 05:57
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:59
dep. 05:59
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:05
dep. 06:05
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:07
dep. 06:07
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:09
dep. 06:09
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:10
dep. 06:10
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
dep. 06:19
10.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:21
dep. 06:21
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 06:22
dep. 06:22
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 06:26
dep. 06:26
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 06:28
14.1 km
06:30 06:58 (00:28)
Zel. stanicaZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 06:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:36
dep. 06:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:38
dep. 06:38
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:41
dep. 06:41
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:43
dep. 06:43
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:45
dep. 06:45
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:46
dep. 06:46
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:48
dep. 06:48
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:49
dep. 06:49
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:52
dep. 06:52
8.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:55
dep. 06:55
9.9 km
Parunovac, IM
arr. 06:56
dep. 06:56
10.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
10.6 km
Parunovac, ZD
arr. 06:58
12.1 km
07:30 07:58 (00:28)
Zel. stanicaZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 07:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:36
dep. 07:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:38
dep. 07:38
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:41
dep. 07:41
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:43
dep. 07:43
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:44
dep. 07:44
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:45
dep. 07:45
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:46
dep. 07:46
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:48
dep. 07:48
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:49
dep. 07:49
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:52
dep. 07:52
8.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:55
dep. 07:55
9.9 km
Parunovac, IM
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
10.6 km
Parunovac, ZD
arr. 07:58
12.1 km
08:22 08:53 (00:31)
24
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 08:22
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:24
dep. 08:24
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:30
dep. 08:30
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:32
dep. 08:32
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 08:34
dep. 08:34
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:35
dep. 08:35
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:37
dep. 08:37
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:38
dep. 08:38
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:39
dep. 08:39
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:41
dep. 08:41
8.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:42
dep. 08:42
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:44
dep. 08:44
10 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:46
dep. 08:46
11.2 km
Parunovac, IM
arr. 08:47
dep. 08:47
11.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
11.9 km
Parunovac, ZD
arr. 08:51
dep. 08:51
13.4 km
Parunovac, 4
arr. 08:53
13.9 km
10:00 10:28 (00:28)
Zel. stanicaZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 10:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 10:06
dep. 10:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:08
dep. 10:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:11
dep. 10:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:13
dep. 10:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:14
dep. 10:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:15
dep. 10:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:16
dep. 10:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 10:18
dep. 10:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:19
dep. 10:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 10:22
dep. 10:22
8.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 10:25
dep. 10:25
9.9 km
Parunovac, IM
arr. 10:26
dep. 10:26
10.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 10:27
dep. 10:27
10.6 km
Parunovac, ZD
arr. 10:28
12.1 km
11:00 11:28 (00:28)
Zel. stanicaZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 11:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:06
dep. 11:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:08
dep. 11:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:11
dep. 11:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:13
dep. 11:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:14
dep. 11:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:15
dep. 11:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:16
dep. 11:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:18
dep. 11:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:19
dep. 11:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:22
dep. 11:22
8.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 11:25
dep. 11:25
9.9 km
Parunovac, IM
arr. 11:26
dep. 11:26
10.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
10.6 km
Parunovac, ZD
arr. 11:28
12.1 km
12:00 12:28 (00:28)
Zel. stanicaZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 12:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:06
dep. 12:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:08
dep. 12:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:11
dep. 12:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:13
dep. 12:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:15
dep. 12:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:16
dep. 12:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:18
dep. 12:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:19
dep. 12:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:22
dep. 12:22
8.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:25
dep. 12:25
9.9 km
Parunovac, IM
arr. 12:26
dep. 12:26
10.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
10.6 km
Parunovac, ZD
arr. 12:28
12.1 km
13:00 13:28 (00:28)
Zel. stanicaZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 13:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:06
dep. 13:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:08
dep. 13:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:11
dep. 13:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:13
dep. 13:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:14
dep. 13:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:15
dep. 13:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:16
dep. 13:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:18
dep. 13:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:19
dep. 13:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:22
dep. 13:22
8.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:25
dep. 13:25
9.9 km
Parunovac, IM
arr. 13:26
dep. 13:26
10.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
10.6 km
Parunovac, ZD
arr. 13:28
12.1 km
13:22 13:53 (00:31)
24
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 13:22
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:30
dep. 13:30
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:32
dep. 13:32
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:34
dep. 13:34
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:35
dep. 13:35
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:37
dep. 13:37
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:38
dep. 13:38
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:41
dep. 13:41
8.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:46
dep. 13:46
11.2 km
Parunovac, IM
arr. 13:47
dep. 13:47
11.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
11.9 km
Parunovac, ZD
arr. 13:51
dep. 13:51
13.4 km
Parunovac, 4
arr. 13:53
13.9 km
14:00 14:28 (00:28)
Zel. stanicaZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 14:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:06
dep. 14:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:08
dep. 14:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:10
dep. 14:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:11
dep. 14:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:13
dep. 14:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:15
dep. 14:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:16
dep. 14:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:18
dep. 14:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:22
dep. 14:22
8.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:25
dep. 14:25
9.9 km
Parunovac, IM
arr. 14:26
dep. 14:26
10.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
10.6 km
Parunovac, ZD
arr. 14:28
12.1 km
15:00 15:28 (00:28)
Zel. stanicaZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 15:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:06
dep. 15:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:08
dep. 15:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:11
dep. 15:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:13
dep. 15:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:15
dep. 15:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:16
dep. 15:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:18
dep. 15:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:19
dep. 15:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:22
dep. 15:22
8.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:25
dep. 15:25
9.9 km
Parunovac, IM
arr. 15:26
dep. 15:26
10.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
10.6 km
Parunovac, ZD
arr. 15:28
12.1 km
15:22 15:53 (00:31)
24
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 15:22
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:30
dep. 15:30
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:32
dep. 15:32
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
dep. 15:44
10.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:46
dep. 15:46
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 15:47
dep. 15:47
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 15:51
dep. 15:51
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 15:53
14.1 km
17:30 17:58 (00:28)
Zel. stanicaZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 17:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:36
dep. 17:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:38
dep. 17:38
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:41
dep. 17:41
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:43
dep. 17:43
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:44
dep. 17:44
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:45
dep. 17:45
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:46
dep. 17:46
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 17:48
dep. 17:48
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:49
dep. 17:49
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 17:52
dep. 17:52
8.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:55
dep. 17:55
9.9 km
Parunovac, IM
arr. 17:56
dep. 17:56
10.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
10.6 km
Parunovac, ZD
arr. 17:58
12.1 km
18:30 18:58 (00:28)
Zel. stanicaZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 18:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:36
dep. 18:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:38
dep. 18:38
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 18:40
dep. 18:40
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:41
dep. 18:41
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:43
dep. 18:43
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 18:44
dep. 18:44
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:45
dep. 18:45
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:46
dep. 18:46
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 18:48
dep. 18:48
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:49
dep. 18:49
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 18:52
dep. 18:52
8.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 18:55
dep. 18:55
9.9 km
Parunovac, IM
arr. 18:56
dep. 18:56
10.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 18:57
dep. 18:57
10.6 km
Parunovac, ZD
arr. 18:58
12.1 km

Naselja Kosevi i Parunovac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosevi je u 05:32 h, dok je poslednji polazak u 19:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.