Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kosevi - Parunovac timetable

saturday, 18.09.2021.
05:32 06:13 (00:41)
24
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 05:32
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
5.5 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
10.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
14.1 km
11:13 12:13 (01:00)
24
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 11:13
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:15
dep. 11:15
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:20
dep. 11:20
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:22
dep. 11:22
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
5.5 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 11:25
dep. 11:25
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:27
dep. 11:27
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:28
dep. 11:28
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:29
dep. 11:29
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 12:00
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:01
dep. 12:01
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:04
dep. 12:04
10.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:06
dep. 12:06
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 12:07
dep. 12:07
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 12:11
dep. 12:11
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 12:13
14.1 km
13:58 14:43 (00:45)
24
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 13:58
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:00
dep. 14:00
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:05
dep. 14:05
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:07
dep. 14:07
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:09
dep. 14:09
5.5 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 14:10
dep. 14:10
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:12
dep. 14:12
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:13
dep. 14:13
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:14
dep. 14:14
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:30
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:31
dep. 14:31
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:34
dep. 14:34
10.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:36
dep. 14:36
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 14:37
dep. 14:37
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 14:41
dep. 14:41
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 14:43
14.1 km
19:28 19:58 (00:30)
24
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 19:28
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:35
dep. 19:35
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:37
dep. 19:37
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:39
dep. 19:39
5.5 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 19:40
dep. 19:40
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:42
dep. 19:42
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:43
dep. 19:43
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:44
dep. 19:44
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:49
dep. 19:49
10.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:51
dep. 19:51
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 19:52
dep. 19:52
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 19:56
dep. 19:56
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 19:58
14.1 km
Kosevi - Parunovac timetable
Departures on: sunday, 19.09.2021.
05:32 06:13 (00:41)
24
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 05:32
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
5.5 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
10.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
14.1 km
11:13 12:13 (01:00)
24
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 11:13
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:15
dep. 11:15
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:20
dep. 11:20
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:22
dep. 11:22
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
5.5 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 11:25
dep. 11:25
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:27
dep. 11:27
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:28
dep. 11:28
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:29
dep. 11:29
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 12:00
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:01
dep. 12:01
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:04
dep. 12:04
10.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:06
dep. 12:06
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 12:07
dep. 12:07
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 12:11
dep. 12:11
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 12:13
14.1 km
13:58 14:43 (00:45)
24
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 13:58
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:00
dep. 14:00
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:05
dep. 14:05
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:07
dep. 14:07
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:09
dep. 14:09
5.5 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 14:10
dep. 14:10
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:12
dep. 14:12
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:13
dep. 14:13
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:14
dep. 14:14
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:30
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:31
dep. 14:31
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:34
dep. 14:34
10.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:36
dep. 14:36
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 14:37
dep. 14:37
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 14:41
dep. 14:41
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 14:43
14.1 km
19:28 19:58 (00:30)
24
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 19:28
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:35
dep. 19:35
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:37
dep. 19:37
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:39
dep. 19:39
5.5 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 19:40
dep. 19:40
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:42
dep. 19:42
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:43
dep. 19:43
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:44
dep. 19:44
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:49
dep. 19:49
10.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:51
dep. 19:51
11.4 km
Parunovac, IM
arr. 19:52
dep. 19:52
11.6 km
Parunovac, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
12.1 km
Parunovac, ZD
arr. 19:56
dep. 19:56
13.6 km
Parunovac, 4
arr. 19:58
14.1 km

Naselja Kosevi i Parunovac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosevi je u 05:32 h, dok je poslednji polazak u 19:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.