Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kosevi - Krusevac timetable

friday, 19.07.2019.
00:08 00:25 (00:17)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 00:08
Kosevi, Zel. stanica
arr. 00:10
dep. 00:10
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 00:14
dep. 00:14
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 00:15
dep. 00:15
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 00:17
dep. 00:17
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 00:19
dep. 00:19
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 00:20
dep. 00:20
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 00:22
dep. 00:22
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 00:23
dep. 00:23
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 00:24
dep. 00:24
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:25
8.3 km
05:32 06:04 (00:32)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 05:32
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
10.2 km
05:53 06:14 (00:21)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 05:53
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:00
dep. 06:00
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:02
dep. 06:02
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:05
dep. 06:05
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:07
dep. 06:07
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:08
dep. 06:08
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:09
dep. 06:09
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:14
10.4 km
05:57 06:19 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 05:57
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:59
dep. 05:59
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:05
dep. 06:05
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:07
dep. 06:07
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:09
dep. 06:09
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:10
dep. 06:10
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
10.2 km
06:27 06:40 (00:13)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 1
dep. 06:27
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
7.4 km
06:30 06:52 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 06:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:36
dep. 06:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:38
dep. 06:38
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:41
dep. 06:41
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:43
dep. 06:43
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:45
dep. 06:45
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:46
dep. 06:46
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:48
dep. 06:48
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:49
dep. 06:49
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:52
8.9 km
06:44 07:07 (00:23)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Railway station
dep. 06:44
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
3 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
7 km
06:56 07:20 (00:24)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 06:56
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:57
dep. 06:57
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:05
dep. 07:05
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:08
dep. 07:08
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:10
dep. 07:10
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:12
dep. 07:12
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:14
dep. 07:14
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:16
dep. 07:16
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:18
dep. 07:18
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:20
8.3 km
06:57 07:15 (00:18)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 06:57
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:59
dep. 06:59
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:05
dep. 07:05
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:07
dep. 07:07
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:09
dep. 07:09
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:10
dep. 07:10
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:12
dep. 07:12
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:13
dep. 07:13
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:14
dep. 07:14
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
8.3 km
07:30 07:52 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 07:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:36
dep. 07:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:38
dep. 07:38
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:41
dep. 07:41
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:43
dep. 07:43
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:44
dep. 07:44
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:45
dep. 07:45
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:46
dep. 07:46
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:48
dep. 07:48
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:49
dep. 07:49
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:52
8.9 km
07:32 07:45 (00:13)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 1
dep. 07:32
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
7.4 km
07:36 07:45 (00:09)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 07:36
Kosevi, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
1 km
Citluk kod Krusevca
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
9 km
08:22 08:44 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 08:22
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:24
dep. 08:24
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:30
dep. 08:30
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:32
dep. 08:32
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 08:34
dep. 08:34
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:35
dep. 08:35
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:37
dep. 08:37
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:38
dep. 08:38
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:39
dep. 08:39
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:41
dep. 08:41
8.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:42
dep. 08:42
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:44
10 km
08:45 09:00 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Intersection
dep. 08:45
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:56
dep. 08:56
7 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
9 km
09:07 09:25 (00:18)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 09:07
Kosevi, Zel. stanica
arr. 09:09
dep. 09:09
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:15
dep. 09:15
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:17
dep. 09:17
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 09:19
dep. 09:19
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:20
dep. 09:20
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:22
dep. 09:22
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:23
dep. 09:23
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:24
dep. 09:24
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:25
8.3 km
09:17 09:30 (00:13)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 1
dep. 09:17
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
7.4 km
09:35 09:40 (00:05)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Intersection
dep. 09:35
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
1 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
6 km
10:00 10:22 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 10:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 10:06
dep. 10:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:08
dep. 10:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:11
dep. 10:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:13
dep. 10:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:14
dep. 10:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:15
dep. 10:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:16
dep. 10:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 10:18
dep. 10:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:19
dep. 10:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 10:22
8.9 km
10:17 10:30 (00:13)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 1
dep. 10:17
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
7.4 km
11:00 11:22 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 11:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:06
dep. 11:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:08
dep. 11:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:11
dep. 11:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:13
dep. 11:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:14
dep. 11:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:15
dep. 11:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:16
dep. 11:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:18
dep. 11:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:19
dep. 11:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:22
8.9 km
12:00 12:22 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 12:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:06
dep. 12:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:08
dep. 12:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:11
dep. 12:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:13
dep. 12:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:15
dep. 12:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:16
dep. 12:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:18
dep. 12:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:19
dep. 12:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:22
8.9 km
12:12 12:30 (00:18)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 12:12
Kosevi, Zel. stanica
arr. 12:14
dep. 12:14
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:20
dep. 12:20
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:22
dep. 12:22
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:24
dep. 12:24
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:25
dep. 12:25
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:27
dep. 12:27
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
8.3 km
12:16 12:40 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Railway station
dep. 12:16
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
3 km
Krusevac, Railway station
arr. 12:40
7 km
12:17 12:30 (00:13)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 1
dep. 12:17
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
7.4 km
12:23 12:40 (00:17)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 12:23
Kosevi, Zel. stanica
arr. 12:25
dep. 12:25
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:30
dep. 12:30
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:32
dep. 12:32
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:34
dep. 12:34
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:35
dep. 12:35
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:36
dep. 12:36
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:38
dep. 12:38
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:39
dep. 12:39
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:40
8.3 km
13:00 13:22 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 13:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:06
dep. 13:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:08
dep. 13:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:11
dep. 13:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:13
dep. 13:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:14
dep. 13:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:15
dep. 13:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:16
dep. 13:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:18
dep. 13:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:19
dep. 13:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:22
8.9 km
13:22 13:44 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 13:22
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:30
dep. 13:30
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:32
dep. 13:32
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:34
dep. 13:34
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:35
dep. 13:35
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:37
dep. 13:37
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:38
dep. 13:38
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:41
dep. 13:41
8.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:44
10 km
13:45 14:00 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Intersection
dep. 13:45
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:48
dep. 13:48
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:56
dep. 13:56
7 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:00
9 km
14:00 14:22 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 14:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:06
dep. 14:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:08
dep. 14:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:10
dep. 14:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:11
dep. 14:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:13
dep. 14:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:15
dep. 14:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:16
dep. 14:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:18
dep. 14:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:22
8.9 km
14:27 14:40 (00:13)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 1
dep. 14:27
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:40
7.4 km
14:27 14:45 (00:18)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 14:27
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:29
dep. 14:29
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:35
dep. 14:35
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:37
dep. 14:37
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:39
dep. 14:39
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:40
dep. 14:40
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:42
dep. 14:42
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:43
dep. 14:43
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:45
8.3 km
15:00 15:22 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 15:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:06
dep. 15:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:08
dep. 15:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:10
dep. 15:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:11
dep. 15:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:13
dep. 15:13
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:15
dep. 15:15
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:16
dep. 15:16
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:18
dep. 15:18
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:19
dep. 15:19
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:22
8.9 km
15:22 15:44 (00:22)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 15:22
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:30
dep. 15:30
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:32
dep. 15:32
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
8.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
9.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
10.2 km
16:00 16:15 (00:15)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 16:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:06
dep. 16:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:08
dep. 16:08
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:11
dep. 16:11
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:12
dep. 16:12
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:13
dep. 16:13
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:14
dep. 16:14
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:15
6.8 km
16:08 16:25 (00:17)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 16:08
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:15
dep. 16:15
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:17
dep. 16:17
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:19
dep. 16:19
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:20
dep. 16:20
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:21
dep. 16:21
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:24
dep. 16:24
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:25
8.3 km
16:12 16:30 (00:18)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 16:12
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:14
dep. 16:14
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:20
dep. 16:20
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:22
dep. 16:22
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:24
dep. 16:24
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:25
dep. 16:25
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:27
dep. 16:27
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:28
dep. 16:28
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:30
8.3 km
16:37 16:50 (00:13)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 1
dep. 16:37
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
7.4 km
16:45 17:00 (00:15)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Intersection
dep. 16:45
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:48
dep. 16:48
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:52
dep. 16:52
5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:54
dep. 16:54
6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
9 km
16:49 17:12 (00:23)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Railway station
dep. 16:49
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
3 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:12
7 km
17:18 17:35 (00:17)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 17:18
Kosevi, Zel. stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:25
dep. 17:25
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:27
dep. 17:27
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:29
dep. 17:29
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:30
dep. 17:30
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:32
dep. 17:32
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:33
dep. 17:33
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:34
dep. 17:34
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:35
8.3 km
17:30 17:52 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 17:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:36
dep. 17:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:38
dep. 17:38
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:41
dep. 17:41
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:43
dep. 17:43
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:44
dep. 17:44
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:45
dep. 17:45
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:46
dep. 17:46
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 17:48
dep. 17:48
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:49
dep. 17:49
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 17:52
8.9 km
18:27 18:40 (00:13)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 1
dep. 18:27
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
7.4 km
18:30 18:52 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, Zel. stanica
dep. 18:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:36
dep. 18:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:38
dep. 18:38
3.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 18:40
dep. 18:40
4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:41
dep. 18:41
4.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:43
dep. 18:43
5.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 18:44
dep. 18:44
6 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:45
dep. 18:45
6.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:46
dep. 18:46
6.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 18:48
dep. 18:48
7.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:49
dep. 18:49
7.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 18:52
8.9 km
18:37 18:55 (00:18)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 18:37
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:39
dep. 18:39
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:45
dep. 18:45
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:47
dep. 18:47
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 18:49
dep. 18:49
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:50
dep. 18:50
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:52
dep. 18:52
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 18:53
dep. 18:53
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:54
dep. 18:54
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:55
8.3 km
19:37 19:50 (00:13)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 1
dep. 19:37
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
7.4 km
19:59 20:15 (00:16)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 19:59
Kosevi, Zel. stanica
arr. 20:00
dep. 20:00
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 20:06
dep. 20:06
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:08
dep. 20:08
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 20:10
dep. 20:10
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:11
dep. 20:11
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:13
dep. 20:13
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:14
dep. 20:14
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:15
7.8 km
20:27 20:40 (00:13)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 1
dep. 20:27
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
2.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:40
7.4 km
21:12 21:30 (00:18)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosevi, 2
dep. 21:12
Kosevi, Zel. stanica
arr. 21:14
dep. 21:14
1.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 21:19
dep. 21:19
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 21:20
dep. 21:20
4.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 21:22
dep. 21:22
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 21:24
dep. 21:24
5.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 21:25
dep. 21:25
6.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 21:27
dep. 21:27
6.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 21:28
dep. 21:28
7.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 21:29
dep. 21:29
7.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:30
8.3 km

Naselja Kosevi i Krusevac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosevi je u 00:08 h, dok je poslednji polazak u 21:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.