Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Korman kod Sapca - Sabac timetable

tuesday, 26.10.2021.
05:23 06:15 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 05:23
Misar, Orasacki put
arr. 05:27
dep. 05:27
1.9 km
arr. 05:31
dep. 05:31
4 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 05:33
dep. 05:33
5.3 km
Predvorica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
7.1 km
Miokus
arr. 05:44
dep. 05:44
10.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 05:46
dep. 05:46
11.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
13.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
14.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 05:54
dep. 05:54
15.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 05:59
dep. 05:59
17.9 km
Misar, Polje
arr. 06:05
dep. 06:05
20.9 km
arr. 06:06
dep. 06:06
21.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:08
dep. 06:08
22.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:09
dep. 06:09
22.7 km
arr. 06:10
dep. 06:10
23.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:11
dep. 06:11
24 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:12
dep. 06:12
24.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:14
dep. 06:14
25.5 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
25.9 km
06:08 07:00 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 06:08
Misar, Orasacki put
arr. 06:12
dep. 06:12
1.9 km
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 06:18
dep. 06:18
5.3 km
Predvorica, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
7.1 km
Miokus
arr. 06:29
dep. 06:29
10.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 06:31
dep. 06:31
11.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 06:36
dep. 06:36
13.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
14.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 06:39
dep. 06:39
15.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 06:44
dep. 06:44
17.9 km
Misar, Polje
arr. 06:50
dep. 06:50
20.9 km
arr. 06:51
dep. 06:51
21.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:53
dep. 06:53
22.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:54
dep. 06:54
22.7 km
arr. 06:55
dep. 06:55
23.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:56
dep. 06:56
24 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:57
dep. 06:57
24.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:59
dep. 06:59
25.5 km
Sabac, Bus station
arr. 07:00
25.9 km
10:53 11:45 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 10:53
Misar, Orasacki put
arr. 10:57
dep. 10:57
1.9 km
arr. 11:01
dep. 11:01
4 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 11:03
dep. 11:03
5.3 km
Predvorica, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
7.1 km
Miokus
arr. 11:14
dep. 11:14
10.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 11:16
dep. 11:16
11.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 11:21
dep. 11:21
13.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
14.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 11:24
dep. 11:24
15.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 11:29
dep. 11:29
17.9 km
Misar, Polje
arr. 11:35
dep. 11:35
20.9 km
arr. 11:36
dep. 11:36
21.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 11:38
dep. 11:38
22.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 11:39
dep. 11:39
22.7 km
arr. 11:40
dep. 11:40
23.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 11:41
dep. 11:41
24 km
Sabac, Zorka 3
arr. 11:42
dep. 11:42
24.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 11:44
dep. 11:44
25.5 km
Sabac, Bus station
arr. 11:45
25.9 km
17:38 18:30 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 17:38
Misar, Orasacki put
arr. 17:42
dep. 17:42
1.9 km
arr. 17:46
dep. 17:46
4 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 17:48
dep. 17:48
5.3 km
Predvorica, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
7.1 km
Miokus
arr. 17:59
dep. 17:59
10.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 18:01
dep. 18:01
11.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 18:06
dep. 18:06
13.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
14.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 18:09
dep. 18:09
15.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 18:14
dep. 18:14
17.9 km
Misar, Polje
arr. 18:20
dep. 18:20
20.9 km
arr. 18:21
dep. 18:21
21.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 18:23
dep. 18:23
22.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:24
dep. 18:24
22.7 km
arr. 18:25
dep. 18:25
23.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 18:26
dep. 18:26
24 km
Sabac, Zorka 3
arr. 18:27
dep. 18:27
24.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 18:29
dep. 18:29
25.5 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
25.9 km
20:57 21:25 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 20:57
Misar, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
4 km
Misar, Polje
arr. 21:12
dep. 21:12
5.1 km
arr. 21:14
dep. 21:14
5.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 21:15
dep. 21:15
6.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 21:17
dep. 21:17
7 km
arr. 21:18
dep. 21:18
7.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:19
dep. 21:19
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:20
dep. 21:20
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:23
dep. 21:23
9.3 km
Sabac, Bus station
arr. 21:25
10.1 km
Korman kod Sapca - Sabac timetable
Departures on: wednesday, 27.10.2021.
05:23 06:15 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 05:23
Misar, Orasacki put
arr. 05:27
dep. 05:27
1.9 km
arr. 05:31
dep. 05:31
4 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 05:33
dep. 05:33
5.3 km
Predvorica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
7.1 km
Miokus
arr. 05:44
dep. 05:44
10.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 05:46
dep. 05:46
11.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
13.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
14.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 05:54
dep. 05:54
15.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 05:59
dep. 05:59
17.9 km
Misar, Polje
arr. 06:05
dep. 06:05
20.9 km
arr. 06:06
dep. 06:06
21.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:08
dep. 06:08
22.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:09
dep. 06:09
22.7 km
arr. 06:10
dep. 06:10
23.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:11
dep. 06:11
24 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:12
dep. 06:12
24.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:14
dep. 06:14
25.5 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
25.9 km
06:08 07:00 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 06:08
Misar, Orasacki put
arr. 06:12
dep. 06:12
1.9 km
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 06:18
dep. 06:18
5.3 km
Predvorica, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
7.1 km
Miokus
arr. 06:29
dep. 06:29
10.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 06:31
dep. 06:31
11.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 06:36
dep. 06:36
13.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
14.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 06:39
dep. 06:39
15.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 06:44
dep. 06:44
17.9 km
Misar, Polje
arr. 06:50
dep. 06:50
20.9 km
arr. 06:51
dep. 06:51
21.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:53
dep. 06:53
22.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:54
dep. 06:54
22.7 km
arr. 06:55
dep. 06:55
23.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:56
dep. 06:56
24 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:57
dep. 06:57
24.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:59
dep. 06:59
25.5 km
Sabac, Bus station
arr. 07:00
25.9 km
10:53 11:45 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 10:53
Misar, Orasacki put
arr. 10:57
dep. 10:57
1.9 km
arr. 11:01
dep. 11:01
4 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 11:03
dep. 11:03
5.3 km
Predvorica, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
7.1 km
Miokus
arr. 11:14
dep. 11:14
10.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 11:16
dep. 11:16
11.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 11:21
dep. 11:21
13.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
14.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 11:24
dep. 11:24
15.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 11:29
dep. 11:29
17.9 km
Misar, Polje
arr. 11:35
dep. 11:35
20.9 km
arr. 11:36
dep. 11:36
21.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 11:38
dep. 11:38
22.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 11:39
dep. 11:39
22.7 km
arr. 11:40
dep. 11:40
23.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 11:41
dep. 11:41
24 km
Sabac, Zorka 3
arr. 11:42
dep. 11:42
24.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 11:44
dep. 11:44
25.5 km
Sabac, Bus station
arr. 11:45
25.9 km
17:38 18:30 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 17:38
Misar, Orasacki put
arr. 17:42
dep. 17:42
1.9 km
arr. 17:46
dep. 17:46
4 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 17:48
dep. 17:48
5.3 km
Predvorica, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
7.1 km
Miokus
arr. 17:59
dep. 17:59
10.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 18:01
dep. 18:01
11.6 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 18:06
dep. 18:06
13.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
14.2 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 18:09
dep. 18:09
15.2 km
Orasac kod Sapca
arr. 18:14
dep. 18:14
17.9 km
Misar, Polje
arr. 18:20
dep. 18:20
20.9 km
arr. 18:21
dep. 18:21
21.5 km
Misar, Sapcanka
arr. 18:23
dep. 18:23
22.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:24
dep. 18:24
22.7 km
arr. 18:25
dep. 18:25
23.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 18:26
dep. 18:26
24 km
Sabac, Zorka 3
arr. 18:27
dep. 18:27
24.3 km
Sabac, Zorka 1
arr. 18:29
dep. 18:29
25.5 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
25.9 km
20:57 21:25 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 20:57
Misar, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
4 km
Misar, Polje
arr. 21:12
dep. 21:12
5.1 km
arr. 21:14
dep. 21:14
5.9 km
Misar, Sapcanka
arr. 21:15
dep. 21:15
6.4 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 21:17
dep. 21:17
7 km
arr. 21:18
dep. 21:18
7.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:19
dep. 21:19
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:20
dep. 21:20
8.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:23
dep. 21:23
9.3 km
Sabac, Bus station
arr. 21:25
10.1 km

Naselja Korman kod Sapca i Sabac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Korman kod Sapca je u 05:23 h, dok je poslednji polazak u 20:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.