Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Korman kod Sapca - Sabac timetable

monday, 17.02.2020.
05:35 06:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 05:35
Zabar
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Zabar, Ulaz
arr. 05:38
dep. 05:38
1.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 05:45
dep. 05:45
8.2 km
Mala Vranjska
arr. 05:42
dep. 05:42
5.6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 05:46
dep. 05:46
8.8 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 05:47
dep. 05:47
9.8 km
Jelenca, Skola
arr. 05:48
dep. 05:48
10.8 km
Jelenca
arr. 05:49
dep. 05:49
11.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:50
dep. 05:50
12.8 km
arr. 05:51
dep. 05:51
13.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:52
dep. 05:52
13.7 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:53
dep. 05:53
14.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
15.8 km
06:35 06:55 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 06:35
Zabar
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Zabar, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
1.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 06:45
dep. 06:45
8.2 km
Mala Vranjska
arr. 06:42
dep. 06:42
5.6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 06:46
dep. 06:46
8.8 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 06:47
dep. 06:47
9.8 km
Jelenca, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
10.8 km
Jelenca
arr. 06:49
dep. 06:49
11.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:50
dep. 06:50
12.8 km
arr. 06:51
dep. 06:51
13.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:52
dep. 06:52
13.7 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:53
dep. 06:53
14.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Sabac, Bus station
arr. 06:55
15.8 km
16:05 16:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 16:05
Zabar
arr. 16:08
dep. 16:08
1 km
Zabar, Ulaz
arr. 16:09
dep. 16:09
1.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 16:21
dep. 16:21
8.2 km
Mala Vranjska
arr. 16:16
dep. 16:16
5.6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 16:27
dep. 16:27
8.8 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 16:29
dep. 16:29
9.8 km
Jelenca, Skola
arr. 16:31
dep. 16:31
10.8 km
Jelenca
arr. 16:32
dep. 16:32
11.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:34
dep. 16:34
12.8 km
arr. 16:35
dep. 16:35
13.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:36
dep. 16:36
13.7 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:37
dep. 16:37
14.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:38
dep. 16:38
15 km
Sabac, Bus station
arr. 16:40
15.8 km
Korman kod Sapca - Sabac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:35 06:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 05:35
Zabar
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Zabar, Ulaz
arr. 05:38
dep. 05:38
1.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 05:45
dep. 05:45
8.2 km
Mala Vranjska
arr. 05:42
dep. 05:42
5.6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 05:46
dep. 05:46
8.8 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 05:47
dep. 05:47
9.8 km
Jelenca, Skola
arr. 05:48
dep. 05:48
10.8 km
Jelenca
arr. 05:49
dep. 05:49
11.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:50
dep. 05:50
12.8 km
arr. 05:51
dep. 05:51
13.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:52
dep. 05:52
13.7 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:53
dep. 05:53
14.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
15.8 km
06:35 06:55 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 06:35
Zabar
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Zabar, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
1.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 06:45
dep. 06:45
8.2 km
Mala Vranjska
arr. 06:42
dep. 06:42
5.6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 06:46
dep. 06:46
8.8 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 06:47
dep. 06:47
9.8 km
Jelenca, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
10.8 km
Jelenca
arr. 06:49
dep. 06:49
11.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:50
dep. 06:50
12.8 km
arr. 06:51
dep. 06:51
13.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:52
dep. 06:52
13.7 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:53
dep. 06:53
14.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Sabac, Bus station
arr. 06:55
15.8 km
07:25 08:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 07:25
Zabar
arr. 07:28
dep. 07:28
1 km
Zabar, Ulaz
arr. 07:29
dep. 07:29
1.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 07:41
dep. 07:41
8.2 km
Mala Vranjska
arr. 07:36
dep. 07:36
5.6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 07:47
dep. 07:47
8.8 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 07:49
dep. 07:49
9.8 km
Jelenca, Skola
arr. 07:51
dep. 07:51
10.8 km
Jelenca
arr. 07:52
dep. 07:52
11.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:54
dep. 07:54
12.8 km
arr. 07:55
dep. 07:55
13.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:56
dep. 07:56
13.7 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:57
dep. 07:57
14.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:58
dep. 07:58
15 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
15.8 km
11:45 12:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 11:45
Zabar
arr. 11:48
dep. 11:48
1 km
Zabar, Ulaz
arr. 11:49
dep. 11:49
1.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 12:01
dep. 12:01
8.2 km
Mala Vranjska
arr. 11:56
dep. 11:56
5.6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 12:07
dep. 12:07
8.8 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 12:09
dep. 12:09
9.8 km
Jelenca, Skola
arr. 12:11
dep. 12:11
10.8 km
Jelenca
arr. 12:12
dep. 12:12
11.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:14
dep. 12:14
12.8 km
arr. 12:15
dep. 12:15
13.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:16
dep. 12:16
13.7 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:17
dep. 12:17
14.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:18
dep. 12:18
15 km
Sabac, Bus station
arr. 12:20
15.8 km
13:35 14:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 13:35
Zabar
arr. 13:38
dep. 13:38
1 km
Zabar, Ulaz
arr. 13:39
dep. 13:39
1.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 13:51
dep. 13:51
8.2 km
Mala Vranjska
arr. 13:46
dep. 13:46
5.6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 13:57
dep. 13:57
8.8 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 13:59
dep. 13:59
9.8 km
Jelenca, Skola
arr. 14:01
dep. 14:01
10.8 km
Jelenca
arr. 14:02
dep. 14:02
11.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:04
dep. 14:04
12.8 km
arr. 14:05
dep. 14:05
13.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:06
dep. 14:06
13.7 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:07
dep. 14:07
14.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:08
dep. 14:08
15 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
15.8 km
14:45 15:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 14:45
Zabar
arr. 14:48
dep. 14:48
1 km
Zabar, Ulaz
arr. 14:49
dep. 14:49
1.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 15:01
dep. 15:01
8.2 km
Mala Vranjska
arr. 14:56
dep. 14:56
5.6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 15:07
dep. 15:07
8.8 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 15:09
dep. 15:09
9.8 km
Jelenca, Skola
arr. 15:11
dep. 15:11
10.8 km
Jelenca
arr. 15:12
dep. 15:12
11.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:14
dep. 15:14
12.8 km
arr. 15:15
dep. 15:15
13.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:16
dep. 15:16
13.7 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:17
dep. 15:17
14.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:18
dep. 15:18
15 km
Sabac, Bus station
arr. 15:20
15.8 km
16:05 16:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Sapca
dep. 16:05
Zabar
arr. 16:08
dep. 16:08
1 km
Zabar, Ulaz
arr. 16:09
dep. 16:09
1.8 km
Cerovac kod Sapca
arr. 16:21
dep. 16:21
8.2 km
Mala Vranjska
arr. 16:16
dep. 16:16
5.6 km
Jelenca, Beogradanin
arr. 16:27
dep. 16:27
8.8 km
Jelenca, Vrbovac
arr. 16:29
dep. 16:29
9.8 km
Jelenca, Skola
arr. 16:31
dep. 16:31
10.8 km
Jelenca
arr. 16:32
dep. 16:32
11.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:34
dep. 16:34
12.8 km
arr. 16:35
dep. 16:35
13.3 km
Sabac, Beli limovi
arr. 16:36
dep. 16:36
13.7 km
Sabac, Zorka 3
arr. 16:37
dep. 16:37
14.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:38
dep. 16:38
15 km
Sabac, Bus station
arr. 16:40
15.8 km

Naselja Korman kod Sapca i Sabac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Korman kod Sapca je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 16:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.