Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Korenita - Loznica timetable

thursday, 20.02.2020.
05:45 06:00 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 05:45
Korenita, Krst
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Klupci, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Loznica, Bus station
arr. 06:00
9 km
05:50 06:45 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 05:50
Korenita, Prokici
arr. 05:53
dep. 05:53
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Korenita, Pajici
arr. 06:14
dep. 06:14
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 06:12
dep. 06:12
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 06:07
dep. 06:07
9.5 km
Korenita
arr. 06:16
dep. 06:16
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 06:20
dep. 06:20
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 06:21
dep. 06:21
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 06:22
dep. 06:22
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 06:23
dep. 06:23
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 06:25
dep. 06:25
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:28
dep. 06:28
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 06:31
dep. 06:31
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Loznica, Lagator
arr. 06:39
dep. 06:39
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
26 km
Loznica, Bus station
arr. 06:45
26.5 km
05:59 06:13 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 05:59
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:01
dep. 06:01
2 km
Klupci, Panici
arr. 06:02
dep. 06:02
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:03
dep. 06:03
4 km
Klupci, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Loznica, Lagator
arr. 06:06
dep. 06:06
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:13
11 km
06:12 06:30 (00:18)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 06:12
Korenita, Krst
arr. 06:18
dep. 06:18
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 06:24
dep. 06:24
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 06:30
11.5 km
06:24 06:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
11 km
06:24 06:45 (00:21)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
13.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
14.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
15 km
06:24 06:45 (00:21)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
10.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
11.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
13 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
13.5 km
06:26 06:41 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:26
Korenita, Krst
arr. 06:29
dep. 06:29
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
6.9 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
9.7 km
06:26 06:43 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:26
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:36
dep. 06:36
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:37
dep. 06:37
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:38
dep. 06:38
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:39
dep. 06:39
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:43
11 km
06:27 06:44 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:27
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:33
dep. 06:33
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:35
dep. 06:35
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:37
dep. 06:37
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:38
dep. 06:38
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:39
dep. 06:39
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:40
dep. 06:40
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:44
11 km
06:45 07:40 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 06:45
Korenita, Prokici
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 06:53
dep. 06:53
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Korenita, Pajici
arr. 07:09
dep. 07:09
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 07:07
dep. 07:07
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 07:02
dep. 07:02
9.5 km
Korenita
arr. 07:11
dep. 07:11
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 07:15
dep. 07:15
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 07:16
dep. 07:16
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 07:17
dep. 07:17
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 07:18
dep. 07:18
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 07:20
dep. 07:20
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:23
dep. 07:23
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:26
dep. 07:26
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:28
dep. 07:28
23 km
Klupci, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Loznica, Lagator
arr. 07:34
dep. 07:34
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:37
dep. 07:37
26 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
26.5 km
06:54 07:11 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:54
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Klupci, Panici
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:04
dep. 07:04
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:06
dep. 07:06
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:07
dep. 07:07
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:11
11 km
06:59 07:20 (00:21)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 06:59
Korenita, Krst
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Klupci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
9 km
Loznica, Bus station
arr. 07:20
12 km
07:01 07:28 (00:27)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 07:01
Korenita, Krst
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Klupci, Dom
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Loznica, Bus station
arr. 07:28
13 km
07:07 07:26 (00:19)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 07:07
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
11.5 km
07:10 07:26 (00:16)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:10
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
6.9 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
9.7 km
07:15 07:35 (00:20)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:15
Korenita, Krst
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Klupci, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Loznica, Bus station
arr. 07:35
10 km
07:19 07:33 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 07:19
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:21
dep. 07:21
2 km
Klupci, Panici
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:23
dep. 07:23
4 km
Klupci, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Loznica, Lagator
arr. 07:26
dep. 07:26
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:27
dep. 07:27
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 07:33
11 km
07:24 07:38 (00:14)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:24
Korenita, Krst
arr. 07:27
dep. 07:27
2 km
Klupci, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
7 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
10 km
07:24 07:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
11 km
07:24 07:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
10.5 km
07:24 07:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
11 km
07:26 07:43 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:26
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:28
dep. 07:28
2 km
Korenita, Krst
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
5 km
Klupci, Panici
arr. 07:34
dep. 07:34
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:36
dep. 07:36
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:38
dep. 07:38
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:41
dep. 07:41
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:43
11 km
07:27 07:44 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:27
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:29
dep. 07:29
2 km
Korenita, Krst
arr. 07:31
dep. 07:31
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:33
dep. 07:33
5 km
Klupci, Panici
arr. 07:35
dep. 07:35
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:37
dep. 07:37
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:38
dep. 07:38
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:39
dep. 07:39
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:40
dep. 07:40
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:42
dep. 07:42
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:44
11 km
08:12 08:31 (00:19)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 08:12
Korenita, Krst
arr. 08:18
dep. 08:18
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 08:31
11.6 km
09:24 09:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 09:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 09:26
dep. 09:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 09:28
dep. 09:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 09:30
dep. 09:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 09:32
dep. 09:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 09:34
dep. 09:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 09:36
dep. 09:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 09:37
dep. 09:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 09:39
dep. 09:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 09:41
10.5 km
09:40 09:55 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 09:40
Korenita, Krst
arr. 09:45
dep. 09:45
3 km
Klupci, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
7 km
Loznica, Bus station
arr. 09:55
9 km
10:27 10:45 (00:18)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 10:27
Korenita, Krst
arr. 10:33
dep. 10:33
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 10:39
dep. 10:39
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 10:45
11.5 km
11:12 11:31 (00:19)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 11:12
Korenita, Krst
arr. 11:18
dep. 11:18
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 11:24
dep. 11:24
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 11:31
11.5 km
11:13 11:30 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 11:13
Korenita, Krst
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Klupci, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Loznica, Bus station
arr. 11:30
10 km
12:26 12:41 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 12:26
Korenita, Krst
arr. 12:29
dep. 12:29
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
6.9 km
Loznica, Bus station
arr. 12:41
9.7 km
12:27 12:45 (00:18)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 12:27
Korenita, Krst
arr. 12:33
dep. 12:33
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 12:45
11.5 km
12:30 13:25 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 12:30
Korenita, Prokici
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 12:35
dep. 12:35
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 12:38
dep. 12:38
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Korenita, Pajici
arr. 12:54
dep. 12:54
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 12:47
dep. 12:47
9.5 km
Korenita
arr. 12:56
dep. 12:56
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 13:00
dep. 13:00
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 13:01
dep. 13:01
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 13:02
dep. 13:02
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 13:03
dep. 13:03
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 13:05
dep. 13:05
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:08
dep. 13:08
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:11
dep. 13:11
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:13
dep. 13:13
23 km
Klupci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:17
dep. 13:17
24 km
Loznica, Lagator
arr. 13:19
dep. 13:19
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:22
dep. 13:22
26 km
Loznica, Bus station
arr. 13:25
26.5 km
12:47 13:04 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 12:47
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
Korenita, Krst
arr. 12:51
dep. 12:51
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:53
dep. 12:53
5 km
Klupci, Panici
arr. 12:55
dep. 12:55
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:57
dep. 12:57
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:59
dep. 12:59
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:00
dep. 13:00
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:02
dep. 13:02
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:04
11 km
13:24 13:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
11 km
13:24 13:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
11 km
13:24 13:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
10.5 km
13:26 13:43 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:26
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Korenita, Krst
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
Klupci, Panici
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:36
dep. 13:36
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:38
dep. 13:38
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:41
dep. 13:41
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:43
11 km
13:27 13:44 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:27
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:29
dep. 13:29
2 km
Korenita, Krst
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:33
dep. 13:33
5 km
Klupci, Panici
arr. 13:35
dep. 13:35
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:38
dep. 13:38
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:39
dep. 13:39
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
11 km
13:29 13:43 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 13:29
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:31
dep. 13:31
2 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:33
dep. 13:33
4 km
Klupci, Dom
arr. 13:34
dep. 13:34
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Loznica, Lagator
arr. 13:36
dep. 13:36
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:37
dep. 13:37
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 13:43
11 km
13:29 13:44 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:29
Korenita, Krst
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Klupci, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
7 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
10 km
13:30 14:25 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 13:30
Korenita, Prokici
arr. 13:33
dep. 13:33
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 13:38
dep. 13:38
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Korenita, Pajici
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 13:52
dep. 13:52
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 13:47
dep. 13:47
9.5 km
Korenita
arr. 13:56
dep. 13:56
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 14:00
dep. 14:00
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 14:01
dep. 14:01
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 14:02
dep. 14:02
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 14:03
dep. 14:03
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 14:05
dep. 14:05
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:08
dep. 14:08
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:11
dep. 14:11
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:13
dep. 14:13
23 km
Klupci, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:17
dep. 14:17
24 km
Loznica, Lagator
arr. 14:19
dep. 14:19
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
26 km
Loznica, Bus station
arr. 14:25
26.5 km
13:41 14:08 (00:27)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 13:41
Korenita, Krst
arr. 13:48
dep. 13:48
4 km
Klupci, Dom
arr. 13:57
dep. 13:57
9 km
Loznica, Bus station
arr. 14:08
13 km
14:24 14:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:41
11 km
14:24 14:45 (00:21)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
10.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:42
dep. 14:42
11.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
12 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:45
13.5 km
14:26 14:44 (00:18)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:26
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:28
dep. 14:28
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:34
dep. 14:34
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:36
dep. 14:36
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:38
dep. 14:38
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:41
dep. 14:41
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
11 km
14:27 14:44 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:27
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:31
dep. 14:31
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:37
dep. 14:37
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:39
dep. 14:39
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:42
dep. 14:42
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
11 km
14:29 14:49 (00:20)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:29
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:31
dep. 14:31
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:38
dep. 14:38
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:39
dep. 14:39
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:40
dep. 14:40
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:41
dep. 14:41
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:43
dep. 14:43
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:46
dep. 14:46
13 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:47
dep. 14:47
13.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:48
dep. 14:48
14.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:49
15 km
14:44 14:58 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:44
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:46
dep. 14:46
2 km
Klupci, Panici
arr. 14:47
dep. 14:47
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:48
dep. 14:48
4 km
Klupci, Dom
arr. 14:49
dep. 14:49
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Loznica, Lagator
arr. 14:51
dep. 14:51
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:58
11 km
15:15 15:30 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 15:15
Korenita, Krst
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Klupci, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Loznica, Bus station
arr. 15:30
9 km
15:15 16:10 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 15:15
Korenita, Prokici
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 15:23
dep. 15:23
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Korenita, Pajici
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 15:32
dep. 15:32
9.5 km
Korenita
arr. 15:41
dep. 15:41
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 15:45
dep. 15:45
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 15:46
dep. 15:46
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 15:47
dep. 15:47
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 15:48
dep. 15:48
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 15:50
dep. 15:50
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:53
dep. 15:53
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:56
dep. 15:56
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:58
dep. 15:58
23 km
Klupci, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 16:02
dep. 16:02
24 km
Loznica, Lagator
arr. 16:04
dep. 16:04
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 16:07
dep. 16:07
26 km
Loznica, Bus station
arr. 16:10
26.5 km
15:39 15:53 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 15:39
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:41
dep. 15:41
2 km
Klupci, Panici
arr. 15:42
dep. 15:42
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:43
dep. 15:43
4 km
Klupci, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Loznica, Lagator
arr. 15:46
dep. 15:46
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 15:53
11 km
15:42 16:01 (00:19)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 15:42
Korenita, Krst
arr. 15:48
dep. 15:48
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 15:54
dep. 15:54
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:01
11.6 km
16:16 16:30 (00:14)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 16:16
Korenita, Krst
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Klupci, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
10 km
16:30 17:25 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 16:30
Korenita, Prokici
arr. 16:33
dep. 16:33
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 16:35
dep. 16:35
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 16:38
dep. 16:38
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Korenita, Pajici
arr. 16:54
dep. 16:54
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 16:47
dep. 16:47
9.5 km
Korenita
arr. 16:56
dep. 16:56
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 17:01
dep. 17:01
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 17:02
dep. 17:02
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 17:03
dep. 17:03
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 17:05
dep. 17:05
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 17:08
dep. 17:08
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 17:11
dep. 17:11
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:13
dep. 17:13
23 km
Klupci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:17
dep. 17:17
24 km
Loznica, Lagator
arr. 17:19
dep. 17:19
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
26 km
Loznica, Bus station
arr. 17:25
26.5 km
16:31 16:58 (00:27)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 16:31
Korenita, Krst
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Klupci, Dom
arr. 16:47
dep. 16:47
9 km
Loznica, Bus station
arr. 16:58
13 km
17:09 17:20 (00:11)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 17:09
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
2 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
7 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
10 km
17:44 18:01 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 17:44
Korenita, Kapetanovici
arr. 17:46
dep. 17:46
1 km
Korenita, Krst
arr. 17:48
dep. 17:48
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 17:50
dep. 17:50
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 17:52
dep. 17:52
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:54
dep. 17:54
7 km
Klupci, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:56
dep. 17:56
8 km
Loznica, Lagator
arr. 17:57
dep. 17:57
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:59
dep. 17:59
10 km
Loznica, Bus station
arr. 18:01
10.5 km
17:54 18:11 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 17:54
Korenita, Kapetanovici
arr. 17:56
dep. 17:56
2 km
Korenita, Krst
arr. 17:58
dep. 17:58
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 18:00
dep. 18:00
5 km
Klupci, Panici
arr. 18:02
dep. 18:02
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 18:04
dep. 18:04
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 18:06
dep. 18:06
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 18:07
dep. 18:07
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 18:09
dep. 18:09
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 18:11
11 km
18:15 18:35 (00:20)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 18:15
Korenita, Krst
arr. 18:18
dep. 18:18
2 km
Klupci, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
7 km
Loznica, Bus station
arr. 18:35
10 km
18:21 18:36 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 18:21
Korenita, Krst
arr. 18:24
dep. 18:24
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
6.9 km
Loznica, Bus station
arr. 18:36
9.7 km
18:27 18:45 (00:18)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 18:27
Korenita, Krst
arr. 18:33
dep. 18:33
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 18:39
dep. 18:39
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 18:45
11.5 km
19:02 19:19 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 19:02
Korenita, Kapetanovici
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Korenita, Krst
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Klupci, Panici
arr. 19:10
dep. 19:10
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:12
dep. 19:12
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:13
dep. 19:13
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:14
dep. 19:14
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 19:17
dep. 19:17
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:19
11 km
20:49 21:03 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 20:49
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:51
dep. 20:51
2 km
Klupci, Panici
arr. 20:52
dep. 20:52
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:53
dep. 20:53
4 km
Klupci, Dom
arr. 20:54
dep. 20:54
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:55
dep. 20:55
6 km
Loznica, Lagator
arr. 20:56
dep. 20:56
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 20:57
dep. 20:57
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 21:03
11 km

Naselja Korenita i Loznica su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Korenita je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.