Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Korenita - Loznica timetable

sunday, 02.04.2023.
05:45 06:00 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 05:45
Korenita, Krst
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Klupci, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Loznica, Bus station
arr. 06:00
9 km
05:59 06:13 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 05:59
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:01
dep. 06:01
2 km
Klupci, Panici
arr. 06:02
dep. 06:02
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:03
dep. 06:03
4 km
Klupci, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Loznica, Lagator
arr. 06:06
dep. 06:06
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:13
11 km
06:24 06:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
11 km
06:24 06:45 (00:21)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
10.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
11.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
13 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
13.5 km
06:24 06:45 (00:21)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
13.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
14.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
15 km
06:26 06:43 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:26
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:36
dep. 06:36
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:37
dep. 06:37
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:38
dep. 06:38
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:39
dep. 06:39
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:43
11 km
06:27 06:44 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:27
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:33
dep. 06:33
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:35
dep. 06:35
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:37
dep. 06:37
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:38
dep. 06:38
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:39
dep. 06:39
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:40
dep. 06:40
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:44
11 km
06:45 07:40 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 06:45
Korenita, Prokici
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 06:53
dep. 06:53
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Korenita, Pajici
arr. 07:09
dep. 07:09
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 07:07
dep. 07:07
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 07:02
dep. 07:02
9.5 km
Korenita
arr. 07:11
dep. 07:11
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 07:15
dep. 07:15
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 07:16
dep. 07:16
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 07:17
dep. 07:17
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 07:18
dep. 07:18
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 07:20
dep. 07:20
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:23
dep. 07:23
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:26
dep. 07:26
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:28
dep. 07:28
23 km
Klupci, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Loznica, Lagator
arr. 07:34
dep. 07:34
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:37
dep. 07:37
26 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
26.5 km
06:59 07:20 (00:21)
DomBus station
The timetable is valid until: 06.01.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 06:59
Korenita, Krst
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Klupci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
9 km
Loznica, Bus station
arr. 07:20
12 km
07:07 07:26 (00:19)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 07:07
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
11.5 km
07:24 07:38 (00:14)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:24
Korenita, Krst
arr. 07:27
dep. 07:27
2 km
Klupci, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
7 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
10 km
09:24 09:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 09:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 09:26
dep. 09:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 09:28
dep. 09:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 09:30
dep. 09:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 09:32
dep. 09:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 09:34
dep. 09:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 09:36
dep. 09:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 09:37
dep. 09:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 09:39
dep. 09:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 09:41
10.5 km
09:40 09:55 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 09:40
Korenita, Krst
arr. 09:45
dep. 09:45
3 km
Klupci, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
7 km
Loznica, Bus station
arr. 09:55
9 km
11:13 11:30 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 11:13
Korenita, Krst
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Klupci, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Loznica, Bus station
arr. 11:30
10 km
13:30 14:25 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 13:30
Korenita, Prokici
arr. 13:33
dep. 13:33
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 13:38
dep. 13:38
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Korenita, Pajici
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 13:52
dep. 13:52
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 13:47
dep. 13:47
9.5 km
Korenita
arr. 13:56
dep. 13:56
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 14:00
dep. 14:00
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 14:01
dep. 14:01
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 14:02
dep. 14:02
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 14:03
dep. 14:03
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 14:05
dep. 14:05
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:08
dep. 14:08
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:11
dep. 14:11
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:13
dep. 14:13
23 km
Klupci, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:17
dep. 14:17
24 km
Loznica, Lagator
arr. 14:19
dep. 14:19
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
26 km
Loznica, Bus station
arr. 14:25
26.5 km
14:24 14:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:41
11 km
14:24 14:45 (00:21)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
10.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:42
dep. 14:42
11.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
12 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:45
13.5 km
14:26 14:44 (00:18)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:26
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:28
dep. 14:28
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:34
dep. 14:34
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:36
dep. 14:36
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:38
dep. 14:38
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:41
dep. 14:41
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
11 km
14:27 14:44 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:27
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:31
dep. 14:31
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:37
dep. 14:37
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:39
dep. 14:39
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:42
dep. 14:42
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
11 km
14:29 14:49 (00:20)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:29
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:31
dep. 14:31
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:38
dep. 14:38
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:39
dep. 14:39
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:40
dep. 14:40
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:41
dep. 14:41
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:43
dep. 14:43
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:46
dep. 14:46
13 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:47
dep. 14:47
13.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:48
dep. 14:48
14.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:49
15 km
15:15 15:30 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 15:15
Korenita, Krst
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Klupci, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Loznica, Bus station
arr. 15:30
9 km
15:39 15:53 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 15:39
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:41
dep. 15:41
2 km
Klupci, Panici
arr. 15:42
dep. 15:42
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:43
dep. 15:43
4 km
Klupci, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Loznica, Lagator
arr. 15:46
dep. 15:46
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 15:53
11 km
16:16 16:30 (00:14)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 16:16
Korenita, Krst
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Klupci, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
10 km
16:30 17:25 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 16:30
Korenita, Prokici
arr. 16:33
dep. 16:33
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 16:35
dep. 16:35
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 16:38
dep. 16:38
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Korenita, Pajici
arr. 16:54
dep. 16:54
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 16:47
dep. 16:47
9.5 km
Korenita
arr. 16:56
dep. 16:56
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 17:01
dep. 17:01
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 17:02
dep. 17:02
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 17:03
dep. 17:03
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 17:05
dep. 17:05
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 17:08
dep. 17:08
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 17:11
dep. 17:11
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:13
dep. 17:13
23 km
Klupci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:17
dep. 17:17
24 km
Loznica, Lagator
arr. 17:19
dep. 17:19
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
26 km
Loznica, Bus station
arr. 17:25
26.5 km
17:09 17:20 (00:11)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 17:09
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
2 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
7 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
10 km
17:44 18:01 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 17:44
Korenita, Kapetanovici
arr. 17:46
dep. 17:46
1 km
Korenita, Krst
arr. 17:48
dep. 17:48
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 17:50
dep. 17:50
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 17:52
dep. 17:52
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:54
dep. 17:54
7 km
Klupci, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:56
dep. 17:56
8 km
Loznica, Lagator
arr. 17:57
dep. 17:57
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:59
dep. 17:59
10 km
Loznica, Bus station
arr. 18:01
10.5 km
20:39 20:51 (00:12)
KrstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 20:39
Loznica, Bus station
arr. 20:51
7.2 km

Naselja Korenita i Loznica su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Korenita je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.