Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Korenita - Loznica timetable

monday, 17.01.2022.
05:45 06:00 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 05:45
Korenita, Krst
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Klupci, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Loznica, Bus station
arr. 06:00
9 km
05:50 06:45 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 05:50
Korenita, Prokici
arr. 05:53
dep. 05:53
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Korenita, Pajici
arr. 06:14
dep. 06:14
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 06:12
dep. 06:12
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 06:07
dep. 06:07
9.5 km
Korenita
arr. 06:16
dep. 06:16
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 06:20
dep. 06:20
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 06:21
dep. 06:21
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 06:22
dep. 06:22
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 06:23
dep. 06:23
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 06:25
dep. 06:25
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:28
dep. 06:28
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 06:31
dep. 06:31
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Loznica, Lagator
arr. 06:39
dep. 06:39
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
26 km
Loznica, Bus station
arr. 06:45
26.5 km
05:59 06:13 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 05:59
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:01
dep. 06:01
2 km
Klupci, Panici
arr. 06:02
dep. 06:02
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:03
dep. 06:03
4 km
Klupci, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Loznica, Lagator
arr. 06:06
dep. 06:06
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:13
11 km
06:12 06:30 (00:18)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 06:12
Korenita, Krst
arr. 06:18
dep. 06:18
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 06:24
dep. 06:24
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 06:30
11.5 km
06:24 06:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
11 km
06:24 06:45 (00:21)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
13.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
14.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
15 km
06:24 06:45 (00:21)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
10.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
11.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
13 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
13.5 km
06:26 06:41 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:26
Korenita, Krst
arr. 06:29
dep. 06:29
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
6.9 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
9.7 km
06:26 06:43 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:26
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:36
dep. 06:36
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:37
dep. 06:37
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:38
dep. 06:38
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:39
dep. 06:39
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:43
11 km
06:27 06:44 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:27
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:33
dep. 06:33
5 km
Klupci, Panici
arr. 06:35
dep. 06:35
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:37
dep. 06:37
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:38
dep. 06:38
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:39
dep. 06:39
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:40
dep. 06:40
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:44
11 km
06:45 07:40 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 06:45
Korenita, Prokici
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 06:53
dep. 06:53
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Korenita, Pajici
arr. 07:09
dep. 07:09
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 07:07
dep. 07:07
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 07:02
dep. 07:02
9.5 km
Korenita
arr. 07:11
dep. 07:11
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 07:15
dep. 07:15
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 07:16
dep. 07:16
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 07:17
dep. 07:17
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 07:18
dep. 07:18
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 07:20
dep. 07:20
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:23
dep. 07:23
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:26
dep. 07:26
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:28
dep. 07:28
23 km
Klupci, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Loznica, Lagator
arr. 07:34
dep. 07:34
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:37
dep. 07:37
26 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
26.5 km
06:54 07:11 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 06:54
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Korenita, Krst
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Klupci, Panici
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:04
dep. 07:04
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:06
dep. 07:06
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:07
dep. 07:07
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:11
11 km
06:59 07:20 (00:21)
DomBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 06:59
Korenita, Krst
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Klupci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
9 km
Loznica, Bus station
arr. 07:20
12 km
07:01 07:28 (00:27)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 07:01
Korenita, Krst
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Klupci, Dom
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Loznica, Bus station
arr. 07:28
13 km
07:07 07:26 (00:19)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 07:07
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
11.5 km
07:10 07:26 (00:16)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:10
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
6.9 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
9.7 km
07:15 07:35 (00:20)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:15
Korenita, Krst
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Klupci, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Loznica, Bus station
arr. 07:35
10 km
07:19 07:33 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 07:19
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:21
dep. 07:21
2 km
Klupci, Panici
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:23
dep. 07:23
4 km
Klupci, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Loznica, Lagator
arr. 07:26
dep. 07:26
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:27
dep. 07:27
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 07:33
11 km
07:24 07:38 (00:14)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:24
Korenita, Krst
arr. 07:27
dep. 07:27
2 km
Klupci, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
7 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
10 km
07:24 07:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
11 km
07:24 07:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
11 km
07:24 07:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
10.5 km
07:26 07:43 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:26
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:28
dep. 07:28
2 km
Korenita, Krst
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
5 km
Klupci, Panici
arr. 07:34
dep. 07:34
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:36
dep. 07:36
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:38
dep. 07:38
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:41
dep. 07:41
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:43
11 km
07:27 07:44 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:27
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:29
dep. 07:29
2 km
Korenita, Krst
arr. 07:31
dep. 07:31
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:33
dep. 07:33
5 km
Klupci, Panici
arr. 07:35
dep. 07:35
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:37
dep. 07:37
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:38
dep. 07:38
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:39
dep. 07:39
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:40
dep. 07:40
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:42
dep. 07:42
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:44
11 km
08:12 08:31 (00:19)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 08:12
Korenita, Krst
arr. 08:18
dep. 08:18
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 08:31
11.6 km
08:25 08:35 (00:10)
KrstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 08:25
Loznica, Bus station
arr. 08:35
8 km
09:24 09:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 09:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 09:26
dep. 09:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 09:28
dep. 09:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 09:30
dep. 09:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 09:32
dep. 09:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 09:34
dep. 09:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 09:36
dep. 09:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 09:37
dep. 09:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 09:39
dep. 09:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 09:41
10.5 km
09:40 09:55 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 09:40
Korenita, Krst
arr. 09:45
dep. 09:45
3 km
Klupci, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
7 km
Loznica, Bus station
arr. 09:55
9 km
10:27 10:45 (00:18)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 10:27
Korenita, Krst
arr. 10:33
dep. 10:33
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 10:39
dep. 10:39
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 10:45
11.5 km
11:12 11:31 (00:19)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 11:12
Korenita, Krst
arr. 11:18
dep. 11:18
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 11:24
dep. 11:24
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 11:31
11.5 km
11:13 11:30 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 11:13
Korenita, Krst
arr. 11:15
dep. 11:15
2 km
Klupci, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Loznica, Bus station
arr. 11:30
10 km
12:26 12:41 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 12:26
Korenita, Krst
arr. 12:29
dep. 12:29
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
6.9 km
Loznica, Bus station
arr. 12:41
9.7 km
12:27 12:45 (00:18)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 12:27
Korenita, Krst
arr. 12:33
dep. 12:33
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 12:45
11.5 km
12:30 13:25 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 12:30
Korenita, Prokici
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 12:35
dep. 12:35
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 12:38
dep. 12:38
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Korenita, Pajici
arr. 12:54
dep. 12:54
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 12:47
dep. 12:47
9.5 km
Korenita
arr. 12:56
dep. 12:56
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 13:00
dep. 13:00
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 13:01
dep. 13:01
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 13:02
dep. 13:02
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 13:03
dep. 13:03
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 13:05
dep. 13:05
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:08
dep. 13:08
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:11
dep. 13:11
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:13
dep. 13:13
23 km
Klupci, Dom
arr. 13:15
dep. 13:15
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:17
dep. 13:17
24 km
Loznica, Lagator
arr. 13:19
dep. 13:19
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:22
dep. 13:22
26 km
Loznica, Bus station
arr. 13:25
26.5 km
12:47 13:04 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 12:47
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
Korenita, Krst
arr. 12:51
dep. 12:51
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:53
dep. 12:53
5 km
Klupci, Panici
arr. 12:55
dep. 12:55
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:57
dep. 12:57
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:59
dep. 12:59
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:00
dep. 13:00
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:02
dep. 13:02
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:04
11 km
13:24 13:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
10.5 km
13:24 13:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
11 km
13:24 13:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
11 km
13:26 13:43 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:26
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Korenita, Krst
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
Klupci, Panici
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:36
dep. 13:36
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:38
dep. 13:38
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:41
dep. 13:41
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:43
11 km
13:27 13:44 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:27
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:29
dep. 13:29
2 km
Korenita, Krst
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:33
dep. 13:33
5 km
Klupci, Panici
arr. 13:35
dep. 13:35
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:38
dep. 13:38
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:39
dep. 13:39
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
11 km
13:29 13:43 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 13:29
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:31
dep. 13:31
2 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:33
dep. 13:33
4 km
Klupci, Dom
arr. 13:34
dep. 13:34
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Loznica, Lagator
arr. 13:36
dep. 13:36
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:37
dep. 13:37
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 13:43
11 km
13:29 13:44 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 13:29
Korenita, Krst
arr. 13:32
dep. 13:32
2 km
Klupci, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
7 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
10 km
13:30 14:25 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 13:30
Korenita, Prokici
arr. 13:33
dep. 13:33
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 13:38
dep. 13:38
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Korenita, Pajici
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 13:52
dep. 13:52
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 13:47
dep. 13:47
9.5 km
Korenita
arr. 13:56
dep. 13:56
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 14:00
dep. 14:00
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 14:01
dep. 14:01
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 14:02
dep. 14:02
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 14:03
dep. 14:03
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 14:05
dep. 14:05
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:08
dep. 14:08
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:11
dep. 14:11
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:13
dep. 14:13
23 km
Klupci, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:17
dep. 14:17
24 km
Loznica, Lagator
arr. 14:19
dep. 14:19
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
26 km
Loznica, Bus station
arr. 14:25
26.5 km
13:41 14:08 (00:27)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 13:41
Korenita, Krst
arr. 13:48
dep. 13:48
4 km
Klupci, Dom
arr. 13:57
dep. 13:57
9 km
Loznica, Bus station
arr. 14:08
13 km
14:24 14:41 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:41
11 km
14:24 14:45 (00:21)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:24
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
1 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
7 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
8 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
10.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:42
dep. 14:42
11.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
12 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:45
13.5 km
14:26 14:44 (00:18)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:26
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:28
dep. 14:28
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:34
dep. 14:34
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:36
dep. 14:36
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:38
dep. 14:38
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:41
dep. 14:41
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
11 km
14:27 14:44 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:27
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:31
dep. 14:31
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:37
dep. 14:37
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:39
dep. 14:39
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:40
dep. 14:40
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:42
dep. 14:42
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
11 km
14:29 14:49 (00:20)
GnilaViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 14:29
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:31
dep. 14:31
2 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Klupci, Panici
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:38
dep. 14:38
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:39
dep. 14:39
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:40
dep. 14:40
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:41
dep. 14:41
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:43
dep. 14:43
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:46
dep. 14:46
13 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:47
dep. 14:47
13.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:48
dep. 14:48
14.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:49
15 km
14:44 14:58 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:44
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:46
dep. 14:46
2 km
Klupci, Panici
arr. 14:47
dep. 14:47
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:48
dep. 14:48
4 km
Klupci, Dom
arr. 14:49
dep. 14:49
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Loznica, Lagator
arr. 14:51
dep. 14:51
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:58
11 km
15:15 15:30 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 15:15
Korenita, Krst
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Klupci, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Loznica, Bus station
arr. 15:30
9 km
15:15 16:10 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 15:15
Korenita, Prokici
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 15:23
dep. 15:23
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Korenita, Pajici
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 15:32
dep. 15:32
9.5 km
Korenita
arr. 15:41
dep. 15:41
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 15:45
dep. 15:45
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 15:46
dep. 15:46
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 15:47
dep. 15:47
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 15:48
dep. 15:48
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 15:50
dep. 15:50
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:53
dep. 15:53
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:56
dep. 15:56
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:58
dep. 15:58
23 km
Klupci, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 16:02
dep. 16:02
24 km
Loznica, Lagator
arr. 16:04
dep. 16:04
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 16:07
dep. 16:07
26 km
Loznica, Bus station
arr. 16:10
26.5 km
15:39 15:53 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 15:39
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:41
dep. 15:41
2 km
Klupci, Panici
arr. 15:42
dep. 15:42
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:43
dep. 15:43
4 km
Klupci, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Loznica, Lagator
arr. 15:46
dep. 15:46
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 15:53
11 km
15:42 16:01 (00:19)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 15:42
Korenita, Krst
arr. 15:48
dep. 15:48
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 15:54
dep. 15:54
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:01
11.6 km
16:16 16:30 (00:14)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 16:16
Korenita, Krst
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Klupci, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
7 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
10 km
16:30 17:25 (00:55)
LipovacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Lipovaca
dep. 16:30
Korenita, Prokici
arr. 16:33
dep. 16:33
1.5 km
Korenita, Avramovići
arr. 16:35
dep. 16:35
2.5 km
Korenita, Bojanici
arr. 16:38
dep. 16:38
4.5 km
Korenita, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Korenita, Pajici
arr. 16:54
dep. 16:54
13 km
Korenita, Majstorovica raskrsce
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Korenita, Tronosa - vikend naselje
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Korenita, Manastir Tronosa
arr. 16:47
dep. 16:47
9.5 km
Korenita
arr. 16:56
dep. 16:56
14 km
Korenita, Terzici - raskrsce
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Korenita, Sainovac
arr. 17:01
dep. 17:01
16 km
Korenita, Tomanovici
arr. 17:02
dep. 17:02
16.5 km
Korenita, Lukica cerik
arr. 17:03
dep. 17:03
17.5 km
Korenita, Krst
arr. 17:05
dep. 17:05
18.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 17:08
dep. 17:08
20.5 km
Klupci, Panici
arr. 17:11
dep. 17:11
22.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:13
dep. 17:13
23 km
Klupci, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
23.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:17
dep. 17:17
24 km
Loznica, Lagator
arr. 17:19
dep. 17:19
24.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:22
dep. 17:22
26 km
Loznica, Bus station
arr. 17:25
26.5 km
16:31 16:58 (00:27)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 16:31
Korenita, Krst
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Klupci, Dom
arr. 16:47
dep. 16:47
9 km
Loznica, Bus station
arr. 16:58
13 km
17:09 17:20 (00:11)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 17:09
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
2 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
7 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
10 km
17:44 18:01 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 17:44
Korenita, Kapetanovici
arr. 17:46
dep. 17:46
1 km
Korenita, Krst
arr. 17:48
dep. 17:48
2.5 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 17:50
dep. 17:50
4.5 km
Klupci, Panici
arr. 17:52
dep. 17:52
6.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:54
dep. 17:54
7 km
Klupci, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
7.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:56
dep. 17:56
8 km
Loznica, Lagator
arr. 17:57
dep. 17:57
8.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:59
dep. 17:59
10 km
Loznica, Bus station
arr. 18:01
10.5 km
17:54 18:11 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 17:54
Korenita, Kapetanovici
arr. 17:56
dep. 17:56
2 km
Korenita, Krst
arr. 17:58
dep. 17:58
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 18:00
dep. 18:00
5 km
Klupci, Panici
arr. 18:02
dep. 18:02
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 18:04
dep. 18:04
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 18:06
dep. 18:06
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 18:07
dep. 18:07
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 18:09
dep. 18:09
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 18:11
11 km
18:15 18:35 (00:20)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 18:15
Korenita, Krst
arr. 18:18
dep. 18:18
2 km
Klupci, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
7 km
Loznica, Bus station
arr. 18:35
10 km
18:21 18:36 (00:15)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 18:21
Korenita, Krst
arr. 18:24
dep. 18:24
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
6.9 km
Loznica, Bus station
arr. 18:36
9.7 km
18:27 18:45 (00:18)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Dom
dep. 18:27
Korenita, Krst
arr. 18:33
dep. 18:33
4.3 km
Klupci, Dom
arr. 18:39
dep. 18:39
8.7 km
Loznica, Bus station
arr. 18:45
11.5 km
19:02 19:19 (00:17)
GnilaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 19:02
Korenita, Kapetanovici
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Korenita, Krst
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Klupci, Panici
arr. 19:10
dep. 19:10
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:12
dep. 19:12
7.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:13
dep. 19:13
8 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:14
dep. 19:14
8.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Loznica, Robna kuca
arr. 19:17
dep. 19:17
10.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:19
11 km
20:39 20:51 (00:12)
KrstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 20:39
Loznica, Bus station
arr. 20:51
7.2 km
20:49 21:03 (00:14)
KrstViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 20:49
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:51
dep. 20:51
2 km
Klupci, Panici
arr. 20:52
dep. 20:52
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:53
dep. 20:53
4 km
Klupci, Dom
arr. 20:54
dep. 20:54
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:55
dep. 20:55
6 km
Loznica, Lagator
arr. 20:56
dep. 20:56
7 km
Loznica, Robna kuca
arr. 20:57
dep. 20:57
8 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 21:03
11 km

Naselja Korenita i Loznica su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Korenita je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:49 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Korenita - Loznica iznosi od 0,94 EUR do 0,94 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.