Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Korenita - Brezjak timetable

monday, 17.01.2022.
07:00 07:11 (00:11)
GnilaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Gnila
dep. 07:00
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 07:04
dep. 07:04
4 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Brezjak, Center
arr. 07:11
11 km
07:28 07:38 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 07:28
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
1 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
dep. 07:32
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Brezjak, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:38
7 km
07:28 07:38 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 07:28
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
1.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
dep. 07:32
2.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:34
dep. 07:34
3.5 km
Brezjak, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:38
6 km
08:12 08:18 (00:06)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 08:12
Brezjak, Center
arr. 08:18
4.9 km
08:32 08:37 (00:05)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 08:32
Korenita, Gnila
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Brezjak, Center
arr. 08:37
4 km
09:42 09:49 (00:07)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 09:42
Korenita, Gnila
arr. 09:46
dep. 09:46
2.5 km
Brezjak, Center
arr. 09:49
5.1 km
10:53 11:03 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 10:53
Korenita, Kapetanovici
arr. 10:55
dep. 10:55
1 km
Korenita, Gnila
arr. 10:57
dep. 10:57
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 10:59
dep. 10:59
4 km
Brezjak, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 11:03
7 km
10:53 11:08 (00:15)
KrstCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 10:53
Korenita, Kapetanovici
arr. 10:55
dep. 10:55
1 km
Korenita, Gnila
arr. 10:57
dep. 10:57
3 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 11:01
dep. 11:01
7 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 11:00
dep. 11:00
6 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 11:03
dep. 11:03
9 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 11:04
dep. 11:04
10 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 11:05
dep. 11:05
11 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 11:07
dep. 11:07
13 km
Brezjak, Center
arr. 11:08
14 km
10:58 11:04 (00:06)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 10:58
Korenita, Gnila
arr. 11:01
dep. 11:01
2.5 km
Brezjak, Center
arr. 11:04
5.1 km
11:02 11:10 (00:08)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 11:02
Korenita, Gnila
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Brezjak, Center
arr. 11:10
5 km
12:13 12:28 (00:15)
KrstCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 12:13
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:15
dep. 12:15
1 km
Korenita, Gnila
arr. 12:17
dep. 12:17
3 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
8 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 12:23
dep. 12:23
9 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 12:24
dep. 12:24
10 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 12:25
dep. 12:25
11 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 12:27
dep. 12:27
13 km
Brezjak, Center
arr. 12:28
14 km
12:14 12:24 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 12:14
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:16
dep. 12:16
1.5 km
Korenita, Gnila
arr. 12:18
dep. 12:18
2.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 12:20
dep. 12:20
3.5 km
Brezjak, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 12:24
6 km
13:12 13:17 (00:05)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 13:12
Korenita, Gnila
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Brezjak, Center
arr. 13:17
4 km
13:43 13:53 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 13:43
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:45
dep. 13:45
1.5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:47
dep. 13:47
2.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:49
dep. 13:49
3.5 km
Brezjak, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:53
6 km
14:10 14:15 (00:05)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:10
Brezjak, Center
arr. 14:15
5 km
14:22 14:29 (00:07)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:22
Korenita, Gnila
arr. 14:26
dep. 14:26
2.5 km
Brezjak, Center
arr. 14:29
5.1 km
14:23 14:33 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:23
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
1.5 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
2.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
3.5 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
6 km
14:23 14:33 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:23
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
1 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
7 km
14:23 14:33 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:23
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
1 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
7 km
14:27 14:34 (00:07)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:27
Korenita, Gnila
arr. 14:31
dep. 14:31
2.4 km
Brezjak, Center
arr. 14:34
5 km
14:33 14:43 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:33
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:39
dep. 14:39
4 km
Brezjak, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:43
7 km
14:33 14:43 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:33
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:39
dep. 14:39
4 km
Brezjak, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:43
7 km
14:33 14:48 (00:15)
KrstCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:33
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 14:43
dep. 14:43
9 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 14:44
dep. 14:44
10 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 14:47
dep. 14:47
13 km
Brezjak, Center
arr. 14:48
14 km
14:43 14:49 (00:06)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:43
Korenita, Gnila
arr. 14:46
dep. 14:46
2.5 km
Brezjak, Center
arr. 14:49
5.1 km
14:47 14:55 (00:08)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 14:47
Korenita, Gnila
arr. 14:50
dep. 14:50
2 km
Brezjak, Center
arr. 14:55
5 km
15:28 15:38 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 15:28
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
1.5 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
2.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
6 km
15:28 15:38 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 15:28
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
7 km
15:28 15:38 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 15:28
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
7 km
15:28 15:38 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 15:28
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
7 km
15:28 15:43 (00:15)
KrstCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 15:28
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
8 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 15:36
dep. 15:36
7 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 15:38
dep. 15:38
9 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 15:39
dep. 15:39
10 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 15:40
dep. 15:40
11 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Brezjak, Center
arr. 15:43
14 km
16:40 16:50 (00:10)
KrstCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 16:40
Korenita, Gnila
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Brezjak, Center
arr. 16:50
5 km
17:26 17:32 (00:06)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 17:26
Korenita, Gnila
arr. 17:29
dep. 17:29
2 km
Brezjak, Center
arr. 17:32
4 km
18:40 18:50 (00:10)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 18:40
Korenita, Gnila
arr. 18:45
dep. 18:45
3 km
Brezjak, Center
arr. 18:50
5 km
19:52 19:59 (00:07)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 19:52
Korenita, Gnila
arr. 19:56
dep. 19:56
2.5 km
Brezjak, Center
arr. 19:59
5.1 km
19:57 20:04 (00:07)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 19:57
Korenita, Gnila
arr. 20:01
dep. 20:01
2.4 km
Brezjak, Center
arr. 20:04
5 km
19:58 20:04 (00:06)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 19:58
Korenita, Gnila
arr. 20:01
dep. 20:01
2.5 km
Brezjak, Center
arr. 20:04
5.1 km
20:03 20:13 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 20:03
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:05
dep. 20:05
1 km
Korenita, Gnila
arr. 20:07
dep. 20:07
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:09
dep. 20:09
4 km
Brezjak, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:13
7 km
20:17 20:25 (00:08)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 20:17
Korenita, Gnila
arr. 20:20
dep. 20:20
2 km
Brezjak, Center
arr. 20:25
5 km
20:33 20:43 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 20:33
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
1 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
4 km
Brezjak, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
7 km
20:33 20:43 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 20:33
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
1 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
4 km
Brezjak, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
7 km
20:33 20:43 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 20:33
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
1 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
4 km
Brezjak, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
7 km
20:33 20:48 (00:15)
KrstCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 20:33
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
1 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
8 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 20:41
dep. 20:41
7 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 20:40
dep. 20:40
6 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 20:43
dep. 20:43
9 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 20:44
dep. 20:44
10 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 20:45
dep. 20:45
11 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 20:47
dep. 20:47
13 km
Brezjak, Center
arr. 20:48
14 km
20:34 20:44 (00:10)
KrstTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 20:34
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:36
dep. 20:36
1.5 km
Korenita, Gnila
arr. 20:38
dep. 20:38
2.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:40
dep. 20:40
3.5 km
Brezjak, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
5 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:44
6 km
21:40 21:50 (00:10)
KrstCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korenita, Krst
dep. 21:40
Korenita, Gnila
arr. 21:45
dep. 21:45
3 km
Brezjak, Center
arr. 21:50
5 km

Naselja Korenita i Brezjak su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Korenita je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Korenita - Brezjak iznosi od 0,66 EUR do 0,66 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.