Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Korbevac - Vranje timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:50 07:35 (00:45)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 06:50
Korbevac
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Bujkovac
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 07:03
dep. 07:03
7 km
Toplac, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
8 km
Toplac
arr. 07:09
dep. 07:09
9 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
15 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
16 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
18 km
07:55 09:00 (01:05)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: sredom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Korbevac
dep. 07:55
Vranjska Banja
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Vranje, Bus station
arr. 09:00
13 km
13:01 13:45 (00:44)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 13:01
Korbevac
arr. 13:04
dep. 13:04
1 km
Bujkovac
arr. 13:07
dep. 13:07
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
8 km
Ranutovac, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
9 km
Ranutovac
arr. 13:21
dep. 13:21
10 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
11 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
13 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Vranje, Raska
arr. 13:31
dep. 13:31
15 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:33
dep. 13:33
16 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
17 km
Vranje, CG
arr. 13:40
dep. 13:40
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 13:45
18 km
18:51 19:35 (00:44)
2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 18:51
Korbevac
arr. 18:54
dep. 18:54
1 km
Bujkovac
arr. 18:57
dep. 18:57
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 18:59
dep. 18:59
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 19:01
dep. 19:01
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 19:02
dep. 19:02
6 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
7 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:07
dep. 19:07
8 km
Ranutovac, 2
arr. 19:09
dep. 19:09
9 km
Ranutovac
arr. 19:11
dep. 19:11
10 km
Suvi Dol, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
11 km
Suvi Dol, 1
arr. 19:18
dep. 19:18
13 km
Vranje, Raska 2
arr. 19:20
dep. 19:20
14 km
Vranje, Raska
arr. 19:21
dep. 19:21
15 km
Vranje, Auto servis
arr. 19:23
dep. 19:23
16 km
Vranje, Kostana
arr. 19:25
dep. 19:25
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:27
dep. 19:27
17 km
Vranje, CG
arr. 19:30
dep. 19:30
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 19:35
18 km
20:53 21:35 (00:42)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 20:53
Korbevac
arr. 20:56
dep. 20:56
1 km
Bujkovac
arr. 20:58
dep. 20:58
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 21:00
dep. 21:00
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 21:02
dep. 21:02
6 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
6.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 21:07
dep. 21:07
7 km
Toplac, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
8 km
Toplac
arr. 21:11
dep. 21:11
9 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 21:13
dep. 21:13
10 km
Cukovac kod Vranja
arr. 21:18
dep. 21:18
11 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 21:20
dep. 21:20
13 km
Vranje, Simpo
arr. 21:21
dep. 21:21
14 km
Vranje, Petlja
arr. 21:23
dep. 21:23
15 km
Vranje, Miv
arr. 21:25
dep. 21:25
16 km
Vranje, Kostana
arr. 21:27
dep. 21:27
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
17 km
Vranje, CG
arr. 21:35
dep. 21:35
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 21:35
18 km
Korbevac - Vranje timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:50 07:35 (00:45)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 06:50
Korbevac
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Bujkovac
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 07:03
dep. 07:03
7 km
Toplac, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
8 km
Toplac
arr. 07:09
dep. 07:09
9 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
15 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
16 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
18 km
13:01 13:45 (00:44)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 13:01
Korbevac
arr. 13:04
dep. 13:04
1 km
Bujkovac
arr. 13:07
dep. 13:07
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
8 km
Ranutovac, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
9 km
Ranutovac
arr. 13:21
dep. 13:21
10 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
11 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
13 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Vranje, Raska
arr. 13:31
dep. 13:31
15 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:33
dep. 13:33
16 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
17 km
Vranje, CG
arr. 13:40
dep. 13:40
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 13:45
18 km
18:51 19:35 (00:44)
2
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 18:51
Korbevac
arr. 18:54
dep. 18:54
1 km
Bujkovac
arr. 18:57
dep. 18:57
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 18:59
dep. 18:59
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 19:01
dep. 19:01
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 19:02
dep. 19:02
6 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
7 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:07
dep. 19:07
8 km
Ranutovac, 2
arr. 19:09
dep. 19:09
9 km
Ranutovac
arr. 19:11
dep. 19:11
10 km
Suvi Dol, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
11 km
Suvi Dol, 1
arr. 19:18
dep. 19:18
13 km
Vranje, Raska 2
arr. 19:20
dep. 19:20
14 km
Vranje, Raska
arr. 19:21
dep. 19:21
15 km
Vranje, Auto servis
arr. 19:23
dep. 19:23
16 km
Vranje, Kostana
arr. 19:25
dep. 19:25
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 19:27
dep. 19:27
17 km
Vranje, CG
arr. 19:30
dep. 19:30
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 19:35
18 km
20:53 21:35 (00:42)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 20:53
Korbevac
arr. 20:56
dep. 20:56
1 km
Bujkovac
arr. 20:58
dep. 20:58
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 21:00
dep. 21:00
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 21:02
dep. 21:02
6 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
6.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 21:07
dep. 21:07
7 km
Toplac, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
8 km
Toplac
arr. 21:11
dep. 21:11
9 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 21:13
dep. 21:13
10 km
Cukovac kod Vranja
arr. 21:18
dep. 21:18
11 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 21:20
dep. 21:20
13 km
Vranje, Simpo
arr. 21:21
dep. 21:21
14 km
Vranje, Petlja
arr. 21:23
dep. 21:23
15 km
Vranje, Miv
arr. 21:25
dep. 21:25
16 km
Vranje, Kostana
arr. 21:27
dep. 21:27
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
17 km
Vranje, CG
arr. 21:35
dep. 21:35
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 21:35
18 km

Naselja Korbevac i Vranje su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Korbevac je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 20:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.