Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Korbevac - Vranje timetable

monday, 21.10.2019.
04:45 05:30 (00:45)
2Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 04:45
Korbevac
arr. 04:48
dep. 04:48
1 km
Bujkovac
arr. 04:51
dep. 04:51
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 04:53
dep. 04:53
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 04:55
dep. 04:55
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 04:56
dep. 04:56
6 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 04:57
dep. 04:57
6.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 04:58
dep. 04:58
7 km
Toplac, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
8 km
Toplac
arr. 05:04
dep. 05:04
9 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
10 km
Cukovac kod Vranja
arr. 05:08
dep. 05:08
11 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 05:13
dep. 05:13
13 km
Vranje, Simpo
arr. 05:15
dep. 05:15
14 km
Vranje, Petlja
arr. 05:16
dep. 05:16
15 km
Vranje, Miv
arr. 05:18
dep. 05:18
16 km
Vranje, Kostana
arr. 05:20
dep. 05:20
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 05:22
dep. 05:22
17 km
Vranje, CG
arr. 05:25
dep. 05:25
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 05:30
18 km
05:45 06:30 (00:45)
2Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 05:45
Korbevac
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Bujkovac
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 05:56
dep. 05:56
6 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
6.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Toplac, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Toplac
arr. 06:04
dep. 06:04
9 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
Cukovac kod Vranja
arr. 06:08
dep. 06:08
11 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 06:13
dep. 06:13
13 km
Vranje, Simpo
arr. 06:15
dep. 06:15
14 km
Vranje, Petlja
arr. 06:16
dep. 06:16
15 km
Vranje, Miv
arr. 06:18
dep. 06:18
16 km
Vranje, Kostana
arr. 06:20
dep. 06:20
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Vranje, CG
arr. 06:25
dep. 06:25
17.5 km
Vranje, Industrijska zona (B)
arr. 06:28
dep. 06:28
17.8 km
Vranje, Trikotaza
arr. 06:30
18 km
06:50 07:35 (00:45)
2Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 06:50
Korbevac
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Bujkovac
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 07:03
dep. 07:03
7 km
Toplac, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
8 km
Toplac
arr. 07:09
dep. 07:09
9 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Cukovac kod Vranja
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Vranje, Simpo
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Vranje, Petlja
arr. 07:21
dep. 07:21
15 km
Vranje, Miv
arr. 07:23
dep. 07:23
16 km
Vranje, Kostana
arr. 07:25
dep. 07:25
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Vranje, CG
arr. 07:30
dep. 07:30
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 07:35
18 km
11:00 11:45 (00:45)
2Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 11:00
Korbevac
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Bujkovac
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
6.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 11:13
dep. 11:13
7 km
Toplac, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
8 km
Toplac
arr. 11:19
dep. 11:19
9 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 11:21
dep. 11:21
10 km
Cukovac kod Vranja
arr. 11:23
dep. 11:23
11 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 11:28
dep. 11:28
13 km
Vranje, Simpo
arr. 11:30
dep. 11:30
14 km
Vranje, Petlja
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
Vranje, Miv
arr. 11:33
dep. 11:33
16 km
Vranje, Kostana
arr. 11:35
dep. 11:35
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 11:37
dep. 11:37
17 km
Vranje, CG
arr. 11:40
dep. 11:40
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 11:45
18 km
13:01 13:45 (00:44)
2Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 13:01
Korbevac
arr. 13:04
dep. 13:04
1 km
Bujkovac
arr. 13:07
dep. 13:07
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
8 km
Ranutovac, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
9 km
Ranutovac
arr. 13:21
dep. 13:21
10 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
11 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
13 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Vranje, Raska
arr. 13:31
dep. 13:31
15 km
Vranje, Auto servis
arr. 13:33
dep. 13:33
16 km
Vranje, Kostana
arr. 13:35
dep. 13:35
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:37
dep. 13:37
17 km
Vranje, CG
arr. 13:40
dep. 13:40
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 13:45
18 km
14:28 15:10 (00:42)
2Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 14:28
Korbevac
arr. 14:31
dep. 14:31
1 km
Bujkovac
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 14:37
dep. 14:37
6 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Toplac, 2
arr. 14:44
dep. 14:44
8 km
Toplac
arr. 14:46
dep. 14:46
9 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 14:48
dep. 14:48
10 km
Cukovac kod Vranja
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
13 km
Vranje, Simpo
arr. 14:56
dep. 14:56
14 km
Vranje, Petlja
arr. 14:58
dep. 14:58
15 km
Vranje, Miv
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Vranje, Kostana
arr. 15:02
dep. 15:02
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
17 km
Vranje, CG
arr. 15:10
dep. 15:10
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 15:10
18 km
16:15 17:02 (00:47)
2Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 16:15
Korbevac
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Bujkovac
arr. 16:20
dep. 16:20
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 16:22
dep. 16:22
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 16:23
dep. 16:23
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 16:24
dep. 16:24
6 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
6.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 16:29
dep. 16:29
7 km
Toplac, 2
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Toplac
arr. 16:33
dep. 16:33
9 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
10 km
Cukovac kod Vranja
arr. 16:40
dep. 16:40
11 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Vranje, Simpo
arr. 16:43
dep. 16:43
14 km
Vranje, Petlja
arr. 16:45
dep. 16:45
15 km
Vranje, Miv
arr. 16:47
dep. 16:47
16 km
Vranje, Kostana
arr. 16:49
dep. 16:49
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:52
dep. 16:52
17 km
Vranje, CG
arr. 16:57
dep. 16:57
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 17:02
18 km
17:21 18:05 (00:44)
2Trikotaza
The timetable is valid until: 14.04.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 17:21
Korbevac
arr. 17:24
dep. 17:24
1 km
Bujkovac
arr. 17:27
dep. 17:27
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 17:29
dep. 17:29
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 17:31
dep. 17:31
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Bresnica kod Vranja, 2
arr. 17:33
dep. 17:33
7 km
Bresnica kod Vranja
arr. 17:37
dep. 17:37
8 km
Ranutovac, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
9 km
Ranutovac
arr. 17:41
dep. 17:41
10 km
Suvi Dol, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
11 km
Suvi Dol, 1
arr. 17:48
dep. 17:48
13 km
Vranje, Raska 2
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Vranje, Raska
arr. 17:51
dep. 17:51
15 km
Vranje, Auto servis
arr. 17:53
dep. 17:53
16 km
Vranje, Kostana
arr. 17:55
dep. 17:55
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 17:57
dep. 17:57
17 km
Vranje, CG
arr. 18:00
dep. 18:00
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 18:05
18 km
20:53 21:35 (00:42)
2Trikotaza
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korbevac, 2
dep. 20:53
Korbevac
arr. 20:56
dep. 20:56
1 km
Bujkovac
arr. 20:58
dep. 20:58
3 km
Bujkovac, Delinci
arr. 21:00
dep. 21:00
4 km
Vranjska Banja, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Vranjska Banja, Rampa
arr. 21:02
dep. 21:02
6 km
Kumarevo kod Vranja, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
6.5 km
Kumarevo kod Vranja
arr. 21:07
dep. 21:07
7 km
Toplac, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
8 km
Toplac
arr. 21:11
dep. 21:11
9 km
Cukovac kod Vranja, 2
arr. 21:13
dep. 21:13
10 km
Cukovac kod Vranja
arr. 21:18
dep. 21:18
11 km
Vranje, Zel. stanica
arr. 21:20
dep. 21:20
13 km
Vranje, Simpo
arr. 21:21
dep. 21:21
14 km
Vranje, Petlja
arr. 21:23
dep. 21:23
15 km
Vranje, Miv
arr. 21:25
dep. 21:25
16 km
Vranje, Kostana
arr. 21:27
dep. 21:27
16.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
17 km
Vranje, CG
arr. 21:35
dep. 21:35
17.5 km
Vranje, Trikotaza
arr. 21:35
18 km

Naselja Korbevac i Vranje su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Korbevac je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.