Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Koracica - Mladenovac timetable

tuesday, 14.07.2020.
04:00 04:31 (00:31)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 30.11.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 04:00
Koracica, Pavlovac
arr. 04:02
dep. 04:02
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 04:03
dep. 04:03
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 04:05
dep. 04:05
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 04:07
dep. 04:07
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 04:08
dep. 04:08
3.1 km
arr. 04:10
dep. 04:10
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 04:12
dep. 04:12
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 04:14
dep. 04:14
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 04:18
dep. 04:18
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 04:21
dep. 04:21
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 04:22
dep. 04:22
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 04:24
dep. 04:24
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 04:31
11.9 km
05:00 05:30 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 05:00
Koracica, Pavlovac
arr. 05:02
dep. 05:02
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 05:04
dep. 05:04
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 05:06
dep. 05:06
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 05:08
dep. 05:08
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 05:09
dep. 05:09
3.1 km
arr. 05:11
dep. 05:11
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 05:13
dep. 05:13
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 05:15
dep. 05:15
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 05:17
dep. 05:17
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 05:20
dep. 05:20
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 05:21
dep. 05:21
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 05:23
dep. 05:23
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:30
11.9 km
06:05 06:36 (00:31)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 30.11.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 06:05
Koracica, Pavlovac
arr. 06:07
dep. 06:07
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 06:08
dep. 06:08
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 06:10
dep. 06:10
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 06:12
dep. 06:12
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 06:13
dep. 06:13
3.1 km
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 06:17
dep. 06:17
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 06:19
dep. 06:19
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 06:23
dep. 06:23
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 06:26
dep. 06:26
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 06:27
dep. 06:27
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 06:29
dep. 06:29
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:36
11.9 km
07:05 07:36 (00:31)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 30.11.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 07:05
Koracica, Pavlovac
arr. 07:07
dep. 07:07
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 07:08
dep. 07:08
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 07:10
dep. 07:10
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 07:12
dep. 07:12
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 07:13
dep. 07:13
3.1 km
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 07:17
dep. 07:17
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 07:19
dep. 07:19
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 07:23
dep. 07:23
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 07:26
dep. 07:26
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 07:27
dep. 07:27
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 07:29
dep. 07:29
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:36
11.9 km
09:33 10:08 (00:35)
PlandisteBus station
The timetable is valid until: 30.11.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Plandiste
dep. 09:33
Koracica, Lukici
arr. 09:34
dep. 09:34
0.5 km
Koracica, Kosutica
arr. 09:36
dep. 09:36
1.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 09:37
dep. 09:37
2.1 km
Koracica, Pavlovac
arr. 09:39
dep. 09:39
2.7 km
Koracica, Grab
arr. 09:41
dep. 09:41
3.3 km
Koracica, Zadruga
arr. 09:43
dep. 09:43
3.8 km
Koracica, Ekonimija
arr. 09:45
dep. 09:45
5.2 km
Koracica, Ilici
arr. 09:46
dep. 09:46
5.9 km
arr. 09:48
dep. 09:48
6.8 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 09:50
dep. 09:50
7.5 km
Koracica, Cirkovici
arr. 09:52
dep. 09:52
8.2 km
Koracica, Kamenica
arr. 09:54
dep. 09:54
8.9 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 09:58
dep. 09:58
9.6 km
Mladenovac, Streliste
arr. 09:59
dep. 09:59
10.7 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 10:00
dep. 10:00
11.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:08
14.7 km
12:13 12:48 (00:35)
PlandisteBus station
The timetable is valid until: 30.11.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Plandiste
dep. 12:13
Koracica, Lukici
arr. 12:14
dep. 12:14
0.5 km
Koracica, Kosutica
arr. 12:16
dep. 12:16
1.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 12:17
dep. 12:17
2.1 km
Koracica, Pavlovac
arr. 12:19
dep. 12:19
2.7 km
Koracica, Grab
arr. 12:21
dep. 12:21
3.3 km
Koracica, Zadruga
arr. 12:23
dep. 12:23
3.8 km
Koracica, Ekonimija
arr. 12:25
dep. 12:25
5.2 km
Koracica, Ilici
arr. 12:26
dep. 12:26
5.9 km
arr. 12:28
dep. 12:28
6.8 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 12:30
dep. 12:30
7.5 km
Koracica, Cirkovici
arr. 12:32
dep. 12:32
8.2 km
Koracica, Kamenica
arr. 12:34
dep. 12:34
8.9 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 12:38
dep. 12:38
9.6 km
Mladenovac, Streliste
arr. 12:39
dep. 12:39
10.7 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 12:40
dep. 12:40
11.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:48
14.7 km
14:05 14:36 (00:31)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 30.11.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 14:05
Koracica, Pavlovac
arr. 14:07
dep. 14:07
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 14:08
dep. 14:08
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 14:10
dep. 14:10
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 14:12
dep. 14:12
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 14:13
dep. 14:13
3.1 km
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 14:17
dep. 14:17
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 14:19
dep. 14:19
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 14:23
dep. 14:23
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 14:26
dep. 14:26
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 14:27
dep. 14:27
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 14:29
dep. 14:29
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:36
11.9 km
14:55 15:26 (00:31)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 30.11.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 14:55
Koracica, Pavlovac
arr. 14:57
dep. 14:57
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 14:58
dep. 14:58
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 15:00
dep. 15:00
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 15:02
dep. 15:02
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 15:03
dep. 15:03
3.1 km
arr. 15:05
dep. 15:05
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 15:07
dep. 15:07
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 15:09
dep. 15:09
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 15:13
dep. 15:13
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 15:16
dep. 15:16
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 15:17
dep. 15:17
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 15:19
dep. 15:19
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:26
11.9 km
16:05 16:36 (00:31)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 30.11.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 16:05
Koracica, Pavlovac
arr. 16:07
dep. 16:07
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 16:08
dep. 16:08
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 16:10
dep. 16:10
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 16:12
dep. 16:12
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 16:13
dep. 16:13
3.1 km
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 16:17
dep. 16:17
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 16:19
dep. 16:19
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 16:23
dep. 16:23
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 16:26
dep. 16:26
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 16:27
dep. 16:27
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 16:29
dep. 16:29
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:36
11.9 km
17:33 18:08 (00:35)
PlandisteBus station
The timetable is valid until: 30.11.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Plandiste
dep. 17:33
Koracica, Lukici
arr. 17:34
dep. 17:34
0.5 km
Koracica, Kosutica
arr. 17:36
dep. 17:36
1.3 km
Koracica, Zmajevac
arr. 17:37
dep. 17:37
2.1 km
Koracica, Pavlovac
arr. 17:39
dep. 17:39
2.7 km
Koracica, Grab
arr. 17:41
dep. 17:41
3.3 km
Koracica, Zadruga
arr. 17:43
dep. 17:43
3.8 km
Koracica, Ekonimija
arr. 17:45
dep. 17:45
5.2 km
Koracica, Ilici
arr. 17:46
dep. 17:46
5.9 km
arr. 17:48
dep. 17:48
6.8 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 17:50
dep. 17:50
7.5 km
Koracica, Cirkovici
arr. 17:52
dep. 17:52
8.2 km
Koracica, Kamenica
arr. 17:54
dep. 17:54
8.9 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 17:58
dep. 17:58
9.6 km
Mladenovac, Streliste
arr. 17:59
dep. 17:59
10.7 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 18:00
dep. 18:00
11.5 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:08
14.7 km
20:05 20:36 (00:31)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 30.11.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 20:05
Koracica, Pavlovac
arr. 20:07
dep. 20:07
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 20:08
dep. 20:08
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 20:10
dep. 20:10
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 20:12
dep. 20:12
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 20:13
dep. 20:13
3.1 km
arr. 20:15
dep. 20:15
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 20:17
dep. 20:17
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 20:19
dep. 20:19
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 20:23
dep. 20:23
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 20:26
dep. 20:26
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 20:27
dep. 20:27
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 20:29
dep. 20:29
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:36
11.9 km
21:55 22:26 (00:31)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 30.11.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 21:55
Koracica, Pavlovac
arr. 21:57
dep. 21:57
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 21:58
dep. 21:58
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 22:00
dep. 22:00
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 22:02
dep. 22:02
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 22:03
dep. 22:03
3.1 km
arr. 22:05
dep. 22:05
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 22:07
dep. 22:07
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 22:09
dep. 22:09
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 22:13
dep. 22:13
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 22:16
dep. 22:16
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 22:17
dep. 22:17
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 22:19
dep. 22:19
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:26
11.9 km

Naselja Koracica i Mladenovac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Koracica je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 21:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.