Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Koracica - Mladenovac timetable

thursday, 27.02.2020.
04:00 04:30 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 04:00
Koracica, Pavlovac
arr. 04:02
dep. 04:02
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 04:04
dep. 04:04
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 04:06
dep. 04:06
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 04:08
dep. 04:08
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 04:09
dep. 04:09
3.1 km
arr. 04:11
dep. 04:11
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 04:13
dep. 04:13
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 04:15
dep. 04:15
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 04:17
dep. 04:17
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 04:20
dep. 04:20
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 04:21
dep. 04:21
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 04:23
dep. 04:23
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 04:30
11.9 km
05:00 05:30 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 05:00
Koracica, Pavlovac
arr. 05:02
dep. 05:02
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 05:04
dep. 05:04
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 05:06
dep. 05:06
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 05:08
dep. 05:08
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 05:09
dep. 05:09
3.1 km
arr. 05:11
dep. 05:11
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 05:13
dep. 05:13
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 05:15
dep. 05:15
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 05:17
dep. 05:17
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 05:20
dep. 05:20
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 05:21
dep. 05:21
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 05:23
dep. 05:23
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:30
11.9 km
06:00 06:30 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 06:00
Koracica, Pavlovac
arr. 06:02
dep. 06:02
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 06:04
dep. 06:04
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 06:06
dep. 06:06
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 06:08
dep. 06:08
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 06:09
dep. 06:09
3.1 km
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 06:13
dep. 06:13
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 06:15
dep. 06:15
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 06:17
dep. 06:17
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 06:20
dep. 06:20
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 06:21
dep. 06:21
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 06:23
dep. 06:23
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:30
11.9 km
07:00 07:30 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 07:00
Koracica, Pavlovac
arr. 07:02
dep. 07:02
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 07:04
dep. 07:04
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 07:06
dep. 07:06
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 07:08
dep. 07:08
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 07:09
dep. 07:09
3.1 km
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 07:13
dep. 07:13
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 07:15
dep. 07:15
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 07:17
dep. 07:17
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 07:20
dep. 07:20
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 07:21
dep. 07:21
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 07:23
dep. 07:23
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:30
11.9 km
09:20 09:50 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 09:20
Koracica, Pavlovac
arr. 09:22
dep. 09:22
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 09:24
dep. 09:24
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 09:26
dep. 09:26
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 09:28
dep. 09:28
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 09:29
dep. 09:29
3.1 km
arr. 09:31
dep. 09:31
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 09:33
dep. 09:33
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 09:35
dep. 09:35
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 09:37
dep. 09:37
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 09:40
dep. 09:40
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 09:41
dep. 09:41
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 09:43
dep. 09:43
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:50
11.9 km
12:00 12:30 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 12:00
Koracica, Pavlovac
arr. 12:02
dep. 12:02
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 12:04
dep. 12:04
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 12:06
dep. 12:06
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 12:08
dep. 12:08
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 12:09
dep. 12:09
3.1 km
arr. 12:11
dep. 12:11
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 12:13
dep. 12:13
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 12:15
dep. 12:15
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 12:17
dep. 12:17
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 12:20
dep. 12:20
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 12:21
dep. 12:21
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 12:23
dep. 12:23
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:30
11.9 km
14:00 14:30 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 14:00
Koracica, Pavlovac
arr. 14:02
dep. 14:02
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 14:04
dep. 14:04
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 14:06
dep. 14:06
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 14:08
dep. 14:08
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 14:09
dep. 14:09
3.1 km
arr. 14:11
dep. 14:11
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 14:13
dep. 14:13
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 14:15
dep. 14:15
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 14:17
dep. 14:17
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 14:20
dep. 14:20
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 14:21
dep. 14:21
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 14:23
dep. 14:23
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:30
11.9 km
14:50 15:20 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 14:50
Koracica, Pavlovac
arr. 14:52
dep. 14:52
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 14:54
dep. 14:54
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 14:56
dep. 14:56
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 14:58
dep. 14:58
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 14:59
dep. 14:59
3.1 km
arr. 15:01
dep. 15:01
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 15:03
dep. 15:03
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 15:05
dep. 15:05
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 15:07
dep. 15:07
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 15:10
dep. 15:10
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 15:11
dep. 15:11
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 15:13
dep. 15:13
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:20
11.9 km
16:00 16:30 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 16:00
Koracica, Pavlovac
arr. 16:02
dep. 16:02
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 16:04
dep. 16:04
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 16:06
dep. 16:06
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 16:08
dep. 16:08
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 16:09
dep. 16:09
3.1 km
arr. 16:11
dep. 16:11
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 16:13
dep. 16:13
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 16:15
dep. 16:15
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 16:17
dep. 16:17
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 16:20
dep. 16:20
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 16:21
dep. 16:21
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 16:23
dep. 16:23
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:30
11.9 km
17:20 17:50 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 17:20
Koracica, Pavlovac
arr. 17:22
dep. 17:22
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 17:24
dep. 17:24
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 17:26
dep. 17:26
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 17:28
dep. 17:28
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 17:29
dep. 17:29
3.1 km
arr. 17:31
dep. 17:31
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 17:33
dep. 17:33
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 17:35
dep. 17:35
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 17:37
dep. 17:37
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 17:40
dep. 17:40
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 17:41
dep. 17:41
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 17:43
dep. 17:43
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:50
11.9 km
20:00 20:30 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 20:00
Koracica, Pavlovac
arr. 20:02
dep. 20:02
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 20:04
dep. 20:04
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 20:06
dep. 20:06
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 20:08
dep. 20:08
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 20:09
dep. 20:09
3.1 km
arr. 20:11
dep. 20:11
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 20:13
dep. 20:13
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 20:15
dep. 20:15
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 20:17
dep. 20:17
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 20:20
dep. 20:20
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 20:21
dep. 20:21
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 20:23
dep. 20:23
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:30
11.9 km
21:50 22:20 (00:30)
ZmajevacBus station
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koracica, Zmajevac
dep. 21:50
Koracica, Pavlovac
arr. 21:52
dep. 21:52
0.6 km
Koracica, Grab
arr. 21:54
dep. 21:54
1.2 km
Koracica, Zadruga
arr. 21:56
dep. 21:56
1.7 km
Koracica, Ekonimija
arr. 21:58
dep. 21:58
2.4 km
Koracica, Ilici
arr. 21:59
dep. 21:59
3.1 km
arr. 22:01
dep. 22:01
4 km
Koracica, Ukaljevac
arr. 22:03
dep. 22:03
4.7 km
Koracica, Cirkovici
arr. 22:05
dep. 22:05
5.4 km
Koracica, Kamenica
arr. 22:07
dep. 22:07
6.1 km
Koracica, Koracicka banja
arr. 22:10
dep. 22:10
6.8 km
Mladenovac, Streliste
arr. 22:11
dep. 22:11
7.9 km
Mladenovac, Selters 2
arr. 22:13
dep. 22:13
8.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:20
11.9 km

Naselja Koracica i Mladenovac su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Koracica je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 21:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.