Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kopljare - Arandelovac timetable

thursday, 25.04.2024.
06:40 07:25 (00:45)
LiparBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopljare, Lipar
dep. 06:40
Kopljare, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
3.8 km
Kopljare, Stanisici
arr. 06:53
dep. 06:53
5.6 km
Misaca, Bunar
arr. 06:56
dep. 06:56
6.2 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 07:15
dep. 07:15
16.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija - Popovici
arr. 07:14
dep. 07:14
15.9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
14.9 km
Orasac kod Arandelovca, Gajevi
arr. 07:07
dep. 07:07
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 07:17
dep. 07:17
17.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 07:18
dep. 07:18
18.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 07:19
dep. 07:19
19.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 07:20
dep. 07:20
19.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 07:23
dep. 07:23
21.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 07:25
22.9 km
12:30 13:15 (00:45)
LiparBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopljare, Lipar
dep. 12:30
Kopljare, Skola
arr. 12:38
dep. 12:38
3.8 km
Kopljare, Stanisici
arr. 12:43
dep. 12:43
5.6 km
Misaca, Bunar
arr. 12:46
dep. 12:46
6.2 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 13:05
dep. 13:05
16.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija - Popovici
arr. 13:04
dep. 13:04
15.9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
14.9 km
Orasac kod Arandelovca, Gajevi
arr. 12:57
dep. 12:57
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 13:07
dep. 13:07
17.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 13:08
dep. 13:08
18.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 13:09
dep. 13:09
19.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 13:10
dep. 13:10
19.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 13:13
dep. 13:13
21.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:15
22.9 km
14:35 15:20 (00:45)
LiparBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopljare, Lipar
dep. 14:35
Kopljare, Skola
arr. 14:43
dep. 14:43
3.8 km
Kopljare, Stanisici
arr. 14:48
dep. 14:48
5.6 km
Misaca, Bunar
arr. 14:51
dep. 14:51
6.2 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 15:10
dep. 15:10
16.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija - Popovici
arr. 15:09
dep. 15:09
15.9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
14.9 km
Orasac kod Arandelovca, Gajevi
arr. 15:02
dep. 15:02
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 15:12
dep. 15:12
17.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 15:13
dep. 15:13
18.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 15:14
dep. 15:14
19.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 15:15
dep. 15:15
19.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 15:18
dep. 15:18
21.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:20
22.9 km
18:52 19:20 (00:28)
StanisiciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopljare, Stanisici
dep. 18:52
Kopljare, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
1.8 km
Kopljare, Lipar
arr. 19:05
dep. 19:05
5.6 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 19:12
dep. 19:12
10.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 19:13
dep. 19:13
11.3 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 19:14
dep. 19:14
11.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 19:15
dep. 19:15
12.3 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 19:18
dep. 19:18
14.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 19:20
15.3 km
Kopljare - Arandelovac timetable
Departures on: friday, 26.04.2024.
06:40 07:25 (00:45)
LiparBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopljare, Lipar
dep. 06:40
Kopljare, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
3.8 km
Kopljare, Stanisici
arr. 06:53
dep. 06:53
5.6 km
Misaca, Bunar
arr. 06:56
dep. 06:56
6.2 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 07:15
dep. 07:15
16.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija - Popovici
arr. 07:14
dep. 07:14
15.9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
14.9 km
Orasac kod Arandelovca, Gajevi
arr. 07:07
dep. 07:07
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 07:17
dep. 07:17
17.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 07:18
dep. 07:18
18.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 07:19
dep. 07:19
19.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 07:20
dep. 07:20
19.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 07:23
dep. 07:23
21.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 07:25
22.9 km
12:30 13:15 (00:45)
LiparBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopljare, Lipar
dep. 12:30
Kopljare, Skola
arr. 12:38
dep. 12:38
3.8 km
Kopljare, Stanisici
arr. 12:43
dep. 12:43
5.6 km
Misaca, Bunar
arr. 12:46
dep. 12:46
6.2 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 13:05
dep. 13:05
16.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija - Popovici
arr. 13:04
dep. 13:04
15.9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
14.9 km
Orasac kod Arandelovca, Gajevi
arr. 12:57
dep. 12:57
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 13:07
dep. 13:07
17.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 13:08
dep. 13:08
18.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 13:09
dep. 13:09
19.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 13:10
dep. 13:10
19.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 13:13
dep. 13:13
21.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 13:15
22.9 km
14:35 15:20 (00:45)
LiparBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopljare, Lipar
dep. 14:35
Kopljare, Skola
arr. 14:43
dep. 14:43
3.8 km
Kopljare, Stanisici
arr. 14:48
dep. 14:48
5.6 km
Misaca, Bunar
arr. 14:51
dep. 14:51
6.2 km
Orasac kod Arandelovca, Baljkovica
arr. 15:10
dep. 15:10
16.9 km
Orasac kod Arandelovca, Anica kapija - Popovici
arr. 15:09
dep. 15:09
15.9 km
Orasac kod Arandelovca, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
14.9 km
Orasac kod Arandelovca, Gajevi
arr. 15:02
dep. 15:02
11.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 15:12
dep. 15:12
17.9 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 15:13
dep. 15:13
18.9 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 15:14
dep. 15:14
19.4 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 15:15
dep. 15:15
19.9 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 15:18
dep. 15:18
21.9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:20
22.9 km
18:52 19:20 (00:28)
StanisiciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopljare, Stanisici
dep. 18:52
Kopljare, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
1.8 km
Kopljare, Lipar
arr. 19:05
dep. 19:05
5.6 km
Vrbica kod Arandelovca, Pruga
arr. 19:12
dep. 19:12
10.3 km
Vrbica kod Arandelovca, Ciglana
arr. 19:13
dep. 19:13
11.3 km
Arandelovac, Strelina garaza
arr. 19:14
dep. 19:14
11.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlovic)
arr. 19:15
dep. 19:15
12.3 km
Arandelovac, Sportski centar
arr. 19:18
dep. 19:18
14.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 19:20
15.3 km

Naselja Kopljare i Arandelovac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kopljare je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 18:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.