Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kopaonik - Ušće kod Kraljeva timetable

friday, 05.03.2021.
14:45 16:00 (01:15)
Suncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:45
Sipacina
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Raska, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:35
dep. 15:35
40 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 15:40
dep. 15:40
45 km
Biljanovac
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Bojanici
arr. 15:50
dep. 15:50
53 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 16:00
62 km
Kopaonik - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: saturday, 06.03.2021.
14:45 16:00 (01:15)
Suncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:45
Sipacina
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Raska, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:35
dep. 15:35
40 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 15:40
dep. 15:40
45 km
Biljanovac
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Bojanici
arr. 15:50
dep. 15:50
53 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 16:00
62 km
Kopaonik - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: sunday, 07.03.2021.
14:45 16:00 (01:15)
Suncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:45
Sipacina
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Raska, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:35
dep. 15:35
40 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 15:40
dep. 15:40
45 km
Biljanovac
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Bojanici
arr. 15:50
dep. 15:50
53 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 16:00
62 km
Kopaonik - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: monday, 08.03.2021.
14:45 16:00 (01:15)
Suncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:45
Sipacina
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Raska, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:35
dep. 15:35
40 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 15:40
dep. 15:40
45 km
Biljanovac
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Bojanici
arr. 15:50
dep. 15:50
53 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 16:00
62 km
Kopaonik - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: tuesday, 09.03.2021.
14:45 16:00 (01:15)
Suncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:45
Sipacina
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Raska, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:35
dep. 15:35
40 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 15:40
dep. 15:40
45 km
Biljanovac
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Bojanici
arr. 15:50
dep. 15:50
53 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 16:00
62 km
Kopaonik - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: wednesday, 10.03.2021.
14:45 16:00 (01:15)
Suncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:45
Sipacina
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Raska, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:35
dep. 15:35
40 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 15:40
dep. 15:40
45 km
Biljanovac
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Bojanici
arr. 15:50
dep. 15:50
53 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 16:00
62 km
Kopaonik - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: thursday, 11.03.2021.
14:45 16:00 (01:15)
Suncani vrhovi
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:45
Sipacina
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Raska, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:35
dep. 15:35
40 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 15:40
dep. 15:40
45 km
Biljanovac
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Bojanici
arr. 15:50
dep. 15:50
53 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 16:00
62 km

Naselja Kopaonik i Ušće kod Kraljeva su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kopaonik je u 14:45 h, dok je poslednji polazak u 14:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.