Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kopaonik - Raska timetable

friday, 05.03.2021.
12:15 13:20 (01:05)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 12:15
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 12:25
dep. 12:25
3 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Kopaonik, Glog
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Sipacina
arr. 12:45
dep. 12:45
12 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Novo Selo kod Raske
arr. 12:55
dep. 12:55
16 km
Mure
arr. 13:00
dep. 13:00
17 km
Rudnica kod Raske
arr. 13:05
dep. 13:05
20 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 13:09
dep. 13:09
23 km
Kaznovice
arr. 13:12
dep. 13:12
25 km
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 13:16
dep. 13:16
27 km
Raska, Bus station
arr. 13:20
30 km
14:40 15:40 (01:00)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:40
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 14:45
dep. 14:45
2 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 14:50
dep. 14:50
3 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Kopaonik, Glog
arr. 15:00
dep. 15:00
6 km
Sipacina
arr. 15:05
dep. 15:05
12 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 15:10
dep. 15:10
14 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
16 km
Mure
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:25
dep. 15:25
20 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 15:29
dep. 15:29
23 km
Kaznovice
arr. 15:32
dep. 15:32
25 km
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 15:36
dep. 15:36
27 km
Raska, Bus station
arr. 15:40
30 km
14:45 15:25 (00:40)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:45
Sipacina
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Raska, Bus station
arr. 15:25
30 km
18:15 19:15 (01:00)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 18:15
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 18:20
dep. 18:20
2 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 18:25
dep. 18:25
3 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 18:30
dep. 18:30
5 km
Kopaonik, Glog
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Sipacina
arr. 18:40
dep. 18:40
12 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 18:45
dep. 18:45
14 km
Novo Selo kod Raske
arr. 18:50
dep. 18:50
16 km
Mure
arr. 18:55
dep. 18:55
17 km
Rudnica kod Raske
arr. 19:00
dep. 19:00
20 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 19:04
dep. 19:04
23 km
Kaznovice
arr. 19:07
dep. 19:07
25 km
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 19:11
dep. 19:11
27 km
Raska, Bus station
arr. 19:15
30 km
Kopaonik - Raska timetable
Departures on: saturday, 06.03.2021.
14:40 15:40 (01:00)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:40
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 14:45
dep. 14:45
2 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 14:50
dep. 14:50
3 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Kopaonik, Glog
arr. 15:00
dep. 15:00
6 km
Sipacina
arr. 15:05
dep. 15:05
12 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 15:10
dep. 15:10
14 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
16 km
Mure
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:25
dep. 15:25
20 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 15:29
dep. 15:29
23 km
Kaznovice
arr. 15:32
dep. 15:32
25 km
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 15:36
dep. 15:36
27 km
Raska, Bus station
arr. 15:40
30 km
14:45 15:25 (00:40)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:45
Sipacina
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Raska, Bus station
arr. 15:25
30 km
18:15 19:15 (01:00)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 18:15
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 18:20
dep. 18:20
2 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 18:25
dep. 18:25
3 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 18:30
dep. 18:30
5 km
Kopaonik, Glog
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Sipacina
arr. 18:40
dep. 18:40
12 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 18:45
dep. 18:45
14 km
Novo Selo kod Raske
arr. 18:50
dep. 18:50
16 km
Mure
arr. 18:55
dep. 18:55
17 km
Rudnica kod Raske
arr. 19:00
dep. 19:00
20 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 19:04
dep. 19:04
23 km
Kaznovice
arr. 19:07
dep. 19:07
25 km
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 19:11
dep. 19:11
27 km
Raska, Bus station
arr. 19:15
30 km

Naselja Kopaonik i Raska su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kopaonik je u 12:15 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.