Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kopaonik - Raska timetable

thursday, 20.02.2020.
08:30 10:05 (01:35)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 08:30
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Badanj, Hajducka voda
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Badanj, Kadijevac
arr. 08:42
dep. 08:42
8 km
Badanj, Greda
arr. 08:47
dep. 08:47
11 km
Josanicka Banja, Gvozdac
arr. 08:52
dep. 08:52
13 km
Josanicka Banja, Ajcer
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 09:05
dep. 09:05
18 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 09:15
dep. 09:15
22 km
Josanicka Banja, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
24 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 09:21
dep. 09:21
25 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 09:23
dep. 09:23
26 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 09:25
dep. 09:25
28 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 09:27
dep. 09:27
30 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 09:30
dep. 09:30
32 km
Biljanovac, Korab
arr. 09:32
dep. 09:32
34 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 09:34
dep. 09:34
35 km
Biljanovac
arr. 09:36
dep. 09:36
36 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 09:38
dep. 09:38
37 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 09:41
dep. 09:41
38 km
Baljevac kod Raske
arr. 09:43
dep. 09:43
39 km
Bela Stena
arr. 09:46
dep. 09:46
40 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 09:49
dep. 09:49
42 km
Brvenik kod Raske
arr. 09:52
dep. 09:52
44 km
Beoci, Spomenik
arr. 09:54
dep. 09:54
48 km
Beoci, Rasadnik
arr. 09:58
dep. 09:58
49 km
Varevo near Raska
arr. 10:01
dep. 10:01
50 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 10:03
dep. 10:03
51 km
Raska, Bus station
arr. 10:05
54 km
12:15 13:20 (01:05)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 12:15
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 12:25
dep. 12:25
3 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Kopaonik, Glog
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Sipacina
arr. 12:45
dep. 12:45
12 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Novo Selo kod Raske
arr. 12:55
dep. 12:55
16 km
Mure
arr. 13:00
dep. 13:00
17 km
Rudnica kod Raske
arr. 13:05
dep. 13:05
20 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 13:09
dep. 13:09
23 km
Kaznovice
arr. 13:12
dep. 13:12
25 km
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 13:16
dep. 13:16
27 km
Raska, Bus station
arr. 13:20
30 km
14:40 15:40 (01:00)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:40
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 14:45
dep. 14:45
2 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 14:50
dep. 14:50
3 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Kopaonik, Glog
arr. 15:00
dep. 15:00
6 km
Sipacina
arr. 15:05
dep. 15:05
12 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 15:10
dep. 15:10
14 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
16 km
Mure
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:25
dep. 15:25
20 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 15:29
dep. 15:29
23 km
Kaznovice
arr. 15:32
dep. 15:32
25 km
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 15:36
dep. 15:36
27 km
Raska, Bus station
arr. 15:40
30 km
14:45 15:25 (00:40)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 14:45
Sipacina
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Novo Selo kod Raske
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Rudnica kod Raske
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Raska, Bus station
arr. 15:25
30 km
15:15 16:50 (01:35)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 15:15
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Badanj, Hajducka voda
arr. 15:22
dep. 15:22
5 km
Badanj, Kadijevac
arr. 15:27
dep. 15:27
8 km
Badanj, Greda
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Josanicka Banja, Gvozdac
arr. 15:37
dep. 15:37
13 km
Josanicka Banja, Ajcer
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Josanicka Banja, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 16:06
dep. 16:06
25 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 16:08
dep. 16:08
26 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 16:10
dep. 16:10
28 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 16:12
dep. 16:12
30 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 16:15
dep. 16:15
32 km
Biljanovac, Korab
arr. 16:17
dep. 16:17
34 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 16:19
dep. 16:19
35 km
Biljanovac
arr. 16:21
dep. 16:21
36 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 16:23
dep. 16:23
37 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 16:26
dep. 16:26
38 km
Baljevac kod Raske
arr. 16:28
dep. 16:28
39 km
Bela Stena
arr. 16:31
dep. 16:31
40 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 16:34
dep. 16:34
42 km
Brvenik kod Raske
arr. 16:37
dep. 16:37
44 km
Beoci, Spomenik
arr. 16:39
dep. 16:39
48 km
Beoci, Rasadnik
arr. 16:43
dep. 16:43
49 km
Varevo near Raska
arr. 16:46
dep. 16:46
50 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 16:48
dep. 16:48
51 km
Raska, Bus station
arr. 16:50
54 km
18:15 19:15 (01:00)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 18:15
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 18:20
dep. 18:20
2 km
Kopaonik, Dobricina bacija
arr. 18:25
dep. 18:25
3 km
Kopaonik, Cajetinska cesma
arr. 18:30
dep. 18:30
5 km
Kopaonik, Glog
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Sipacina
arr. 18:40
dep. 18:40
12 km
Sipacina, Golo brdo
arr. 18:45
dep. 18:45
14 km
Novo Selo kod Raske
arr. 18:50
dep. 18:50
16 km
Mure
arr. 18:55
dep. 18:55
17 km
Rudnica kod Raske
arr. 19:00
dep. 19:00
20 km
Kaznovice, Beli Potok
arr. 19:04
dep. 19:04
23 km
Kaznovice
arr. 19:07
dep. 19:07
25 km
Kaznovice, Pruzni prelaz
arr. 19:11
dep. 19:11
27 km
Raska, Bus station
arr. 19:15
30 km
22:30 23:57 (25:27)
Suncani vrhoviBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 22:30
Kopaonik, Vila Putnik
arr. 22:32
dep. 22:32
1 km
Badanj, Hajducka voda
arr. 22:36
dep. 22:36
5 km
Badanj, Kadijevac
arr. 22:40
dep. 22:40
8 km
Badanj, Greda
arr. 22:44
dep. 22:44
11 km
Josanicka Banja, Gvozdac
arr. 22:48
dep. 22:48
13 km
Josanicka Banja, Ajcer
arr. 22:55
dep. 22:55
14 km
Josanicka Banja, Kokorovac
arr. 22:59
dep. 22:59
18 km
Josanicka Banja, Velez
arr. 23:08
dep. 23:08
22 km
Josanicka Banja, Center
arr. 23:12
dep. 23:12
24 km
Josanicka Banja, Djorovici
arr. 23:13
dep. 23:13
25 km
Josanicka Banja, Planska reka
arr. 23:15
dep. 23:15
26 km
Josanicka Banja, Zupanj
arr. 23:17
dep. 23:17
28 km
Josanicka Banja, Priboj
arr. 23:19
dep. 23:19
30 km
Kovaci kod Raske, Petka
arr. 23:22
dep. 23:22
32 km
Biljanovac, Korab
arr. 23:24
dep. 23:24
34 km
Biljanovac, Pekovici
arr. 23:26
dep. 23:26
35 km
Biljanovac
arr. 23:28
dep. 23:28
36 km
Baljevac kod Raske, Lucice
arr. 23:30
dep. 23:30
37 km
Baljevac kod Raske, Biorci
arr. 23:33
dep. 23:33
38 km
Baljevac kod Raske
arr. 23:35
dep. 23:35
39 km
Bela Stena
arr. 23:38
dep. 23:38
40 km
Bela Stena, Šumnik
arr. 23:41
dep. 23:41
42 km
Brvenik kod Raske
arr. 23:44
dep. 23:44
44 km
Beoci, Spomenik
arr. 23:46
dep. 23:46
48 km
Beoci, Rasadnik
arr. 23:50
dep. 23:50
49 km
Varevo near Raska
arr. 23:53
dep. 23:53
50 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 23:55
dep. 23:55
51 km
Raska, Bus station
arr. 23:57
54 km

Naselja Kopaonik i Raska su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 25h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kopaonik je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.