Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kopaonik - Novi Sad timetable

wednesday, 28.02.2024.
16:00 23:00 (07:00)
Suncani vrhoviMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
54.5 km
arr. 17:43
dep. 17:43
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 17:56
dep. 17:56
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
90 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
290 km
arr. 23:00
365 km
16:00 23:00 (07:00)
Suncani vrhoviMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:30
38 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
54.5 km
arr. 17:58
dep. 17:58
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 18:11
dep. 18:11
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:45
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
90 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
290 km
arr. 23:00
365 km
Kopaonik - Novi Sad timetable
Departures on: thursday, 29.02.2024.
16:00 23:00 (07:00)
Suncani vrhoviMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
54.5 km
arr. 17:43
dep. 17:43
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 17:56
dep. 17:56
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
90 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
290 km
arr. 23:00
365 km
16:00 23:00 (07:00)
Suncani vrhoviMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:30
38 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
54.5 km
arr. 17:58
dep. 17:58
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 18:11
dep. 18:11
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:45
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
90 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
290 km
arr. 23:00
365 km
Kopaonik - Novi Sad timetable
Departures on: friday, 01.03.2024.
16:00 23:00 (07:00)
Suncani vrhoviMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
54.5 km
arr. 17:43
dep. 17:43
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 17:56
dep. 17:56
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
90 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
290 km
arr. 23:00
365 km
16:00 23:00 (07:00)
Suncani vrhoviMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:30
38 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
54.5 km
arr. 17:58
dep. 17:58
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 18:11
dep. 18:11
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:45
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
90 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
290 km
arr. 23:00
365 km
Kopaonik - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 02.03.2024.
16:00 23:00 (07:00)
Suncani vrhoviMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
54.5 km
arr. 17:43
dep. 17:43
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 17:56
dep. 17:56
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
90 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
290 km
arr. 23:00
365 km
16:00 23:00 (07:00)
Suncani vrhoviMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:30
38 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
54.5 km
arr. 17:58
dep. 17:58
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 18:11
dep. 18:11
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:45
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
90 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
290 km
arr. 23:00
365 km
17:15 23:25 (06:10)
Suncani vrhoviMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 15.03.2024.
Days of service: Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 17:15
arr. 23:25
379.2 km

Naselja Kopaonik i Novi Sad su međusobno udaljena ~367 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 10min., a najduže 07h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kopaonik je u 16:00 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kopaonik - Novi Sad iznosi od 25,99 EUR do 25,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.