Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Konjuh kod Krusevca - Krusevac timetable

saturday, 20.07.2019.
05:38 06:30 (00:52)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 3
dep. 05:38
Ljubava
arr. 05:40
dep. 05:40
0.5 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
2 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
3 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:51
dep. 05:51
5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:54
dep. 05:54
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
6.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
7 km
Kukljin, 7
arr. 06:00
dep. 06:00
7.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:01
dep. 06:01
8 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:02
dep. 06:02
8.5 km
Kukljin, 5
arr. 06:04
dep. 06:04
9 km
Kukljin, 4
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
Kukljin, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
11 km
Kukljin, 2
arr. 06:09
dep. 06:09
11.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Jasika, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
15 km
Jasika, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
16 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:22
dep. 06:22
18 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:23
dep. 06:23
18.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:29
dep. 06:29
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
21 km
07:47 08:35 (00:48)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 07:47
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
1 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 07:53
dep. 07:53
2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 07:56
dep. 07:56
3 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 07:59
dep. 07:59
4 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:01
dep. 08:01
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:04
dep. 08:04
5 km
Kukljin, 7
arr. 08:05
dep. 08:05
5.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:06
dep. 08:06
6 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:07
dep. 08:07
6.5 km
Kukljin, 5
arr. 08:09
dep. 08:09
7 km
Kukljin, 4
arr. 08:11
dep. 08:11
8 km
Kukljin, 3
arr. 08:13
dep. 08:13
9 km
Kukljin, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
9.5 km
Kukljin, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
10 km
Jasika, 2
arr. 08:19
dep. 08:19
13 km
Jasika, 1
arr. 08:20
dep. 08:20
13.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
14 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:27
dep. 08:27
16 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:28
dep. 08:28
16.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:33
dep. 08:33
18 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:34
dep. 08:34
18.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:35
19 km
08:43 09:20 (00:37)
Konjuski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
dep. 08:43
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:46
dep. 08:46
1 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
1.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Kukljin, 5
arr. 08:53
dep. 08:53
3 km
Kukljin, 4
arr. 08:54
dep. 08:54
4 km
Kukljin, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
5 km
Kukljin, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
6 km
Kukljin, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
7 km
Jasika, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
10 km
Jasika, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
11 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:14
dep. 09:14
13 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
15 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:19
dep. 09:19
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
16 km
10:10 11:00 (00:50)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 3
dep. 10:10
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 10:12
dep. 10:12
2 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 10:18
dep. 10:18
4 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 10:21
dep. 10:21
5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
6.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
7 km
Kukljin, 7
arr. 10:30
dep. 10:30
7.5 km
Kukljin, 6
arr. 10:31
dep. 10:31
8 km
Kukljin, 5.1
arr. 10:32
dep. 10:32
8.5 km
Kukljin, 5
arr. 10:34
dep. 10:34
9 km
Kukljin, 4
arr. 10:36
dep. 10:36
10 km
Kukljin, 3
arr. 10:38
dep. 10:38
11 km
Kukljin, 2
arr. 10:39
dep. 10:39
11.5 km
Kukljin, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
12 km
Jasika, 2
arr. 10:44
dep. 10:44
15 km
Jasika, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
15.5 km
Jasika, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
16 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:52
dep. 10:52
18 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:53
dep. 10:53
18.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:58
dep. 10:58
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 10:59
dep. 10:59
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
21 km
12:10 13:00 (00:50)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 3
dep. 12:10
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
2 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 12:14
dep. 12:14
3 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 12:18
dep. 12:18
4 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:26
dep. 12:26
6.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
7 km
Kukljin, 7
arr. 12:30
dep. 12:30
7.5 km
Kukljin, 6
arr. 12:31
dep. 12:31
8 km
Kukljin, 5.1
arr. 12:32
dep. 12:32
8.5 km
Kukljin, 5
arr. 12:34
dep. 12:34
9 km
Kukljin, 4
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Kukljin, 3
arr. 12:38
dep. 12:38
11 km
Kukljin, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
11.5 km
Kukljin, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Jasika, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
15 km
Jasika, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
15.5 km
Jasika, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
16 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:52
dep. 12:52
18 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:53
dep. 12:53
18.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:58
dep. 12:58
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:59
dep. 12:59
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
21 km
12:43 13:20 (00:37)
Konjuski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
dep. 12:43
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:46
dep. 12:46
1 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
1.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
2 km
Kukljin, 5
arr. 12:53
dep. 12:53
3 km
Kukljin, 4
arr. 12:54
dep. 12:54
4 km
Kukljin, 3
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Kukljin, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Kukljin, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Jasika, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
10 km
Jasika, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
11 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:14
dep. 13:14
13 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:17
dep. 13:17
15 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:19
dep. 13:19
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:20
16 km
18:00 18:45 (00:45)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 18:00
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 18:10
dep. 18:10
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 18:12
dep. 18:12
5 km
Kukljin, 7
arr. 18:14
dep. 18:14
5.5 km
Kukljin, 6
arr. 18:16
dep. 18:16
6 km
Kukljin, 5.1
arr. 18:17
dep. 18:17
6.5 km
Kukljin, 5
arr. 18:18
dep. 18:18
7 km
Kukljin, 4
arr. 18:20
dep. 18:20
8 km
Kukljin, 3
arr. 18:22
dep. 18:22
9 km
Kukljin, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
9.5 km
Kukljin, 1
arr. 18:25
dep. 18:25
10 km
Jasika, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
13 km
Jasika, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
13.5 km
Jasika, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
14 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:39
dep. 18:39
16 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:40
dep. 18:40
16.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:43
dep. 18:43
18 km
Krusevac, Merkur
arr. 18:44
dep. 18:44
18.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:45
19 km
18:10 19:00 (00:50)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 3
dep. 18:10
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
2 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 18:14
dep. 18:14
3 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 18:18
dep. 18:18
4 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 18:21
dep. 18:21
5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 18:24
dep. 18:24
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 18:26
dep. 18:26
6.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
7 km
Kukljin, 7
arr. 18:30
dep. 18:30
7.5 km
Kukljin, 6
arr. 18:31
dep. 18:31
8 km
Kukljin, 5.1
arr. 18:32
dep. 18:32
8.5 km
Kukljin, 5
arr. 18:34
dep. 18:34
9 km
Kukljin, 4
arr. 18:36
dep. 18:36
10 km
Kukljin, 3
arr. 18:38
dep. 18:38
11 km
Kukljin, 2
arr. 18:39
dep. 18:39
11.5 km
Kukljin, 1
arr. 18:40
dep. 18:40
12 km
Jasika, 2
arr. 18:44
dep. 18:44
15 km
Jasika, 1
arr. 18:45
dep. 18:45
15.5 km
Jasika, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
16 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:52
dep. 18:52
18 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:53
dep. 18:53
18.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:58
dep. 18:58
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 18:59
dep. 18:59
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
21 km
19:10 20:00 (00:50)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 3
dep. 19:10
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:12
dep. 19:12
2 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:14
dep. 19:14
3 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:18
dep. 19:18
4 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:21
dep. 19:21
5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:24
dep. 19:24
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:26
dep. 19:26
6.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:29
dep. 19:29
7 km
Kukljin, 7
arr. 19:30
dep. 19:30
7.5 km
Kukljin, 6
arr. 19:31
dep. 19:31
8 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:33
dep. 19:33
8.5 km
Kukljin, 5
arr. 19:34
dep. 19:34
9 km
Kukljin, 4
arr. 19:36
dep. 19:36
10 km
Kukljin, 3
arr. 19:38
dep. 19:38
11 km
Kukljin, 2
arr. 19:39
dep. 19:39
11.5 km
Kukljin, 1
arr. 19:40
dep. 19:40
12 km
Jasika, 2
arr. 19:44
dep. 19:44
15 km
Jasika, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
15.5 km
Jasika, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
16 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:52
dep. 19:52
18 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:53
dep. 19:53
18.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 19:58
dep. 19:58
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 19:59
dep. 19:59
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:00
21 km
23:55 00:35 (00:40)
2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 23:55
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 23:57
dep. 23:57
1 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 00:00
dep. 00:00
2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 00:03
dep. 00:03
3 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 00:05
dep. 00:05
4 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 00:07
dep. 00:07
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 00:08
dep. 00:08
5 km
Kukljin, 7
arr. 00:09
dep. 00:09
5.5 km
Kukljin, 6
arr. 00:10
dep. 00:10
6 km
Kukljin, 5.1
arr. 00:11
dep. 00:11
6.5 km
Kukljin, 5
arr. 00:12
dep. 00:12
7 km
Kukljin, 4
arr. 00:14
dep. 00:14
8 km
Kukljin, 3
arr. 00:16
dep. 00:16
9 km
Kukljin, 2
arr. 00:17
dep. 00:17
9.5 km
Kukljin, 1
arr. 00:18
dep. 00:18
10 km
Jasika, 2
arr. 00:23
dep. 00:23
13 km
Jasika, 1
arr. 00:24
dep. 00:24
13.5 km
Jasika, Intersection
arr. 00:25
dep. 00:25
14 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 00:29
dep. 00:29
16 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 00:30
dep. 00:30
16.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 00:32
dep. 00:32
17.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 00:33
dep. 00:33
18 km
Krusevac, Merkur
arr. 00:34
dep. 00:34
18.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 00:35
19 km

Naselja Konjuh kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Konjuh kod Krusevca je u 05:38 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.