Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Konjuh kod Krusevca - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:30 06:20 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 05:30
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:41
dep. 05:41
4 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Kukljin, 7
arr. 05:50
dep. 05:50
6.5 km
Kukljin, 6
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:53
dep. 05:53
7.5 km
Kukljin, 5
arr. 05:54
dep. 05:54
8 km
Kukljin, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Kukljin, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Kukljin, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
10.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Jasika, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
14 km
Jasika, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
14.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
15 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:12
dep. 06:12
17 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:13
dep. 06:13
17.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:18
dep. 06:18
19 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:19
dep. 06:19
19.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
20 km
05:56 07:00 (01:04)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 3
dep. 05:56
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
6.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Kukljin, 7
arr. 06:28
dep. 06:28
7.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:32
dep. 06:32
8.5 km
Kukljin, 5
arr. 06:34
dep. 06:34
9 km
Kukljin, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Kukljin, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
11 km
Kukljin, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
11.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Jasika, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Jasika, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
15.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
16 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:52
dep. 06:52
18 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:53
dep. 06:53
18.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:58
dep. 06:58
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:59
dep. 06:59
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
21 km
07:10 07:50 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 07:10
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 07:15
dep. 07:15
2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 07:18
dep. 07:18
3 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 07:22
dep. 07:22
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
5 km
Kukljin, 7
arr. 07:24
dep. 07:24
5.5 km
Kukljin, 6
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Kukljin, 5.1
arr. 07:26
dep. 07:26
6.5 km
Kukljin, 5
arr. 07:27
dep. 07:27
7 km
Kukljin, 4
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Kukljin, 3
arr. 07:31
dep. 07:31
9 km
Kukljin, 2
arr. 07:32
dep. 07:32
9.5 km
Kukljin, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Jasika, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
13 km
Jasika, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
13.5 km
Jasika, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
14 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:44
dep. 07:44
16 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 07:45
dep. 07:45
16.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 07:47
dep. 07:47
17.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:48
dep. 07:48
18 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:49
dep. 07:49
18.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:50
19 km
07:40 08:30 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 07:40
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 07:44
dep. 07:44
2 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 07:48
dep. 07:48
3 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 07:51
dep. 07:51
4 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
6 km
Kukljin, 7
arr. 08:00
dep. 08:00
6.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:01
dep. 08:01
7 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:03
dep. 08:03
7.5 km
Kukljin, 5
arr. 08:04
dep. 08:04
8 km
Kukljin, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
9 km
Kukljin, 3
arr. 08:08
dep. 08:08
10 km
Kukljin, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
10.5 km
Kukljin, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
11 km
Jasika, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
14 km
Jasika, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
14.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
15 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:22
dep. 08:22
17 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:23
dep. 08:23
17.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:29
dep. 08:29
19.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
20 km
07:45 08:40 (00:55)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 07:45
Kamenare, 3
arr. 07:55
dep. 07:55
3.5 km
Kamenare, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
4.5 km
Kamenare, 1
arr. 08:00
dep. 08:00
5 km
Sasilovac
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Krvavica, 3
arr. 08:10
dep. 08:10
8.5 km
Krvavica, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
9 km
Krvavica, 1
arr. 08:14
dep. 08:14
10.5 km
Srnje, 2
arr. 08:21
dep. 08:21
13.5 km
Srnje, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
14 km
Jasika, VK
arr. 08:24
dep. 08:24
14.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
15.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:32
dep. 08:32
17.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:33
dep. 08:33
18 km
Lazarica, Toplana
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:37
dep. 08:37
19.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:39
dep. 08:39
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:40
20.5 km
08:43 09:20 (00:37)
Konjuski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
dep. 08:43
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:46
dep. 08:46
1 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
1.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Kukljin, 5
arr. 08:53
dep. 08:53
3 km
Kukljin, 4
arr. 08:54
dep. 08:54
4 km
Kukljin, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
5 km
Kukljin, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
6 km
Kukljin, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
7 km
Jasika, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
10 km
Jasika, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
11 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:14
dep. 09:14
13 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
15 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:19
dep. 09:19
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
16 km
10:10 11:00 (00:50)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 3
dep. 10:10
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 10:12
dep. 10:12
2 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 10:18
dep. 10:18
4 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 10:21
dep. 10:21
5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
6.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
7 km
Kukljin, 7
arr. 10:30
dep. 10:30
7.5 km
Kukljin, 6
arr. 10:31
dep. 10:31
8 km
Kukljin, 5.1
arr. 10:33
dep. 10:33
8.5 km
Kukljin, 5
arr. 10:34
dep. 10:34
9 km
Kukljin, 4
arr. 10:36
dep. 10:36
10 km
Kukljin, 3
arr. 10:38
dep. 10:38
11 km
Kukljin, 2
arr. 10:39
dep. 10:39
11.5 km
Kukljin, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
12 km
Jasika, 2
arr. 10:44
dep. 10:44
15 km
Jasika, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
15.5 km
Jasika, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
16 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:52
dep. 10:52
18 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:53
dep. 10:53
18.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:58
dep. 10:58
20 km
Krusevac, Merkur
arr. 10:59
dep. 10:59
20.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
21 km
12:02 12:50 (00:48)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 12:02
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:11
dep. 12:11
3 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:14
dep. 12:14
4 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
5 km
Kukljin, 7
arr. 12:20
dep. 12:20
5.5 km
Kukljin, 6
arr. 12:21
dep. 12:21
6 km
Kukljin, 5.1
arr. 12:23
dep. 12:23
6.5 km
Kukljin, 5
arr. 12:24
dep. 12:24
7 km
Kukljin, 4
arr. 12:26
dep. 12:26
8 km
Kukljin, 3
arr. 12:28
dep. 12:28
9 km
Kukljin, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
9.5 km
Kukljin, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
10 km
Jasika, 2
arr. 12:34
dep. 12:34
13 km
Jasika, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
13.5 km
Jasika, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
14 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:43
dep. 12:43
16.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:48
dep. 12:48
17.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:49
dep. 12:49
18.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:50
19 km
12:43 13:20 (00:37)
Konjuski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
dep. 12:43
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:46
dep. 12:46
1 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
1.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
2 km
Kukljin, 5
arr. 12:53
dep. 12:53
3 km
Kukljin, 4
arr. 12:54
dep. 12:54
4 km
Kukljin, 3
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Kukljin, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Kukljin, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Jasika, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
10 km
Jasika, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
11 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:14
dep. 13:14
13 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:17
dep. 13:17
15 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:19
dep. 13:19
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:20
16 km
13:00 13:55 (00:55)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 13:00
Kamenare, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
3.5 km
Kamenare, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
4.5 km
Kamenare, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
5 km
Sasilovac
arr. 13:23
dep. 13:23
8 km
Krvavica, 3
arr. 13:25
dep. 13:25
8.5 km
Krvavica, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
9 km
Krvavica, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
10.5 km
Srnje, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
13.5 km
Srnje, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
14 km
Jasika, VK
arr. 13:39
dep. 13:39
14.5 km
Jasika, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
15.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:47
dep. 13:47
17.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 13:48
dep. 13:48
18 km
Lazarica, Toplana
arr. 13:50
dep. 13:50
19 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:52
dep. 13:52
19.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 13:54
dep. 13:54
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
20.5 km
13:25 14:30 (01:05)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 13:25
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
2 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 13:33
dep. 13:33
3 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 13:54
dep. 13:54
11.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 13:51
dep. 13:51
11 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
8.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
12 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
12.5 km
Kukljin, 7
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Kukljin, 6
arr. 14:01
dep. 14:01
13.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 14:03
dep. 14:03
14 km
Kukljin, 5
arr. 14:04
dep. 14:04
14.5 km
Kukljin, 4
arr. 14:06
dep. 14:06
15.5 km
Kukljin, 3
arr. 14:08
dep. 14:08
16.5 km
Kukljin, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
17 km
Kukljin, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
17.5 km
Jasika, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
20.5 km
Jasika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
21 km
Jasika, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
21.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:22
dep. 14:22
23.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:23
dep. 14:23
24 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:28
dep. 14:28
25.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:29
dep. 14:29
26 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:30
26.5 km
18:02 18:50 (00:48)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 18:02
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 18:08
dep. 18:08
3 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 18:11
dep. 18:11
4 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 18:14
dep. 18:14
5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 18:16
dep. 18:16
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 18:19
dep. 18:19
6 km
Kukljin, 7
arr. 18:20
dep. 18:20
6.5 km
Kukljin, 6
arr. 18:21
dep. 18:21
7 km
Kukljin, 5.1
arr. 18:23
dep. 18:23
7.5 km
Kukljin, 5
arr. 18:24
dep. 18:24
8 km
Kukljin, 4
arr. 18:26
dep. 18:26
9 km
Kukljin, 3
arr. 18:28
dep. 18:28
10 km
Kukljin, 2
arr. 18:29
dep. 18:29
10.5 km
Kukljin, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Jasika, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
14 km
Jasika, 1
arr. 18:35
dep. 18:35
14.5 km
Jasika, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
15 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:42
dep. 18:42
17 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:43
dep. 18:43
17.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:48
dep. 18:48
19 km
Krusevac, Merkur
arr. 18:49
dep. 18:49
19.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:50
20 km
19:47 20:15 (00:28)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 19:47
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:51
dep. 19:51
4 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:53
dep. 19:53
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
5 km
Kukljin, 7
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Kukljin, 6
arr. 19:56
dep. 19:56
6 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:57
dep. 19:57
6.5 km
Kukljin, 5
arr. 19:58
dep. 19:58
7 km
Kukljin, 4
arr. 19:59
dep. 19:59
8 km
Kukljin, 3
arr. 20:00
dep. 20:00
9 km
Kukljin, 2
arr. 20:01
dep. 20:01
9.5 km
Kukljin, 1
arr. 20:02
dep. 20:02
10 km
Jasika, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
13 km
Jasika, 1
arr. 20:06
dep. 20:06
13.5 km
Jasika, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
14 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:10
dep. 20:10
16 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:11
dep. 20:11
16.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:13
dep. 20:13
18 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:14
dep. 20:14
18.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:15
19 km
19:53 20:30 (00:37)
Konjuski putBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
dep. 19:53
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:52
dep. 19:52
-1 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
-2 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
-3 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:56
dep. 19:56
1 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
1.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
2 km
Kukljin, 5
arr. 20:03
dep. 20:03
3 km
Kukljin, 4
arr. 20:04
dep. 20:04
4 km
Kukljin, 3
arr. 20:06
dep. 20:06
5 km
Kukljin, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Kukljin, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
7 km
Jasika, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
10 km
Jasika, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
11 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:24
dep. 20:24
13 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
15 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
15.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:30
16 km
23:55 00:35 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Konjuh kod Krusevca, 2
dep. 23:55
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 23:57
dep. 23:57
1 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 00:00
dep. 00:00
2 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 00:03
dep. 00:03
3 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 00:05
dep. 00:05
4 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 00:07
dep. 00:07
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 00:08
dep. 00:08
5 km
Kukljin, 7
arr. 00:09
dep. 00:09
5.5 km
Kukljin, 6
arr. 00:10
dep. 00:10
6 km
Kukljin, 5.1
arr. 00:11
dep. 00:11
6.5 km
Kukljin, 5
arr. 00:12
dep. 00:12
7 km
Kukljin, 4
arr. 00:14
dep. 00:14
8 km
Kukljin, 3
arr. 00:16
dep. 00:16
9 km
Kukljin, 2
arr. 00:17
dep. 00:17
9.5 km
Kukljin, 1
arr. 00:18
dep. 00:18
10 km
Jasika, 2
arr. 00:23
dep. 00:23
13 km
Jasika, 1
arr. 00:24
dep. 00:24
13.5 km
Jasika, Intersection
arr. 00:25
dep. 00:25
14 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 00:29
dep. 00:29
16 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 00:30
dep. 00:30
16.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 00:32
dep. 00:32
17.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 00:33
dep. 00:33
18 km
Krusevac, Merkur
arr. 00:34
dep. 00:34
18.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 00:35
19 km

Naselja Konjuh kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Konjuh kod Krusevca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.