Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Komorane kod Krusevca - Krusevac timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Komorane kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:20 06:20 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Komorane kod Krusevca
dep. 05:20
Ljubava, Izlaz
arr. 05:25
dep. 05:25
1.5 km
Ljubava
arr. 05:28
dep. 05:28
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 05:30
dep. 05:30
3 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
8.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
9 km
Kukljin, 7
arr. 05:50
dep. 05:50
9.5 km
Kukljin, 6
arr. 05:51
dep. 05:51
10 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:53
dep. 05:53
10.5 km
Kukljin, 5
arr. 05:54
dep. 05:54
11 km
Kukljin, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Kukljin, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
13 km
Kukljin, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
13.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
14 km
Jasika, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
17 km
Jasika, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
17.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:12
dep. 06:12
20 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:13
dep. 06:13
20.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:18
dep. 06:18
22 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:19
dep. 06:19
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
23 km
07:30 08:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Komorane kod Krusevca
dep. 07:30
Ljubava, Izlaz
arr. 07:35
dep. 07:35
1.5 km
Ljubava
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 07:44
dep. 07:44
5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 07:48
dep. 07:48
6 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 07:51
dep. 07:51
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 07:54
dep. 07:54
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
8.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
9 km
Kukljin, 7
arr. 08:00
dep. 08:00
9.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:01
dep. 08:01
10 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:03
dep. 08:03
10.5 km
Kukljin, 5
arr. 08:04
dep. 08:04
11 km
Kukljin, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
12 km
Kukljin, 3
arr. 08:08
dep. 08:08
13 km
Kukljin, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
13.5 km
Kukljin, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
14 km
Jasika, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
17 km
Jasika, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
17.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:23
dep. 08:23
20.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
22 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:29
dep. 08:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
23 km
13:15 14:30 (01:15)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Komorane kod Krusevca
dep. 13:15
Ljubava, Izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
1.5 km
Ljubava
arr. 13:23
dep. 13:23
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 13:33
dep. 13:33
6 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 13:36
dep. 13:36
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 13:51
dep. 13:51
14 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
11.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
11 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
15.5 km
Kukljin, 7
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Kukljin, 6
arr. 14:01
dep. 14:01
16.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 14:03
dep. 14:03
17 km
Kukljin, 5
arr. 14:04
dep. 14:04
17.5 km
Kukljin, 4
arr. 14:06
dep. 14:06
18.5 km
Kukljin, 3
arr. 14:08
dep. 14:08
19.5 km
Kukljin, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
20 km
Kukljin, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
20.5 km
Jasika, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
23.5 km
Jasika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
24 km
Jasika, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:22
dep. 14:22
26.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:23
dep. 14:23
27 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:28
dep. 14:28
28.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:29
dep. 14:29
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:30
29.5 km
Komorane kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:20 06:20 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Komorane kod Krusevca
dep. 05:20
Ljubava, Izlaz
arr. 05:25
dep. 05:25
1.5 km
Ljubava
arr. 05:28
dep. 05:28
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 05:30
dep. 05:30
3 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
8.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
9 km
Kukljin, 7
arr. 05:50
dep. 05:50
9.5 km
Kukljin, 6
arr. 05:51
dep. 05:51
10 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:53
dep. 05:53
10.5 km
Kukljin, 5
arr. 05:54
dep. 05:54
11 km
Kukljin, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Kukljin, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
13 km
Kukljin, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
13.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
14 km
Jasika, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
17 km
Jasika, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
17.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:12
dep. 06:12
20 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:13
dep. 06:13
20.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:18
dep. 06:18
22 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:19
dep. 06:19
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
23 km
07:30 08:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Komorane kod Krusevca
dep. 07:30
Ljubava, Izlaz
arr. 07:35
dep. 07:35
1.5 km
Ljubava
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 07:44
dep. 07:44
5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 07:48
dep. 07:48
6 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 07:51
dep. 07:51
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 07:54
dep. 07:54
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
8.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
9 km
Kukljin, 7
arr. 08:00
dep. 08:00
9.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:01
dep. 08:01
10 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:03
dep. 08:03
10.5 km
Kukljin, 5
arr. 08:04
dep. 08:04
11 km
Kukljin, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
12 km
Kukljin, 3
arr. 08:08
dep. 08:08
13 km
Kukljin, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
13.5 km
Kukljin, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
14 km
Jasika, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
17 km
Jasika, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
17.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:23
dep. 08:23
20.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
22 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:29
dep. 08:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
23 km
13:15 14:30 (01:15)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Komorane kod Krusevca
dep. 13:15
Ljubava, Izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
1.5 km
Ljubava
arr. 13:23
dep. 13:23
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 13:33
dep. 13:33
6 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 13:36
dep. 13:36
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 13:51
dep. 13:51
14 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
11.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
11 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
15.5 km
Kukljin, 7
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Kukljin, 6
arr. 14:01
dep. 14:01
16.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 14:03
dep. 14:03
17 km
Kukljin, 5
arr. 14:04
dep. 14:04
17.5 km
Kukljin, 4
arr. 14:06
dep. 14:06
18.5 km
Kukljin, 3
arr. 14:08
dep. 14:08
19.5 km
Kukljin, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
20 km
Kukljin, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
20.5 km
Jasika, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
23.5 km
Jasika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
24 km
Jasika, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:22
dep. 14:22
26.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:23
dep. 14:23
27 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:28
dep. 14:28
28.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:29
dep. 14:29
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:30
29.5 km
Komorane kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:20 06:20 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Komorane kod Krusevca
dep. 05:20
Ljubava, Izlaz
arr. 05:25
dep. 05:25
1.5 km
Ljubava
arr. 05:28
dep. 05:28
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 05:30
dep. 05:30
3 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
8.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
9 km
Kukljin, 7
arr. 05:50
dep. 05:50
9.5 km
Kukljin, 6
arr. 05:51
dep. 05:51
10 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:53
dep. 05:53
10.5 km
Kukljin, 5
arr. 05:54
dep. 05:54
11 km
Kukljin, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Kukljin, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
13 km
Kukljin, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
13.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
14 km
Jasika, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
17 km
Jasika, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
17.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:12
dep. 06:12
20 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:13
dep. 06:13
20.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:18
dep. 06:18
22 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:19
dep. 06:19
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
23 km
07:30 08:30 (01:00)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Komorane kod Krusevca
dep. 07:30
Ljubava, Izlaz
arr. 07:35
dep. 07:35
1.5 km
Ljubava
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 07:44
dep. 07:44
5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 07:48
dep. 07:48
6 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 07:51
dep. 07:51
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 07:54
dep. 07:54
8 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
8.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
9 km
Kukljin, 7
arr. 08:00
dep. 08:00
9.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:01
dep. 08:01
10 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:03
dep. 08:03
10.5 km
Kukljin, 5
arr. 08:04
dep. 08:04
11 km
Kukljin, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
12 km
Kukljin, 3
arr. 08:08
dep. 08:08
13 km
Kukljin, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
13.5 km
Kukljin, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
14 km
Jasika, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
17 km
Jasika, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
17.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:23
dep. 08:23
20.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
22 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:29
dep. 08:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
23 km
13:15 14:30 (01:15)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Komorane kod Krusevca
dep. 13:15
Ljubava, Izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
1.5 km
Ljubava
arr. 13:23
dep. 13:23
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 13:33
dep. 13:33
6 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 13:36
dep. 13:36
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 13:51
dep. 13:51
14 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
11.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
11 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
15.5 km
Kukljin, 7
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Kukljin, 6
arr. 14:01
dep. 14:01
16.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 14:03
dep. 14:03
17 km
Kukljin, 5
arr. 14:04
dep. 14:04
17.5 km
Kukljin, 4
arr. 14:06
dep. 14:06
18.5 km
Kukljin, 3
arr. 14:08
dep. 14:08
19.5 km
Kukljin, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
20 km
Kukljin, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
20.5 km
Jasika, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
23.5 km
Jasika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
24 km
Jasika, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:22
dep. 14:22
26.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:23
dep. 14:23
27 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:28
dep. 14:28
28.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:29
dep. 14:29
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:30
29.5 km

Naselja Komorane kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Komorane kod Krusevca je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 13:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.