Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Koceljeva - Valjevo timetable

monday, 17.02.2020.
06:40 07:27 (00:47)
Ilin krstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Ilin krst
dep. 06:40
Koceljeva, Bus station
arr. 06:44
dep. 06:44
1.4 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 06:52
dep. 06:52
5.2 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 06:54
dep. 06:54
7.3 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 06:57
dep. 06:57
9.2 km
Gola Glava
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 07:02
dep. 07:02
14.7 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 07:05
dep. 07:05
17.7 km
Brankovina
arr. 07:08
dep. 07:08
20.9 km
Kozlicic
arr. 07:10
dep. 07:10
22.4 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 07:12
dep. 07:12
24 km
Gornja Grabovica
arr. 07:14
dep. 07:14
25.6 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:27
32.7 km
09:35 10:15 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 09:35
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
35 km
10:25 11:12 (00:47)
Ilin krstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Ilin krst
dep. 10:25
Koceljeva, Bus station
arr. 10:29
dep. 10:29
1.4 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 10:37
dep. 10:37
5.2 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 10:39
dep. 10:39
7.3 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:42
dep. 10:42
9.2 km
Gola Glava
arr. 10:43
dep. 10:43
10 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 10:47
dep. 10:47
14.7 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 10:50
dep. 10:50
17.7 km
Brankovina
arr. 10:53
dep. 10:53
20.9 km
Kozlicic
arr. 10:55
dep. 10:55
22.4 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 10:57
dep. 10:57
24 km
Gornja Grabovica
arr. 10:59
dep. 10:59
25.6 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 11:05
dep. 11:05
30 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:12
32.7 km
11:15 12:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
34 km
14:44 15:18 (00:34)
Ilin krstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Ilin krst
dep. 14:44
Koceljeva, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
1 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 14:50
dep. 14:50
5 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 14:52
dep. 14:52
7 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 14:53
dep. 14:53
8 km
Gola Glava
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 15:01
dep. 15:01
14 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 15:03
dep. 15:03
16 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 15:06
dep. 15:06
18 km
Brankovina
arr. 15:10
dep. 15:10
21 km
Kozlicic
arr. 15:13
dep. 15:13
23 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 15:14
dep. 15:14
24 km
Gornja Grabovica
arr. 15:17
dep. 15:17
26 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:18
27 km
16:17 16:55 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 16:17
Brankovina
arr. 16:40
dep. 16:40
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
31 km
16:40 17:20 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 16:40
Valjevo, Bus station
arr. 17:20
31 km
20:10 20:57 (00:47)
Ilin krstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Ilin krst
dep. 20:10
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
1.4 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
5.2 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
10 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
14.7 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
15.8 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 20:35
dep. 20:35
17.7 km
Brankovina
arr. 20:38
dep. 20:38
20.9 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
22.4 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
24 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
25.6 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
30 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
32.7 km

Naselja Koceljeva i Valjevo su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Koceljeva je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.