Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Koceljeva - Valjevo timetable

friday, 05.03.2021.
05:50 06:33 (00:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 05:50
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 05:58
dep. 05:58
3.8 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 06:00
dep. 06:00
5.9 km
Druzetic kod Koceljeve, S
arr. 06:01
dep. 06:01
6.7 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 06:03
dep. 06:03
7.8 km
Gola Glava
arr. 06:04
dep. 06:04
8.6 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 06:09
dep. 06:09
14.4 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 06:11
dep. 06:11
16.3 km
Brankovina, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
19.5 km
Kozlicic
arr. 06:16
dep. 06:16
21 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 06:18
dep. 06:18
22.6 km
Gornja Grabovica
arr. 06:20
dep. 06:20
24.2 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 06:26
dep. 06:26
28.6 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:33
31.3 km
06:39 07:15 (00:36)
Ilin krstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Ilin krst
dep. 06:39
Koceljeva, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
1 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 06:44
dep. 06:44
5 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 06:46
dep. 06:46
7 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Gola Glava
arr. 06:49
dep. 06:49
10 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 06:57
dep. 06:57
18 km
Brankovina, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
21 km
Kozlicic
arr. 07:02
dep. 07:02
23 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 07:03
dep. 07:03
24 km
Gornja Grabovica
arr. 07:06
dep. 07:06
26 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:15
27 km
09:35 10:15 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 09:35
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
35 km
10:39 11:06 (00:27)
Ilin krstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Ilin krst
dep. 10:39
Koceljeva, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
1 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 10:44
dep. 10:44
5 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 10:46
dep. 10:46
7 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 10:47
dep. 10:47
8 km
Gola Glava
arr. 10:49
dep. 10:49
10 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 10:53
dep. 10:53
14 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 10:55
dep. 10:55
16 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 10:57
dep. 10:57
18 km
Brankovina, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
21 km
Kozlicic
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 11:03
dep. 11:03
24 km
Gornja Grabovica
arr. 11:05
dep. 11:05
26 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:06
27 km
11:15 12:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 11:15
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
34 km
13:30 14:25 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 13:30
Druzetic kod Koceljeve, S
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Druzetic kod Koceljeve, G
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:43
dep. 13:43
7 km
Gola Glava
arr. 13:47
dep. 13:47
9 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 13:55
dep. 13:55
13 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
15 km
Blizonje
arr. 14:03
dep. 14:03
18 km
Brankovina, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
20 km
Kozlicic
arr. 14:09
dep. 14:09
22 km
Gornja Grabovica
arr. 14:13
dep. 14:13
25 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 14:19
dep. 14:19
28 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:25
31 km
14:44 15:18 (00:34)
Ilin krstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Ilin krst
dep. 14:44
Koceljeva, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
1 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 14:50
dep. 14:50
5 km
Druzetic kod Koceljeve, GR
arr. 14:52
dep. 14:52
7 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 14:53
dep. 14:53
8 km
Gola Glava
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 15:01
dep. 15:01
14 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 15:03
dep. 15:03
16 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 15:06
dep. 15:06
18 km
Brankovina, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
21 km
Kozlicic
arr. 15:13
dep. 15:13
23 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 15:14
dep. 15:14
24 km
Gornja Grabovica
arr. 15:17
dep. 15:17
26 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:18
27 km
16:17 16:55 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 16:17
Brankovina, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
20 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
31 km
20:10 20:57 (00:47)
Ilin krstBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Ilin krst
dep. 20:10
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
1.4 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
5.2 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
10 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
14.7 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
15.8 km
Brankovina, Brankovacki vis
arr. 20:35
dep. 20:35
17.7 km
Brankovina, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
20.9 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
22.4 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
24 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
25.6 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
30 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
32.7 km

Naselja Koceljeva i Valjevo su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Koceljeva je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Koceljeva - Valjevo iznosi od 2,38 EUR do 2,38 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.