Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Koceljeva - Donje Crniljevo timetable

sunday, 23.02.2020.
10:20 10:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 10:20
Subotica kod Koceljeve
arr. 10:24
dep. 10:24
3 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 10:28
dep. 10:28
7 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 10:32
dep. 10:32
10 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Cukovine, 1
arr. 10:37
dep. 10:37
14 km
Cukovine, 2
arr. 10:38
dep. 10:38
15 km
Cukovine, Z. voce
arr. 10:39
dep. 10:39
16 km
Gradojevic
arr. 10:41
dep. 10:41
18 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 10:42
dep. 10:42
19 km
Galovic, Galovic
arr. 10:43
dep. 10:43
20 km
Donje Crniljevo
arr. 10:50
22 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 16:15
Subotica kod Koceljeve
arr. 16:19
dep. 16:19
3 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 16:23
dep. 16:23
7 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 16:27
dep. 16:27
10 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 16:29
dep. 16:29
12 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 16:31
dep. 16:31
13 km
Cukovine, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
14 km
Cukovine, 2
arr. 16:33
dep. 16:33
15 km
Cukovine, Z. voce
arr. 16:34
dep. 16:34
16 km
Gradojevic
arr. 16:36
dep. 16:36
18 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 16:37
dep. 16:37
19 km
Galovic, Galovic
arr. 16:38
dep. 16:38
20 km
Donje Crniljevo
arr. 16:45
22 km
Koceljeva - Donje Crniljevo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:00 06:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 06:00
Subotica kod Koceljeve
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 06:17
dep. 06:17
11.5 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Cukovine, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Cukovine, P.
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Cukovine, Senica p.
arr. 06:28
dep. 06:28
16.7 km
Gradojevic, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
19.6 km
Gradojevic, Prodavnica
arr. 06:36
dep. 06:36
22.7 km
Gradojevic, Komino brdo
arr. 06:37
dep. 06:37
23.4 km
Galovic, Galovic
arr. 06:40
dep. 06:40
25.5 km
Donje Crniljevo
arr. 06:45
28 km
10:20 10:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 10:20
Subotica kod Koceljeve
arr. 10:24
dep. 10:24
3 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 10:28
dep. 10:28
7 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 10:32
dep. 10:32
10 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Cukovine, 1
arr. 10:37
dep. 10:37
14 km
Cukovine, 2
arr. 10:38
dep. 10:38
15 km
Cukovine, Z. voce
arr. 10:39
dep. 10:39
16 km
Gradojevic
arr. 10:41
dep. 10:41
18 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 10:42
dep. 10:42
19 km
Galovic, Galovic
arr. 10:43
dep. 10:43
20 km
Donje Crniljevo
arr. 10:50
22 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 12:30
Subotica kod Koceljeve
arr. 12:34
dep. 12:34
3 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 12:42
dep. 12:42
10 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 12:44
dep. 12:44
12 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 12:46
dep. 12:46
13 km
Cukovine, 1
arr. 12:47
dep. 12:47
14 km
Cukovine, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
15 km
Cukovine, Z. voce
arr. 12:49
dep. 12:49
16 km
Gradojevic
arr. 12:51
dep. 12:51
18 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 12:52
dep. 12:52
19 km
Galovic, Galovic
arr. 12:53
dep. 12:53
20 km
Donje Crniljevo
arr. 13:00
22 km
14:10 14:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 14:10
Subotica kod Koceljeve
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 14:24
dep. 14:24
12 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 14:26
dep. 14:26
13 km
Cukovine, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
14 km
Cukovine, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
15 km
Cukovine, Z. voce
arr. 14:29
dep. 14:29
16 km
Gradojevic
arr. 14:31
dep. 14:31
18 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Galovic, Galovic
arr. 14:33
dep. 14:33
20 km
Donje Crniljevo
arr. 14:40
22 km
20:15 20:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 20:15
Subotica kod Koceljeve
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
Ljutice kod Koceljeve
arr. 20:23
dep. 20:23
7 km
Kamenica kod Koceljeve
arr. 20:27
dep. 20:27
10 km
Kamenica kod Koceljeve, M. kafana
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Golocelo kod Koceljeve
arr. 20:31
dep. 20:31
13 km
Cukovine, 1
arr. 20:32
dep. 20:32
14 km
Cukovine, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
15 km
Cukovine, Z. voce
arr. 20:34
dep. 20:34
16 km
Gradojevic
arr. 20:36
dep. 20:36
18 km
Gradojevic, Raskrsnica za Bukor
arr. 20:37
dep. 20:37
19 km
Galovic, Galovic
arr. 20:38
dep. 20:38
20 km
Donje Crniljevo
arr. 20:45
22 km

Naselja Koceljeva i Donje Crniljevo su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Koceljeva je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.