Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Koceljeva - Belgrade (Beograd) timetable

friday, 03.07.2020.
04:50 06:50 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 04:50
Mali Bosnjak
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 04:58
dep. 04:58
7 km
Draginje, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
8 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 05:04
dep. 05:04
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 05:09
dep. 05:09
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
24 km
Bobovik
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Skupljen, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 05:26
dep. 05:26
30 km
Debrc, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
35 km
Debrc, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 05:38
dep. 05:38
38 km
Beljin, Baraka
arr. 05:41
dep. 05:41
40 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 05:46
dep. 05:46
45 km
Skela, Dom
arr. 05:53
dep. 05:53
51 km
Skela, Vrovi
arr. 05:58
dep. 05:58
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:07
dep. 06:07
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:09
dep. 06:09
66 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:12
dep. 06:12
68 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:14
dep. 06:14
69 km
Umka, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
99 km
05:30 07:30 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 05:30
Mali Bosnjak
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 05:38
dep. 05:38
7 km
Draginje, Center
arr. 05:41
dep. 05:41
10 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Bobovik
arr. 06:00
dep. 06:00
26 km
Skupljen, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:15
dep. 06:15
30 km
Debrc, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
35 km
Debrc, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:22
dep. 06:22
38 km
Beljin, Baraka
arr. 06:24
dep. 06:24
40 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 06:29
dep. 06:29
45 km
Skela, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
51 km
Skela, Vrovi
arr. 06:39
dep. 06:39
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:42
dep. 06:42
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
66 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:57
dep. 06:57
69 km
Umka, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:30
99 km
07:15 09:15 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 07:15
Mali Bosnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 07:23
dep. 07:23
7 km
Draginje, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
8 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 07:29
dep. 07:29
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 07:34
dep. 07:34
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 07:42
dep. 07:42
24 km
Bobovik
arr. 07:45
dep. 07:45
26 km
Skupljen, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 07:51
dep. 07:51
30 km
Debrc, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
35 km
Debrc, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 08:03
dep. 08:03
38 km
Beljin, Baraka
arr. 08:06
dep. 08:06
40 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 08:11
dep. 08:11
45 km
Skela, Dom
arr. 08:18
dep. 08:18
51 km
Skela, Vrovi
arr. 08:23
dep. 08:23
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 08:26
dep. 08:26
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:32
dep. 08:32
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:34
dep. 08:34
66 km
Obrenovac, Topolice
arr. 08:37
dep. 08:37
68 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 08:39
dep. 08:39
69 km
Umka, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:03
dep. 09:03
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:15
99 km
11:30 13:30 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 11:30
Mali Bosnjak
arr. 11:36
dep. 11:36
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 11:38
dep. 11:38
7 km
Draginje, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 11:44
dep. 11:44
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 11:49
dep. 11:49
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 11:57
dep. 11:57
24 km
Bobovik
arr. 12:00
dep. 12:00
26 km
Skupljen, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 12:06
dep. 12:06
30 km
Debrc, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
35 km
Debrc, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 12:18
dep. 12:18
38 km
Beljin, Baraka
arr. 12:21
dep. 12:21
40 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 12:26
dep. 12:26
45 km
Skela, Dom
arr. 12:33
dep. 12:33
51 km
Skela, Vrovi
arr. 12:38
dep. 12:38
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:41
dep. 12:41
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:47
dep. 12:47
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:49
dep. 12:49
66 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:52
dep. 12:52
68 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:54
dep. 12:54
69 km
Umka, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:18
dep. 13:18
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:30
99 km
14:00 16:00 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 14:00
Mali Bosnjak
arr. 14:06
dep. 14:06
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 14:08
dep. 14:08
7 km
Draginje, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
8 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
24 km
Bobovik
arr. 14:30
dep. 14:30
26 km
Skupljen, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:36
dep. 14:36
30 km
Debrc, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
35 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:48
dep. 14:48
38 km
Beljin, Baraka
arr. 14:51
dep. 14:51
40 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 14:56
dep. 14:56
45 km
Skela, Dom
arr. 15:03
dep. 15:03
51 km
Skela, Vrovi
arr. 15:08
dep. 15:08
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:11
dep. 15:11
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:17
dep. 15:17
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:19
66 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:22
dep. 15:22
68 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:24
dep. 15:24
69 km
Umka, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:48
dep. 15:48
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:00
99 km
17:00 18:45 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 17:00
Mali Bosnjak
arr. 17:06
dep. 17:06
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 17:08
dep. 17:08
7 km
Draginje, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
10 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 17:19
dep. 17:19
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 17:27
dep. 17:27
24 km
Bobovik
arr. 17:30
dep. 17:30
26 km
Skupljen, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 17:36
dep. 17:36
30 km
Debrc, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
35 km
Debrc, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 17:48
dep. 17:48
38 km
Beljin, Baraka
arr. 17:51
dep. 17:51
40 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 17:55
dep. 17:55
45 km
Skela, Dom
arr. 18:00
dep. 18:00
51 km
Skela, Vrovi
arr. 18:03
dep. 18:03
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 18:07
dep. 18:07
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:12
dep. 18:12
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:14
dep. 18:14
66 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:20
dep. 18:20
69 km
Umka, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:38
dep. 18:38
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:45
99 km
Koceljeva - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 04.07.2020.
04:50 06:50 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 04:50
Mali Bosnjak
arr. 04:56
dep. 04:56
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 04:58
dep. 04:58
7 km
Draginje, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
8 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 05:04
dep. 05:04
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 05:09
dep. 05:09
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
24 km
Bobovik
arr. 05:20
dep. 05:20
26 km
Skupljen, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 05:26
dep. 05:26
30 km
Debrc, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
35 km
Debrc, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 05:38
dep. 05:38
38 km
Beljin, Baraka
arr. 05:41
dep. 05:41
40 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 05:46
dep. 05:46
45 km
Skela, Dom
arr. 05:53
dep. 05:53
51 km
Skela, Vrovi
arr. 05:58
dep. 05:58
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:07
dep. 06:07
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:09
dep. 06:09
66 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:12
dep. 06:12
68 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:14
dep. 06:14
69 km
Umka, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
99 km
05:30 07:30 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 05:30
Mali Bosnjak
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 05:38
dep. 05:38
7 km
Draginje, Center
arr. 05:41
dep. 05:41
10 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 05:44
dep. 05:44
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 05:57
dep. 05:57
24 km
Bobovik
arr. 06:00
dep. 06:00
26 km
Skupljen, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 06:15
dep. 06:15
30 km
Debrc, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
35 km
Debrc, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 06:22
dep. 06:22
38 km
Beljin, Baraka
arr. 06:24
dep. 06:24
40 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 06:29
dep. 06:29
45 km
Skela, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
51 km
Skela, Vrovi
arr. 06:39
dep. 06:39
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:42
dep. 06:42
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
66 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:57
dep. 06:57
69 km
Umka, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:20
dep. 07:20
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:30
99 km
07:15 09:15 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 07:15
Mali Bosnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 07:23
dep. 07:23
7 km
Draginje, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
8 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 07:29
dep. 07:29
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 07:34
dep. 07:34
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 07:42
dep. 07:42
24 km
Bobovik
arr. 07:45
dep. 07:45
26 km
Skupljen, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 07:51
dep. 07:51
30 km
Debrc, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
35 km
Debrc, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 08:03
dep. 08:03
38 km
Beljin, Baraka
arr. 08:06
dep. 08:06
40 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 08:11
dep. 08:11
45 km
Skela, Dom
arr. 08:18
dep. 08:18
51 km
Skela, Vrovi
arr. 08:23
dep. 08:23
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 08:26
dep. 08:26
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:32
dep. 08:32
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
66 km
Obrenovac, Topolice
arr. 08:37
dep. 08:37
68 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 08:39
dep. 08:39
69 km
Umka, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:03
dep. 09:03
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:15
99 km
11:30 13:30 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 11:30
Mali Bosnjak
arr. 11:36
dep. 11:36
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 11:38
dep. 11:38
7 km
Draginje, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 11:44
dep. 11:44
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 11:49
dep. 11:49
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 11:57
dep. 11:57
24 km
Bobovik
arr. 12:00
dep. 12:00
26 km
Skupljen, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 12:06
dep. 12:06
30 km
Debrc, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
35 km
Debrc, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 12:18
dep. 12:18
38 km
Beljin, Baraka
arr. 12:21
dep. 12:21
40 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 12:26
dep. 12:26
45 km
Skela, Dom
arr. 12:33
dep. 12:33
51 km
Skela, Vrovi
arr. 12:38
dep. 12:38
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:41
dep. 12:41
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:47
dep. 12:47
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:49
dep. 12:49
66 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:52
dep. 12:52
68 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:54
dep. 12:54
69 km
Umka, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:18
dep. 13:18
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:30
99 km
14:00 16:00 (02:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 14:00
Mali Bosnjak
arr. 14:06
dep. 14:06
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 14:08
dep. 14:08
7 km
Draginje, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
8 km
Belotic kod Vladimiraca, Rasici
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
24 km
Bobovik
arr. 14:30
dep. 14:30
26 km
Skupljen, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:36
dep. 14:36
30 km
Debrc, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
35 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:48
dep. 14:48
38 km
Beljin, Baraka
arr. 14:51
dep. 14:51
40 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 14:56
dep. 14:56
45 km
Skela, Dom
arr. 15:03
dep. 15:03
51 km
Skela, Vrovi
arr. 15:08
dep. 15:08
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:11
dep. 15:11
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:17
dep. 15:17
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:19
dep. 15:19
66 km
Obrenovac, Topolice
arr. 15:22
dep. 15:22
68 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:24
dep. 15:24
69 km
Umka, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:48
dep. 15:48
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:00
99 km
17:00 18:45 (01:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Koceljeva, Bus station
dep. 17:00
Mali Bosnjak
arr. 17:06
dep. 17:06
5 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 17:08
dep. 17:08
7 km
Draginje, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
10 km
Draginje, Rasica kuca
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Matijevac, Sevica kafana
arr. 17:19
dep. 17:19
18 km
Lojanice, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
21 km
Vladimirci, Bus station
arr. 17:27
dep. 17:27
24 km
Bobovik
arr. 17:30
dep. 17:30
26 km
Skupljen, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 17:36
dep. 17:36
30 km
Debrc, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
35 km
Debrc, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
36 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 17:48
dep. 17:48
38 km
Beljin, Baraka
arr. 17:51
dep. 17:51
40 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 17:55
dep. 17:55
45 km
Skela, Dom
arr. 18:00
dep. 18:00
51 km
Skela, Vrovi
arr. 18:03
dep. 18:03
55 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 18:07
dep. 18:07
58 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:12
dep. 18:12
64 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:14
dep. 18:14
66 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:20
dep. 18:20
69 km
Umka, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
75 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:38
dep. 18:38
92 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:45
99 km

Naselja Koceljeva i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Koceljeva je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.