Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kobilje kod Krusevca - Krusevac timetable

saturday, 18.09.2021.
00:04 00:30 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 00:04
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 00:05
dep. 00:05
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 00:06
dep. 00:06
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 00:09
dep. 00:09
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 00:10
dep. 00:10
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 00:12
dep. 00:12
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 00:13
dep. 00:13
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 00:15
dep. 00:15
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 00:16
dep. 00:16
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 00:19
dep. 00:19
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 00:21
dep. 00:21
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 00:22
dep. 00:22
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 00:24
dep. 00:24
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 00:25
dep. 00:25
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 00:27
dep. 00:27
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 00:28
dep. 00:28
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:30
10.1 km
06:49 07:15 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 06:49
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 06:50
dep. 06:50
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 06:51
dep. 06:51
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 07:06
dep. 07:06
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:07
dep. 07:07
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:09
dep. 07:09
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:10
dep. 07:10
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:13
dep. 07:13
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
10.1 km
10:04 10:30 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 10:04
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 10:05
dep. 10:05
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 10:06
dep. 10:06
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 10:09
dep. 10:09
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 10:12
dep. 10:12
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 10:15
dep. 10:15
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 10:21
dep. 10:21
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:22
dep. 10:22
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 10:24
dep. 10:24
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 10:25
dep. 10:25
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:27
dep. 10:27
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 10:28
dep. 10:28
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:30
10.1 km
12:34 13:00 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 12:34
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 12:35
dep. 12:35
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 12:36
dep. 12:36
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 12:39
dep. 12:39
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 12:43
dep. 12:43
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 12:45
dep. 12:45
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:52
dep. 12:52
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:54
dep. 12:54
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:55
dep. 12:55
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:57
dep. 12:57
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:58
dep. 12:58
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:00
10.1 km
15:54 16:20 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 15:54
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 15:55
dep. 15:55
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 15:56
dep. 15:56
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 16:11
dep. 16:11
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:12
dep. 16:12
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:14
dep. 16:14
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:15
dep. 16:15
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:17
dep. 16:17
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:18
dep. 16:18
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:20
10.1 km
20:49 21:15 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 20:49
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 20:50
dep. 20:50
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 20:54
dep. 20:54
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 20:58
dep. 20:58
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 21:06
dep. 21:06
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 21:07
dep. 21:07
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 21:09
dep. 21:09
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 21:10
dep. 21:10
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:12
dep. 21:12
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 21:13
dep. 21:13
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:15
10.1 km
Kobilje kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 19.09.2021.
06:49 07:15 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 06:49
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 06:50
dep. 06:50
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 06:51
dep. 06:51
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 07:06
dep. 07:06
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:07
dep. 07:07
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:09
dep. 07:09
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:10
dep. 07:10
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:13
dep. 07:13
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
10.1 km
12:34 13:00 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 12:34
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 12:35
dep. 12:35
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 12:36
dep. 12:36
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 12:39
dep. 12:39
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 12:43
dep. 12:43
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 12:45
dep. 12:45
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:52
dep. 12:52
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:54
dep. 12:54
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:55
dep. 12:55
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:57
dep. 12:57
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:58
dep. 12:58
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:00
10.1 km
15:54 16:20 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 15:54
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 15:55
dep. 15:55
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 15:56
dep. 15:56
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 16:11
dep. 16:11
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:12
dep. 16:12
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:14
dep. 16:14
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:15
dep. 16:15
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:17
dep. 16:17
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:18
dep. 16:18
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:20
10.1 km
20:49 21:15 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 20:49
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 20:50
dep. 20:50
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 20:54
dep. 20:54
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 20:58
dep. 20:58
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 21:06
dep. 21:06
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 21:07
dep. 21:07
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 21:09
dep. 21:09
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 21:10
dep. 21:10
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:12
dep. 21:12
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 21:13
dep. 21:13
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:15
10.1 km

Naselja Kobilje kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kobilje kod Krusevca je u 00:04 h, dok je poslednji polazak u 20:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.