Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kobilje kod Krusevca - Krusevac timetable

tuesday, 25.06.2024.
00:04 00:30 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 00:04
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 00:05
dep. 00:05
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 00:06
dep. 00:06
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 00:09
dep. 00:09
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 00:10
dep. 00:10
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 00:12
dep. 00:12
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 00:13
dep. 00:13
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 00:15
dep. 00:15
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 00:16
dep. 00:16
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 00:19
dep. 00:19
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 00:21
dep. 00:21
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 00:22
dep. 00:22
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 00:24
dep. 00:24
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 00:25
dep. 00:25
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 00:27
dep. 00:27
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 00:28
dep. 00:28
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:30
10.1 km
05:34 06:00 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 05:34
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 05:35
dep. 05:35
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 05:36
dep. 05:36
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 05:43
dep. 05:43
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 05:45
dep. 05:45
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:46
dep. 05:46
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 05:51
dep. 05:51
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:52
dep. 05:52
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:54
dep. 05:54
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:55
dep. 05:55
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 05:58
dep. 05:58
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:00
10.1 km
06:49 07:15 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 06:49
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 06:50
dep. 06:50
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 06:51
dep. 06:51
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 07:06
dep. 07:06
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:07
dep. 07:07
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:09
dep. 07:09
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:10
dep. 07:10
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:13
dep. 07:13
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
10.1 km
08:04 08:30 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 08:04
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 08:05
dep. 08:05
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 08:21
dep. 08:21
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:22
dep. 08:22
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:24
dep. 08:24
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:25
dep. 08:25
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:27
dep. 08:27
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:28
dep. 08:28
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:30
10.1 km
12:19 12:45 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 12:19
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 12:20
dep. 12:20
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 12:21
dep. 12:21
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 12:24
dep. 12:24
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 12:28
dep. 12:28
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 12:36
dep. 12:36
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:37
dep. 12:37
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:39
dep. 12:39
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:40
dep. 12:40
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:42
dep. 12:42
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:43
dep. 12:43
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:45
10.1 km
14:04 14:30 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 14:04
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 14:05
dep. 14:05
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 14:06
dep. 14:06
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 14:09
dep. 14:09
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 14:21
dep. 14:21
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:22
dep. 14:22
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:24
dep. 14:24
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:25
dep. 14:25
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:28
dep. 14:28
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:30
10.1 km
15:54 16:20 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 15:54
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 15:55
dep. 15:55
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 15:56
dep. 15:56
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 16:03
dep. 16:03
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 16:11
dep. 16:11
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:12
dep. 16:12
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:14
dep. 16:14
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:15
dep. 16:15
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:17
dep. 16:17
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:18
dep. 16:18
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:20
10.1 km
16:49 17:15 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 16:49
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 16:50
dep. 16:50
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 16:51
dep. 16:51
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 16:58
dep. 16:58
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 17:00
dep. 17:00
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:01
dep. 17:01
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:04
dep. 17:04
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 17:06
dep. 17:06
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:07
dep. 17:07
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:09
dep. 17:09
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:10
dep. 17:10
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:12
dep. 17:12
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 17:13
dep. 17:13
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:15
10.1 km
18:49 19:15 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 18:49
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 18:50
dep. 18:50
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 18:51
dep. 18:51
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 18:55
dep. 18:55
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 18:57
dep. 18:57
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 18:58
dep. 18:58
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 19:00
dep. 19:00
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 19:06
dep. 19:06
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:07
dep. 19:07
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:09
dep. 19:09
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:10
dep. 19:10
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:13
dep. 19:13
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:15
10.1 km
20:49 21:15 (00:26)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 6
dep. 20:49
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 20:50
dep. 20:50
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 20:54
dep. 20:54
2 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
2.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
3.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 20:58
dep. 20:58
4 km
Veliko Golovode, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
4.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
6.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 21:06
dep. 21:06
6.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 21:07
dep. 21:07
7.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 21:09
dep. 21:09
7.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 21:10
dep. 21:10
8.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:12
dep. 21:12
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 21:13
dep. 21:13
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:15
10.1 km
22:40 23:00 (00:20)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kobilje kod Krusevca, 3
dep. 22:40
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 22:41
dep. 22:41
0.5 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 22:43
dep. 22:43
1.5 km
Veliko Golovode, 3
arr. 22:44
dep. 22:44
2 km
Veliko Golovode, 2
arr. 22:45
dep. 22:45
2.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 22:46
dep. 22:46
3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 22:48
dep. 22:48
4.1 km
Malo Golovode, Stocna pijaca
arr. 22:50
dep. 22:50
4.6 km
Krusevac, Hangar
arr. 22:51
dep. 22:51
5.1 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 22:53
dep. 22:53
5.9 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 22:54
dep. 22:54
6.1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 22:56
dep. 22:56
7 km
Krusevac, Fontana
arr. 22:58
dep. 22:58
7.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 23:00
8.1 km

Naselja Kobilje kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kobilje kod Krusevca je u 00:04 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.