Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Knjazevac - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
03:40 07:46 (04:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 03:40
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 03:42
dep. 03:42
1.1 km
Donje Zunice
arr. 03:51
dep. 03:51
7.3 km
Minicevo
arr. 03:58
dep. 03:58
14.5 km
Vratarnica
arr. 04:10
dep. 04:10
27.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 04:21
dep. 04:21
39.7 km
Zajecar, Bus station
arr. 04:30
dep. 04:30
42.5 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:38
dep. 07:38
284.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:46
287.9 km
05:00 09:35 (04:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 05:00
Crvenje
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Zlne, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
14 km
Krenta, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Svrljig, Bus station
arr. 05:45
dep. 06:00
32 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:45
54 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:10
85 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:35
290 km
13:30 18:45 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 13:30
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Gornje Zunice
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Donje Zunice
arr. 13:41
dep. 13:41
8 km
Ravna, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Debelica, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
14 km
Minicevo
arr. 13:51
dep. 13:51
15 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
21 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:01
dep. 14:01
23 km
Vratarnica, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
28 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 14:11
dep. 14:11
32 km
Grljan, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:21
dep. 14:21
40 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
43 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 14:47
dep. 14:47
45 km
Zvezdan
arr. 14:53
dep. 14:53
51 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
56 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
58 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:06
dep. 15:06
64 km
Valakonje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
75 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
82 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 15:33
dep. 15:33
89 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
94 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
101 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 16:12
dep. 16:12
121 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:35
135 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
292 km
15:04 20:01 (04:57)
Bus station
The timetable is valid until: 13.01.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 15:04
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:08
dep. 15:08
1.1 km
Donje Zunice
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
Minicevo
arr. 15:26
dep. 15:26
14.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:56
dep. 15:56
39.7 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:09
dep. 16:24
42.5 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:52
dep. 19:52
284.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:01
287.9 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
03:40 07:46 (04:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 03:40
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 03:42
dep. 03:42
1.1 km
Donje Zunice
arr. 03:51
dep. 03:51
7.3 km
Minicevo
arr. 03:58
dep. 03:58
14.5 km
Vratarnica
arr. 04:10
dep. 04:10
27.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 04:21
dep. 04:21
39.7 km
Zajecar, Bus station
arr. 04:30
dep. 04:30
42.5 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:38
dep. 07:38
284.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:46
287.9 km
05:00 09:35 (04:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 05:00
Crvenje
arr. 05:04
dep. 05:04
2 km
Zlne, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
14 km
Krenta, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Svrljig, Bus station
arr. 05:45
dep. 06:00
32 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:45
54 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:10
85 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:35
290 km
13:30 18:45 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 13:30
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Gornje Zunice
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Donje Zunice
arr. 13:41
dep. 13:41
8 km
Ravna, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Debelica, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
14 km
Minicevo
arr. 13:51
dep. 13:51
15 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 13:56
dep. 13:56
20 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
21 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 14:01
dep. 14:01
23 km
Vratarnica, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
28 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 14:11
dep. 14:11
32 km
Grljan, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:21
dep. 14:21
40 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:45
43 km
Zajecar, Nadvožnjak
arr. 14:47
dep. 14:47
45 km
Zvezdan
arr. 14:53
dep. 14:53
51 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
56 km
Metovnica, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
58 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:06
dep. 15:06
64 km
Valakonje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
75 km
Boljevac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
82 km
Mirovo, Motel ˝Rtanj˝
arr. 15:33
dep. 15:33
89 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
94 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
101 km
Izvor kod Paracina, Igralište
arr. 16:12
dep. 16:12
121 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:35
135 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
292 km
15:04 20:01 (04:57)
Bus station
The timetable is valid until: 13.01.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Knjazevac, Bus station
dep. 15:04
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:08
dep. 15:08
1.1 km
Donje Zunice
arr. 15:18
dep. 15:18
7.3 km
Minicevo
arr. 15:26
dep. 15:26
14.5 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:56
dep. 15:56
39.7 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:09
dep. 16:24
42.5 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:52
dep. 19:52
284.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:01
287.9 km

Naselja Knjazevac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~290 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 06min., a najduže 05h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knjazevac je u 03:40 h, dok je poslednji polazak u 15:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.