Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Knicanin - Zrenjanin timetable

monday, 24.02.2020.
04:40 05:27 (00:47)
CenterBus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knicanin, Center
dep. 04:40
Perlez, 3
arr. 04:54
dep. 04:54
9 km
Perlez, 2
arr. 04:56
dep. 04:56
11 km
Perlez, 1
arr. 04:58
dep. 04:58
13 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 05:04
dep. 05:04
18 km
arr. 05:08
dep. 05:08
21 km
arr. 05:10
dep. 05:10
23 km
Ecka, 4
arr. 05:11
dep. 05:11
24 km
Ecka, 3
arr. 05:13
dep. 05:13
25 km
Ecka, 2
arr. 05:14
dep. 05:14
26 km
Ecka
arr. 05:15
dep. 05:15
27 km
Ecka, Kastel
arr. 05:16
dep. 05:16
27.5 km
Ecka, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
28 km
Zrenjanin, Farma
arr. 05:19
dep. 05:19
29 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 05:23
dep. 05:23
33 km
Zrenjanin, BEK
arr. 05:25
dep. 05:25
34 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 05:27
35 km
06:39 07:35 (00:56)
V.S. Knicanina br. 24Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knicanin, V.S. Knicanina br. 24
dep. 06:39
Perlez, Pijaca
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
arr. 07:13
dep. 07:13
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:35
33 km
06:45 07:32 (00:47)
CenterBus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knicanin, Center
dep. 06:45
Perlez, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
9 km
Perlez, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
11 km
Perlez, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
13 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 07:09
dep. 07:09
18 km
arr. 07:13
dep. 07:13
21 km
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Ecka, 4
arr. 07:16
dep. 07:16
24 km
Ecka, 3
arr. 07:18
dep. 07:18
25 km
Ecka, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
26 km
Ecka
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Ecka, Kastel
arr. 07:21
dep. 07:21
27.5 km
Ecka, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Zrenjanin, Farma
arr. 07:24
dep. 07:24
29 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 07:28
dep. 07:28
33 km
Zrenjanin, BEK
arr. 07:30
dep. 07:30
34 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:32
35 km
12:39 13:35 (00:56)
V.S. Knicanina br. 24Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knicanin, V.S. Knicanina br. 24
dep. 12:39
Perlez, Pijaca
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
arr. 13:13
dep. 13:13
21 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:35
33 km
12:45 13:32 (00:47)
CenterBus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knicanin, Center
dep. 12:45
Perlez, 3
arr. 12:59
dep. 12:59
9 km
Perlez, 2
arr. 13:01
dep. 13:01
11 km
Perlez, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
13 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 13:09
dep. 13:09
18 km
arr. 13:13
dep. 13:13
21 km
arr. 13:15
dep. 13:15
23 km
Ecka, 4
arr. 13:16
dep. 13:16
24 km
Ecka, 3
arr. 13:18
dep. 13:18
25 km
Ecka, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
26 km
Ecka
arr. 13:20
dep. 13:20
27 km
Ecka, Kastel
arr. 13:21
dep. 13:21
27.5 km
Ecka, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
28 km
Zrenjanin, Farma
arr. 13:24
dep. 13:24
29 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 13:28
dep. 13:28
33 km
Zrenjanin, BEK
arr. 13:30
dep. 13:30
34 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:32
35 km
18:45 19:32 (00:47)
CenterBus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knicanin, Center
dep. 18:45
Perlez, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
9 km
Perlez, 2
arr. 19:01
dep. 19:01
11 km
Perlez, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
13 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 19:09
dep. 19:09
18 km
arr. 19:13
dep. 19:13
21 km
arr. 19:15
dep. 19:15
23 km
Ecka, 4
arr. 19:16
dep. 19:16
24 km
Ecka, 3
arr. 19:18
dep. 19:18
25 km
Ecka, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
26 km
Ecka
arr. 19:20
dep. 19:20
27 km
Ecka, Kastel
arr. 19:21
dep. 19:21
27.5 km
Ecka, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
28 km
Zrenjanin, Farma
arr. 19:24
dep. 19:24
29 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 19:28
dep. 19:28
33 km
Zrenjanin, BEK
arr. 19:30
dep. 19:30
34 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:32
35 km
21:10 21:57 (00:47)
CenterBus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knicanin, Center
dep. 21:10
Perlez, 3
arr. 21:24
dep. 21:24
9 km
Perlez, 2
arr. 21:26
dep. 21:26
11 km
Perlez, 1
arr. 21:28
dep. 21:28
13 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 21:34
dep. 21:34
18 km
arr. 21:38
dep. 21:38
21 km
arr. 21:40
dep. 21:40
23 km
Ecka, 4
arr. 21:41
dep. 21:41
24 km
Ecka, 3
arr. 21:43
dep. 21:43
25 km
Ecka, 2
arr. 21:44
dep. 21:44
26 km
Ecka
arr. 21:45
dep. 21:45
27 km
Ecka, Kastel
arr. 21:46
dep. 21:46
27.5 km
Ecka, 1
arr. 21:47
dep. 21:47
28 km
Zrenjanin, Farma
arr. 21:49
dep. 21:49
29 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 21:53
dep. 21:53
33 km
Zrenjanin, BEK
arr. 21:55
dep. 21:55
34 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:57
35 km

Naselja Knicanin i Zrenjanin su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knicanin je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.