Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Knez Selo - Nis timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:55 05:30 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 04:55
Knez Selo, Bolnica
arr. 04:58
dep. 04:58
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 05:05
dep. 05:05
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 05:08
dep. 05:08
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 05:10
dep. 05:10
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 05:12
dep. 05:12
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 05:13
dep. 05:13
5 km
Nis, Pruga
arr. 05:15
dep. 05:15
6.1 km
arr. 05:17
dep. 05:17
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 05:19
dep. 05:19
8.2 km
arr. 05:20
dep. 05:20
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 05:22
dep. 05:22
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 05:24
dep. 05:24
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:26
dep. 05:26
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 05:28
dep. 05:28
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 05:30
12.3 km
05:40 06:15 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 05:40
Knez Selo, Bolnica
arr. 05:43
dep. 05:43
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 05:50
dep. 05:50
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 05:53
dep. 05:53
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 05:55
dep. 05:55
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 05:58
dep. 05:58
5 km
Nis, Pruga
arr. 06:00
dep. 06:00
6.1 km
arr. 06:02
dep. 06:02
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 06:04
dep. 06:04
8.2 km
arr. 06:05
dep. 06:05
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 06:07
dep. 06:07
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 06:09
dep. 06:09
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 06:11
dep. 06:11
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 06:13
dep. 06:13
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:15
12.3 km
06:15 06:50 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 06:15
Knez Selo, Bolnica
arr. 06:18
dep. 06:18
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 06:25
dep. 06:25
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 06:28
dep. 06:28
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 06:30
dep. 06:30
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 06:33
dep. 06:33
5 km
Nis, Pruga
arr. 06:35
dep. 06:35
6.1 km
arr. 06:37
dep. 06:37
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 06:39
dep. 06:39
8.2 km
arr. 06:40
dep. 06:40
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 06:42
dep. 06:42
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 06:44
dep. 06:44
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 06:46
dep. 06:46
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 06:48
dep. 06:48
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
12.3 km
07:00 07:35 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 07:00
Knez Selo, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 07:10
dep. 07:10
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 07:13
dep. 07:13
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 07:15
dep. 07:15
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 07:18
dep. 07:18
5 km
Nis, Pruga
arr. 07:20
dep. 07:20
6.1 km
arr. 07:22
dep. 07:22
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 07:24
dep. 07:24
8.2 km
arr. 07:25
dep. 07:25
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 07:27
dep. 07:27
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 07:29
dep. 07:29
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 07:33
dep. 07:33
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:35
12.3 km
07:40 08:15 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 07:40
Knez Selo, Bolnica
arr. 07:43
dep. 07:43
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 07:50
dep. 07:50
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 07:53
dep. 07:53
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 07:55
dep. 07:55
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 07:58
dep. 07:58
5 km
Nis, Pruga
arr. 08:00
dep. 08:00
6.1 km
arr. 08:02
dep. 08:02
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 08:04
dep. 08:04
8.2 km
arr. 08:05
dep. 08:05
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 08:07
dep. 08:07
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 08:09
dep. 08:09
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 08:11
dep. 08:11
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 08:13
dep. 08:13
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 08:15
12.3 km
08:20 08:55 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 08:20
Knez Selo, Bolnica
arr. 08:23
dep. 08:23
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 08:30
dep. 08:30
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 08:33
dep. 08:33
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 08:35
dep. 08:35
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Nis, Pruga
arr. 08:40
dep. 08:40
6.1 km
arr. 08:42
dep. 08:42
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 08:44
dep. 08:44
8.2 km
arr. 08:45
dep. 08:45
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 08:47
dep. 08:47
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 08:49
dep. 08:49
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 08:51
dep. 08:51
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 08:53
dep. 08:53
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
12.3 km
09:30 10:05 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 09:30
Knez Selo, Bolnica
arr. 09:33
dep. 09:33
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 09:40
dep. 09:40
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 09:43
dep. 09:43
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 09:45
dep. 09:45
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 09:48
dep. 09:48
5 km
Nis, Pruga
arr. 09:50
dep. 09:50
6.1 km
arr. 09:52
dep. 09:52
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 09:54
dep. 09:54
8.2 km
arr. 09:55
dep. 09:55
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 09:57
dep. 09:57
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 09:59
dep. 09:59
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 10:01
dep. 10:01
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 10:03
dep. 10:03
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
12.3 km
10:30 11:05 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 10:30
Knez Selo, Bolnica
arr. 10:33
dep. 10:33
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 10:40
dep. 10:40
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 10:43
dep. 10:43
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 10:45
dep. 10:45
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 10:48
dep. 10:48
5 km
Nis, Pruga
arr. 10:50
dep. 10:50
6.1 km
arr. 10:52
dep. 10:52
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 10:54
dep. 10:54
8.2 km
arr. 10:55
dep. 10:55
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 10:57
dep. 10:57
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 10:59
dep. 10:59
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 11:01
dep. 11:01
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 11:03
dep. 11:03
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 11:05
12.3 km
11:20 11:55 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 11:20
Knez Selo, Bolnica
arr. 11:23
dep. 11:23
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 11:30
dep. 11:30
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 11:33
dep. 11:33
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 11:35
dep. 11:35
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Nis, Pruga
arr. 11:40
dep. 11:40
6.1 km
arr. 11:42
dep. 11:42
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 11:44
dep. 11:44
8.2 km
arr. 11:45
dep. 11:45
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 11:47
dep. 11:47
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 11:49
dep. 11:49
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 11:51
dep. 11:51
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 11:53
dep. 11:53
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 11:55
12.3 km
12:40 13:15 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 12:40
Knez Selo, Bolnica
arr. 12:43
dep. 12:43
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 12:50
dep. 12:50
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 12:53
dep. 12:53
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 12:55
dep. 12:55
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 12:58
dep. 12:58
5 km
Nis, Pruga
arr. 13:00
dep. 13:00
6.1 km
arr. 13:02
dep. 13:02
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 13:04
dep. 13:04
8.2 km
arr. 13:05
dep. 13:05
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 13:07
dep. 13:07
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 13:09
dep. 13:09
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 13:11
dep. 13:11
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 13:13
dep. 13:13
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
12.3 km
13:20 13:55 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 13:20
Knez Selo, Bolnica
arr. 13:23
dep. 13:23
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 13:30
dep. 13:30
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 13:33
dep. 13:33
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 13:35
dep. 13:35
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Nis, Pruga
arr. 13:40
dep. 13:40
6.1 km
arr. 13:42
dep. 13:42
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 13:44
dep. 13:44
8.2 km
arr. 13:45
dep. 13:45
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 13:47
dep. 13:47
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 13:49
dep. 13:49
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 13:51
dep. 13:51
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 13:53
dep. 13:53
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
12.3 km
14:00 14:35 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 14:00
Knez Selo, Bolnica
arr. 14:03
dep. 14:03
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 14:10
dep. 14:10
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 14:13
dep. 14:13
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 14:15
dep. 14:15
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Nis, Pruga
arr. 14:20
dep. 14:20
6.1 km
arr. 14:22
dep. 14:22
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 14:24
dep. 14:24
8.2 km
arr. 14:25
dep. 14:25
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 14:27
dep. 14:27
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 14:29
dep. 14:29
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 14:31
dep. 14:31
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 14:33
dep. 14:33
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 14:35
12.3 km
14:50 15:25 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 14:50
Knez Selo, Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 15:00
dep. 15:00
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 15:03
dep. 15:03
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 15:05
dep. 15:05
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Nis, Pruga
arr. 15:10
dep. 15:10
6.1 km
arr. 15:12
dep. 15:12
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 15:14
dep. 15:14
8.2 km
arr. 15:15
dep. 15:15
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 15:17
dep. 15:17
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 15:19
dep. 15:19
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:21
dep. 15:21
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 15:23
dep. 15:23
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:25
12.3 km
15:20 15:55 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 15:20
Knez Selo, Bolnica
arr. 15:23
dep. 15:23
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 15:30
dep. 15:30
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 15:33
dep. 15:33
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 15:35
dep. 15:35
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Nis, Pruga
arr. 15:40
dep. 15:40
6.1 km
arr. 15:42
dep. 15:42
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 15:44
dep. 15:44
8.2 km
arr. 15:45
dep. 15:45
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 15:47
dep. 15:47
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 15:49
dep. 15:49
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:51
dep. 15:51
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 15:53
dep. 15:53
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
12.3 km
15:45 16:20 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 15:45
Knez Selo, Bolnica
arr. 15:48
dep. 15:48
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 15:55
dep. 15:55
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 15:58
dep. 15:58
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 16:00
dep. 16:00
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 16:03
dep. 16:03
5 km
Nis, Pruga
arr. 16:05
dep. 16:05
6.1 km
arr. 16:07
dep. 16:07
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 16:09
dep. 16:09
8.2 km
arr. 16:10
dep. 16:10
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 16:12
dep. 16:12
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 16:14
dep. 16:14
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 16:18
dep. 16:18
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
12.3 km
16:10 16:45 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 16:10
Knez Selo, Bolnica
arr. 16:13
dep. 16:13
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 16:20
dep. 16:20
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 16:23
dep. 16:23
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 16:25
dep. 16:25
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 16:28
dep. 16:28
5 km
Nis, Pruga
arr. 16:30
dep. 16:30
6.1 km
arr. 16:32
dep. 16:32
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 16:34
dep. 16:34
8.2 km
arr. 16:35
dep. 16:35
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 16:37
dep. 16:37
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 16:39
dep. 16:39
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:41
dep. 16:41
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 16:43
dep. 16:43
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
12.3 km
17:00 17:35 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 17:00
Knez Selo, Bolnica
arr. 17:03
dep. 17:03
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 17:10
dep. 17:10
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 17:13
dep. 17:13
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 17:15
dep. 17:15
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 17:18
dep. 17:18
5 km
Nis, Pruga
arr. 17:20
dep. 17:20
6.1 km
arr. 17:22
dep. 17:22
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 17:24
dep. 17:24
8.2 km
arr. 17:25
dep. 17:25
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 17:27
dep. 17:27
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 17:29
dep. 17:29
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:31
dep. 17:31
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 17:33
dep. 17:33
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 17:35
12.3 km
18:00 18:35 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 18:00
Knez Selo, Bolnica
arr. 18:03
dep. 18:03
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 18:10
dep. 18:10
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 18:13
dep. 18:13
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 18:15
dep. 18:15
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Nis, Pruga
arr. 18:20
dep. 18:20
6.1 km
arr. 18:22
dep. 18:22
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 18:24
dep. 18:24
8.2 km
arr. 18:25
dep. 18:25
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 18:27
dep. 18:27
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 18:29
dep. 18:29
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 18:31
dep. 18:31
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 18:33
dep. 18:33
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 18:35
12.3 km
19:30 20:05 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 19:30
Knez Selo, Bolnica
arr. 19:33
dep. 19:33
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 19:40
dep. 19:40
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 19:43
dep. 19:43
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 19:45
dep. 19:45
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 19:48
dep. 19:48
5 km
Nis, Pruga
arr. 19:50
dep. 19:50
6.1 km
arr. 19:52
dep. 19:52
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 19:54
dep. 19:54
8.2 km
arr. 19:55
dep. 19:55
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 19:57
dep. 19:57
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 19:59
dep. 19:59
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 20:01
dep. 20:01
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 20:03
dep. 20:03
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 20:05
12.3 km
20:30 21:05 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 20:30
Knez Selo, Bolnica
arr. 20:33
dep. 20:33
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 20:40
dep. 20:40
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 20:43
dep. 20:43
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 20:45
dep. 20:45
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 20:48
dep. 20:48
5 km
Nis, Pruga
arr. 20:50
dep. 20:50
6.1 km
arr. 20:52
dep. 20:52
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 20:54
dep. 20:54
8.2 km
arr. 20:55
dep. 20:55
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 20:57
dep. 20:57
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 20:59
dep. 20:59
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 21:01
dep. 21:01
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 21:03
dep. 21:03
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 21:05
12.3 km
21:20 21:55 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 21:20
Knez Selo, Bolnica
arr. 21:23
dep. 21:23
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 21:30
dep. 21:30
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 21:33
dep. 21:33
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 21:35
dep. 21:35
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 21:38
dep. 21:38
5 km
Nis, Pruga
arr. 21:40
dep. 21:40
6.1 km
arr. 21:42
dep. 21:42
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 21:44
dep. 21:44
8.2 km
arr. 21:45
dep. 21:45
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 21:47
dep. 21:47
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 21:49
dep. 21:49
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 21:51
dep. 21:51
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 21:53
dep. 21:53
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 21:55
12.3 km
22:30 23:05 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Knez Selo, Okretnica
dep. 22:30
Knez Selo, Bolnica
arr. 22:33
dep. 22:33
0.7 km
Gornji Matejevac, Izlaz - Pop Ignjatova
arr. 22:40
dep. 22:40
2.4 km
Gornji Matejevac, Centar - Obiliceva
arr. 22:43
dep. 22:43
2.9 km
Gornji Matejevac, Ulaz - Padinska
arr. 22:45
dep. 22:45
3.5 km
Donji Matejevac, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
4.2 km
Donji Matejevac, Cegar
arr. 22:48
dep. 22:48
5 km
Nis, Pruga
arr. 22:50
dep. 22:50
6.1 km
arr. 22:52
dep. 22:52
7.8 km
Nis, Durlan
arr. 22:54
dep. 22:54
8.2 km
arr. 22:55
dep. 22:55
8.5 km
Nis, RK Sindelic
arr. 22:57
dep. 22:57
9.2 km
Nis, Niteks
arr. 22:59
dep. 22:59
10.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 23:01
dep. 23:01
10.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 23:03
dep. 23:03
11.6 km
Nis, Bus station
arr. 23:05
12.3 km

Naselja Knez Selo i Nis su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Knez Selo je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.