Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Klinci - Lajkovac timetable

wednesday, 08.07.2020.
05:09 06:04 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klinci
dep. 05:09
Valjevo, Krušik
arr. 05:30
dep. 05:30
9.4 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:04
34.7 km
08:14 09:09 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klinci
dep. 08:14
Valjevo, Krušik
arr. 08:35
dep. 08:35
9.4 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:39
dep. 08:39
11.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:42
dep. 08:42
13 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
16.1 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:48
dep. 08:48
17.6 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
22.8 km
arr. 08:58
dep. 08:58
27.4 km
Nepricava, Vodovod
arr. 09:02
dep. 09:02
30.4 km
arr. 09:05
dep. 09:05
32.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:09
34.7 km
11:29 12:24 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klinci
dep. 11:29
Valjevo, Krušik
arr. 11:50
dep. 11:50
9.4 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:54
dep. 11:54
11.1 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:57
dep. 11:57
13 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:01
dep. 12:01
16.1 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:03
dep. 12:03
17.6 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
22.8 km
arr. 12:13
dep. 12:13
27.4 km
Nepricava, Vodovod
arr. 12:17
dep. 12:17
30.4 km
arr. 12:20
dep. 12:20
32.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:24
34.7 km
13:16 14:20 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klinci
dep. 13:16
Valjevo, Krušik
arr. 13:36
dep. 13:36
9.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
19.8 km
arr. 14:09
dep. 14:09
27.4 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:20
34.7 km
13:54 14:49 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klinci
dep. 13:54
Valjevo, Krušik
arr. 14:15
dep. 14:15
9.4 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:49
34.7 km
15:23 16:15 (00:52)
GrmBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klinci, Grm
dep. 15:23
Klinci
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Petnica kod Valjeva
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:28
dep. 15:28
-21 km
arr. 15:33
dep. 15:33
-19 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
9 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
-16 km
arr. 15:48
dep. 15:48
-15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
dep. 15:50
-13 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:51
dep. 15:51
-12 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:52
dep. 15:52
-11 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:53
dep. 15:53
-10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
-9 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:56
dep. 15:56
-7 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
-5 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
-2 km
arr. 16:05
dep. 16:05
29 km
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
32 km
arr. 16:11
dep. 16:11
34 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
37 km
17:22 18:30 (01:08)
GrmBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klinci, Grm
dep. 17:22
Klinci
arr. 17:24
dep. 17:24
1 km
Petnica kod Valjeva
arr. 17:26
dep. 17:26
2 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:31
dep. 17:31
5 km
arr. 17:33
dep. 17:33
7 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
9 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
10 km
arr. 18:03
dep. 18:03
11 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
dep. 18:05
13 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:06
dep. 18:06
14 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:07
dep. 18:07
15 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:08
dep. 18:08
16 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:09
dep. 18:09
17 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:11
dep. 18:11
19 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
21 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
24 km
arr. 18:20
dep. 18:20
29 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
32 km
arr. 18:26
dep. 18:26
34 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
37 km
19:34 20:29 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klinci
dep. 19:34
Valjevo, Krušik
arr. 19:55
dep. 19:55
9.4 km
Lajkovac, Bus station
arr. 20:29
34.7 km

Naselja Klinci i Lajkovac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 52min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Klinci je u 05:09 h, dok je poslednji polazak u 19:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.