Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Klenike - Vranje timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:40 05:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike
dep. 04:40
Sveta Petka
arr. 04:41
dep. 04:41
1 km
Klinovac
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 04:47
dep. 04:47
6 km
Krsevica
arr. 04:50
dep. 04:50
7 km
Vranje, Bus station
arr. 05:30
29 km
06:45 07:35 (00:50)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 06:45
Klenike
arr. 06:46
dep. 06:46
1 km
Sveta Petka
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Klinovac
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:52
dep. 06:52
7 km
Krsevica
arr. 06:55
dep. 06:55
8 km
Vranje, Bus station
arr. 07:35
30 km
08:35 09:20 (00:45)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 08:35
Klenike, I
arr. 08:36
dep. 08:36
0.2 km
Sveta Petka
arr. 08:37
dep. 08:37
0.8 km
Klinovac
arr. 08:42
dep. 08:42
4.6 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 08:43
dep. 08:43
5.5 km
Krsevica
arr. 08:45
dep. 08:45
6.5 km
Zbevac, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
8.5 km
Zbevac, skola
arr. 08:53
dep. 08:53
10 km
Zbevac, Poljance
arr. 08:56
dep. 08:56
11.1 km
Ristovac
arr. 08:59
dep. 08:59
12.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:02
dep. 09:02
14.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:06
dep. 09:06
17.2 km
Donji Neradovac
arr. 09:09
dep. 09:09
19.3 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 09:17
dep. 09:17
24.9 km
Vranje, Kostana
arr. 09:18
dep. 09:18
25.5 km
Vranje, Bus station
arr. 09:20
26 km
12:25 13:15 (00:50)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 12:25
Klenike
arr. 12:26
dep. 12:26
1 km
Sveta Petka
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Klinovac
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:32
dep. 12:32
7 km
Krsevica
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Vranje, Bus station
arr. 13:15
30 km
16:55 17:45 (00:50)
IIBus station
The timetable is valid until: 15.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 16:55
Klenike
arr. 16:56
dep. 16:56
1 km
Sveta Petka
arr. 16:58
dep. 16:58
2 km
Klinovac
arr. 17:00
dep. 17:00
5 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Krsevica
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Vranje, Bus station
arr. 17:45
30 km
20:35 21:20 (00:45)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 20:35
Klenike, I
arr. 20:36
dep. 20:36
0.2 km
Sveta Petka
arr. 20:37
dep. 20:37
0.8 km
Klinovac
arr. 20:42
dep. 20:42
4.6 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:43
dep. 20:43
5.5 km
Krsevica
arr. 20:45
dep. 20:45
6.5 km
Zbevac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
8.5 km
Zbevac, skola
arr. 20:53
dep. 20:53
10 km
Zbevac, Poljance
arr. 20:56
dep. 20:56
11.1 km
Ristovac
arr. 20:59
dep. 20:59
12.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:02
dep. 21:02
14.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:06
dep. 21:06
17.2 km
Donji Neradovac
arr. 21:09
dep. 21:09
19.3 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 21:17
dep. 21:17
24.9 km
Vranje, Kostana
arr. 21:18
dep. 21:18
25.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:20
26 km
Klenike - Vranje timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
04:40 05:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike
dep. 04:40
Sveta Petka
arr. 04:41
dep. 04:41
1 km
Klinovac
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 04:47
dep. 04:47
6 km
Krsevica
arr. 04:50
dep. 04:50
7 km
Vranje, Bus station
arr. 05:30
29 km
06:45 07:35 (00:50)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 06:45
Klenike
arr. 06:46
dep. 06:46
1 km
Sveta Petka
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Klinovac
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:52
dep. 06:52
7 km
Krsevica
arr. 06:55
dep. 06:55
8 km
Vranje, Bus station
arr. 07:35
30 km
08:35 09:20 (00:45)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 08:35
Klenike, I
arr. 08:36
dep. 08:36
0.2 km
Sveta Petka
arr. 08:37
dep. 08:37
0.8 km
Klinovac
arr. 08:42
dep. 08:42
4.6 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 08:43
dep. 08:43
5.5 km
Krsevica
arr. 08:45
dep. 08:45
6.5 km
Zbevac, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
8.5 km
Zbevac, skola
arr. 08:53
dep. 08:53
10 km
Zbevac, Poljance
arr. 08:56
dep. 08:56
11.1 km
Ristovac
arr. 08:59
dep. 08:59
12.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:02
dep. 09:02
14.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:06
dep. 09:06
17.2 km
Donji Neradovac
arr. 09:09
dep. 09:09
19.3 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 09:17
dep. 09:17
24.9 km
Vranje, Kostana
arr. 09:18
dep. 09:18
25.5 km
Vranje, Bus station
arr. 09:20
26 km
12:25 13:15 (00:50)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 12:25
Klenike
arr. 12:26
dep. 12:26
1 km
Sveta Petka
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Klinovac
arr. 12:30
dep. 12:30
5 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:32
dep. 12:32
7 km
Krsevica
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Vranje, Bus station
arr. 13:15
30 km
16:55 17:45 (00:50)
IIBus station
The timetable is valid until: 15.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 16:55
Klenike
arr. 16:56
dep. 16:56
1 km
Sveta Petka
arr. 16:58
dep. 16:58
2 km
Klinovac
arr. 17:00
dep. 17:00
5 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Krsevica
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Vranje, Bus station
arr. 17:45
30 km
20:35 21:20 (00:45)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 20:35
Klenike, I
arr. 20:36
dep. 20:36
0.2 km
Sveta Petka
arr. 20:37
dep. 20:37
0.8 km
Klinovac
arr. 20:42
dep. 20:42
4.6 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:43
dep. 20:43
5.5 km
Krsevica
arr. 20:45
dep. 20:45
6.5 km
Zbevac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
8.5 km
Zbevac, skola
arr. 20:53
dep. 20:53
10 km
Zbevac, Poljance
arr. 20:56
dep. 20:56
11.1 km
Ristovac
arr. 20:59
dep. 20:59
12.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:02
dep. 21:02
14.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:06
dep. 21:06
17.2 km
Donji Neradovac
arr. 21:09
dep. 21:09
19.3 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 21:17
dep. 21:17
24.9 km
Vranje, Kostana
arr. 21:18
dep. 21:18
25.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:20
26 km

Naselja Klenike i Vranje su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Klenike je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 20:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.