Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Klenike - Vranje timetable

thursday, 18.08.2022.
04:40 05:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike
dep. 04:40
Sveta Petka
arr. 04:41
dep. 04:41
1 km
Klinovac
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 04:47
dep. 04:47
6 km
Krsevica
arr. 04:50
dep. 04:50
7 km
Vranje, Bus station
arr. 05:30
29 km
08:50 09:35 (00:45)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 08:50
Klenike, I
arr. 08:51
dep. 08:51
0.2 km
Sveta Petka
arr. 08:52
dep. 08:52
0.8 km
Klinovac
arr. 08:57
dep. 08:57
4.6 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 08:58
dep. 08:58
5.5 km
Krsevica
arr. 09:00
dep. 09:00
6.5 km
Zbevac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
8.5 km
Zbevac, skola
arr. 09:08
dep. 09:08
10 km
Zbevac, Poljance
arr. 09:11
dep. 09:11
11.1 km
Ristovac
arr. 09:14
dep. 09:14
12.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:17
dep. 09:17
14.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:21
dep. 09:21
17.2 km
Donji Neradovac
arr. 09:24
dep. 09:24
19.3 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 09:32
dep. 09:32
24.9 km
Vranje, Kostana
arr. 09:33
dep. 09:33
25.5 km
Vranje, Bus station
arr. 09:35
26 km
12:50 13:35 (00:45)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 12:50
Klenike, I
arr. 12:51
dep. 12:51
0.2 km
Sveta Petka
arr. 12:52
dep. 12:52
0.8 km
Klinovac
arr. 12:57
dep. 12:57
4.6 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:58
dep. 12:58
5.5 km
Krsevica
arr. 13:00
dep. 13:00
6.5 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
8.5 km
Zbevac, skola
arr. 13:08
dep. 13:08
10 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:11
dep. 13:11
11.1 km
Ristovac
arr. 13:14
dep. 13:14
12.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
14.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 13:21
dep. 13:21
17.2 km
Donji Neradovac
arr. 13:24
dep. 13:24
19.3 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 13:32
dep. 13:32
24.9 km
Vranje, Kostana
arr. 13:33
dep. 13:33
25.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:35
26 km
20:50 21:35 (00:45)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 20:50
Klenike, I
arr. 20:51
dep. 20:51
0.2 km
Sveta Petka
arr. 20:52
dep. 20:52
0.8 km
Klinovac
arr. 20:57
dep. 20:57
4.6 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:58
dep. 20:58
5.5 km
Krsevica
arr. 21:00
dep. 21:00
6.5 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
8.5 km
Zbevac, skola
arr. 21:08
dep. 21:08
10 km
Zbevac, Poljance
arr. 21:11
dep. 21:11
11.1 km
Ristovac
arr. 21:14
dep. 21:14
12.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:17
dep. 21:17
14.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:21
dep. 21:21
17.2 km
Donji Neradovac
arr. 21:24
dep. 21:24
19.3 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 21:32
dep. 21:32
24.9 km
Vranje, Kostana
arr. 21:33
dep. 21:33
25.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:35
26 km
Klenike - Vranje timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
04:40 05:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike
dep. 04:40
Sveta Petka
arr. 04:41
dep. 04:41
1 km
Klinovac
arr. 04:45
dep. 04:45
4 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 04:47
dep. 04:47
6 km
Krsevica
arr. 04:50
dep. 04:50
7 km
Vranje, Bus station
arr. 05:30
29 km
08:50 09:35 (00:45)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 08:50
Klenike, I
arr. 08:51
dep. 08:51
0.2 km
Sveta Petka
arr. 08:52
dep. 08:52
0.8 km
Klinovac
arr. 08:57
dep. 08:57
4.6 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 08:58
dep. 08:58
5.5 km
Krsevica
arr. 09:00
dep. 09:00
6.5 km
Zbevac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
8.5 km
Zbevac, skola
arr. 09:08
dep. 09:08
10 km
Zbevac, Poljance
arr. 09:11
dep. 09:11
11.1 km
Ristovac
arr. 09:14
dep. 09:14
12.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:17
dep. 09:17
14.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:21
dep. 09:21
17.2 km
Donji Neradovac
arr. 09:24
dep. 09:24
19.3 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 09:32
dep. 09:32
24.9 km
Vranje, Kostana
arr. 09:33
dep. 09:33
25.5 km
Vranje, Bus station
arr. 09:35
26 km
12:50 13:35 (00:45)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 12:50
Klenike, I
arr. 12:51
dep. 12:51
0.2 km
Sveta Petka
arr. 12:52
dep. 12:52
0.8 km
Klinovac
arr. 12:57
dep. 12:57
4.6 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:58
dep. 12:58
5.5 km
Krsevica
arr. 13:00
dep. 13:00
6.5 km
Zbevac, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
8.5 km
Zbevac, skola
arr. 13:08
dep. 13:08
10 km
Zbevac, Poljance
arr. 13:11
dep. 13:11
11.1 km
Ristovac
arr. 13:14
dep. 13:14
12.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:17
dep. 13:17
14.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 13:21
dep. 13:21
17.2 km
Donji Neradovac
arr. 13:24
dep. 13:24
19.3 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 13:32
dep. 13:32
24.9 km
Vranje, Kostana
arr. 13:33
dep. 13:33
25.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:35
26 km
20:50 21:35 (00:45)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Klenike, II
dep. 20:50
Klenike, I
arr. 20:51
dep. 20:51
0.2 km
Sveta Petka
arr. 20:52
dep. 20:52
0.8 km
Klinovac
arr. 20:57
dep. 20:57
4.6 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:58
dep. 20:58
5.5 km
Krsevica
arr. 21:00
dep. 21:00
6.5 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
8.5 km
Zbevac, skola
arr. 21:08
dep. 21:08
10 km
Zbevac, Poljance
arr. 21:11
dep. 21:11
11.1 km
Ristovac
arr. 21:14
dep. 21:14
12.5 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:17
dep. 21:17
14.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:21
dep. 21:21
17.2 km
Donji Neradovac
arr. 21:24
dep. 21:24
19.3 km
Vranje, Jedinstvo
arr. 21:32
dep. 21:32
24.9 km
Vranje, Kostana
arr. 21:33
dep. 21:33
25.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:35
26 km

Naselja Klenike i Vranje su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Klenike je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.