Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kladovo - Wien (Vienna) timetable

monday, 18.02.2019.
15:45 08:00 (16:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:45
Kostol, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Velika Vrbica, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Rtkovo
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Korbovo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Vajuga, 1 - D
arr. 16:15
dep. 16:15
24 km
Milutinovac
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Velesnica
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
41 km
Brza Palanka
arr. 16:45
dep. 16:45
44 km
Kupuziste
arr. 16:50
dep. 16:50
47 km
Slatina kod Negotina
arr. 16:56
dep. 16:56
49 km
Mala Kamenica
arr. 17:05
dep. 17:05
52 km
Dusanovac, Trafo
arr. 17:10
dep. 17:10
62 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 17:15
dep. 17:15
66 km
Prahovo
arr. 17:20
dep. 17:20
70 km
Radujevac kod Negotina
arr. 17:30
dep. 17:30
77 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
80 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
110 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
137 km
Osnic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
165 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
193 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 02:00
dep. 02:00
601 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 02:30
dep. 02:30
601.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 07:00
dep. 07:00
945 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 07:00
dep. 07:00
945.1 km
Wien (Vienna), Blaguss (VIB)
arr. 08:00
1007 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
15:45 08:00 (16:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:45
Kostol, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Velika Vrbica, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Rtkovo
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Korbovo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Vajuga, 1 - D
arr. 16:15
dep. 16:15
24 km
Milutinovac
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Velesnica
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
41 km
Brza Palanka
arr. 16:45
dep. 16:45
44 km
Kupuziste
arr. 16:50
dep. 16:50
47 km
Slatina kod Negotina
arr. 16:56
dep. 16:56
49 km
Mala Kamenica
arr. 17:05
dep. 17:05
52 km
Dusanovac, Trafo
arr. 17:10
dep. 17:10
62 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 17:15
dep. 17:15
66 km
Prahovo
arr. 17:20
dep. 17:20
70 km
Radujevac kod Negotina
arr. 17:30
dep. 17:30
77 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
80 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
110 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
137 km
Osnic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
165 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
193 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 02:00
dep. 02:00
601 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 02:30
dep. 02:30
601.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 07:00
dep. 07:00
945 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 07:00
dep. 07:00
945.1 km
Wien (Vienna), Blaguss (VIB)
arr. 08:00
1007 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
15:45 08:00 (16:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:45
Kostol, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Velika Vrbica, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Rtkovo
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Korbovo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Vajuga, 1 - D
arr. 16:15
dep. 16:15
24 km
Milutinovac
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Velesnica
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
41 km
Brza Palanka
arr. 16:45
dep. 16:45
44 km
Kupuziste
arr. 16:50
dep. 16:50
47 km
Slatina kod Negotina
arr. 16:56
dep. 16:56
49 km
Mala Kamenica
arr. 17:05
dep. 17:05
52 km
Dusanovac, Trafo
arr. 17:10
dep. 17:10
62 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 17:15
dep. 17:15
66 km
Prahovo
arr. 17:20
dep. 17:20
70 km
Radujevac kod Negotina
arr. 17:30
dep. 17:30
77 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
80 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
110 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
137 km
Osnic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
165 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
193 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 02:00
dep. 02:00
601 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 02:30
dep. 02:30
601.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 07:00
dep. 07:00
945 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 07:00
dep. 07:00
945.1 km
Wien (Vienna), Blaguss (VIB)
arr. 08:00
1007 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
15:45 08:00 (16:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:45
Kostol, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Velika Vrbica, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Rtkovo
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Korbovo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Vajuga, 1 - D
arr. 16:15
dep. 16:15
24 km
Milutinovac
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Velesnica
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
41 km
Brza Palanka
arr. 16:45
dep. 16:45
44 km
Kupuziste
arr. 16:50
dep. 16:50
47 km
Slatina kod Negotina
arr. 16:56
dep. 16:56
49 km
Mala Kamenica
arr. 17:05
dep. 17:05
52 km
Dusanovac, Trafo
arr. 17:10
dep. 17:10
62 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 17:15
dep. 17:15
66 km
Prahovo
arr. 17:20
dep. 17:20
70 km
Radujevac kod Negotina
arr. 17:30
dep. 17:30
77 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
80 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
110 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
137 km
Osnic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
165 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
193 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 02:00
dep. 02:00
601 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 02:30
dep. 02:30
601.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 07:00
dep. 07:00
945 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 07:00
dep. 07:00
945.1 km
Wien (Vienna), Blaguss (VIB)
arr. 08:00
1007 km
 
Departures on: saturday, 23.02.2019.
15:45 08:00 (16:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:45
Kostol, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Velika Vrbica, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Rtkovo
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Korbovo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Vajuga, 1 - D
arr. 16:15
dep. 16:15
24 km
Milutinovac
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Velesnica
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
41 km
Brza Palanka
arr. 16:45
dep. 16:45
44 km
Kupuziste
arr. 16:50
dep. 16:50
47 km
Slatina kod Negotina
arr. 16:56
dep. 16:56
49 km
Mala Kamenica
arr. 17:05
dep. 17:05
52 km
Dusanovac, Trafo
arr. 17:10
dep. 17:10
62 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 17:15
dep. 17:15
66 km
Prahovo
arr. 17:20
dep. 17:20
70 km
Radujevac kod Negotina
arr. 17:30
dep. 17:30
77 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
80 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
110 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
137 km
Osnic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
165 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
193 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 02:00
dep. 02:00
601 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 02:30
dep. 02:30
601.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 07:00
dep. 07:00
945 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 07:00
dep. 07:00
945.1 km
Wien (Vienna), Blaguss (VIB)
arr. 08:00
1007 km
 
Departures on: sunday, 24.02.2019.
02:55 19:00 (16:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 02:55
Kostol, 1
arr. 03:00
dep. 03:00
2 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 03:05
dep. 03:05
6 km
Velika Vrbica, 1
arr. 03:10
dep. 03:10
8 km
Rtkovo
arr. 03:15
dep. 03:15
12 km
Korbovo, 1
arr. 03:17
dep. 03:17
17 km
Vajuga, 1 - D
arr. 03:20
dep. 03:20
24 km
Milutinovac
arr. 03:25
dep. 03:25
31 km
Velesnica
arr. 03:30
dep. 03:30
35 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 03:35
dep. 03:35
38 km
Grabovica kod Kladova
arr. 03:40
dep. 03:40
41 km
Brza Palanka
arr. 03:42
dep. 03:42
44 km
Kupuziste
arr. 03:45
dep. 03:45
47 km
Slatina kod Negotina
arr. 03:50
dep. 03:50
49 km
Mala Kamenica
arr. 03:55
dep. 03:55
52 km
Dusanovac, Trafo
arr. 04:00
dep. 04:00
62 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 04:05
dep. 04:05
66 km
Prahovo
arr. 04:10
dep. 04:10
70 km
Radujevac kod Negotina
arr. 04:30
dep. 04:30
77 km
Negotin, Bus station
arr. 04:55
dep. 04:55
80 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
110 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
137 km
Osnic, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
165 km
Boljevac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
193 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
601 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 13:30
dep. 13:30
601.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 18:00
dep. 18:00
945 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 18:00
dep. 18:00
945.1 km
Wien (Vienna), Blaguss (VIB)
arr. 19:00
1007 km
 
Departures on: monday, 25.02.2019.
15:45 08:00 (16:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:45
Kostol, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 15:55
dep. 15:55
6 km
Velika Vrbica, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Rtkovo
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Korbovo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Vajuga, 1 - D
arr. 16:15
dep. 16:15
24 km
Milutinovac
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Velesnica
arr. 16:25
dep. 16:25
35 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
38 km
Grabovica kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
41 km
Brza Palanka
arr. 16:45
dep. 16:45
44 km
Kupuziste
arr. 16:50
dep. 16:50
47 km
Slatina kod Negotina
arr. 16:56
dep. 16:56
49 km
Mala Kamenica
arr. 17:05
dep. 17:05
52 km
Dusanovac, Trafo
arr. 17:10
dep. 17:10
62 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 17:15
dep. 17:15
66 km
Prahovo
arr. 17:20
dep. 17:20
70 km
Radujevac kod Negotina
arr. 17:30
dep. 17:30
77 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
80 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
110 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
137 km
Osnic, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
165 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
193 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 02:00
dep. 02:00
601 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 02:30
dep. 02:30
601.1 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 07:00
dep. 07:00
945 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 07:00
dep. 07:00
945.1 km
Wien (Vienna), Blaguss (VIB)
arr. 08:00
1007 km

Naselja Kladovo i Wien (Vienna) su međusobno udaljena ~1007 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16h i 05min., a najduže 16h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kladovo je u 02:55 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.