Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kladovo - Pozarevac timetable

sunday, 05.07.2020.
00:50 04:27 (03:37)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 00:50
Kladovo, Center
arr. 00:53
dep. 00:53
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 00:54
dep. 00:54
1.9 km
Kladusnica
arr. 00:58
dep. 00:58
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 01:00
dep. 01:00
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 01:01
dep. 01:01
7.8 km
Novi Sip
arr. 01:02
dep. 01:02
8.5 km
Tekija kod Kladova
arr. 01:15
dep. 01:15
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 01:19
dep. 01:19
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 01:24
dep. 01:24
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 01:25
dep. 01:25
32.5 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 01:44
dep. 01:44
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 01:47
dep. 01:47
51 km
Golubinje
arr. 01:49
dep. 01:49
53.2 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 01:55
dep. 01:55
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 02:02
dep. 02:02
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 02:07
dep. 02:07
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 02:17
dep. 02:17
77.9 km
Dobra, S
arr. 02:36
dep. 02:36
97.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 02:47
dep. 02:47
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 02:53
dep. 02:53
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
128.3 km
Ponikve
arr. 03:12
dep. 03:12
129.1 km
Branicevo, Center
arr. 03:17
dep. 03:17
132 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
145 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
147.4 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
155.6 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
166.8 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
176.2 km
06:15 09:50 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 06:15
Kladusnica
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
6 km
Novi Sip
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Tekija kod Kladova
arr. 06:37
dep. 06:37
23 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
31 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 06:45
dep. 06:45
32 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 07:02
dep. 07:02
49 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 07:06
dep. 07:06
53 km
Golubinje
arr. 07:09
dep. 07:09
56 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 07:14
dep. 07:14
61 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
67 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 07:35
dep. 07:35
71 km
Boljetin kod Majdanpeka, I - raskrsnica
arr. 07:42
dep. 07:42
78 km
Dobra, S
arr. 08:08
dep. 08:08
101 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:20
dep. 08:20
113 km
Golubac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
126 km
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
130 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
133 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
136 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
144 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
149 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
152 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
157 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
160 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
162 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
171 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
178 km
10:00 13:47 (03:47)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 10:00
Kladovo, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 10:04
dep. 10:04
1.9 km
Kladusnica
arr. 10:08
dep. 10:08
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 10:11
dep. 10:11
7.8 km
Novi Sip
arr. 10:12
dep. 10:12
8.5 km
Tekija kod Kladova
arr. 10:25
dep. 10:25
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 10:29
dep. 10:29
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 10:34
dep. 10:34
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 10:35
dep. 10:35
32.5 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 10:54
dep. 10:54
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:57
dep. 10:57
51 km
Golubinje
arr. 10:59
dep. 10:59
53.2 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 11:05
dep. 11:05
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
77.9 km
Dobra, S
arr. 11:49
dep. 11:49
97.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 12:00
dep. 12:00
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
128.3 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
129.1 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
132 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
145 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
147.4 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
155.6 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
166.8 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
176.2 km
16:15 20:02 (03:47)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 16:15
Kladovo, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 16:19
dep. 16:19
1.9 km
Kladusnica
arr. 16:23
dep. 16:23
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
7.8 km
Novi Sip
arr. 16:27
dep. 16:27
8.5 km
Tekija kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 16:44
dep. 16:44
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 16:49
dep. 16:49
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 16:50
dep. 16:50
32.5 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 17:09
dep. 17:09
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:12
dep. 17:12
51 km
Golubinje
arr. 17:14
dep. 17:14
53.2 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 17:45
dep. 17:45
77.9 km
Dobra, S
arr. 18:04
dep. 18:04
97.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 18:15
dep. 18:15
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 18:21
dep. 18:21
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
128.3 km
Ponikve
arr. 18:48
dep. 18:48
129.1 km
Branicevo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
132 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
145 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
147.4 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
155.6 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
166.8 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
176.2 km
Kladovo - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
00:50 04:27 (03:37)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 00:50
Kladovo, Center
arr. 00:53
dep. 00:53
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 00:54
dep. 00:54
1.9 km
Kladusnica
arr. 00:58
dep. 00:58
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 01:00
dep. 01:00
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 01:01
dep. 01:01
7.8 km
Novi Sip
arr. 01:02
dep. 01:02
8.5 km
Tekija kod Kladova
arr. 01:15
dep. 01:15
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 01:19
dep. 01:19
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 01:24
dep. 01:24
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 01:25
dep. 01:25
32.5 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 01:44
dep. 01:44
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 01:47
dep. 01:47
51 km
Golubinje
arr. 01:49
dep. 01:49
53.2 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 01:55
dep. 01:55
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 02:02
dep. 02:02
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 02:07
dep. 02:07
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 02:17
dep. 02:17
77.9 km
Dobra, S
arr. 02:36
dep. 02:36
97.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 02:47
dep. 02:47
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 02:53
dep. 02:53
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
128.3 km
Ponikve
arr. 03:12
dep. 03:12
129.1 km
Branicevo, Center
arr. 03:17
dep. 03:17
132 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
145 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
147.4 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
155.6 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
166.8 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
176.2 km
06:15 09:50 (03:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 06:15
Kladusnica
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 06:22
dep. 06:22
6 km
Novi Sip
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Tekija kod Kladova
arr. 06:37
dep. 06:37
23 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
31 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 06:45
dep. 06:45
32 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 07:02
dep. 07:02
49 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 07:06
dep. 07:06
53 km
Golubinje
arr. 07:09
dep. 07:09
56 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 07:14
dep. 07:14
61 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
67 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 07:35
dep. 07:35
71 km
Boljetin kod Majdanpeka, I - raskrsnica
arr. 07:42
dep. 07:42
78 km
Dobra, S
arr. 08:08
dep. 08:08
101 km
Brnjica kod Golupca
arr. 08:20
dep. 08:20
113 km
Golubac, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
126 km
Usije, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
130 km
Ponikve
arr. 08:42
dep. 08:42
133 km
Branicevo, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
136 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 09:05
dep. 09:05
144 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
149 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:15
dep. 09:15
152 km
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
157 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
160 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
162 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
171 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
178 km
10:00 13:47 (03:47)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 10:00
Kladovo, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 10:04
dep. 10:04
1.9 km
Kladusnica
arr. 10:08
dep. 10:08
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 10:11
dep. 10:11
7.8 km
Novi Sip
arr. 10:12
dep. 10:12
8.5 km
Tekija kod Kladova
arr. 10:25
dep. 10:25
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 10:29
dep. 10:29
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 10:34
dep. 10:34
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 10:35
dep. 10:35
32.5 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 10:54
dep. 10:54
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:57
dep. 10:57
51 km
Golubinje
arr. 10:59
dep. 10:59
53.2 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 11:05
dep. 11:05
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
77.9 km
Dobra, S
arr. 11:49
dep. 11:49
97.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 12:00
dep. 12:00
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
128.3 km
Ponikve
arr. 12:33
dep. 12:33
129.1 km
Branicevo, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
132 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
145 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
147.4 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
155.6 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
166.8 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
176.2 km
16:15 20:02 (03:47)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 16:15
Kladovo, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 16:19
dep. 16:19
1.9 km
Kladusnica
arr. 16:23
dep. 16:23
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
7.8 km
Novi Sip
arr. 16:27
dep. 16:27
8.5 km
Tekija kod Kladova
arr. 16:40
dep. 16:40
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 16:44
dep. 16:44
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 16:49
dep. 16:49
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 16:50
dep. 16:50
32.5 km
Golubinje, Bele Vode
arr. 17:09
dep. 17:09
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:12
dep. 17:12
51 km
Golubinje
arr. 17:14
dep. 17:14
53.2 km
Golubinje, Porečka Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 17:45
dep. 17:45
77.9 km
Dobra, S
arr. 18:04
dep. 18:04
97.8 km
Brnjica kod Golupca
arr. 18:15
dep. 18:15
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 18:21
dep. 18:21
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
128.3 km
Ponikve
arr. 18:48
dep. 18:48
129.1 km
Branicevo, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
132 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
145 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
147.4 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
155.6 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
166.8 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
176.2 km

Naselja Kladovo i Pozarevac su međusobno udaljena ~177 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 35min., a najduže 03h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kladovo je u 00:50 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kladovo - Pozarevac iznosi od 9,82 EUR do 9,82 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.