Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kladovo - Bor timetable

friday, 10.07.2020.
15:00 17:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
32 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 15:47
dep. 15:47
39 km
Mala Kamenica
arr. 15:49
dep. 15:49
40 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:15
58 km
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
66 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
69 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
76 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
79 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
85 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
96 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
101 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
109 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
113 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
117 km
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
arr. 17:41
dep. 17:41
119 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
123 km
Kladovo - Bor timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
15:00 17:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
32 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 15:47
dep. 15:47
39 km
Mala Kamenica
arr. 15:49
dep. 15:49
40 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:15
58 km
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
66 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
69 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
76 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
79 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
85 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
96 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
101 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
109 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
113 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
117 km
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
arr. 17:41
dep. 17:41
119 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
123 km
Kladovo - Bor timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
15:00 17:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
32 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 15:47
dep. 15:47
39 km
Mala Kamenica
arr. 15:49
dep. 15:49
40 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:15
58 km
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
66 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
69 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
76 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
79 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
85 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
96 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
101 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
109 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
113 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
117 km
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
arr. 17:41
dep. 17:41
119 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
123 km
Kladovo - Bor timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
15:00 17:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
32 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 15:47
dep. 15:47
39 km
Mala Kamenica
arr. 15:49
dep. 15:49
40 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:15
58 km
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
66 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
69 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
76 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
79 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
85 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
96 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
101 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
109 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
113 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
117 km
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
arr. 17:41
dep. 17:41
119 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
123 km
Kladovo - Bor timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
15:00 17:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
32 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 15:47
dep. 15:47
39 km
Mala Kamenica
arr. 15:49
dep. 15:49
40 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:15
58 km
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
66 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
69 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
76 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
79 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
85 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
96 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
101 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
109 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
113 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
117 km
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
arr. 17:41
dep. 17:41
119 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
123 km
Kladovo - Bor timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
15:00 17:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
32 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 15:47
dep. 15:47
39 km
Mala Kamenica
arr. 15:49
dep. 15:49
40 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:15
58 km
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
66 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
69 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
76 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
79 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
85 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
96 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
101 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
109 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
113 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
117 km
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
arr. 17:41
dep. 17:41
119 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
123 km
Kladovo - Bor timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
15:00 17:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
32 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 15:47
dep. 15:47
39 km
Mala Kamenica
arr. 15:49
dep. 15:49
40 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:15
58 km
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
66 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
69 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
76 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
79 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
85 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
96 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
101 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
109 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
113 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
117 km
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
arr. 17:41
dep. 17:41
119 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
123 km

Naselja Kladovo i Bor su međusobno udaljena ~123 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kladovo je u 15:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.