Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kladovo - Bor timetable

thursday, 27.02.2020.
13:20 16:30 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 13:20
Kostol, 1
arr. 13:24
dep. 13:24
2.9 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 13:27
dep. 13:27
6.3 km
Velika Vrbica, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
9.2 km
Rtkovo
arr. 13:34
dep. 13:34
12.6 km
Korbovo, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
18.3 km
Vajuga, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
25.2 km
Vajuga, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
26.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
37.7 km
Grabovica kod Kladova
arr. 14:00
dep. 14:00
40.8 km
Brza Palanka
arr. 14:03
dep. 14:03
44.1 km
Brza Palanka, Stara
arr. 14:05
dep. 14:05
45.7 km
Kupuziste, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
49.2 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 14:13
dep. 14:13
54.9 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
60.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
61.6 km
Dusanovac, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
68.8 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 14:28
dep. 14:28
71.3 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 14:31
dep. 14:31
74.3 km
Negotin, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:40
79.4 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:44
dep. 14:44
80.9 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
91.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
94 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
96.3 km
Sikole, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
98.1 km
Metris, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
103 km
Salas kod Zajecara
arr. 15:11
dep. 15:11
108 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
111.6 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
118.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
126.7 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
136.7 km
arr. 16:20
dep. 16:20
165.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:21
dep. 16:21
166.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:22
dep. 16:22
166.8 km
Bor, Ekspres
arr. 16:23
dep. 16:23
167.2 km
Bor, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
167.8 km
Bor, Bus station
arr. 16:30
170.3 km
15:00 17:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
32 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 15:47
dep. 15:47
39 km
Mala Kamenica
arr. 15:49
dep. 15:49
40 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:15
58 km
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
66 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
69 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
76 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
79 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
85 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
96 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
101 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
109 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
113 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
117 km
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
arr. 17:41
dep. 17:41
119 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
123 km
Kladovo - Bor timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
13:20 16:30 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 13:20
Kostol, 1
arr. 13:24
dep. 13:24
2.9 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 13:27
dep. 13:27
6.3 km
Velika Vrbica, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
9.2 km
Rtkovo
arr. 13:34
dep. 13:34
12.6 km
Korbovo, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
18.3 km
Vajuga, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
25.2 km
Vajuga, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
26.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
37.7 km
Grabovica kod Kladova
arr. 14:00
dep. 14:00
40.8 km
Brza Palanka
arr. 14:03
dep. 14:03
44.1 km
Brza Palanka, Stara
arr. 14:05
dep. 14:05
45.7 km
Kupuziste, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
49.2 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 14:13
dep. 14:13
54.9 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
60.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
61.6 km
Dusanovac, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
68.8 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 14:28
dep. 14:28
71.3 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 14:31
dep. 14:31
74.3 km
Negotin, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:40
79.4 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:44
dep. 14:44
80.9 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
91.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
94 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
96.3 km
Sikole, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
98.1 km
Metris, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
103 km
Salas kod Zajecara
arr. 15:11
dep. 15:11
108 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
111.6 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
118.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
126.7 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
136.7 km
arr. 16:20
dep. 16:20
165.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:21
dep. 16:21
166.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:22
dep. 16:22
166.8 km
Bor, Ekspres
arr. 16:23
dep. 16:23
167.2 km
Bor, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
167.8 km
Bor, Bus station
arr. 16:30
170.3 km
15:00 17:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
32 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 15:47
dep. 15:47
39 km
Mala Kamenica
arr. 15:49
dep. 15:49
40 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:15
58 km
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
66 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
69 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
76 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
79 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
85 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
96 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
101 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
109 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
113 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
117 km
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
arr. 17:41
dep. 17:41
119 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
123 km
Kladovo - Bor timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
13:20 16:30 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 13:20
Kostol, 1
arr. 13:24
dep. 13:24
2.9 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 13:27
dep. 13:27
6.3 km
Velika Vrbica, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
9.2 km
Rtkovo
arr. 13:34
dep. 13:34
12.6 km
Korbovo, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
18.3 km
Vajuga, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
25.2 km
Vajuga, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
26.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
37.7 km
Grabovica kod Kladova
arr. 14:00
dep. 14:00
40.8 km
Brza Palanka
arr. 14:03
dep. 14:03
44.1 km
Brza Palanka, Stara
arr. 14:05
dep. 14:05
45.7 km
Kupuziste, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
49.2 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 14:13
dep. 14:13
54.9 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
60.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
61.6 km
Dusanovac, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
68.8 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 14:28
dep. 14:28
71.3 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 14:31
dep. 14:31
74.3 km
Negotin, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:40
79.4 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:44
dep. 14:44
80.9 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
91.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
94 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
96.3 km
Sikole, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
98.1 km
Metris, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
103 km
Salas kod Zajecara
arr. 15:11
dep. 15:11
108 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
111.6 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
118.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
126.7 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
136.7 km
arr. 16:20
dep. 16:20
165.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:21
dep. 16:21
166.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:22
dep. 16:22
166.8 km
Bor, Ekspres
arr. 16:23
dep. 16:23
167.2 km
Bor, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
167.8 km
Bor, Bus station
arr. 16:30
170.3 km
15:00 17:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
32 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 15:47
dep. 15:47
39 km
Mala Kamenica
arr. 15:49
dep. 15:49
40 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:15
58 km
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
66 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
69 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
76 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
79 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
85 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
96 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
101 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
109 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
113 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
117 km
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
arr. 17:41
dep. 17:41
119 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
123 km
Kladovo - Bor timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
04:00 06:30 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 04:00
Kostol, 1
arr. 04:04
dep. 04:04
2.9 km
Mala Vrbica near Kladovo
arr. 04:07
dep. 04:07
6.3 km
Velika Vrbica, 1
arr. 04:10
dep. 04:10
9.2 km
Rtkovo
arr. 04:14
dep. 04:14
12.6 km
Korbovo, 1
arr. 04:19
dep. 04:19
18.3 km
Vajuga, 1
arr. 04:25
dep. 04:25
25.2 km
Vajuga, 2
arr. 04:26
dep. 04:26
26.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 04:35
dep. 04:35
37.7 km
Grabovica kod Kladova
arr. 04:38
dep. 04:38
40.8 km
Brza Palanka
arr. 04:41
dep. 04:41
44.1 km
Brza Palanka, Stara
arr. 04:43
dep. 04:43
45.7 km
Kupuziste, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
49.2 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 04:51
dep. 04:51
54.9 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
60.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
61.6 km
Dusanovac, Intersection
arr. 05:03
dep. 05:03
68.8 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 05:09
dep. 05:09
74.3 km
Negotin, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:18
79.4 km
Bor, Bus station
arr. 06:30
148.1 km
15:00 17:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 15:00
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Milutinovac
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Velesnica
arr. 15:19
dep. 15:19
15 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Grabovica kod Kladova
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Brza Palanka
arr. 15:32
dep. 15:32
26 km
Brza Palanka, Stara
arr. 15:35
dep. 15:35
28 km
Kupuziste, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
32 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 15:47
dep. 15:47
39 km
Mala Kamenica
arr. 15:49
dep. 15:49
40 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:05
dep. 16:05
53 km
Negotin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:15
58 km
Stubik, Pivnice
arr. 16:20
dep. 16:20
66 km
Karbulovo, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
69 km
Sikole, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
76 km
Metris, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
79 km
Salas kod Zajecara
arr. 16:43
dep. 16:43
85 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
96 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
101 km
Rgotina, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:30
dep. 17:30
109 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
113 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:39
dep. 17:39
117 km
arr. 17:40
dep. 17:40
118 km
arr. 17:41
dep. 17:41
119 km
Bor, Bus station
arr. 17:45
123 km

Naselja Kladovo i Bor su međusobno udaljena ~144 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 03h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kladovo je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.