Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kladovo - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 25.06.2022.
00:50 05:35 (04:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 00:50
Kladovo, Center
arr. 00:53
dep. 00:53
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 00:54
dep. 00:54
1.9 km
Kladusnica, Intersection
arr. 00:58
dep. 00:58
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 01:00
dep. 01:00
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 01:01
dep. 01:01
7.8 km
Novi Sip, Intersection
arr. 01:02
dep. 01:02
8.5 km
Tekija kod Kladova, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 01:19
dep. 01:19
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 01:24
dep. 01:24
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 01:25
dep. 01:25
32.5 km
Golubinje, Bele vode
arr. 01:44
dep. 01:44
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 01:47
dep. 01:47
51 km
Golubinje, Center
arr. 01:49
dep. 01:49
53.2 km
Mosna, Porecki most
arr. 01:55
dep. 01:55
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 02:02
dep. 02:02
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 02:07
dep. 02:07
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 02:17
dep. 02:17
77.9 km
Dobra, Selo
arr. 02:36
dep. 02:36
97.8 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 02:47
dep. 02:47
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 02:53
dep. 02:53
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
128.3 km
Ponikve, Center
arr. 03:12
dep. 03:12
129.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 03:17
dep. 03:17
132 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
145 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
147.4 km
arr. 03:43
dep. 03:43
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
155.6 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 03:50
dep. 03:50
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
166.8 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
dep. 04:27
176.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 05:27
dep. 05:27
251.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:35
255.2 km
02:40 08:05 (05:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 02:40
Milutinovac, Raskrsnica za Recicu
arr. 02:46
dep. 02:46
7.4 km
Milutinovac
arr. 02:51
dep. 02:51
10.4 km
Velesnica
arr. 02:54
dep. 02:54
13.9 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 02:57
dep. 02:57
16.9 km
Velika Kamenica, Raskrsnica
arr. 03:00
dep. 03:00
19.1 km
Grabovica kod Kladova
arr. 03:01
dep. 03:01
20 km
Brza Palanka, Center
arr. 03:04
dep. 03:04
23.3 km
Brza Palanka, Stara
arr. 03:06
dep. 03:06
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 03:09
dep. 03:09
28.5 km
Kupuziste, Slatinski most
arr. 03:14
dep. 03:14
34.2 km
Mala Kamenica, Raskrsnica za Mihajlovac
arr. 03:19
dep. 03:19
44.7 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
45.4 km
Dusanovac, Coka
arr. 03:26
dep. 03:26
52.2 km
Dusanovac, Raskrsnica za selo
arr. 03:30
dep. 03:30
55.2 km
Samarinovac kod Negotina, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
59.2 km
Negotin, Bus station
arr. 03:41
dep. 03:41
59.9 km
arr. 03:45
dep. 03:45
61.4 km
Karbulovo, Intersection
arr. 03:57
dep. 03:57
73.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 03:59
dep. 03:59
76 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 04:01
dep. 04:01
78.3 km
Sikole, Intersection
arr. 04:03
dep. 04:03
80.1 km
Metris, Intersection
arr. 04:07
dep. 04:07
85 km
Salas kod Zajecara
arr. 04:12
dep. 04:12
87.5 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 04:16
dep. 04:16
91.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 04:23
dep. 04:23
98.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 04:47
dep. 04:47
118.1 km
Zajecar, Vatrogasno - otpad
arr. 04:48
dep. 04:48
181.3 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 07:56
dep. 07:56
359.8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:05
364 km
10:00 14:55 (04:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 10:00
Kladovo, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 10:04
dep. 10:04
1.9 km
Kladusnica, Intersection
arr. 10:08
dep. 10:08
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 10:11
dep. 10:11
7.8 km
Novi Sip, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
8.5 km
Tekija kod Kladova, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 10:29
dep. 10:29
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 10:34
dep. 10:34
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 10:35
dep. 10:35
32.5 km
Golubinje, Bele vode
arr. 10:54
dep. 10:54
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:57
dep. 10:57
51 km
Golubinje, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
53.2 km
Mosna, Porecki most
arr. 11:05
dep. 11:05
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
77.9 km
Dobra, Selo
arr. 11:49
dep. 11:49
97.8 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 12:00
dep. 12:00
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
128.3 km
Ponikve, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
129.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 12:38
dep. 12:38
132 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
145 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
147.4 km
arr. 13:04
dep. 13:04
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
155.6 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 13:11
dep. 13:11
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
166.8 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
dep. 13:47
176.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 14:47
dep. 14:47
251.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:55
255.2 km
16:15 21:10 (04:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 16:15
Kladovo, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 16:19
dep. 16:19
1.9 km
Kladusnica, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
7.8 km
Novi Sip, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
8.5 km
Tekija kod Kladova, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 16:44
dep. 16:44
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 16:49
dep. 16:49
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 16:50
dep. 16:50
32.5 km
Golubinje, Bele vode
arr. 17:09
dep. 17:09
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:12
dep. 17:12
51 km
Golubinje, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
53.2 km
Mosna, Porecki most
arr. 17:20
dep. 17:20
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 17:45
dep. 17:45
77.9 km
Dobra, Selo
arr. 18:04
dep. 18:04
97.8 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 18:15
dep. 18:15
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 18:21
dep. 18:21
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
128.3 km
Ponikve, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
129.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 18:53
dep. 18:53
132 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
145 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
147.4 km
arr. 19:19
dep. 19:19
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
155.6 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 19:26
dep. 19:26
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
166.8 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
dep. 20:02
176.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 21:02
dep. 21:02
251.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:10
255.2 km
Kladovo - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
00:50 05:35 (04:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 00:50
Kladovo, Center
arr. 00:53
dep. 00:53
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 00:54
dep. 00:54
1.9 km
Kladusnica, Intersection
arr. 00:58
dep. 00:58
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 01:00
dep. 01:00
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 01:01
dep. 01:01
7.8 km
Novi Sip, Intersection
arr. 01:02
dep. 01:02
8.5 km
Tekija kod Kladova, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 01:19
dep. 01:19
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 01:24
dep. 01:24
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 01:25
dep. 01:25
32.5 km
Golubinje, Bele vode
arr. 01:44
dep. 01:44
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 01:47
dep. 01:47
51 km
Golubinje, Center
arr. 01:49
dep. 01:49
53.2 km
Mosna, Porecki most
arr. 01:55
dep. 01:55
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 02:02
dep. 02:02
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 02:07
dep. 02:07
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 02:17
dep. 02:17
77.9 km
Dobra, Selo
arr. 02:36
dep. 02:36
97.8 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 02:47
dep. 02:47
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 02:53
dep. 02:53
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 02:57
dep. 02:57
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 03:04
dep. 03:04
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 03:08
dep. 03:08
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 03:10
dep. 03:10
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 03:11
dep. 03:11
128.3 km
Ponikve, Center
arr. 03:12
dep. 03:12
129.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 03:17
dep. 03:17
132 km
Kusice, Krak
arr. 03:20
dep. 03:20
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 03:23
dep. 03:23
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 03:25
dep. 03:25
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 03:27
dep. 03:27
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 03:29
dep. 03:29
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
145 km
Topolovnik, II
arr. 03:35
dep. 03:35
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
147.4 km
arr. 03:43
dep. 03:43
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
155.6 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 03:50
dep. 03:50
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
166.8 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
dep. 04:27
176.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 05:27
dep. 05:27
251.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:35
255.2 km
02:40 08:05 (05:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 02:40
Milutinovac, Raskrsnica za Recicu
arr. 02:46
dep. 02:46
7.4 km
Milutinovac
arr. 02:51
dep. 02:51
10.4 km
Velesnica
arr. 02:54
dep. 02:54
13.9 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 02:57
dep. 02:57
16.9 km
Velika Kamenica, Raskrsnica
arr. 03:00
dep. 03:00
19.1 km
Grabovica kod Kladova
arr. 03:01
dep. 03:01
20 km
Brza Palanka, Center
arr. 03:04
dep. 03:04
23.3 km
Brza Palanka, Stara
arr. 03:06
dep. 03:06
25 km
Kupuziste, Intersection
arr. 03:09
dep. 03:09
28.5 km
Kupuziste, Slatinski most
arr. 03:14
dep. 03:14
34.2 km
Mala Kamenica, Raskrsnica za Mihajlovac
arr. 03:19
dep. 03:19
44.7 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 03:20
dep. 03:20
45.4 km
Dusanovac, Coka
arr. 03:26
dep. 03:26
52.2 km
Dusanovac, Raskrsnica za selo
arr. 03:30
dep. 03:30
55.2 km
Samarinovac kod Negotina, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
59.2 km
Negotin, Bus station
arr. 03:41
dep. 03:41
59.9 km
arr. 03:45
dep. 03:45
61.4 km
Karbulovo, Intersection
arr. 03:57
dep. 03:57
73.5 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 03:59
dep. 03:59
76 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 04:01
dep. 04:01
78.3 km
Sikole, Intersection
arr. 04:03
dep. 04:03
80.1 km
Metris, Intersection
arr. 04:07
dep. 04:07
85 km
Salas kod Zajecara
arr. 04:12
dep. 04:12
87.5 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 04:16
dep. 04:16
91.1 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 04:23
dep. 04:23
98.4 km
Zajecar, Bus station
arr. 04:47
dep. 04:47
118.1 km
Zajecar, Vatrogasno - otpad
arr. 04:48
dep. 04:48
181.3 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 07:56
dep. 07:56
359.8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:05
364 km
10:00 14:55 (04:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 10:00
Kladovo, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 10:04
dep. 10:04
1.9 km
Kladusnica, Intersection
arr. 10:08
dep. 10:08
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 10:11
dep. 10:11
7.8 km
Novi Sip, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
8.5 km
Tekija kod Kladova, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 10:29
dep. 10:29
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 10:34
dep. 10:34
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 10:35
dep. 10:35
32.5 km
Golubinje, Bele vode
arr. 10:54
dep. 10:54
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 10:57
dep. 10:57
51 km
Golubinje, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
53.2 km
Mosna, Porecki most
arr. 11:05
dep. 11:05
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 11:20
dep. 11:20
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 11:30
dep. 11:30
77.9 km
Dobra, Selo
arr. 11:49
dep. 11:49
97.8 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 12:00
dep. 12:00
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 12:06
dep. 12:06
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 12:10
dep. 12:10
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:25
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
128.3 km
Ponikve, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
129.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 12:38
dep. 12:38
132 km
Kusice, Krak
arr. 12:41
dep. 12:41
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 12:44
dep. 12:44
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 12:46
dep. 12:46
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 12:50
dep. 12:50
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
145 km
Topolovnik, II
arr. 12:56
dep. 12:56
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
147.4 km
arr. 13:04
dep. 13:04
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
155.6 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 13:11
dep. 13:11
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
166.8 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
dep. 13:47
176.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 14:47
dep. 14:47
251.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:55
255.2 km
16:15 21:10 (04:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kladovo, Bus station
dep. 16:15
Kladovo, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Kladovo, Pemci
arr. 16:19
dep. 16:19
1.9 km
Kladusnica, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
4.7 km
Davidovac kod Kladova, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
7.1 km
Davidovac kod Kladova, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
7.8 km
Novi Sip, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
8.5 km
Tekija kod Kladova, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
23.2 km
Tekija kod Kladova, Dafin
arr. 16:44
dep. 16:44
27.5 km
Tekija kod Kladova, Golo brdo
arr. 16:49
dep. 16:49
31.9 km
Tekija kod Kladova, Trajanova tabla
arr. 16:50
dep. 16:50
32.5 km
Golubinje, Bele vode
arr. 17:09
dep. 17:09
47.9 km
Golubinje, Malo Golubinje
arr. 17:12
dep. 17:12
51 km
Golubinje, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
53.2 km
Mosna, Porecki most
arr. 17:20
dep. 17:20
59.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
64.6 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Boljetin kod Majdanpeka, Brdo 1
arr. 17:45
dep. 17:45
77.9 km
Dobra, Selo
arr. 18:04
dep. 18:04
97.8 km
Brnjica kod Golupca, Selo
arr. 18:15
dep. 18:15
110.5 km
Golubac, Ridan
arr. 18:21
dep. 18:21
117.1 km
Golubac, Dedine
arr. 18:25
dep. 18:25
120.3 km
Golubac, Bus station
arr. 18:32
dep. 18:40
122.9 km
Radosevac kod Golupca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
125.6 km
Usije, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
127.1 km
Bikinje, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
128.3 km
Ponikve, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
129.1 km
Branicevo, Centar - raskrsnica
arr. 18:53
dep. 18:53
132 km
Kusice, Krak
arr. 18:56
dep. 18:56
135.8 km
Veliko Gradiste, UTV-a
arr. 18:59
dep. 18:59
138.7 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 19:01
dep. 19:01
139.7 km
Veliko Gradiste, Novo naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
140.5 km
Veliko Gradiste, Ramski rit
arr. 19:05
dep. 19:05
141.6 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
145 km
Topolovnik, II
arr. 19:11
dep. 19:11
146.4 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
147.4 km
arr. 19:19
dep. 19:19
151.5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
155.6 km
Majilovac, II - R.K.
arr. 19:26
dep. 19:26
156.1 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
158.4 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
159.1 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
160.1 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
162.4 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
166.8 km
Pozarevac, Novo groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
170.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
174 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
174.8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
175.5 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
dep. 20:02
176.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 21:02
dep. 21:02
251.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:10
255.2 km

Naselja Kladovo i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~283 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 45min., a najduže 05h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kladovo je u 00:50 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.