Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kikinda - Rusko Selo timetable

tuesday, 18.02.2020.
03:20 03:48 (00:28)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 03:20
Kikinda, Bolnica
arr. 03:24
dep. 03:24
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 03:28
dep. 03:28
2.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
16.5 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 03:48
17.9 km
04:10 04:50 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 04:10
Kikinda, Bolnica
arr. 04:12
dep. 04:12
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 04:15
dep. 04:15
2.4 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 04:40
dep. 04:40
19 km
Novi Kozarci, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
20.2 km
Novi Kozarci, Park
arr. 04:42
dep. 04:42
20.9 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 04:43
dep. 04:43
21.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 04:46
dep. 04:46
22.7 km
Rusko Selo, Center
arr. 04:50
24.1 km
05:30 05:53 (00:23)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 05:30
Kikinda, Bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 05:35
dep. 05:35
2.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
15.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 05:53
16.5 km
06:30 06:50 (00:20)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 06:30
Kikinda, Bolnica
arr. 06:32
dep. 06:32
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 06:35
dep. 06:35
2.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
15.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 06:50
23.3 km
06:30 06:53 (00:23)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 06:30
Kikinda, Bolnica
arr. 06:32
dep. 06:32
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 06:35
dep. 06:35
2.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 06:53
16.5 km
08:00 08:45 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 08:00
Kikinda, Bolnica
arr. 08:02
dep. 08:02
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
2.4 km
arr. 08:07
dep. 08:07
3.3 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 08:09
dep. 08:09
5.1 km
Nakovo, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
10.2 km
Nakovo, Izlaz
arr. 08:18
dep. 08:18
11.3 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 08:25
dep. 08:25
16.3 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
17.3 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 08:29
dep. 08:29
18.2 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 08:30
dep. 08:30
18.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 08:36
dep. 08:36
22.5 km
Novi Kozarci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
23.2 km
Novi Kozarci, Park
arr. 08:38
dep. 08:38
23.9 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 08:39
dep. 08:39
24.4 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
25.7 km
Rusko Selo, Center
arr. 08:45
27.1 km
10:30 11:15 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 10:30
Kikinda, Bolnica
arr. 10:32
dep. 10:32
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 10:35
dep. 10:35
2.4 km
arr. 10:37
dep. 10:37
3.3 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 10:39
dep. 10:39
5.1 km
Nakovo, Center
arr. 10:46
dep. 10:46
10.2 km
Nakovo, Izlaz
arr. 10:48
dep. 10:48
11.3 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 10:55
dep. 10:55
16.3 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
17.3 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 10:59
dep. 10:59
18.2 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 11:00
dep. 11:00
18.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 11:06
dep. 11:06
22.5 km
Novi Kozarci, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
23.2 km
Novi Kozarci, Park
arr. 11:08
dep. 11:08
23.9 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 11:09
dep. 11:09
24.4 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 11:12
dep. 11:12
25.7 km
Rusko Selo, Center
arr. 11:15
27.1 km
12:15 12:55 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 12:15
Novi Kozarci, Muzej
arr. 12:45
dep. 12:45
19 km
Novi Kozarci, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
20.2 km
Novi Kozarci, Park
arr. 12:47
dep. 12:47
20.9 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 12:48
dep. 12:48
21.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 12:51
dep. 12:51
22.7 km
Rusko Selo, Center
arr. 12:55
24.1 km
12:20 12:43 (00:23)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 12:20
Kikinda, Bolnica
arr. 12:22
dep. 12:22
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 12:25
dep. 12:25
2.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
15.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 12:43
16.5 km
13:20 14:05 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 13:20
Kikinda, Bolnica
arr. 13:22
dep. 13:22
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
2.4 km
arr. 13:27
dep. 13:27
3.3 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 13:29
dep. 13:29
5.1 km
Nakovo, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
10.2 km
Nakovo, Izlaz
arr. 13:38
dep. 13:38
11.3 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
16.3 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
17.3 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 13:49
dep. 13:49
18.2 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 13:50
dep. 13:50
18.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 13:56
dep. 13:56
22.5 km
Novi Kozarci, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
23.2 km
Novi Kozarci, Park
arr. 13:58
dep. 13:58
23.9 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 13:59
dep. 13:59
24.4 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 14:02
dep. 14:02
25.7 km
Rusko Selo, Center
arr. 14:05
27.1 km
14:15 14:38 (00:23)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 14:15
Kikinda, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 14:20
dep. 14:20
2.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
15.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 14:38
16.5 km
14:30 14:50 (00:20)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 14:30
Kikinda, Bolnica
arr. 14:32
dep. 14:32
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 14:35
dep. 14:35
2.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
15.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 14:50
23.3 km
15:20 16:05 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 15:20
Kikinda, Bolnica
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 15:25
dep. 15:25
2.4 km
arr. 15:27
dep. 15:27
3.3 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 15:29
dep. 15:29
5.1 km
Nakovo, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
10.2 km
Nakovo, Izlaz
arr. 15:38
dep. 15:38
11.3 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 15:45
dep. 15:45
16.3 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
17.3 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 15:49
dep. 15:49
18.2 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
18.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 15:56
dep. 15:56
22.5 km
Novi Kozarci, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
23.2 km
Novi Kozarci, Park
arr. 15:58
dep. 15:58
23.9 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 15:59
dep. 15:59
24.4 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
25.7 km
Rusko Selo, Center
arr. 16:05
27.1 km
16:40 17:25 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 16:40
Kikinda, Bolnica
arr. 16:42
dep. 16:42
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 16:45
dep. 16:45
2.4 km
arr. 16:47
dep. 16:47
3.3 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 16:49
dep. 16:49
5.1 km
Nakovo, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
10.2 km
Nakovo, Izlaz
arr. 16:58
dep. 16:58
11.3 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 17:05
dep. 17:05
16.3 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
17.3 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 17:09
dep. 17:09
18.2 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 17:10
dep. 17:10
18.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 17:16
dep. 17:16
22.5 km
Novi Kozarci, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
23.2 km
Novi Kozarci, Park
arr. 17:18
dep. 17:18
23.9 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 17:19
dep. 17:19
24.4 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
25.7 km
Rusko Selo, Center
arr. 17:25
27.1 km
17:00 17:45 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 17:00
Kikinda, Bolnica
arr. 17:02
dep. 17:02
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 17:05
dep. 17:05
2.4 km
arr. 17:07
dep. 17:07
3.3 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 17:09
dep. 17:09
5.1 km
Nakovo, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
10.2 km
Nakovo, Izlaz
arr. 17:18
dep. 17:18
11.3 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 17:25
dep. 17:25
16.3 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
17.3 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 17:29
dep. 17:29
18.2 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 17:30
dep. 17:30
18.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 17:36
dep. 17:36
22.5 km
Novi Kozarci, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
23.2 km
Novi Kozarci, Park
arr. 17:38
dep. 17:38
23.9 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 17:39
dep. 17:39
24.4 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
25.7 km
Rusko Selo, Center
arr. 17:45
27.1 km
19:20 20:05 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 19:20
Kikinda, Bolnica
arr. 19:22
dep. 19:22
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 19:25
dep. 19:25
2.4 km
arr. 19:27
dep. 19:27
3.3 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 19:29
dep. 19:29
5.1 km
Nakovo, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
10.2 km
Nakovo, Izlaz
arr. 19:38
dep. 19:38
11.3 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 19:45
dep. 19:45
16.3 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
17.3 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 19:49
dep. 19:49
18.2 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 19:50
dep. 19:50
18.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 19:56
dep. 19:56
22.5 km
Novi Kozarci, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
23.2 km
Novi Kozarci, Park
arr. 19:58
dep. 19:58
23.9 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 19:59
dep. 19:59
24.4 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
25.7 km
Rusko Selo, Center
arr. 20:05
27.1 km
20:20 20:43 (00:23)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 20:20
Kikinda, Bolnica
arr. 20:22
dep. 20:22
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 20:25
dep. 20:25
2.4 km
Rusko Selo, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
15.1 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 20:43
16.5 km
22:30 23:15 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 22:30
Kikinda, Bolnica
arr. 22:32
dep. 22:32
1.5 km
Kikinda, Mlin
arr. 22:35
dep. 22:35
2.4 km
arr. 22:37
dep. 22:37
3.3 km
Kikinda, Motel Olus
arr. 22:39
dep. 22:39
5.1 km
Nakovo, Center
arr. 22:46
dep. 22:46
10.2 km
Nakovo, Izlaz
arr. 22:48
dep. 22:48
11.3 km
Banatsko Veliko Selo, Ulaz
arr. 22:55
dep. 22:55
16.3 km
Banatsko Veliko Selo, Center
arr. 22:58
dep. 22:58
17.3 km
Banatsko Veliko Selo, Park
arr. 22:59
dep. 22:59
18.2 km
Banatsko Veliko Selo, Izlaz
arr. 23:00
dep. 23:00
18.9 km
Novi Kozarci, Muzej
arr. 23:06
dep. 23:06
22.5 km
Novi Kozarci, Center
arr. 23:07
dep. 23:07
23.2 km
Novi Kozarci, Park
arr. 23:08
dep. 23:08
23.9 km
Novi Kozarci, Izlaz
arr. 23:09
dep. 23:09
24.4 km
Rusko Selo, Ulaz
arr. 23:12
dep. 23:12
25.7 km
Rusko Selo, Center
arr. 23:15
27.1 km

Naselja Kikinda i Rusko Selo su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kikinda je u 03:20 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.