Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kikinda - Novi Knezevac timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:00 07:03 (01:03)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 06:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Idos, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
14 km
Sajan, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Ostojicevo, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
36 km
Coka, Bus station
arr. 06:46
dep. 06:46
42 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 06:51
dep. 06:51
46 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 06:59
dep. 06:59
54 km
Novi Knezevac, Center
arr. 07:03
56 km
09:03 10:04 (01:01)
MikronaseljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Mikronaselje
dep. 09:03
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
1 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
15 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
19 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
29 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
37 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
44 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
47 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
54 km
12:30 13:31 (01:01)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 12:30
Kikinda, Mikronaselje
arr. 12:32
dep. 12:32
2 km
Idos, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
14 km
Sajan, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
18 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 13:00
dep. 13:00
28 km
Ostojicevo, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
36 km
Coka, Bus station
arr. 13:16
dep. 13:16
42 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 13:21
dep. 13:21
46 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 13:29
dep. 13:29
54 km
Novi Knezevac, Center
arr. 13:31
56 km
17:35 18:54 (01:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 17:35
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:44
dep. 17:44
1 km
Idos, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
15 km
Sajan, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
20 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 18:20
dep. 18:20
31 km
Ostojicevo, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Ostojicevo, Strosmajerova 14
arr. 18:31
dep. 18:31
40 km
Coka, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
45 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:45
dep. 18:45
51 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 18:53
dep. 18:53
58 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:54
59 km
Kikinda - Novi Knezevac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:00 07:03 (01:03)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 06:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Idos, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
14 km
Sajan, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Ostojicevo, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
36 km
Coka, Bus station
arr. 06:46
dep. 06:46
42 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 06:51
dep. 06:51
46 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 06:59
dep. 06:59
54 km
Novi Knezevac, Center
arr. 07:03
56 km
09:03 10:04 (01:01)
MikronaseljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Mikronaselje
dep. 09:03
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
1 km
Idos, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
15 km
Sajan, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
19 km
Padej, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
29 km
Ostojicevo, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
37 km
Coka, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
44 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 09:56
dep. 09:56
47 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:04
54 km
12:30 13:31 (01:01)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 12:30
Kikinda, Mikronaselje
arr. 12:32
dep. 12:32
2 km
Idos, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
14 km
Sajan, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
18 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 13:00
dep. 13:00
28 km
Ostojicevo, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
36 km
Coka, Bus station
arr. 13:16
dep. 13:16
42 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 13:21
dep. 13:21
46 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 13:29
dep. 13:29
54 km
Novi Knezevac, Center
arr. 13:31
56 km
17:35 18:54 (01:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 17:35
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:44
dep. 17:44
1 km
Idos, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
15 km
Sajan, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
20 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 18:20
dep. 18:20
31 km
Ostojicevo, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Ostojicevo, Strosmajerova 14
arr. 18:31
dep. 18:31
40 km
Coka, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
45 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:45
dep. 18:45
51 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 18:53
dep. 18:53
58 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:54
59 km

Naselja Kikinda i Novi Knezevac su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 01min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kikinda je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 17:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.