Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kikinda - Belgrade (Beograd) timetable

wednesday, 08.07.2020.
05:00 07:36 (02:36)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 05:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 05:18
dep. 05:18
18 km
arr. 05:24
dep. 05:24
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 05:40
dep. 05:40
40 km
arr. 05:56
dep. 05:56
56 km
arr. 05:58
dep. 05:58
57 km
arr. 06:00
dep. 06:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:10
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:16
dep. 06:16
66 km
arr. 06:21
dep. 06:21
71 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 06:45
dep. 06:45
95 km
Dunavac, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
101 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:55
dep. 06:55
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:36
137 km
07:00 09:31 (02:31)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 07:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
arr. 07:24
dep. 07:24
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 07:40
dep. 07:40
40 km
arr. 07:56
dep. 07:56
56 km
arr. 07:58
dep. 07:58
57 km
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
dep. 08:11
66 km
arr. 08:16
dep. 08:16
71 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 08:40
dep. 08:40
95 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
101 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:50
dep. 08:50
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:31
137 km
10:00 12:31 (02:31)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 10:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 10:18
dep. 10:18
18 km
arr. 10:24
dep. 10:24
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 10:40
dep. 10:40
40 km
arr. 10:56
dep. 10:56
56 km
arr. 10:58
dep. 10:58
57 km
arr. 11:00
dep. 11:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:11
dep. 11:11
66 km
arr. 11:16
dep. 11:16
71 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 11:40
dep. 11:40
95 km
Dunavac, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
101 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:50
dep. 11:50
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:31
137 km
12:50 15:22 (02:32)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 12:50
Kikinda, Mikronaselje
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 13:12
dep. 13:12
18 km
arr. 13:17
dep. 13:17
23 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
arr. 13:46
dep. 13:46
51 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
60 km
arr. 14:11
dep. 14:11
72 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 14:36
dep. 14:36
96 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
117 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 14:58
dep. 14:58
118 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
129 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
132 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 15:13
dep. 15:13
133 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:22
139 km
13:40 16:11 (02:31)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 13:40
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
arr. 14:04
dep. 14:04
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 14:20
dep. 14:20
40 km
arr. 14:36
dep. 14:36
56 km
arr. 14:38
dep. 14:38
57 km
arr. 14:40
dep. 14:40
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
66 km
arr. 14:56
dep. 14:56
71 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 15:20
dep. 15:20
95 km
Dunavac, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
101 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:30
dep. 15:30
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:11
137 km
14:30 17:10 (02:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 14:30
Kikinda, Mikronaselje
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 14:48
dep. 14:48
18 km
arr. 14:55
dep. 14:55
23 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 15:15
dep. 15:15
40 km
arr. 15:25
dep. 15:25
56 km
arr. 15:30
dep. 15:30
57 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
60 km
Ecka, Groblje
arr. 15:49
dep. 15:49
66 km
arr. 15:53
dep. 15:53
71 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 16:05
dep. 16:05
83 km
arr. 16:15
dep. 16:15
95 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 16:35
dep. 16:35
115 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:50
dep. 16:50
128 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:54
dep. 16:54
133 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 16:56
dep. 16:56
135 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:10
138 km
16:20 18:57 (02:37)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 16:20
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
18 km
arr. 16:47
dep. 16:47
23 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
40 km
arr. 17:16
dep. 17:16
51 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
60 km
arr. 17:46
dep. 17:46
72 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
96 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
100 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
104 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
132 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
133 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
139 km
16:40 19:11 (02:31)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 16:40
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
arr. 17:04
dep. 17:04
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:20
dep. 17:20
40 km
arr. 17:36
dep. 17:36
56 km
arr. 17:38
dep. 17:38
57 km
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
66 km
arr. 17:56
dep. 17:56
71 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 18:20
dep. 18:20
95 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
101 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:30
dep. 18:30
103 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:11
137 km
19:45 22:10 (02:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 19:45
Kikinda, Mikronaselje
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 20:00
dep. 20:00
18 km
arr. 20:10
dep. 20:10
24 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 20:25
dep. 20:25
40 km
arr. 20:40
dep. 20:40
56 km
arr. 20:45
dep. 20:45
57 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
61 km
Ecka, Groblje
arr. 21:05
dep. 21:05
66 km
arr. 21:10
dep. 21:10
71 km
arr. 21:25
dep. 21:25
95 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 21:45
dep. 21:45
117 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:55
dep. 21:55
128 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 22:00
dep. 22:00
131 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:10
138 km

Naselja Kikinda i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~138 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kikinda je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kikinda - Belgrade (Beograd) iznosi od 9,00 EUR do 9,00 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.