Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kikinda - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 17.11.2018.
07:00 09:31 (02:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 07:00
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Basaid, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
24 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 07:40
dep. 07:40
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 07:56
dep. 07:56
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:58
dep. 07:58
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:00
dep. 08:00
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
dep. 08:11
66 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 08:16
dep. 08:16
71 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 08:40
dep. 08:40
95 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
101 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:50
dep. 08:50
103 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:31
137 km
12:50 15:22 (02:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 12:50
Kikinda, Mikronaselje
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 13:12
dep. 13:12
18 km
Basaid, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
23 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
Elemir, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
51 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
60 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:11
dep. 14:11
72 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 14:36
dep. 14:36
96 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
117 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:58
dep. 14:58
118 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
129 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
132 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 15:13
dep. 15:13
133 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:22
139 km
13:40 16:11 (02:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 13:40
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Basaid, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
24 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 14:20
dep. 14:20
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 14:36
dep. 14:36
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 14:38
dep. 14:38
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
66 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 14:56
dep. 14:56
71 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 15:20
dep. 15:20
95 km
Dunavac, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
101 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:30
dep. 15:30
103 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:11
137 km
14:30 17:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 14:30
Kikinda, Mikronaselje
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 14:48
dep. 14:48
18 km
Basaid, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
23 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:15
dep. 15:15
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 15:25
dep. 15:25
56 km
Zrenjanin, Magistrala
arr. 15:30
dep. 15:30
57 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:49
dep. 15:49
66 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 15:53
dep. 15:53
71 km
Perlez, Pijaca
arr. 16:05
dep. 16:05
83 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 16:15
dep. 16:15
95 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
115 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:50
dep. 16:50
128 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 16:54
dep. 16:54
133 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 16:56
dep. 16:56
135 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:10
138 km
16:20 18:57 (02:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 16:20
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 16:42
dep. 16:42
18 km
Basaid, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
23 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 17:05
dep. 17:05
40 km
Elemir, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
51 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
60 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 17:46
dep. 17:46
72 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
96 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
100 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
104 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:46
dep. 18:46
132 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 18:48
dep. 18:48
133 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:57
139 km
16:40 19:11 (02:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 16:40
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 16:58
dep. 16:58
18 km
Basaid, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
24 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 17:20
dep. 17:20
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
arr. 17:36
dep. 17:36
56 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 17:38
dep. 17:38
57 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
66 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 17:56
dep. 17:56
71 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:20
dep. 18:20
95 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
101 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:30
dep. 18:30
103 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:11
137 km
19:45 22:10 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kikinda, Bus station
dep. 19:45
Kikinda, Mikronaselje
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Vincaid (Banatska Topola)
arr. 20:00
dep. 20:00
18 km
Basaid, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
24 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 20:25
dep. 20:25
40 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 20:40
dep. 20:40
56 km
Zrenjanin, Magistrala
arr. 20:45
dep. 20:45
57 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
61 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:05
dep. 21:05
66 km
Stajicevo, Rade Srdanova
arr. 21:10
dep. 21:10
71 km
Centa, Zrenjaninski put
arr. 21:25
dep. 21:25
95 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
117 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:55
dep. 21:55
128 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 22:00
dep. 22:00
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:10
138 km

Naselja Kikinda i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~138 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kikinda je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.