Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Katrga - Mataruska Banja timetable

wednesday, 13.11.2019.
06:15 06:58 (00:43)
IntersectionCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 06:15
Tavnik, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
2.2 km
Ladevci
arr. 06:20
dep. 06:20
4.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
6.5 km
Milocaj, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
7.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
10.4 km
Adrani, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
12.5 km
arr. 06:34
dep. 06:34
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:39
dep. 06:39
16.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:44
dep. 06:44
19.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 06:48
dep. 06:48
20.6 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:50
dep. 06:50
21.7 km
Zica, Manastir
arr. 06:54
dep. 06:54
24.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 06:58
27.4 km
06:15 06:59 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 06:15
Tavnik, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
2.1 km
Ladevci
arr. 06:18
dep. 06:18
3.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
5.4 km
Milocaj, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
7.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:26
dep. 06:26
10.2 km
Adrani, Dom
arr. 06:28
dep. 06:28
12.4 km
arr. 06:30
dep. 06:30
14.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:43
dep. 06:43
18.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 06:50
dep. 06:50
22.1 km
Zica, Manastir
arr. 06:55
dep. 06:55
25.8 km
Mataruska Banja
arr. 06:59
29 km
07:20 08:06 (00:46)
IntersectionAS
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 07:20
Tavnik, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
2.2 km
Ladevci
arr. 07:25
dep. 07:25
4.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
6.5 km
Milocaj, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
7.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
9.6 km
Adrani, Dom
arr. 07:36
dep. 07:36
12.5 km
arr. 07:39
dep. 07:39
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:44
dep. 07:44
16.8 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 07:50
dep. 07:50
18.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:55
dep. 07:55
21.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:59
dep. 07:59
24.7 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:02
dep. 08:02
26.7 km
Mataruska Banja, AS
arr. 08:06
29.4 km
07:30 08:14 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 07:30
Tavnik, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
2.1 km
Ladevci
arr. 07:33
dep. 07:33
3.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
5.4 km
Milocaj, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
7.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:41
dep. 07:41
10.2 km
Adrani, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
12.4 km
arr. 07:45
dep. 07:45
14.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:58
dep. 07:58
18.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 08:05
dep. 08:05
22.1 km
Zica, Manastir
arr. 08:10
dep. 08:10
25.8 km
Mataruska Banja
arr. 08:14
29 km
08:00 08:44 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 08:00
Tavnik, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
2.1 km
Ladevci
arr. 08:03
dep. 08:03
3.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
5.4 km
Milocaj, 2
arr. 08:08
dep. 08:08
7.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 08:11
dep. 08:11
10.2 km
Adrani, Dom
arr. 08:13
dep. 08:13
12.4 km
arr. 08:15
dep. 08:15
14.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
18.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 08:35
dep. 08:35
22.1 km
Zica, Manastir
arr. 08:40
dep. 08:40
25.8 km
Mataruska Banja
arr. 08:44
29 km
08:00 08:46 (00:46)
IntersectionAS
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 08:00
Tavnik, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
2.2 km
Ladevci
arr. 08:05
dep. 08:05
4.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
6.5 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
7.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
9.6 km
Adrani, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
12.5 km
arr. 08:19
dep. 08:19
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 08:24
dep. 08:24
16.8 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 08:30
dep. 08:30
18.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:35
dep. 08:35
21.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 08:39
dep. 08:39
24.7 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
26.7 km
Mataruska Banja, AS
arr. 08:46
29.4 km
10:00 10:43 (00:43)
IntersectionCenter
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 10:00
Tavnik, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
2.2 km
Ladevci
arr. 10:05
dep. 10:05
4.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 10:08
dep. 10:08
6.5 km
Milocaj, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
7.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 10:13
dep. 10:13
10.4 km
Adrani, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
12.5 km
arr. 10:19
dep. 10:19
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 10:24
dep. 10:24
16.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 10:29
dep. 10:29
19.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 10:33
dep. 10:33
20.6 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:35
dep. 10:35
21.7 km
Zica, Manastir
arr. 10:39
dep. 10:39
24.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 10:43
27.4 km
11:15 11:59 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 11:15
Tavnik, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
2.1 km
Ladevci
arr. 11:18
dep. 11:18
3.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
5.4 km
Milocaj, 2
arr. 11:23
dep. 11:23
7.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
10.2 km
Adrani, Dom
arr. 11:28
dep. 11:28
12.4 km
arr. 11:30
dep. 11:30
14.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:43
dep. 11:43
18.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 11:50
dep. 11:50
22.1 km
Zica, Manastir
arr. 11:55
dep. 11:55
25.8 km
Mataruska Banja
arr. 11:59
29 km
11:15 12:01 (00:46)
IntersectionAS
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 11:15
Tavnik, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
2.2 km
Ladevci
arr. 11:20
dep. 11:20
4.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
6.5 km
Milocaj, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
7.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:28
dep. 11:28
9.6 km
Adrani, Dom
arr. 11:31
dep. 11:31
12.5 km
arr. 11:34
dep. 11:34
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:39
dep. 11:39
16.8 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 11:45
dep. 11:45
18.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:50
dep. 11:50
21.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:54
dep. 11:54
24.7 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:57
dep. 11:57
26.7 km
Mataruska Banja, AS
arr. 12:01
29.4 km
12:00 12:44 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 12:00
Tavnik, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
2.1 km
Ladevci
arr. 12:03
dep. 12:03
3.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
5.4 km
Milocaj, 2
arr. 12:08
dep. 12:08
7.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:11
dep. 12:11
10.2 km
Adrani, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
12.4 km
arr. 12:15
dep. 12:15
14.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:28
dep. 12:28
18.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 12:35
dep. 12:35
22.1 km
Zica, Manastir
arr. 12:40
dep. 12:40
25.8 km
Mataruska Banja
arr. 12:44
29 km
12:15 13:01 (00:46)
IntersectionAS
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 12:15
Tavnik, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
2.2 km
Ladevci
arr. 12:20
dep. 12:20
4.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
6.5 km
Milocaj, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
7.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:28
dep. 12:28
9.6 km
Adrani, Dom
arr. 12:31
dep. 12:31
12.5 km
arr. 12:34
dep. 12:34
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:39
dep. 12:39
16.8 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 12:45
dep. 12:45
18.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:50
dep. 12:50
21.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:54
dep. 12:54
24.7 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:57
dep. 12:57
26.7 km
Mataruska Banja, AS
arr. 13:01
29.4 km
14:00 14:43 (00:43)
IntersectionCenter
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 14:00
Tavnik, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
2.2 km
Ladevci
arr. 14:05
dep. 14:05
4.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
6.5 km
Milocaj, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
7.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:13
dep. 14:13
10.4 km
Adrani, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
12.5 km
arr. 14:19
dep. 14:19
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:24
dep. 14:24
16.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:29
dep. 14:29
19.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 14:33
dep. 14:33
20.6 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:35
dep. 14:35
21.7 km
Zica, Manastir
arr. 14:39
dep. 14:39
24.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 14:43
27.4 km
14:05 14:49 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 14:05
Tavnik, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
2.1 km
Ladevci
arr. 14:08
dep. 14:08
3.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
5.4 km
Milocaj, 2
arr. 14:13
dep. 14:13
7.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:16
dep. 14:16
10.2 km
Adrani, Dom
arr. 14:18
dep. 14:18
12.4 km
arr. 14:20
dep. 14:20
14.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:33
dep. 14:33
18.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 14:40
dep. 14:40
22.1 km
Zica, Manastir
arr. 14:45
dep. 14:45
25.8 km
Mataruska Banja
arr. 14:49
29 km
15:00 15:43 (00:43)
IntersectionCenter
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 15:00
Tavnik, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
2.2 km
Ladevci
arr. 15:05
dep. 15:05
4.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
6.5 km
Milocaj, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
7.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:13
dep. 15:13
10.4 km
Adrani, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
12.5 km
arr. 15:19
dep. 15:19
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:24
dep. 15:24
16.8 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:29
dep. 15:29
19.2 km
Ribnica, Kasarna
arr. 15:33
dep. 15:33
20.6 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:35
dep. 15:35
21.7 km
Zica, Manastir
arr. 15:39
dep. 15:39
24.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 15:43
27.4 km
15:40 16:24 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 15:40
Tavnik, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
2.1 km
Ladevci
arr. 15:43
dep. 15:43
3.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
5.4 km
Milocaj, 2
arr. 15:48
dep. 15:48
7.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
10.2 km
Adrani, Dom
arr. 15:53
dep. 15:53
12.4 km
arr. 15:55
dep. 15:55
14.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:08
dep. 16:08
18.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 16:15
dep. 16:15
22.1 km
Zica, Manastir
arr. 16:20
dep. 16:20
25.8 km
Mataruska Banja
arr. 16:24
29 km
15:40 16:26 (00:46)
IntersectionAS
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 15:40
Tavnik, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
2.2 km
Ladevci
arr. 15:45
dep. 15:45
4.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
6.5 km
Milocaj, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
7.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:53
dep. 15:53
9.6 km
Adrani, Dom
arr. 15:56
dep. 15:56
12.5 km
arr. 15:59
dep. 15:59
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:04
dep. 16:04
16.8 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 16:10
dep. 16:10
18.8 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 16:15
dep. 16:15
21.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 16:19
dep. 16:19
24.7 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 16:22
dep. 16:22
26.7 km
Mataruska Banja, AS
arr. 16:26
29.4 km
19:15 19:59 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 19:15
Tavnik, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
2.1 km
Ladevci
arr. 19:18
dep. 19:18
3.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
5.4 km
Milocaj, 2
arr. 19:23
dep. 19:23
7.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
10.2 km
Adrani, Dom
arr. 19:28
dep. 19:28
12.4 km
arr. 19:30
dep. 19:30
14.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:43
dep. 19:43
18.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 19:50
dep. 19:50
22.1 km
Zica, Manastir
arr. 19:55
dep. 19:55
25.8 km
Mataruska Banja
arr. 19:59
29 km
21:00 21:44 (00:44)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Katrga, Intersection
dep. 21:00
Tavnik, Intersection
arr. 21:02
dep. 21:02
2.1 km
Ladevci
arr. 21:03
dep. 21:03
3.3 km
Cvetke, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
5.4 km
Milocaj, 2
arr. 21:08
dep. 21:08
7.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 21:11
dep. 21:11
10.2 km
Adrani, Dom
arr. 21:13
dep. 21:13
12.4 km
arr. 21:15
dep. 21:15
14.3 km
Kraljevo, SUP
arr. 21:28
dep. 21:28
18.7 km
Ribnica, Kasarna
arr. 21:35
dep. 21:35
22.1 km
Zica, Manastir
arr. 21:40
dep. 21:40
25.8 km
Mataruska Banja
arr. 21:44
29 km

Naselja Katrga i Mataruska Banja su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Katrga je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.