Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kasidol - Pozarevac timetable

thursday, 14.11.2019.
06:55 07:26 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kasidol
dep. 06:55
Bare kod Pozarevca, II
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 07:01
dep. 07:01
2.8 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 06:59
dep. 06:59
2.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:13
dep. 07:13
9.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:14
dep. 07:14
10.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:16
dep. 07:16
11.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:19
dep. 07:19
13.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:20
dep. 07:20
14.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:23
dep. 07:23
15.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:26
16.9 km
12:47 13:22 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kasidol
dep. 12:47
Bare kod Pozarevca, II
arr. 12:49
dep. 12:49
0 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 12:51
dep. 12:51
0.9 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 12:52
dep. 12:52
1.5 km
Beranje, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
3.2 km
Beranje, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
4.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
7.1 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:07
dep. 13:07
11.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 13:10
dep. 13:10
12.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 13:12
dep. 13:12
13.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:15
dep. 13:15
15.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 13:16
dep. 13:16
16.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:19
dep. 13:19
17.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:22
18.7 km
17:35 18:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kasidol
dep. 17:35
Bare kod Pozarevca, II
arr. 17:37
dep. 17:37
2 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 17:41
dep. 17:41
3 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 17:50
dep. 17:50
7 km
Bratinac, S
arr. 17:55
dep. 17:55
10 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 17:57
dep. 17:57
12 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 17:58
dep. 17:58
13 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 18:01
dep. 18:01
14 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 18:02
dep. 18:02
15 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:05
dep. 18:05
16 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:08
dep. 18:08
19 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:10
dep. 18:10
20 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:12
dep. 18:12
21 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:15
dep. 18:15
23 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:17
dep. 18:17
24 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
26 km
Kasidol - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
06:55 07:26 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kasidol
dep. 06:55
Bare kod Pozarevca, II
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 07:01
dep. 07:01
2.8 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 06:59
dep. 06:59
2.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:13
dep. 07:13
9.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:14
dep. 07:14
10.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:16
dep. 07:16
11.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:19
dep. 07:19
13.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:20
dep. 07:20
14.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:23
dep. 07:23
15.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:26
16.9 km
12:47 13:22 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kasidol
dep. 12:47
Bare kod Pozarevca, II
arr. 12:49
dep. 12:49
0 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 12:51
dep. 12:51
0.9 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 12:52
dep. 12:52
1.5 km
Beranje, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
3.2 km
Beranje, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
4.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
7.1 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:07
dep. 13:07
11.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 13:10
dep. 13:10
12.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 13:12
dep. 13:12
13.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:15
dep. 13:15
15.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 13:16
dep. 13:16
16.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:19
dep. 13:19
17.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:22
18.7 km
17:35 18:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kasidol
dep. 17:35
Bare kod Pozarevca, II
arr. 17:37
dep. 17:37
2 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 17:41
dep. 17:41
3 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 17:50
dep. 17:50
7 km
Bratinac, S
arr. 17:55
dep. 17:55
10 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 17:57
dep. 17:57
12 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 17:58
dep. 17:58
13 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 18:01
dep. 18:01
14 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 18:02
dep. 18:02
15 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:05
dep. 18:05
16 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:08
dep. 18:08
19 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:10
dep. 18:10
20 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:12
dep. 18:12
21 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:15
dep. 18:15
23 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:17
dep. 18:17
24 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
26 km
Kasidol - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
06:55 07:26 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kasidol
dep. 06:55
Bare kod Pozarevca, II
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 07:01
dep. 07:01
2.8 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 06:59
dep. 06:59
2.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
5.2 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:13
dep. 07:13
9.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:14
dep. 07:14
10.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:16
dep. 07:16
11.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:19
dep. 07:19
13.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:20
dep. 07:20
14.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:23
dep. 07:23
15.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:26
16.9 km
12:47 13:22 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kasidol
dep. 12:47
Bare kod Pozarevca, II
arr. 12:49
dep. 12:49
0 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 12:51
dep. 12:51
0.9 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 12:52
dep. 12:52
1.5 km
Beranje, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
3.2 km
Beranje, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
4.2 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
7.1 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:07
dep. 13:07
11.7 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 13:10
dep. 13:10
12.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 13:12
dep. 13:12
13.2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:15
dep. 13:15
15.4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 13:16
dep. 13:16
16.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:19
dep. 13:19
17.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:22
18.7 km
17:35 18:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kasidol
dep. 17:35
Bare kod Pozarevca, II
arr. 17:37
dep. 17:37
2 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 17:41
dep. 17:41
3 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 17:50
dep. 17:50
7 km
Bratinac, S
arr. 17:55
dep. 17:55
10 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 17:57
dep. 17:57
12 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 17:58
dep. 17:58
13 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 18:01
dep. 18:01
14 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 18:02
dep. 18:02
15 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:05
dep. 18:05
16 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:08
dep. 18:08
19 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:10
dep. 18:10
20 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:12
dep. 18:12
21 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:15
dep. 18:15
23 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:17
dep. 18:17
24 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
26 km

Naselja Kasidol i Pozarevac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kasidol je u 06:55 h, dok je poslednji polazak u 17:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.