Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kaona kod Vladimiraca - Matijevac timetable

monday, 17.01.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Kaona kod Vladimiraca - Matijevac timetable
Departures on: monday, 24.01.2022.
07:45 08:03 (00:18)
Preseke - mlekaraSevic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Vladimiraca, Preseke - mlekara
dep. 07:45
Kaona kod Vladimiraca, Preseke
arr. 07:48
dep. 07:48
0.5 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 07:49
dep. 07:49
1.1 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 07:52
dep. 07:52
1.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Sreckova prodavnica
arr. 07:53
dep. 07:53
1.3 km
Belotic kod Vladimiraca, Savici
arr. 07:55
dep. 07:55
7.1 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 07:57
dep. 07:57
8.3 km
Matijevac, Simic
arr. 07:59
dep. 07:59
9.6 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 08:01
dep. 08:01
10.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 08:03
11.7 km
11:50 12:09 (00:19)
Preseke - mlekaraSevic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Vladimiraca, Preseke - mlekara
dep. 11:50
Kaona kod Vladimiraca, Preseke
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 11:53
dep. 11:53
1.1 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 11:57
dep. 11:57
1.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Sreckova prodavnica
arr. 11:59
dep. 11:59
1.3 km
Belotic kod Vladimiraca, Savici
arr. 12:01
dep. 12:01
7.1 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 12:03
dep. 12:03
8.3 km
Matijevac, Simic
arr. 12:05
dep. 12:05
9.6 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 12:07
dep. 12:07
10.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 12:09
11.7 km
13:12 13:26 (00:14)
DomNinkovic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Vladimiraca, Dom
dep. 13:12
Kaona kod Vladimiraca, Perici
arr. 13:14
dep. 13:14
2.4 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 13:16
dep. 13:16
4.5 km
Belotic kod Vladimiraca, Sreckova prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
6.3 km
Belotic kod Vladimiraca, Savici
arr. 13:20
dep. 13:20
6.8 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 13:22
dep. 13:22
7.9 km
Matijevac, Simic
arr. 13:24
dep. 13:24
9.1 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 13:26
9.8 km
Kaona kod Vladimiraca - Matijevac timetable
Departures on: tuesday, 25.01.2022.
07:45 08:03 (00:18)
Preseke - mlekaraSevic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Vladimiraca, Preseke - mlekara
dep. 07:45
Kaona kod Vladimiraca, Preseke
arr. 07:48
dep. 07:48
0.5 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 07:49
dep. 07:49
1.1 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 07:52
dep. 07:52
1.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Sreckova prodavnica
arr. 07:53
dep. 07:53
1.3 km
Belotic kod Vladimiraca, Savici
arr. 07:55
dep. 07:55
7.1 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 07:57
dep. 07:57
8.3 km
Matijevac, Simic
arr. 07:59
dep. 07:59
9.6 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 08:01
dep. 08:01
10.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 08:03
11.7 km
11:50 12:09 (00:19)
Preseke - mlekaraSevic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Vladimiraca, Preseke - mlekara
dep. 11:50
Kaona kod Vladimiraca, Preseke
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Kaona kod Vladimiraca, Dom
arr. 11:53
dep. 11:53
1.1 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 11:57
dep. 11:57
1.2 km
Belotic kod Vladimiraca, Sreckova prodavnica
arr. 11:59
dep. 11:59
1.3 km
Belotic kod Vladimiraca, Savici
arr. 12:01
dep. 12:01
7.1 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 12:03
dep. 12:03
8.3 km
Matijevac, Simic
arr. 12:05
dep. 12:05
9.6 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 12:07
dep. 12:07
10.4 km
Matijevac, Sevic
arr. 12:09
11.7 km
13:12 13:26 (00:14)
DomNinkovic
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Vladimiraca, Dom
dep. 13:12
Kaona kod Vladimiraca, Perici
arr. 13:14
dep. 13:14
2.4 km
Belotic kod Vladimiraca, Skola
arr. 13:16
dep. 13:16
4.5 km
Belotic kod Vladimiraca, Sreckova prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
6.3 km
Belotic kod Vladimiraca, Savici
arr. 13:20
dep. 13:20
6.8 km
Matijevac, Urosevici trafo
arr. 13:22
dep. 13:22
7.9 km
Matijevac, Simic
arr. 13:24
dep. 13:24
9.1 km
Matijevac, Ninkovic
arr. 13:26
9.8 km

Naselja Kaona kod Vladimiraca i Matijevac su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kaona kod Vladimiraca je u 07:45 h, dok je poslednji polazak u 13:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.