Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kaona kod Lucana - Cacak timetable

thursday, 14.11.2019.
05:30 07:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Lucana
dep. 05:30
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Vlasteljice
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Milatovici
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Milatovici, Zečevići
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Milatovici, Bulići
arr. 05:47
dep. 05:47
10 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Vica kod Lucana
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 05:55
dep. 05:55
14 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 05:59
dep. 05:59
17 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 06:01
dep. 06:01
18 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 06:02
dep. 06:02
19 km
Guca , Belica
arr. 06:03
dep. 06:03
20 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Guca , Livnica
arr. 06:07
dep. 06:07
22 km
Guca , Center
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Guca , Bolnica
arr. 06:12
dep. 06:12
25 km
Guca , Petrol station
arr. 06:15
dep. 06:15
26 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:50
dep. 06:50
41 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
42 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:55
dep. 06:55
44 km
Cacak, Bus station
arr. 07:05
46 km
Kaona kod Lucana - Cacak timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
05:30 07:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Lucana
dep. 05:30
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Vlasteljice
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Milatovici
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Milatovici, Zečevići
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Milatovici, Bulići
arr. 05:47
dep. 05:47
10 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Vica kod Lucana
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 05:55
dep. 05:55
14 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 05:59
dep. 05:59
17 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 06:01
dep. 06:01
18 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 06:02
dep. 06:02
19 km
Guca , Belica
arr. 06:03
dep. 06:03
20 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Guca , Livnica
arr. 06:07
dep. 06:07
22 km
Guca , Center
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Guca , Bolnica
arr. 06:12
dep. 06:12
25 km
Guca , Petrol station
arr. 06:15
dep. 06:15
26 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:50
dep. 06:50
41 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
42 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:55
dep. 06:55
44 km
Cacak, Bus station
arr. 07:05
46 km
Kaona kod Lucana - Cacak timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
05:30 07:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Lucana
dep. 05:30
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Vlasteljice
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Milatovici
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Milatovici, Zečevići
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Milatovici, Bulići
arr. 05:47
dep. 05:47
10 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Vica kod Lucana
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 05:55
dep. 05:55
14 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 05:59
dep. 05:59
17 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 06:01
dep. 06:01
18 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 06:02
dep. 06:02
19 km
Guca , Belica
arr. 06:03
dep. 06:03
20 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Guca , Livnica
arr. 06:07
dep. 06:07
22 km
Guca , Center
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Guca , Bolnica
arr. 06:12
dep. 06:12
25 km
Guca , Petrol station
arr. 06:15
dep. 06:15
26 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:50
dep. 06:50
41 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
42 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:55
dep. 06:55
44 km
Cacak, Bus station
arr. 07:05
46 km
Kaona kod Lucana - Cacak timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
05:30 07:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Lucana
dep. 05:30
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Vlasteljice
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Milatovici
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Milatovici, Zečevići
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Milatovici, Bulići
arr. 05:47
dep. 05:47
10 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Vica kod Lucana
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 05:55
dep. 05:55
14 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 05:59
dep. 05:59
17 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 06:01
dep. 06:01
18 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 06:02
dep. 06:02
19 km
Guca , Belica
arr. 06:03
dep. 06:03
20 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Guca , Livnica
arr. 06:07
dep. 06:07
22 km
Guca , Center
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Guca , Bolnica
arr. 06:12
dep. 06:12
25 km
Guca , Petrol station
arr. 06:15
dep. 06:15
26 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:50
dep. 06:50
41 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
42 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:55
dep. 06:55
44 km
Cacak, Bus station
arr. 07:05
46 km
Kaona kod Lucana - Cacak timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
05:30 07:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Lucana
dep. 05:30
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Vlasteljice
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Milatovici
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Milatovici, Zečevići
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Milatovici, Bulići
arr. 05:47
dep. 05:47
10 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Vica kod Lucana
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 05:55
dep. 05:55
14 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 05:59
dep. 05:59
17 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 06:01
dep. 06:01
18 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 06:02
dep. 06:02
19 km
Guca , Belica
arr. 06:03
dep. 06:03
20 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Guca , Livnica
arr. 06:07
dep. 06:07
22 km
Guca , Center
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Guca , Bolnica
arr. 06:12
dep. 06:12
25 km
Guca , Petrol station
arr. 06:15
dep. 06:15
26 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:50
dep. 06:50
41 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
42 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:55
dep. 06:55
44 km
Cacak, Bus station
arr. 07:05
46 km
Kaona kod Lucana - Cacak timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
05:30 07:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Lucana
dep. 05:30
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Vlasteljice
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Milatovici
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Milatovici, Zečevići
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Milatovici, Bulići
arr. 05:47
dep. 05:47
10 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Vica kod Lucana
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 05:55
dep. 05:55
14 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 05:59
dep. 05:59
17 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 06:01
dep. 06:01
18 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 06:02
dep. 06:02
19 km
Guca , Belica
arr. 06:03
dep. 06:03
20 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Guca , Livnica
arr. 06:07
dep. 06:07
22 km
Guca , Center
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Guca , Bolnica
arr. 06:12
dep. 06:12
25 km
Guca , Petrol station
arr. 06:15
dep. 06:15
26 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:50
dep. 06:50
41 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
42 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:55
dep. 06:55
44 km
Cacak, Bus station
arr. 07:05
46 km
Kaona kod Lucana - Cacak timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
05:30 07:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaona kod Lucana
dep. 05:30
Kaona kod Lucana, Rečica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Vlasteljice, Marina Kuća
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Vlasteljice
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Milatovici
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Milatovici, Zečevići
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Milatovici, Bulići
arr. 05:47
dep. 05:47
10 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Vica kod Lucana
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 05:55
dep. 05:55
14 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 05:59
dep. 05:59
17 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 06:01
dep. 06:01
18 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 06:02
dep. 06:02
19 km
Guca , Belica
arr. 06:03
dep. 06:03
20 km
Guca , Viseći Most
arr. 06:05
dep. 06:05
21 km
Guca , Livnica
arr. 06:07
dep. 06:07
22 km
Guca , Center
arr. 06:10
dep. 06:10
24 km
Guca , Bolnica
arr. 06:12
dep. 06:12
25 km
Guca , Petrol station
arr. 06:15
dep. 06:15
26 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:21
dep. 06:21
29 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:44
dep. 06:44
38 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:50
dep. 06:50
41 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:52
dep. 06:52
42 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:55
dep. 06:55
44 km
Cacak, Bus station
arr. 07:05
46 km

Naselja Kaona kod Lucana i Cacak su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kaona kod Lucana je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 05:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.