Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kanjiza - Velebit timetable

thursday, 20.02.2020.
05:40 05:57 (00:17)
Centar - Trg GlavniCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:40
Kanjiza, Fruzsa
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Kanjiza, FIM/Univerzal
arr. 05:47
dep. 05:47
4 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
6 km
Vojvoda Zimonjic, Primorje most
arr. 05:49
dep. 05:49
7 km
Velebit, Pasnjak
arr. 05:54
dep. 05:54
11 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 05:57
13 km
06:45 07:00 (00:15)
Centar - Trg GlavniCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Kanjiza, Fruzsa
arr. 06:47
dep. 06:47
2 km
Kanjiza, FIM/Univerzal
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
6 km
Vojvoda Zimonjic, Primorje most
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Velebit, Pasnjak
arr. 06:58
dep. 06:58
11 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 07:00
13 km
10:00 10:29 (00:29)
Centar - Trg GlavniCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Kanjiza, Fruzsa
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Adorjan, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
11 km
arr. 10:16
dep. 10:16
15 km
Tresnjevac, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
16 km
Tresnjevac, NAP
arr. 10:23
dep. 10:23
17 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 10:29
22 km
12:00 12:29 (00:29)
Centar - Trg GlavniCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Kanjiza, Fruzsa
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
6 km
Adorjan, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
11 km
arr. 12:16
dep. 12:16
15 km
Tresnjevac, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
16 km
Tresnjevac, NAP
arr. 12:23
dep. 12:23
17 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 12:29
22 km
13:10 13:25 (00:15)
Centar - Trg GlavniCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:10
Kanjiza, Fruzsa
arr. 13:11
dep. 13:11
2 km
Kanjiza, FIM/Univerzal
arr. 13:15
dep. 13:15
4 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
6 km
Vojvoda Zimonjic, Primorje most
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Velebit, Pasnjak
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 13:25
13 km
13:10 13:40 (00:30)
Centar - Trg GlavniCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:10
Kanjiza, Fruzsa
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
6 km
Adorjan, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
11 km
arr. 13:26
dep. 13:26
15 km
Tresnjevac, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
16 km
Tresnjevac, NAP
arr. 13:33
dep. 13:33
17 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 13:40
22 km
14:10 14:39 (00:29)
Centar - Trg GlavniCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Kanjiza, Fruzsa
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
6 km
Adorjan, Center
arr. 14:23
dep. 14:23
11 km
arr. 14:26
dep. 14:26
15 km
Tresnjevac, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
16 km
Tresnjevac, NAP
arr. 14:33
dep. 14:33
17 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 14:39
22 km
17:50 18:19 (00:29)
Centar - Trg GlavniCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:50
Kanjiza, Fruzsa
arr. 17:52
dep. 17:52
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
6 km
Adorjan, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
11 km
arr. 18:06
dep. 18:06
15 km
Tresnjevac, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
16 km
Tresnjevac, NAP
arr. 18:13
dep. 18:13
17 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 18:19
22 km
19:00 19:33 (00:33)
Centar - Trg GlavniCentar - okretnica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Kanjiza, Fruzsa
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Vojvoda Zimonjic, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Adorjan, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
11 km
arr. 19:21
dep. 19:21
15 km
Tresnjevac, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
16 km
Tresnjevac, NAP
arr. 19:28
dep. 19:28
17 km
Velebit, Centar - okretnica
arr. 19:33
22 km

Naselja Kanjiza i Velebit su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.