Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kanjiza - Palic timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:42 05:27 (00:45)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:42
Kanjiza, Tondach
arr. 04:43
dep. 04:43
1 km
Martonos, Center
arr. 04:48
dep. 04:48
5 km
Horgos, Breg
arr. 05:01
dep. 05:01
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 05:02
dep. 05:02
17.3 km
Horgos, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 05:05
dep. 05:05
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 05:11
dep. 05:11
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 05:12
dep. 05:12
25.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 05:13
dep. 05:13
26.3 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 05:15
dep. 05:15
27.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 05:16
dep. 05:16
29 km
Hajdukovo, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
33 km
Palic, Center
arr. 05:27
38 km
06:01 06:50 (00:49)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:01
Kanjiza, Tondach
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Horgos, Breg
arr. 06:19
dep. 06:19
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 06:20
dep. 06:20
13.3 km
Horgos, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 06:31
dep. 06:31
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 06:32
dep. 06:32
21.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 06:34
dep. 06:34
22.3 km
Male Pijace, approach
arr. 06:35
dep. 06:35
23 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 06:36
dep. 06:36
23.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 06:38
dep. 06:38
25 km
Hajdukovo, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
29 km
Palic, Center
arr. 06:50
34 km
06:41 07:24 (00:43)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:41
Kanjiza, Tondach
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
33.2 km
Hajdukovo, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
36.7 km
Palic, Center
arr. 07:24
41.1 km
06:53 07:40 (00:47)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:53
Kanjiza, Tondach
arr. 06:54
dep. 06:54
1 km
Martonos, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Horgos, Breg
arr. 07:07
dep. 07:07
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 07:08
dep. 07:08
17.3 km
Horgos, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 07:16
dep. 07:16
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 07:17
dep. 07:17
25.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 07:18
dep. 07:18
26.3 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 07:22
dep. 07:22
27.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 07:25
dep. 07:25
29 km
Hajdukovo, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Palic, Center
arr. 07:40
38 km
07:06 07:50 (00:44)
SPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 07:06
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Martonos, Kafana
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Martonos, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
10 km
Horgos, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
13 km
Backi Vinogradi, Raskrsnica za Male Pijace
arr. 07:29
dep. 07:29
19 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 07:34
dep. 07:34
24 km
Hajdukovo, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
28 km
Palic, Center
arr. 07:50
34 km
08:05 08:45 (00:40)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:05
Kanjiza, Tondach
arr. 08:06
dep. 08:06
1 km
Horgos, Breg
arr. 08:18
dep. 08:18
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 08:20
dep. 08:20
13.3 km
Horgos, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 08:23
dep. 08:23
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 08:28
dep. 08:28
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 08:30
dep. 08:30
21.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 08:31
dep. 08:31
22.3 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 08:33
dep. 08:33
23.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 08:35
dep. 08:35
25 km
Hajdukovo, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
29 km
Palic, Center
arr. 08:45
34 km
09:30 10:08 (00:38)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Kanjiza, Tondach
arr. 09:31
dep. 09:31
1 km
Horgos, Breg
arr. 09:40
dep. 09:40
10.8 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 09:41
dep. 09:41
12 km
Horgos, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
12.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 09:44
dep. 09:44
14.3 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 09:46
dep. 09:46
16 km
Horgos, Fodor
arr. 09:49
dep. 09:49
19.2 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 09:50
dep. 09:50
20.5 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 09:52
dep. 09:52
22 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 09:53
dep. 09:53
22.8 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
26.2 km
Hajdukovo, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
29.7 km
Palic, Center
arr. 10:08
34.1 km
10:09 10:46 (00:37)
Centar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:09
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
14 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
24 km
Palic, Center
arr. 10:46
34 km
11:30 12:08 (00:38)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Kanjiza, Tondach
arr. 11:31
dep. 11:31
1 km
Horgos, Breg
arr. 11:40
dep. 11:40
10.8 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 11:41
dep. 11:41
12 km
Horgos, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
12.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 11:44
dep. 11:44
14.3 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 11:46
dep. 11:46
16 km
Horgos, Fodor
arr. 11:49
dep. 11:49
19.2 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 11:50
dep. 11:50
20.5 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 11:52
dep. 11:52
22 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 11:53
dep. 11:53
22.8 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
26.2 km
Hajdukovo, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
29.7 km
Palic, Center
arr. 12:08
34.1 km
11:37 12:23 (00:46)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:37
Kanjiza, Tondach
arr. 11:38
dep. 11:38
1 km
Martonos, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Horgos, Breg
arr. 11:54
dep. 11:54
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 11:55
dep. 11:55
17.3 km
Horgos, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 12:03
dep. 12:03
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 12:04
dep. 12:04
25.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 12:05
dep. 12:05
26.3 km
Male Pijace, approach
arr. 12:06
dep. 12:06
27 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 12:07
dep. 12:07
27.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 12:09
dep. 12:09
29 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
32.2 km
Hajdukovo, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
37.2 km
Palic, Center
arr. 12:23
42.2 km
12:20 12:58 (00:38)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Kanjiza, Tondach
arr. 12:21
dep. 12:21
1 km
Horgos, Breg
arr. 12:30
dep. 12:30
10.8 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 12:31
dep. 12:31
12 km
Horgos, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
12.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 12:34
dep. 12:34
14.3 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 12:36
dep. 12:36
16 km
Horgos, Fodor
arr. 12:39
dep. 12:39
19.2 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 12:40
dep. 12:40
20.5 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 12:42
dep. 12:42
22 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 12:43
dep. 12:43
22.8 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
26.2 km
Hajdukovo, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
29.7 km
Palic, Center
arr. 12:58
34.1 km
13:01 13:45 (00:44)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:01
Kanjiza, Tondach
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Horgos, Breg
arr. 13:14
dep. 13:14
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 13:15
dep. 13:15
13.3 km
Horgos, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 13:22
dep. 13:22
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 13:27
dep. 13:27
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 13:29
dep. 13:29
21.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 13:30
dep. 13:30
22.3 km
Male Pijace, approach
arr. 13:31
dep. 13:31
23 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 13:33
dep. 13:33
23.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 13:35
dep. 13:35
25 km
Hajdukovo, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
29 km
Palic, Center
arr. 13:45
34 km
13:33 14:04 (00:31)
SPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 13:33
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Martonos, Kafana
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Martonos, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Horgos, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
13 km
Backi Vinogradi, Raskrsnica za Male Pijace
arr. 13:47
dep. 13:47
19 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 13:52
dep. 13:52
24 km
Hajdukovo, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
28 km
Palic, Center
arr. 14:04
34 km
14:10 14:50 (00:40)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Kanjiza, Tondach
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Horgos, Breg
arr. 14:23
dep. 14:23
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:25
dep. 14:25
13.3 km
Horgos, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:28
dep. 14:28
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 14:33
dep. 14:33
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 14:35
dep. 14:35
21.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 14:36
dep. 14:36
22.3 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 14:38
dep. 14:38
23.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 14:40
dep. 14:40
25 km
Hajdukovo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
29 km
Palic, Center
arr. 14:50
34 km
15:20 15:58 (00:38)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
Kanjiza, Tondach
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Horgos, Breg
arr. 15:30
dep. 15:30
10.8 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Horgos, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
12.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 15:34
dep. 15:34
14.3 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Horgos, Fodor
arr. 15:39
dep. 15:39
19.2 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 15:40
dep. 15:40
20.5 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 15:42
dep. 15:42
22 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 15:43
dep. 15:43
22.8 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
26.2 km
Hajdukovo, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
29.7 km
Palic, Center
arr. 15:58
34.1 km
16:37 17:23 (00:46)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:37
Kanjiza, Tondach
arr. 16:38
dep. 16:38
1 km
Martonos, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
8 km
Horgos, Breg
arr. 16:54
dep. 16:54
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 16:55
dep. 16:55
17.3 km
Horgos, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 16:58
dep. 16:58
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 17:03
dep. 17:03
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 17:04
dep. 17:04
25.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 17:05
dep. 17:05
26.3 km
Male Pijace, approach
arr. 17:06
dep. 17:06
27 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 17:07
dep. 17:07
27.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 17:09
dep. 17:09
29 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
32.2 km
Hajdukovo, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
37.2 km
Palic, Center
arr. 17:23
42.2 km
17:45 18:38 (00:53)
Fruzsa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, Fruzsa
dep. 17:45
arr. 17:47
dep. 17:47
1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 17:48
dep. 17:48
2 km
Male Pijace, terminus
arr. 18:15
dep. 18:15
18 km
Male Pijace, Cosak Berec
arr. 18:16
dep. 18:16
18.6 km
Male Pijace, Novo naselje
arr. 18:18
dep. 18:18
20.1 km
Male Pijace, Vocnjak
arr. 18:19
dep. 18:19
20.5 km
Male Pijace, Kafana
arr. 18:21
dep. 18:21
22.2 km
Male Pijace, Stanica 1
arr. 18:22
dep. 18:22
22.7 km
Male Pijace, approach from village
arr. 18:23
dep. 18:23
23.9 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 18:24
dep. 18:24
24.9 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 18:26
dep. 18:26
26.1 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
27.1 km
Hajdukovo, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
32.1 km
Palic, Center
arr. 18:38
37.1 km
18:02 18:36 (00:34)
SPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 18:02
arr. 18:04
dep. 18:04
1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Horgos, Breg
arr. 18:14
dep. 18:14
11.8 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 18:15
dep. 18:15
13 km
Horgos, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 18:18
dep. 18:18
15.3 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Horgos, Fodor
arr. 18:23
dep. 18:23
20.2 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 18:24
dep. 18:24
21.5 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 18:26
dep. 18:26
23 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 18:27
dep. 18:27
23.8 km
Hajdukovo, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
28.4 km
Palic, Center
arr. 18:36
32.8 km
19:12 19:57 (00:45)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:12
Kanjiza, Tondach
arr. 19:13
dep. 19:13
1 km
Horgos, Breg
arr. 19:25
dep. 19:25
12.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 19:26
dep. 19:26
13.1 km
Horgos, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 19:29
dep. 19:29
15.8 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 19:34
dep. 19:34
20.7 km
Horgos, Fodor
arr. 19:35
dep. 19:35
21.4 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 19:36
dep. 19:36
22.1 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 19:38
dep. 19:38
23.6 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 19:40
dep. 19:40
24.8 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
28 km
Hajdukovo, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
33 km
Palic, Center
arr. 19:57
38 km
20:38 21:19 (00:41)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:38
Kanjiza, Tondach
arr. 20:39
dep. 20:39
1 km
Horgos, Breg
arr. 20:51
dep. 20:51
12.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 20:52
dep. 20:52
13.1 km
Horgos, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 20:55
dep. 20:55
15.8 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 21:00
dep. 21:00
20.7 km
Horgos, Fodor
arr. 21:01
dep. 21:01
21.4 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 21:02
dep. 21:02
22.1 km
Male Pijace, approach
arr. 21:03
dep. 21:03
22.8 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 21:04
dep. 21:04
23.6 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 21:05
dep. 21:05
24.8 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
28 km
Hajdukovo, Center
arr. 21:14
dep. 21:14
33 km
Palic, Center
arr. 21:19
38 km
21:12 21:54 (00:42)
Centar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:12
Kanjiza, Tondach
arr. 21:13
dep. 21:13
1 km
Horgos, Breg
arr. 21:25
dep. 21:25
12.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 21:26
dep. 21:26
13.1 km
Horgos, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 21:29
dep. 21:29
15.8 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 21:34
dep. 21:34
20.7 km
Horgos, Fodor
arr. 21:35
dep. 21:35
21.4 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 21:36
dep. 21:36
22.1 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 21:38
dep. 21:38
23.6 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 21:40
dep. 21:40
24.8 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
28 km
Hajdukovo, Center
arr. 21:49
dep. 21:49
33 km
Palic, Center
arr. 21:54
38 km

Naselja Kanjiza i Palic su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 04:42 h, dok je poslednji polazak u 21:12 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.