Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kanjiza - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 27.02.2020.
05:00 09:12 (04:12)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
42 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
101 km
arr. 07:30
dep. 07:40
116 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
196 km
06:25 10:40 (04:15)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:25
Novi Knezevac, Bus station
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Coka, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
20 km
Ostojicevo, Strosmajerova 14
arr. 06:54
dep. 06:54
25 km
Ostojicevo, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
26 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 07:05
dep. 07:05
34 km
Sajan, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
45 km
Idos, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
50 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:41
dep. 07:41
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
65 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:07
dep. 08:07
82 km
arr. 08:15
dep. 08:15
87 km
arr. 08:35
dep. 08:35
105 km
arr. 08:52
dep. 08:52
121 km
arr. 08:53
dep. 08:53
122 km
arr. 08:54
dep. 08:54
123 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
124 km
arr. 09:22
dep. 09:22
134 km
Centa, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
144 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
198 km
14:00 18:12 (04:12)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
42 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
101 km
arr. 16:30
dep. 16:40
116 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:12
196 km
15:16 18:57 (03:41)
Centar - Skolski trgBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:16
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
39 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
43 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
58 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
75 km
arr. 16:47
dep. 16:47
80 km
arr. 17:05
dep. 17:05
97 km
arr. 17:16
dep. 17:16
108 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
117 km
arr. 17:46
dep. 17:46
129 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
153 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
157 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
161 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:46
dep. 18:46
189 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 18:48
dep. 18:48
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:57
196 km
18:30 22:42 (04:12)
Centar - Skolski trgBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
21 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
42 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
54 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
78 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
85 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
101 km
arr. 21:00
dep. 21:10
116 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
122 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
129 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
136 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
139 km
arr. 21:41
dep. 21:41
143 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
153 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
163 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
170 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
176 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
196 km
Kanjiza - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:00 09:12 (04:12)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
42 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
101 km
arr. 07:30
dep. 07:40
116 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
196 km
06:25 10:40 (04:15)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:25
Novi Knezevac, Bus station
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Coka, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
20 km
Ostojicevo, Strosmajerova 14
arr. 06:54
dep. 06:54
25 km
Ostojicevo, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
26 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 07:05
dep. 07:05
34 km
Sajan, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
45 km
Idos, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
50 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:41
dep. 07:41
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
65 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:07
dep. 08:07
82 km
arr. 08:15
dep. 08:15
87 km
arr. 08:35
dep. 08:35
105 km
arr. 08:52
dep. 08:52
121 km
arr. 08:53
dep. 08:53
122 km
arr. 08:54
dep. 08:54
123 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
124 km
arr. 09:22
dep. 09:22
134 km
Centa, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
144 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
198 km
14:00 18:12 (04:12)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
42 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
101 km
arr. 16:30
dep. 16:40
116 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:12
196 km
15:16 18:57 (03:41)
Centar - Skolski trgBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:16
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
39 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
43 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
58 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
75 km
arr. 16:47
dep. 16:47
80 km
arr. 17:05
dep. 17:05
97 km
arr. 17:16
dep. 17:16
108 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
117 km
arr. 17:46
dep. 17:46
129 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
153 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
157 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
161 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:46
dep. 18:46
189 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 18:48
dep. 18:48
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:57
196 km
18:30 22:42 (04:12)
Centar - Skolski trgBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
21 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
42 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
54 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
78 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
85 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
101 km
arr. 21:00
dep. 21:10
116 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
122 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
129 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
136 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
139 km
arr. 21:41
dep. 21:41
143 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
153 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
163 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
170 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
176 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
190 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
196 km

Naselja Kanjiza i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~197 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 41min., a najduže 04h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.