Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kanjiza - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 13.07.2020.
05:00 09:12 (04:12)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
42 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
101 km
arr. 07:30
dep. 07:40
116 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
190 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:12
196 km
14:00 18:12 (04:12)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
42 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
101 km
arr. 16:30
dep. 16:40
116 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
190 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:12
196 km
15:16 18:57 (03:41)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:16
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
39 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
43 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
58 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
75 km
arr. 16:47
dep. 16:47
80 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
97 km
arr. 17:16
dep. 17:16
108 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
117 km
arr. 17:46
dep. 17:46
129 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
153 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
157 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
161 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
189 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
190 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
196 km
18:30 22:42 (04:12)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
21 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
42 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
54 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
78 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
85 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
101 km
arr. 21:00
dep. 21:10
116 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
122 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
129 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
136 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
139 km
arr. 21:41
dep. 21:41
143 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
153 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
163 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
170 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
176 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
190 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:42
196 km
Kanjiza - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
05:00 09:12 (04:12)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
42 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
101 km
arr. 07:30
dep. 07:40
116 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
190 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:12
196 km
14:00 18:12 (04:12)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Knezevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
14 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
21 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
42 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
54 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
78 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
101 km
arr. 16:30
dep. 16:40
116 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
190 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:12
196 km
15:16 18:57 (03:41)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:16
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
11 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
14 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
39 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
43 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
58 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
75 km
arr. 16:47
dep. 16:47
80 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 17:05
dep. 17:05
97 km
arr. 17:16
dep. 17:16
108 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
117 km
arr. 17:46
dep. 17:46
129 km
Centa, S. Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
153 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
157 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
161 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
189 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
190 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
196 km
18:30 22:42 (04:12)
Centar - Trg GlavniBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Novi Knezevac, Bus station
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
21 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
42 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
46 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
54 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
67 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
78 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
85 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
97 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
101 km
arr. 21:00
dep. 21:10
116 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
122 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
129 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
136 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
139 km
arr. 21:41
dep. 21:41
143 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
153 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
163 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
170 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
176 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
190 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:42
196 km

Naselja Kanjiza i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~196 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 41min., a najduže 04h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kanjiza - Belgrade (Beograd) iznosi od 10,73 EUR do 13,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.