Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kanjiza - Backi Vinogradi timetable

wednesday, 15.07.2020.
04:42 05:16 (00:34)
Centar - Trg GlavniBuki
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:42
Kanjiza, Tondach
arr. 04:43
dep. 04:43
1 km
Martonos, Center
arr. 04:48
dep. 04:48
5 km
Horgos, Breg
arr. 05:01
dep. 05:01
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 05:02
dep. 05:02
17.3 km
Horgos, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 05:05
dep. 05:05
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 05:11
dep. 05:11
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 05:12
dep. 05:12
25.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 05:13
dep. 05:13
26.3 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 05:15
dep. 05:15
27.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 05:16
29 km
06:01 06:38 (00:37)
Centar - Trg GlavniBuki
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:01
Kanjiza, Tondach
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Horgos, Breg
arr. 06:19
dep. 06:19
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 06:20
dep. 06:20
13.3 km
Horgos, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 06:31
dep. 06:31
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 06:32
dep. 06:32
21.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 06:34
dep. 06:34
22.3 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 06:38
25 km
06:53 07:25 (00:32)
Centar - Trg GlavniBuki
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:53
Kanjiza, Tondach
arr. 06:54
dep. 06:54
1 km
Martonos, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Horgos, Breg
arr. 07:07
dep. 07:07
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 07:08
dep. 07:08
17.3 km
Horgos, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 07:16
dep. 07:16
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 07:17
dep. 07:17
25.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 07:18
dep. 07:18
26.3 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 07:22
dep. 07:22
27.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 07:25
29 km
07:06 07:34 (00:28)
SPABuki
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 07:06
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Martonos, Kafana
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Martonos, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
10 km
Horgos, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
13 km
Backi Vinogradi, Raskrsnica za Male Pijace
arr. 07:29
dep. 07:29
19 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 07:34
24 km
08:05 08:35 (00:30)
Centar - Trg GlavniBuki
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:05
Kanjiza, Tondach
arr. 08:06
dep. 08:06
1 km
Horgos, Breg
arr. 08:18
dep. 08:18
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 08:20
dep. 08:20
13.3 km
Horgos, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 08:23
dep. 08:23
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 08:28
dep. 08:28
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 08:30
dep. 08:30
21.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 08:31
dep. 08:31
22.3 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 08:33
dep. 08:33
23.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 08:35
25 km
10:09 10:35 (00:26)
Centar - Skolski trgBuki
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:09
Horgos, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
14 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 10:35
24 km
11:37 12:13 (00:36)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:37
Kanjiza, Tondach
arr. 11:38
dep. 11:38
1 km
Martonos, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Horgos, Breg
arr. 11:54
dep. 11:54
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 11:55
dep. 11:55
17.3 km
Horgos, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 12:03
dep. 12:03
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 12:04
dep. 12:04
25.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 12:05
dep. 12:05
26.3 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 12:09
dep. 12:09
29 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 12:13
32.2 km
13:01 13:35 (00:34)
Centar - Trg GlavniBuki
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:01
Kanjiza, Tondach
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Horgos, Breg
arr. 13:14
dep. 13:14
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 13:15
dep. 13:15
13.3 km
Horgos, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 13:22
dep. 13:22
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 13:27
dep. 13:27
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 13:29
dep. 13:29
21.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 13:30
dep. 13:30
22.3 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 13:35
25 km
13:33 13:52 (00:19)
SPABuki
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 13:33
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Martonos, Kafana
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Martonos, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Horgos, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
13 km
Backi Vinogradi, Raskrsnica za Male Pijace
arr. 13:47
dep. 13:47
19 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 13:52
24 km
14:10 14:40 (00:30)
Centar - Trg GlavniBuki
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Kanjiza, Tondach
arr. 14:11
dep. 14:11
1 km
Horgos, Breg
arr. 14:23
dep. 14:23
12.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:25
dep. 14:25
13.3 km
Horgos, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
14 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:28
dep. 14:28
16 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 14:33
dep. 14:33
20.9 km
Horgos, Fodor
arr. 14:35
dep. 14:35
21.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 14:36
dep. 14:36
22.3 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 14:38
dep. 14:38
23.8 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 14:40
25 km
15:20 15:49 (00:29)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:20
Kanjiza, Tondach
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Horgos, Breg
arr. 15:30
dep. 15:30
10.8 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Horgos, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
12.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 15:34
dep. 15:34
14.3 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Horgos, Fodor
arr. 15:39
dep. 15:39
19.2 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 15:40
dep. 15:40
20.5 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 15:42
dep. 15:42
22 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 15:43
dep. 15:43
22.8 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 15:49
26.2 km
16:37 17:13 (00:36)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:37
Kanjiza, Tondach
arr. 16:38
dep. 16:38
1 km
Martonos, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
8 km
Horgos, Breg
arr. 16:54
dep. 16:54
16.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 16:55
dep. 16:55
17.3 km
Horgos, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
18 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 16:58
dep. 16:58
20 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 17:03
dep. 17:03
24.9 km
Horgos, Fodor
arr. 17:04
dep. 17:04
25.6 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 17:05
dep. 17:05
26.3 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 17:09
dep. 17:09
29 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 17:13
32.2 km
17:45 18:27 (00:42)
FruzsaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, Fruzsa
dep. 17:45
arr. 17:47
dep. 17:47
1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 17:48
dep. 17:48
2 km
Male Pijace, terminus
arr. 18:15
dep. 18:15
18 km
Male Pijace, Cosak Berec
arr. 18:16
dep. 18:16
18.6 km
Male Pijace, Novo naselje
arr. 18:18
dep. 18:18
20.1 km
Male Pijace, Vocnjak
arr. 18:19
dep. 18:19
20.5 km
Male Pijace, Kafana
arr. 18:21
dep. 18:21
22.2 km
Male Pijace, Stanica 1
arr. 18:22
dep. 18:22
22.7 km
Male Pijace, approach from village
arr. 18:23
dep. 18:23
23.9 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 18:24
dep. 18:24
24.9 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 18:26
dep. 18:26
26.1 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 18:27
27.1 km
18:02 18:27 (00:25)
SPABuki
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kanjiza, SPA
dep. 18:02
arr. 18:04
dep. 18:04
1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Horgos, Breg
arr. 18:14
dep. 18:14
11.8 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 18:15
dep. 18:15
13 km
Horgos, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 18:18
dep. 18:18
15.3 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Horgos, Fodor
arr. 18:23
dep. 18:23
20.2 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 18:24
dep. 18:24
21.5 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 18:26
dep. 18:26
23 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 18:27
23.8 km
19:12 19:44 (00:32)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:12
Kanjiza, Tondach
arr. 19:13
dep. 19:13
1 km
Horgos, Breg
arr. 19:25
dep. 19:25
12.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 19:26
dep. 19:26
13.1 km
Horgos, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 19:29
dep. 19:29
15.8 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 19:34
dep. 19:34
20.7 km
Horgos, Fodor
arr. 19:35
dep. 19:35
21.4 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 19:36
dep. 19:36
22.1 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 19:38
dep. 19:38
23.6 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 19:40
dep. 19:40
24.8 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 19:44
28 km
20:38 21:09 (00:31)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:38
Kanjiza, Tondach
arr. 20:39
dep. 20:39
1 km
Horgos, Breg
arr. 20:51
dep. 20:51
12.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 20:52
dep. 20:52
13.1 km
Horgos, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 20:55
dep. 20:55
15.8 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 21:00
dep. 21:00
20.7 km
Horgos, Fodor
arr. 21:01
dep. 21:01
21.4 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 21:02
dep. 21:02
22.1 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 21:05
dep. 21:05
24.8 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 21:09
28 km
21:12 21:43 (00:31)
Centar - Trg GlavniCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:12
Kanjiza, Tondach
arr. 21:13
dep. 21:13
1 km
Horgos, Breg
arr. 21:25
dep. 21:25
12.3 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 21:26
dep. 21:26
13.1 km
Horgos, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
13.8 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 21:29
dep. 21:29
15.8 km
Horgos, Horgosi Csarda
arr. 21:34
dep. 21:34
20.7 km
Horgos, Fodor
arr. 21:35
dep. 21:35
21.4 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 21:36
dep. 21:36
22.1 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 21:38
dep. 21:38
23.6 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 21:40
dep. 21:40
24.8 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 21:43
28 km

Naselja Kanjiza i Backi Vinogradi su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kanjiza je u 04:42 h, dok je poslednji polazak u 21:12 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kanjiza - Backi Vinogradi iznosi od 2,06 EUR do 2,06 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.