Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kamenica kod Kraljeva - Kraljevo timetable

sunday, 23.02.2020.
06:30 07:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 06:30
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:34
dep. 06:34
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:36
dep. 06:36
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:39
dep. 06:39
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 06:42
dep. 06:42
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 06:45
dep. 06:45
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 06:47
dep. 06:47
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 06:48
dep. 06:48
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 06:49
dep. 06:49
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 06:51
dep. 06:51
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:52
dep. 06:52
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:53
dep. 06:53
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:54
dep. 06:54
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:55
dep. 06:55
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:58
dep. 06:58
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
16.1 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 10:30
Ribnica, Majdan 2
arr. 10:34
dep. 10:34
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 10:36
dep. 10:36
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 10:39
dep. 10:39
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 10:42
dep. 10:42
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 10:45
dep. 10:45
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 10:47
dep. 10:47
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 10:48
dep. 10:48
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 10:49
dep. 10:49
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 10:51
dep. 10:51
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 10:52
dep. 10:52
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 10:53
dep. 10:53
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:54
dep. 10:54
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 10:55
dep. 10:55
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 10:58
dep. 10:58
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
16.1 km
15:45 16:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 15:45
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:49
dep. 15:49
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:51
dep. 15:51
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:54
dep. 15:54
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:57
dep. 15:57
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 16:00
dep. 16:00
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 16:02
dep. 16:02
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 16:03
dep. 16:03
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 16:04
dep. 16:04
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 16:06
dep. 16:06
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 16:07
dep. 16:07
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 16:08
dep. 16:08
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:09
dep. 16:09
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:10
dep. 16:10
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
16.1 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 20:00
Ribnica, Majdan 2
arr. 20:04
dep. 20:04
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 20:06
dep. 20:06
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 20:09
dep. 20:09
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 20:12
dep. 20:12
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 20:15
dep. 20:15
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 20:17
dep. 20:17
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 20:18
dep. 20:18
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 20:19
dep. 20:19
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 20:21
dep. 20:21
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 20:22
dep. 20:22
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 20:23
dep. 20:23
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:24
dep. 20:24
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 20:25
dep. 20:25
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 20:28
dep. 20:28
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:30
16.1 km
Kamenica kod Kraljeva - Kraljevo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:30 07:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 06:30
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:34
dep. 06:34
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:36
dep. 06:36
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:39
dep. 06:39
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 06:42
dep. 06:42
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 06:45
dep. 06:45
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 06:47
dep. 06:47
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 06:48
dep. 06:48
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 06:49
dep. 06:49
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 06:51
dep. 06:51
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:52
dep. 06:52
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:53
dep. 06:53
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:54
dep. 06:54
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:55
dep. 06:55
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:58
dep. 06:58
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
16.1 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 10:30
Ribnica, Majdan 2
arr. 10:34
dep. 10:34
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 10:36
dep. 10:36
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 10:39
dep. 10:39
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 10:42
dep. 10:42
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 10:45
dep. 10:45
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 10:47
dep. 10:47
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 10:48
dep. 10:48
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 10:49
dep. 10:49
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 10:51
dep. 10:51
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 10:52
dep. 10:52
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 10:53
dep. 10:53
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:54
dep. 10:54
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 10:55
dep. 10:55
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 10:58
dep. 10:58
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
16.1 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 12:30
Ribnica, Majdan 2
arr. 12:34
dep. 12:34
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 12:36
dep. 12:36
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 12:39
dep. 12:39
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 12:42
dep. 12:42
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 12:45
dep. 12:45
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 12:47
dep. 12:47
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 12:48
dep. 12:48
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 12:49
dep. 12:49
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 12:51
dep. 12:51
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 12:52
dep. 12:52
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 12:53
dep. 12:53
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:54
dep. 12:54
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 12:55
dep. 12:55
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:58
dep. 12:58
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:00
16.1 km
13:40 14:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 13:40
Ribnica, Majdan 2
arr. 13:44
dep. 13:44
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 13:46
dep. 13:46
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 13:49
dep. 13:49
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 13:52
dep. 13:52
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 13:55
dep. 13:55
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 13:57
dep. 13:57
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 13:58
dep. 13:58
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 13:59
dep. 13:59
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 14:01
dep. 14:01
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 14:02
dep. 14:02
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 14:03
dep. 14:03
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 14:04
dep. 14:04
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 14:05
dep. 14:05
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:08
dep. 14:08
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:10
16.1 km
15:45 16:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 15:45
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:49
dep. 15:49
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:51
dep. 15:51
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:54
dep. 15:54
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:57
dep. 15:57
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 16:00
dep. 16:00
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 16:02
dep. 16:02
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 16:03
dep. 16:03
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 16:04
dep. 16:04
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 16:06
dep. 16:06
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 16:07
dep. 16:07
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 16:08
dep. 16:08
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:09
dep. 16:09
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:10
dep. 16:10
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
16.1 km
18:40 19:08 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 18:40
Ribnica, Majdan 2
arr. 18:43
dep. 18:43
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 18:45
dep. 18:45
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 18:47
dep. 18:47
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 18:48
dep. 18:48
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 18:51
dep. 18:51
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 18:53
dep. 18:53
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 18:55
dep. 18:55
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 18:56
dep. 18:56
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 18:58
dep. 18:58
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 19:00
dep. 19:00
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 19:01
dep. 19:01
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:02
dep. 19:02
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 19:03
dep. 19:03
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:05
dep. 19:05
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:08
16.1 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 20:00
Ribnica, Majdan 2
arr. 20:04
dep. 20:04
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 20:06
dep. 20:06
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 20:09
dep. 20:09
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 20:12
dep. 20:12
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 20:15
dep. 20:15
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 20:17
dep. 20:17
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 20:18
dep. 20:18
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 20:19
dep. 20:19
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 20:21
dep. 20:21
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 20:22
dep. 20:22
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 20:23
dep. 20:23
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:24
dep. 20:24
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 20:25
dep. 20:25
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 20:28
dep. 20:28
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:30
16.1 km

Naselja Kamenica kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kamenica kod Kraljeva je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.