Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kamenica kod Kraljeva - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:24 07:00 (00:36)
GavriloviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
dep. 06:24
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:28
dep. 06:28
3.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:30
dep. 06:30
4.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:32
dep. 06:32
5.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 06:34
dep. 06:34
7.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 06:36
dep. 06:36
9.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 06:38
dep. 06:38
11.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 06:40
dep. 06:40
12.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 06:42
dep. 06:42
12.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 06:44
dep. 06:44
13.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:46
dep. 06:46
14.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:48
dep. 06:48
14.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:50
dep. 06:50
14.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:52
dep. 06:52
15.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
18.1 km
10:35 11:05 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 10:35
Ribnica, Majdan 2
arr. 10:39
dep. 10:39
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 10:41
dep. 10:41
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 10:44
dep. 10:44
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 10:47
dep. 10:47
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 10:50
dep. 10:50
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 10:52
dep. 10:52
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 10:53
dep. 10:53
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 10:54
dep. 10:54
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 10:56
dep. 10:56
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 10:57
dep. 10:57
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 10:58
dep. 10:58
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:59
dep. 10:59
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 11:00
dep. 11:00
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:03
dep. 11:03
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:05
16.1 km
13:45 14:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 13:45
Ribnica, Majdan 2
arr. 13:49
dep. 13:49
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 13:51
dep. 13:51
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 13:54
dep. 13:54
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 13:57
dep. 13:57
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 14:00
dep. 14:00
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 14:02
dep. 14:02
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 14:03
dep. 14:03
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 14:04
dep. 14:04
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 14:06
dep. 14:06
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 14:07
dep. 14:07
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 14:08
dep. 14:08
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 14:09
dep. 14:09
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 14:10
dep. 14:10
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:15
16.1 km
15:44 16:20 (00:36)
GavriloviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
dep. 15:44
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:48
dep. 15:48
3.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:50
dep. 15:50
4.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:52
dep. 15:52
5.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:54
dep. 15:54
7.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:56
dep. 15:56
9.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:58
dep. 15:58
11.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 16:00
dep. 16:00
12.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 16:02
dep. 16:02
12.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 16:04
dep. 16:04
13.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
14.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 16:08
dep. 16:08
14.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:10
dep. 16:10
14.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:12
dep. 16:12
15.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:20
18.1 km
20:05 20:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 20:05
Ribnica, Majdan 2
arr. 20:09
dep. 20:09
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 20:11
dep. 20:11
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 20:14
dep. 20:14
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 20:17
dep. 20:17
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 20:20
dep. 20:20
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 20:22
dep. 20:22
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 20:23
dep. 20:23
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 20:24
dep. 20:24
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 20:26
dep. 20:26
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 20:27
dep. 20:27
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 20:28
dep. 20:28
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:29
dep. 20:29
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 20:30
dep. 20:30
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 20:33
dep. 20:33
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:35
16.1 km
Kamenica kod Kraljeva - Kraljevo timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
06:24 07:00 (00:36)
GavriloviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
dep. 06:24
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:26
dep. 06:26
2 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:28
dep. 06:28
3.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:30
dep. 06:30
4.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:32
dep. 06:32
5.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 06:34
dep. 06:34
7.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 06:36
dep. 06:36
9.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 06:38
dep. 06:38
11.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 06:40
dep. 06:40
12.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 06:42
dep. 06:42
12.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 06:44
dep. 06:44
13.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:46
dep. 06:46
14.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:48
dep. 06:48
14.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:50
dep. 06:50
14.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:52
dep. 06:52
15.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
18.1 km
10:35 11:05 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 10:35
Ribnica, Majdan 2
arr. 10:39
dep. 10:39
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 10:41
dep. 10:41
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 10:44
dep. 10:44
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 10:47
dep. 10:47
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 10:50
dep. 10:50
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 10:52
dep. 10:52
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 10:53
dep. 10:53
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 10:54
dep. 10:54
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 10:56
dep. 10:56
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 10:57
dep. 10:57
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 10:58
dep. 10:58
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:59
dep. 10:59
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 11:00
dep. 11:00
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:03
dep. 11:03
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:05
16.1 km
13:45 14:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 13:45
Ribnica, Majdan 2
arr. 13:49
dep. 13:49
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 13:51
dep. 13:51
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 13:54
dep. 13:54
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 13:57
dep. 13:57
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 14:00
dep. 14:00
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 14:02
dep. 14:02
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 14:03
dep. 14:03
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 14:04
dep. 14:04
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 14:06
dep. 14:06
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 14:07
dep. 14:07
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 14:08
dep. 14:08
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 14:09
dep. 14:09
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 14:10
dep. 14:10
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:13
dep. 14:13
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:15
16.1 km
15:44 16:20 (00:36)
GavriloviciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
dep. 15:44
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:48
dep. 15:48
3.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:50
dep. 15:50
4.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:52
dep. 15:52
5.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:54
dep. 15:54
7.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:56
dep. 15:56
9.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:58
dep. 15:58
11.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 16:00
dep. 16:00
12.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 16:02
dep. 16:02
12.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 16:04
dep. 16:04
13.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
14.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 16:08
dep. 16:08
14.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:10
dep. 16:10
14.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:12
dep. 16:12
15.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:20
18.1 km
20:05 20:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Kraljeva
dep. 20:05
Ribnica, Majdan 2
arr. 20:09
dep. 20:09
1.3 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 20:11
dep. 20:11
2.2 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 20:14
dep. 20:14
3.7 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 20:17
dep. 20:17
5.4 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 20:20
dep. 20:20
7.7 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 20:22
dep. 20:22
9.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 20:23
dep. 20:23
10.1 km
Ribnica, Salinici
arr. 20:24
dep. 20:24
10.8 km
Ribnica, Paunovici
arr. 20:26
dep. 20:26
11.8 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 20:27
dep. 20:27
12.2 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 20:28
dep. 20:28
12.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:29
dep. 20:29
12.8 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 20:30
dep. 20:30
13.9 km
Kraljevo, SUP
arr. 20:33
dep. 20:33
15 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:35
16.1 km

Naselja Kamenica kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kamenica kod Kraljeva je u 06:24 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.