Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kamenica kod Gornjeg Milanovca - Cacak timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:30 06:40 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 05:30
Druzetici, Tablica
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Pranjani
arr. 05:47
dep. 05:47
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 05:52
dep. 05:52
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 05:56
dep. 05:56
14 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 06:00
dep. 06:00
15.5 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 06:01
dep. 06:01
16 km
Miokovci
arr. 06:05
dep. 06:05
18 km
Miokovci, Ridovi
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Miokovci, Drijenje
arr. 06:13
dep. 06:13
22 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Miokovci, Zadruga
arr. 06:17
dep. 06:17
23.5 km
Miokovci, Lužani
arr. 06:18
dep. 06:18
24 km
Miokovci, Crkva
arr. 06:20
dep. 06:20
25 km
Trbusani, Separacija
arr. 06:24
dep. 06:24
26.5 km
Trbusani
arr. 06:25
dep. 06:25
27 km
Cacak, Todorovići
arr. 06:27
dep. 06:27
27.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 06:29
dep. 06:29
28 km
Cacak, Voćara
arr. 06:31
dep. 06:31
28.5 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 06:32
dep. 06:32
29 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:33
dep. 06:33
30 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 06:34
dep. 06:34
31 km
Cacak, Bus station
arr. 06:40
33 km
11:00 12:10 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 11:00
Druzetici, Tablica
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Pranjani
arr. 11:17
dep. 11:17
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 11:22
dep. 11:22
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 11:26
dep. 11:26
14 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 11:30
dep. 11:30
15.5 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 11:31
dep. 11:31
16 km
Miokovci
arr. 11:35
dep. 11:35
18 km
Miokovci, Ridovi
arr. 11:40
dep. 11:40
20 km
Miokovci, Drijenje
arr. 11:43
dep. 11:43
22 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 11:45
dep. 11:45
23 km
Miokovci, Zadruga
arr. 11:47
dep. 11:47
23.5 km
Miokovci, Lužani
arr. 11:48
dep. 11:48
24 km
Miokovci, Crkva
arr. 11:50
dep. 11:50
25 km
Trbusani, Separacija
arr. 11:54
dep. 11:54
26.5 km
Trbusani
arr. 11:55
dep. 11:55
27 km
Cacak, Todorovići
arr. 11:57
dep. 11:57
27.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 11:59
dep. 11:59
28 km
Cacak, Voćara
arr. 12:01
dep. 12:01
28.5 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 12:02
dep. 12:02
29 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 12:03
dep. 12:03
30 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 12:04
dep. 12:04
31 km
Cacak, Bus station
arr. 12:10
33 km
15:00 16:10 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 15:00
Druzetici, Tablica
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Pranjani
arr. 15:17
dep. 15:17
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 15:22
dep. 15:22
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 15:26
dep. 15:26
14 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 15:30
dep. 15:30
15.5 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 15:31
dep. 15:31
16 km
Miokovci
arr. 15:35
dep. 15:35
18 km
Miokovci, Ridovi
arr. 15:40
dep. 15:40
20 km
Miokovci, Drijenje
arr. 15:43
dep. 15:43
22 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 15:45
dep. 15:45
23 km
Miokovci, Zadruga
arr. 15:47
dep. 15:47
23.5 km
Miokovci, Lužani
arr. 15:48
dep. 15:48
24 km
Miokovci, Crkva
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Trbusani, Separacija
arr. 15:54
dep. 15:54
26.5 km
Trbusani
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Todorovići
arr. 15:57
dep. 15:57
27.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 15:59
dep. 15:59
28 km
Cacak, Voćara
arr. 16:01
dep. 16:01
28.5 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 16:02
dep. 16:02
29 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 16:03
dep. 16:03
30 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
33 km
18:00 19:10 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 18:00
Druzetici, Tablica
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Pranjani
arr. 18:17
dep. 18:17
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 18:22
dep. 18:22
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 18:30
dep. 18:30
15.5 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 18:31
dep. 18:31
16 km
Miokovci
arr. 18:35
dep. 18:35
18 km
Miokovci, Ridovi
arr. 18:40
dep. 18:40
20 km
Miokovci, Drijenje
arr. 18:43
dep. 18:43
22 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 18:45
dep. 18:45
23 km
Miokovci, Zadruga
arr. 18:47
dep. 18:47
23.5 km
Miokovci, Lužani
arr. 18:48
dep. 18:48
24 km
Miokovci, Crkva
arr. 18:50
dep. 18:50
25 km
Trbusani, Separacija
arr. 18:54
dep. 18:54
26.5 km
Trbusani
arr. 18:55
dep. 18:55
27 km
Cacak, Todorovići
arr. 18:57
dep. 18:57
27.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 18:59
dep. 18:59
28 km
Cacak, Voćara
arr. 19:01
dep. 19:01
28.5 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 19:02
dep. 19:02
29 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 19:03
dep. 19:03
30 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 19:04
dep. 19:04
31 km
Cacak, Bus station
arr. 19:10
33 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca - Cacak timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
05:30 06:40 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 05:30
Druzetici, Tablica
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Pranjani
arr. 05:47
dep. 05:47
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 05:52
dep. 05:52
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 05:56
dep. 05:56
14 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 06:00
dep. 06:00
15.5 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 06:01
dep. 06:01
16 km
Miokovci
arr. 06:05
dep. 06:05
18 km
Miokovci, Ridovi
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Miokovci, Drijenje
arr. 06:13
dep. 06:13
22 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Miokovci, Zadruga
arr. 06:17
dep. 06:17
23.5 km
Miokovci, Lužani
arr. 06:18
dep. 06:18
24 km
Miokovci, Crkva
arr. 06:20
dep. 06:20
25 km
Trbusani, Separacija
arr. 06:24
dep. 06:24
26.5 km
Trbusani
arr. 06:25
dep. 06:25
27 km
Cacak, Todorovići
arr. 06:27
dep. 06:27
27.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 06:29
dep. 06:29
28 km
Cacak, Voćara
arr. 06:31
dep. 06:31
28.5 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 06:32
dep. 06:32
29 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 06:33
dep. 06:33
30 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 06:34
dep. 06:34
31 km
Cacak, Bus station
arr. 06:40
33 km
11:00 12:10 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 11:00
Druzetici, Tablica
arr. 11:08
dep. 11:08
4 km
Pranjani
arr. 11:17
dep. 11:17
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 11:22
dep. 11:22
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 11:26
dep. 11:26
14 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 11:30
dep. 11:30
15.5 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 11:31
dep. 11:31
16 km
Miokovci
arr. 11:35
dep. 11:35
18 km
Miokovci, Ridovi
arr. 11:40
dep. 11:40
20 km
Miokovci, Drijenje
arr. 11:43
dep. 11:43
22 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 11:45
dep. 11:45
23 km
Miokovci, Zadruga
arr. 11:47
dep. 11:47
23.5 km
Miokovci, Lužani
arr. 11:48
dep. 11:48
24 km
Miokovci, Crkva
arr. 11:50
dep. 11:50
25 km
Trbusani, Separacija
arr. 11:54
dep. 11:54
26.5 km
Trbusani
arr. 11:55
dep. 11:55
27 km
Cacak, Todorovići
arr. 11:57
dep. 11:57
27.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 11:59
dep. 11:59
28 km
Cacak, Voćara
arr. 12:01
dep. 12:01
28.5 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 12:02
dep. 12:02
29 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 12:03
dep. 12:03
30 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 12:04
dep. 12:04
31 km
Cacak, Bus station
arr. 12:10
33 km
15:00 16:10 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 15:00
Druzetici, Tablica
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Pranjani
arr. 15:17
dep. 15:17
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 15:22
dep. 15:22
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 15:26
dep. 15:26
14 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 15:30
dep. 15:30
15.5 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 15:31
dep. 15:31
16 km
Miokovci
arr. 15:35
dep. 15:35
18 km
Miokovci, Ridovi
arr. 15:40
dep. 15:40
20 km
Miokovci, Drijenje
arr. 15:43
dep. 15:43
22 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 15:45
dep. 15:45
23 km
Miokovci, Zadruga
arr. 15:47
dep. 15:47
23.5 km
Miokovci, Lužani
arr. 15:48
dep. 15:48
24 km
Miokovci, Crkva
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Trbusani, Separacija
arr. 15:54
dep. 15:54
26.5 km
Trbusani
arr. 15:55
dep. 15:55
27 km
Cacak, Todorovići
arr. 15:57
dep. 15:57
27.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 15:59
dep. 15:59
28 km
Cacak, Voćara
arr. 16:01
dep. 16:01
28.5 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 16:02
dep. 16:02
29 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 16:03
dep. 16:03
30 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
33 km
18:00 19:10 (01:10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
dep. 18:00
Druzetici, Tablica
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Pranjani
arr. 18:17
dep. 18:17
8 km
Pranjani, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
10 km
Pranjani, Maćići
arr. 18:22
dep. 18:22
12 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 18:30
dep. 18:30
15.5 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 18:31
dep. 18:31
16 km
Miokovci
arr. 18:35
dep. 18:35
18 km
Miokovci, Ridovi
arr. 18:40
dep. 18:40
20 km
Miokovci, Drijenje
arr. 18:43
dep. 18:43
22 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 18:45
dep. 18:45
23 km
Miokovci, Zadruga
arr. 18:47
dep. 18:47
23.5 km
Miokovci, Lužani
arr. 18:48
dep. 18:48
24 km
Miokovci, Crkva
arr. 18:50
dep. 18:50
25 km
Trbusani, Separacija
arr. 18:54
dep. 18:54
26.5 km
Trbusani
arr. 18:55
dep. 18:55
27 km
Cacak, Todorovići
arr. 18:57
dep. 18:57
27.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 18:59
dep. 18:59
28 km
Cacak, Voćara
arr. 19:01
dep. 19:01
28.5 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 19:02
dep. 19:02
29 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 19:03
dep. 19:03
30 km
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 19:04
dep. 19:04
31 km
Cacak, Bus station
arr. 19:10
33 km

Naselja Kamenica kod Gornjeg Milanovca i Cacak su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kamenica kod Gornjeg Milanovca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.