Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kamenare - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:10 05:55 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenare, 3
dep. 05:10
Kamenare, 2
arr. 05:13
dep. 05:13
1 km
Kamenare, 1
arr. 05:15
dep. 05:15
1.5 km
Sasilovac
arr. 05:23
dep. 05:23
4.5 km
Krvavica, 3
arr. 05:25
dep. 05:25
5 km
Krvavica, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
5.5 km
Krvavica, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
7 km
Srnje, 2
arr. 05:36
dep. 05:36
10 km
Srnje, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
10.5 km
Jasika, VK
arr. 05:39
dep. 05:39
11 km
Jasika, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:47
dep. 05:47
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 05:48
dep. 05:48
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 05:50
dep. 05:50
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:52
dep. 05:52
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:54
dep. 05:54
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:55
17 km
07:55 08:40 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenare, 3
dep. 07:55
Kamenare, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
1 km
Kamenare, 1
arr. 08:00
dep. 08:00
1.5 km
Sasilovac
arr. 08:08
dep. 08:08
4.5 km
Krvavica, 3
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Krvavica, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
5.5 km
Krvavica, 1
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Srnje, 2
arr. 08:21
dep. 08:21
10 km
Srnje, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
10.5 km
Jasika, VK
arr. 08:24
dep. 08:24
11 km
Jasika, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:32
dep. 08:32
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:33
dep. 08:33
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 08:35
dep. 08:35
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:39
dep. 08:39
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:40
17 km
11:15 12:00 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenare, 3
dep. 11:15
Kamenare, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
1 km
Kamenare, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
1.5 km
Sasilovac
arr. 11:28
dep. 11:28
4.5 km
Krvavica, 3
arr. 11:30
dep. 11:30
5 km
Krvavica, 2
arr. 11:32
dep. 11:32
5.5 km
Krvavica, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
7 km
Srnje, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
10 km
Srnje, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
10.5 km
Jasika, VK
arr. 11:44
dep. 11:44
11 km
Jasika, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:53
dep. 11:53
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 11:55
dep. 11:55
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:57
dep. 11:57
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 11:59
dep. 11:59
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
17 km
13:10 13:55 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenare, 3
dep. 13:10
Kamenare, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
1 km
Kamenare, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
1.5 km
Sasilovac
arr. 13:23
dep. 13:23
4.5 km
Krvavica, 3
arr. 13:25
dep. 13:25
5 km
Krvavica, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
5.5 km
Krvavica, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Srnje, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Srnje, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
10.5 km
Jasika, VK
arr. 13:39
dep. 13:39
11 km
Jasika, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 13:48
dep. 13:48
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 13:50
dep. 13:50
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:52
dep. 13:52
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 13:54
dep. 13:54
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
17 km
16:20 17:05 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenare, 3
dep. 16:20
Kamenare, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
1 km
Kamenare, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
1.5 km
Sasilovac
arr. 16:33
dep. 16:33
4.5 km
Krvavica, 3
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
Krvavica, 2
arr. 16:37
dep. 16:37
5.5 km
Krvavica, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
7 km
Srnje, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Srnje, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
10.5 km
Jasika, VK
arr. 16:49
dep. 16:49
11 km
Jasika, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:57
dep. 16:57
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:58
dep. 16:58
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:02
dep. 17:02
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:04
dep. 17:04
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:05
17 km
Kamenare - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:10 05:55 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenare, 3
dep. 05:10
Kamenare, 2
arr. 05:13
dep. 05:13
1 km
Kamenare, 1
arr. 05:15
dep. 05:15
1.5 km
Sasilovac
arr. 05:23
dep. 05:23
4.5 km
Krvavica, 3
arr. 05:25
dep. 05:25
5 km
Krvavica, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
5.5 km
Krvavica, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
7 km
Srnje, 2
arr. 05:36
dep. 05:36
10 km
Srnje, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
10.5 km
Jasika, VK
arr. 05:39
dep. 05:39
11 km
Jasika, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:47
dep. 05:47
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 05:48
dep. 05:48
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 05:50
dep. 05:50
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:52
dep. 05:52
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:54
dep. 05:54
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:55
17 km
07:55 08:40 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenare, 3
dep. 07:55
Kamenare, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
1 km
Kamenare, 1
arr. 08:00
dep. 08:00
1.5 km
Sasilovac
arr. 08:08
dep. 08:08
4.5 km
Krvavica, 3
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Krvavica, 2
arr. 08:12
dep. 08:12
5.5 km
Krvavica, 1
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Srnje, 2
arr. 08:21
dep. 08:21
10 km
Srnje, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
10.5 km
Jasika, VK
arr. 08:24
dep. 08:24
11 km
Jasika, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:32
dep. 08:32
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:33
dep. 08:33
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 08:35
dep. 08:35
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:39
dep. 08:39
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:40
17 km
11:15 12:00 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenare, 3
dep. 11:15
Kamenare, 2
arr. 11:18
dep. 11:18
1 km
Kamenare, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
1.5 km
Sasilovac
arr. 11:28
dep. 11:28
4.5 km
Krvavica, 3
arr. 11:30
dep. 11:30
5 km
Krvavica, 2
arr. 11:32
dep. 11:32
5.5 km
Krvavica, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
7 km
Srnje, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
10 km
Srnje, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
10.5 km
Jasika, VK
arr. 11:44
dep. 11:44
11 km
Jasika, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:53
dep. 11:53
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 11:55
dep. 11:55
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:57
dep. 11:57
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 11:59
dep. 11:59
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
17 km
13:10 13:55 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenare, 3
dep. 13:10
Kamenare, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
1 km
Kamenare, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
1.5 km
Sasilovac
arr. 13:23
dep. 13:23
4.5 km
Krvavica, 3
arr. 13:25
dep. 13:25
5 km
Krvavica, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
5.5 km
Krvavica, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Srnje, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Srnje, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
10.5 km
Jasika, VK
arr. 13:39
dep. 13:39
11 km
Jasika, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 13:48
dep. 13:48
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 13:50
dep. 13:50
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:52
dep. 13:52
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 13:54
dep. 13:54
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
17 km
16:20 17:05 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kamenare, 3
dep. 16:20
Kamenare, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
1 km
Kamenare, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
1.5 km
Sasilovac
arr. 16:33
dep. 16:33
4.5 km
Krvavica, 3
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
Krvavica, 2
arr. 16:37
dep. 16:37
5.5 km
Krvavica, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
7 km
Srnje, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Srnje, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
10.5 km
Jasika, VK
arr. 16:49
dep. 16:49
11 km
Jasika, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:57
dep. 16:57
14 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:58
dep. 16:58
14.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:02
dep. 17:02
16 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:04
dep. 17:04
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:05
17 km

Naselja Kamenare i Krusevac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kamenare je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.