Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kaliste - Pozarevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:49 05:25 (00:36)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 04:49
Kaliste, I - Ulaz
arr. 04:51
dep. 04:51
1.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 04:53
dep. 04:53
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
7.6 km
Malo Crnice, Center
arr. 04:58
dep. 04:58
6.4 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 04:59
dep. 04:59
6.6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:03
dep. 05:03
8.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:05
dep. 05:05
10.1 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 05:06
dep. 05:06
10.7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:08
dep. 05:08
11.5 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:10
dep. 05:10
12.7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:13
dep. 05:13
15.1 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:14
dep. 05:14
15.9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:17
dep. 05:17
17.8 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:19
dep. 05:19
19.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:25
20.3 km
05:26 05:50 (00:24)
I - UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, I - Ulaz
dep. 05:26
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
5 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:34
dep. 05:34
6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:50
19 km
05:49 06:20 (00:31)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 05:49
Kaliste, I - Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:08
dep. 06:08
13 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:12
dep. 06:12
15 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:17
dep. 06:17
18 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:20
20 km
06:29 07:00 (00:31)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 06:29
Kaliste, I - Ulaz
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:52
dep. 06:52
15 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:55
dep. 06:55
17 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:57
dep. 06:57
18 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
20 km
06:37 07:00 (00:23)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 06:37
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
19 km
06:47 07:15 (00:28)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 06:47
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:59
dep. 06:59
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:15
19 km
06:59 07:30 (00:31)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 06:59
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:01
dep. 07:01
1.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:03
dep. 07:03
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
5.6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:10
dep. 07:10
6.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:12
dep. 07:12
8.1 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:13
dep. 07:13
8.7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:15
dep. 07:15
9.5 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:17
dep. 07:17
10.7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:20
dep. 07:20
13.1 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:22
dep. 07:22
13.9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:24
dep. 07:24
15.8 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:27
dep. 07:27
17.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:30
18.3 km
07:09 07:40 (00:31)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 07:09
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:14
dep. 07:14
3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:20
dep. 07:20
7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:22
dep. 07:22
8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:23
dep. 07:23
9 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:32
dep. 07:32
15 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:35
dep. 07:35
17 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:37
dep. 07:37
18 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:40
20 km
07:26 08:00 (00:34)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 07:26
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
0 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
7 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
11 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
12 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
14 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
16 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
17 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
20 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
22 km
07:35 08:00 (00:25)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 07:35
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:36
dep. 07:36
1.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:37
dep. 07:37
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
5.4 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
6.5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
7.9 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:46
dep. 07:46
8.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:47
dep. 07:47
9.3 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
10.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:52
dep. 07:52
12.9 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:53
dep. 07:53
13.6 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
15.5 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
16.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
18.1 km
08:05 08:35 (00:30)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 08:05
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:06
dep. 08:06
1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:09
dep. 08:09
3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 08:15
dep. 08:15
7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 08:18
dep. 08:18
9 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:21
dep. 08:21
10 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:23
dep. 08:23
13 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:26
dep. 08:26
14 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 08:28
dep. 08:28
15 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:31
dep. 08:31
17 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:33
dep. 08:33
18 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:35
20 km
08:15 08:45 (00:30)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 08:15
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
1.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:19
dep. 08:19
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
5.6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 08:25
dep. 08:25
6.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:27
dep. 08:27
8.1 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 08:28
dep. 08:28
8.7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:30
dep. 08:30
9.5 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:32
dep. 08:32
10.7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:35
dep. 08:35
13.1 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 08:36
dep. 08:36
13.9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:39
dep. 08:39
15.8 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:42
dep. 08:42
17.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:45
18.3 km
08:37 09:06 (00:29)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 08:37
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:40
dep. 08:40
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:51
dep. 08:51
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:06
19 km
09:53 10:20 (00:27)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 09:53
Kaliste, I - Ulaz
arr. 09:55
dep. 09:55
1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 09:57
dep. 09:57
3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 10:02
dep. 10:02
7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 10:03
dep. 10:03
8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 10:04
dep. 10:04
9 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:06
dep. 10:06
10 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 10:09
dep. 10:09
13 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 10:10
dep. 10:10
14 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 10:12
dep. 10:12
15 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 10:15
dep. 10:15
17 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 10:17
dep. 10:17
18 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:20
20 km
11:22 11:45 (00:23)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 11:22
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 11:24
dep. 11:24
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:31
dep. 11:31
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:34
dep. 11:34
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:45
19 km
12:15 12:47 (00:32)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.10.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 12:15
Kaliste, I - Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
1.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 12:20
dep. 12:20
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
7.6 km
Malo Crnice, osnovna skola
arr. 12:24
dep. 12:24
6.4 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 12:25
dep. 12:25
6.6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 12:29
dep. 12:29
8.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 12:31
dep. 12:31
10.1 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 12:32
dep. 12:32
10.7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:34
dep. 12:34
11.5 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:36
dep. 12:36
12.7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:39
dep. 12:39
15.1 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:40
dep. 12:40
15.9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:42
dep. 12:42
17.8 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:44
dep. 12:44
19.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:47
20.3 km
13:25 14:00 (00:35)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 13:25
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:27
dep. 13:27
1.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:29
dep. 13:29
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7.6 km
Malo Crnice, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
6.4 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:40
dep. 13:40
8.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:42
dep. 13:42
10.1 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 13:43
dep. 13:43
10.7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
11.5 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:48
dep. 13:48
12.7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:51
dep. 13:51
15.1 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 13:52
dep. 13:52
15.9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:54
dep. 13:54
17.8 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:56
dep. 13:56
19.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:00
20.3 km
13:31 13:55 (00:24)
I - UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, I - Ulaz
dep. 13:31
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
4.5 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:38
dep. 13:38
5.5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:43
dep. 13:43
8.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:55
17.2 km
13:45 14:25 (00:40)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 13:45
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:46
dep. 13:46
1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
10 km
Malo Crnice, osnovna skola
arr. 13:57
dep. 13:57
7 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 13:59
dep. 13:59
8 km
Malo Crnice, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
9 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 14:07
dep. 14:07
12 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 14:09
dep. 14:09
13 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 14:10
dep. 14:10
14 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:14
dep. 14:14
17 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:15
dep. 14:15
18 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:17
dep. 14:17
19 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:25
24 km
14:51 15:25 (00:34)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 14:51
Kaliste, I - Ulaz
arr. 14:52
dep. 14:52
0 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
9 km
Malo Crnice, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
7 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:06
dep. 15:06
12 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 15:08
dep. 15:08
13 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:09
dep. 15:09
14 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 15:13
dep. 15:13
17 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:15
dep. 15:15
18 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:17
dep. 15:17
19 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:20
dep. 15:20
21 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:22
dep. 15:22
22 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:25
24 km
15:06 15:34 (00:28)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 15:06
Kaliste, I - Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
1.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:10
dep. 15:10
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
5.6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 15:16
dep. 15:16
6.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:18
dep. 15:18
8.1 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 15:19
dep. 15:19
8.7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:21
dep. 15:21
9.5 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 15:23
dep. 15:23
10.7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:26
dep. 15:26
13.1 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:27
dep. 15:27
13.9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:29
dep. 15:29
15.8 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:31
dep. 15:31
17.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:34
18.3 km
16:22 16:45 (00:23)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 16:22
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:31
dep. 16:31
7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:34
dep. 16:34
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
19 km
16:25 16:55 (00:30)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 16:25
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:27
dep. 16:27
1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:29
dep. 16:29
3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:37
dep. 16:37
8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:38
dep. 16:38
9 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:40
dep. 16:40
10 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:44
dep. 16:44
13 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:47
dep. 16:47
15 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:50
dep. 16:50
17 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:52
dep. 16:52
18 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:55
20 km
17:21 17:53 (00:32)
II - Skretanje za centar selaMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 17:21
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:23
dep. 17:23
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
5.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
8.1 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
9.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
18.3 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
19.1 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
20.5 km
17:49 18:20 (00:31)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 17:49
Kaliste, I - Ulaz
arr. 17:51
dep. 17:51
1.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:53
dep. 17:53
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
5.4 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 17:59
dep. 17:59
6.5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:01
dep. 18:01
7.9 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 18:02
dep. 18:02
8.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:04
dep. 18:04
9.3 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:06
dep. 18:06
10.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:09
dep. 18:09
12.9 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:10
dep. 18:10
13.6 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:13
dep. 18:13
15.5 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:15
dep. 18:15
16.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
18.1 km
17:57 18:20 (00:23)
I - UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, I - Ulaz
dep. 17:57
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:59
dep. 17:59
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
5 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 18:05
dep. 18:05
6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:06
dep. 18:06
7 km
Salakovac
arr. 18:09
dep. 18:09
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
19 km
21:01 21:29 (00:28)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
dep. 21:01
Kaliste, I - Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
1.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 21:05
dep. 21:05
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
5.6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 21:11
dep. 21:11
6.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 21:13
dep. 21:13
8.1 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 21:14
dep. 21:14
8.7 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 21:16
dep. 21:16
9.5 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 21:18
dep. 21:18
10.7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 21:21
dep. 21:21
13.1 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 21:22
dep. 21:22
13.9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 21:24
dep. 21:24
15.8 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 21:26
dep. 21:26
17.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:29
18.3 km

Naselja Kaliste i Pozarevac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kaliste je u 04:49 h, dok je poslednji polazak u 21:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.