Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kaliste - Pozarevac timetable

saturday, 25.06.2022.
06:02 06:25 (00:23)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:02
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:25
19 km
06:37 07:00 (00:23)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:37
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
19 km
08:15 08:45 (00:30)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:15
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
1.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:19
dep. 08:19
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
5.6 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 08:25
dep. 08:25
6.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:27
dep. 08:27
8.1 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 08:28
dep. 08:28
8.7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 08:30
dep. 08:30
9.5 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:32
dep. 08:32
10.7 km
Salakovac, Nova farma
arr. 08:35
dep. 08:35
13.1 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 08:36
dep. 08:36
13.9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:39
dep. 08:39
15.8 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:42
dep. 08:42
17.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:45
18.3 km
16:22 16:45 (00:23)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:22
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:31
dep. 16:31
7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 16:34
dep. 16:34
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
19 km
16:25 16:55 (00:30)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:25
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:27
dep. 16:27
1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:29
dep. 16:29
3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
6 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:37
dep. 16:37
8 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 16:38
dep. 16:38
9 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 16:40
dep. 16:40
10 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:44
dep. 16:44
13 km
Salakovac, Nova farma
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 16:47
dep. 16:47
15 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:50
dep. 16:50
17 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:52
dep. 16:52
18 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:55
20 km
Kaliste - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
05:26 05:58 (00:32)
II - Skretanje za centar selaMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:26
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
5.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:36
dep. 05:36
8.1 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
9.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
18.3 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:55
dep. 05:55
19.1 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:58
20.5 km
06:02 06:25 (00:23)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:02
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:25
19 km
08:15 08:45 (00:30)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:15
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
1.1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:19
dep. 08:19
2.2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
5.6 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 08:25
dep. 08:25
6.6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:27
dep. 08:27
8.1 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 08:28
dep. 08:28
8.7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 08:30
dep. 08:30
9.5 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:32
dep. 08:32
10.7 km
Salakovac, Nova farma
arr. 08:35
dep. 08:35
13.1 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 08:36
dep. 08:36
13.9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:39
dep. 08:39
15.8 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:42
dep. 08:42
17.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:45
18.3 km
16:22 16:45 (00:23)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:22
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
5 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:31
dep. 16:31
7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 16:34
dep. 16:34
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
19 km
17:57 18:20 (00:23)
I - UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2025.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kaliste, I - Ulaz
dep. 17:57
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:59
dep. 17:59
2 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
5 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 18:05
dep. 18:05
6 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:06
dep. 18:06
7 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 18:09
dep. 18:09
9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
19 km
18:25 18:55 (00:30)
II - Skretanje za centar selaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:25
Kaliste, I - Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
1 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 18:29
dep. 18:29
3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
6 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 18:35
dep. 18:35
7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:37
dep. 18:37
8 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 18:39
dep. 18:39
9 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 18:41
dep. 18:41
10 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:44
dep. 18:44
13 km
Salakovac, Nova farma
arr. 18:45
dep. 18:45
14 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 18:47
dep. 18:47
15 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:50
dep. 18:50
17 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:52
dep. 18:52
18 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:55
20 km

Naselja Kaliste i Pozarevac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kaliste je u 05:26 h, dok je poslednji polazak u 18:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.