Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Joseva kod Uba - Belgrade (Beograd) timetable

sunday, 09.08.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Joseva kod Uba - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: monday, 10.08.2020.
05:19 06:44 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 05:19
Obrenovac, Topolice
arr. 05:56
dep. 05:56
29 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:58
dep. 05:58
30 km
Umka, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
36 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 06:44
60 km
07:00 08:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 07:00
Ljubinic, Okretnica
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 07:26
dep. 07:26
19 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:36
dep. 07:36
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:45
dep. 07:45
28 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:47
dep. 07:47
29 km
Umka, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
35 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:06
dep. 08:06
52 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
57 km
11:35 12:55 (01:20)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 11:35
Milorci, Valjevski put
arr. 11:39
dep. 11:39
3 km
Loncanik, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
6 km
Piroman, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
Umka, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
36 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:33
dep. 12:33
53 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 12:55
60 km
15:45 17:05 (01:20)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 15:45
Milorci, Valjevski put
arr. 15:49
dep. 15:49
3 km
Loncanik, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Piroman, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:17
dep. 16:17
29 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:19
dep. 16:19
30 km
Umka, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
36 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:43
dep. 16:43
53 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:05
60 km
Joseva kod Uba - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 11.08.2020.
05:19 06:44 (01:25)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 05:19
Obrenovac, Topolice
arr. 05:56
dep. 05:56
29 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:58
dep. 05:58
30 km
Umka, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
36 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 06:44
60 km
07:00 08:15 (01:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 07:00
Ljubinic, Okretnica
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 07:26
dep. 07:26
19 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:36
dep. 07:36
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:45
dep. 07:45
28 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:47
dep. 07:47
29 km
Umka, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
35 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:06
dep. 08:06
52 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
57 km
11:35 12:55 (01:20)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 11:35
Milorci, Valjevski put
arr. 11:39
dep. 11:39
3 km
Loncanik, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
6 km
Piroman, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
Umka, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
36 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:33
dep. 12:33
53 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 12:55
60 km
15:45 17:05 (01:20)
Dunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 15:45
Milorci, Valjevski put
arr. 15:49
dep. 15:49
3 km
Loncanik, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Piroman, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:17
dep. 16:17
29 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:19
dep. 16:19
30 km
Umka, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
36 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:43
dep. 16:43
53 km
Belgrade (Beograd), Dunav Stanica
arr. 17:05
60 km

Naselja Joseva kod Uba i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Joseva kod Uba je u 05:19 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.