Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Joseva kod Uba - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:04 06:25 (01:21)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 05:04
Milorci, Valjevski put
arr. 05:06
dep. 05:06
3 km
Loncanik, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Piroman, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Stubline, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
15 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:26
dep. 05:26
18 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:30
dep. 05:30
21 km
Obrenovac, Rojkovac
arr. 05:34
dep. 05:34
25 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:43
dep. 05:43
29 km
Umka, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
35 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:15
dep. 06:15
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:25
57 km
05:19 06:44 (01:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 05:19
Obrenovac, Topolice
arr. 05:56
dep. 05:56
29 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:58
dep. 05:58
30 km
Umka, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
36 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:44
60 km
07:00 08:15 (01:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 07:00
Ljubinic, Okretnica
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 07:26
dep. 07:26
19 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:36
dep. 07:36
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:45
dep. 07:45
28 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:47
dep. 07:47
29 km
Umka, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
35 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:06
dep. 08:06
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
57 km
08:10 09:25 (01:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 08:10
Milorci, Valjevski put
arr. 08:18
dep. 08:18
3 km
Loncanik, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
6 km
Piroman, Center
arr. 08:36
dep. 08:36
10 km
Stubline, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
15 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 08:55
dep. 08:55
28 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 08:57
dep. 08:57
29 km
Umka, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
35 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:16
dep. 09:16
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:25
57 km
09:30 10:45 (01:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 09:30
Ljubinic, Okretnica
arr. 09:38
dep. 09:38
4 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 09:56
dep. 09:56
19 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:15
dep. 10:15
28 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:17
dep. 10:17
29 km
Umka, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
35 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 10:36
dep. 10:36
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:45
57 km
11:35 12:55 (01:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 11:35
Milorci, Valjevski put
arr. 11:39
dep. 11:39
3 km
Loncanik, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
6 km
Piroman, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:09
dep. 12:09
30 km
Umka, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
36 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 12:33
dep. 12:33
53 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 12:55
60 km
12:10 13:25 (01:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 12:10
Ljubinic, Okretnica
arr. 12:18
dep. 12:18
4 km
Orasac kod Obrenovca, Raskrsnica - mlin
arr. 12:22
dep. 12:22
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 12:36
dep. 12:36
19 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:46
dep. 12:46
21 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:55
dep. 12:55
28 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:57
dep. 12:57
29 km
Umka, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
35 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:16
dep. 13:16
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:25
57 km
14:00 15:06 (01:06)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 14:00
Ostruznica, 1
arr. 14:46
dep. 14:46
39.6 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:55
dep. 14:55
49.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:06
54.9 km
15:45 17:05 (01:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Joseva kod Uba
dep. 15:45
Milorci, Valjevski put
arr. 15:49
dep. 15:49
3 km
Loncanik, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Piroman, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:17
dep. 16:17
29 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:19
dep. 16:19
30 km
Umka, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
36 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:43
dep. 16:43
53 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 17:05
60 km

Naselja Joseva kod Uba i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Joseva kod Uba je u 05:04 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.