Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Josanicka Banja - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:15 09:00 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 05:15
Josanicka Banja, Klupci
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Jelakci, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
11.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
24 km
Vranstica
arr. 06:25
dep. 06:25
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 06:29
dep. 06:29
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:33
dep. 06:33
28.5 km
Grcak
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Boturici
arr. 06:43
dep. 06:43
32.5 km
Donji Vratari
arr. 06:53
dep. 06:53
36.5 km
Raklja
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Kozetin
arr. 07:09
dep. 07:09
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 07:13
dep. 07:13
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 08:00
43.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
44.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
45 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
46.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
47.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
49 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
51 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
52.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
53.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
54.5 km
Lacisled, 3
arr. 08:20
dep. 08:20
55.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:21
dep. 08:21
56.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:23
dep. 08:23
57.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:24
dep. 08:24
58.5 km
Mrmos, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Mrmos, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
60 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
61.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
dep. 08:33
62.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
63.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:36
dep. 08:36
64 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
64.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
65.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
66.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
68.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
69 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
70 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
71 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
72 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
73 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
73.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
75.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
77.5 km
Josanicka Banja - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:15 09:00 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 05:15
Josanicka Banja, Klupci
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Jelakci, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
11.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
24 km
Vranstica
arr. 06:25
dep. 06:25
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 06:29
dep. 06:29
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:33
dep. 06:33
28.5 km
Grcak
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Boturici
arr. 06:43
dep. 06:43
32.5 km
Donji Vratari
arr. 06:53
dep. 06:53
36.5 km
Raklja
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Kozetin
arr. 07:09
dep. 07:09
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 07:13
dep. 07:13
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 08:00
43.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
44.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
45 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
46.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
47.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
49 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
51 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
52.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
53.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
54.5 km
Lacisled, 3
arr. 08:20
dep. 08:20
55.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:21
dep. 08:21
56.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:23
dep. 08:23
57.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:24
dep. 08:24
58.5 km
Mrmos, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Mrmos, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
60 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
61.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
dep. 08:33
62.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
63.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:36
dep. 08:36
64 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
64.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
65.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
66.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
68.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
69 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
70 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
71 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
72 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
73 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
73.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
75.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
77.5 km
Josanicka Banja - Krusevac timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
05:15 09:00 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 05:15
Josanicka Banja, Klupci
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Jelakci, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
11.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
24 km
Vranstica
arr. 06:25
dep. 06:25
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 06:29
dep. 06:29
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:33
dep. 06:33
28.5 km
Grcak
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Boturici
arr. 06:43
dep. 06:43
32.5 km
Donji Vratari
arr. 06:53
dep. 06:53
36.5 km
Raklja
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Kozetin
arr. 07:09
dep. 07:09
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 07:13
dep. 07:13
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 08:00
43.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
44.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
45 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
46.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
47.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
49 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
51 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
52.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
53.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
54.5 km
Lacisled, 3
arr. 08:20
dep. 08:20
55.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:21
dep. 08:21
56.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:23
dep. 08:23
57.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:24
dep. 08:24
58.5 km
Mrmos, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Mrmos, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
60 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
61.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
dep. 08:33
62.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
63.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:36
dep. 08:36
64 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
64.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
65.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
66.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
68.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
69 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
70 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
71 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
72 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
73 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
73.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
75.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
77.5 km
Josanicka Banja - Krusevac timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
05:15 09:00 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 05:15
Josanicka Banja, Klupci
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Jelakci, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
11.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
24 km
Vranstica
arr. 06:25
dep. 06:25
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 06:29
dep. 06:29
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:33
dep. 06:33
28.5 km
Grcak
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Boturici
arr. 06:43
dep. 06:43
32.5 km
Donji Vratari
arr. 06:53
dep. 06:53
36.5 km
Raklja
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Kozetin
arr. 07:09
dep. 07:09
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 07:13
dep. 07:13
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 08:00
43.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
44.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
45 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
46.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
47.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
49 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
51 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
52.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
53.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
54.5 km
Lacisled, 3
arr. 08:20
dep. 08:20
55.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:21
dep. 08:21
56.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:23
dep. 08:23
57.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:24
dep. 08:24
58.5 km
Mrmos, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Mrmos, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
60 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
61.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
dep. 08:33
62.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
63.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:36
dep. 08:36
64 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
64.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
65.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
66.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
68.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
69 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
70 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
71 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
72 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
73 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
73.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
75.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
77.5 km
Josanicka Banja - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
05:15 09:00 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 05:15
Josanicka Banja, Klupci
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Jelakci, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
11.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
24 km
Vranstica
arr. 06:25
dep. 06:25
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 06:29
dep. 06:29
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:33
dep. 06:33
28.5 km
Grcak
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Boturici
arr. 06:43
dep. 06:43
32.5 km
Donji Vratari
arr. 06:53
dep. 06:53
36.5 km
Raklja
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Kozetin
arr. 07:09
dep. 07:09
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 07:13
dep. 07:13
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 08:00
43.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
44.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
45 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
46.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
47.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
49 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
51 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
52.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
53.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
54.5 km
Lacisled, 3
arr. 08:20
dep. 08:20
55.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:21
dep. 08:21
56.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:23
dep. 08:23
57.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:24
dep. 08:24
58.5 km
Mrmos, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Mrmos, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
60 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
61.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
dep. 08:33
62.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
63.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:36
dep. 08:36
64 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
64.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
65.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
66.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
68.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
69 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
70 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
71 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
72 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
73 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
73.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
75.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
77.5 km
Josanicka Banja - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
05:15 09:00 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 05:15
Josanicka Banja, Klupci
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Jelakci, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
11.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
24 km
Vranstica
arr. 06:25
dep. 06:25
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 06:29
dep. 06:29
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:33
dep. 06:33
28.5 km
Grcak
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Boturici
arr. 06:43
dep. 06:43
32.5 km
Donji Vratari
arr. 06:53
dep. 06:53
36.5 km
Raklja
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Kozetin
arr. 07:09
dep. 07:09
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 07:13
dep. 07:13
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 08:00
43.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
44.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
45 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
46.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
47.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
49 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
51 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
52.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
53.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
54.5 km
Lacisled, 3
arr. 08:20
dep. 08:20
55.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:21
dep. 08:21
56.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:23
dep. 08:23
57.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:24
dep. 08:24
58.5 km
Mrmos, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Mrmos, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
60 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
61.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
dep. 08:33
62.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
63.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:36
dep. 08:36
64 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
64.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
65.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
66.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
68.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
69 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
70 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
71 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
72 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
73 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
73.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
75.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
77.5 km
Josanicka Banja - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 31.10.2019.
05:15 09:00 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 05:15
Josanicka Banja, Klupci
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Jelakci, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
11.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
24 km
Vranstica
arr. 06:25
dep. 06:25
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 06:29
dep. 06:29
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:33
dep. 06:33
28.5 km
Grcak
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Boturici
arr. 06:43
dep. 06:43
32.5 km
Donji Vratari
arr. 06:53
dep. 06:53
36.5 km
Raklja
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Kozetin
arr. 07:09
dep. 07:09
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 07:13
dep. 07:13
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 08:00
43.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
44.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
45 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
46.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
47.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
49 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
51 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
52.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
53.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
54.5 km
Lacisled, 3
arr. 08:20
dep. 08:20
55.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:21
dep. 08:21
56.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:23
dep. 08:23
57.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:24
dep. 08:24
58.5 km
Mrmos, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
59 km
Mrmos, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
60 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
61.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
dep. 08:33
62.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
63.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:36
dep. 08:36
64 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
64.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
65.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
66.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
68.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
69 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
70 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
71 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
72 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
73 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
73.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
75.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
77.5 km

Naselja Josanicka Banja i Krusevac su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 03h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Josanicka Banja je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 05:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.