Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Josanicka Banja - Aleksandrovac timetable

friday, 22.11.2019.
05:15 07:15 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 05:15
Josanicka Banja, Klupci
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Jelakci, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
11.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
24 km
Vranstica
arr. 06:25
dep. 06:25
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 06:29
dep. 06:29
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:33
dep. 06:33
28.5 km
Grcak
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Boturici
arr. 06:43
dep. 06:43
32.5 km
Donji Vratari
arr. 06:53
dep. 06:53
36.5 km
Raklja
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Kozetin
arr. 07:09
dep. 07:09
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 07:13
dep. 07:13
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
43.5 km
11:00 12:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 11:00
Klupci
arr. 11:01
dep. 11:01
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Jelakci, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
10.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
13.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:25
dep. 11:25
14.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:30
dep. 11:30
17.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:33
dep. 11:33
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
22.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
24 km
Vranstica
arr. 11:46
dep. 11:46
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 11:49
dep. 11:49
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 11:52
dep. 11:52
28.5 km
Grcak
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Boturici
arr. 12:02
dep. 12:02
32.5 km
Donji Vratari
arr. 12:12
dep. 12:12
36.5 km
Raklja
arr. 12:19
dep. 12:19
39 km
Kozetin
arr. 12:28
dep. 12:28
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 12:29
dep. 12:29
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:30
43.5 km
16:00 18:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 16:00
Klupci
arr. 16:04
dep. 16:04
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Jelakci, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
10.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
13.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
14.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:50
dep. 16:50
17.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:55
dep. 16:55
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 17:02
dep. 17:02
22.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 17:06
dep. 17:06
24 km
Vranstica
arr. 17:10
dep. 17:10
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:14
dep. 17:14
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:18
dep. 17:18
28.5 km
Grcak
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Boturici
arr. 17:28
dep. 17:28
32.5 km
Donji Vratari
arr. 17:38
dep. 17:38
36.5 km
Raklja
arr. 17:45
dep. 17:45
39 km
Kozetin
arr. 17:54
dep. 17:54
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 17:58
dep. 17:58
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:00
43.5 km
Josanicka Banja - Aleksandrovac timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
16:00 18:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 16:00
Klupci
arr. 16:04
dep. 16:04
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Jelakci, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
10.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
13.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
14.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:50
dep. 16:50
17.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:55
dep. 16:55
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 17:02
dep. 17:02
22.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 17:06
dep. 17:06
24 km
Vranstica
arr. 17:10
dep. 17:10
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:14
dep. 17:14
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:18
dep. 17:18
28.5 km
Grcak
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Boturici
arr. 17:28
dep. 17:28
32.5 km
Donji Vratari
arr. 17:38
dep. 17:38
36.5 km
Raklja
arr. 17:45
dep. 17:45
39 km
Kozetin
arr. 17:54
dep. 17:54
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 17:58
dep. 17:58
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:00
43.5 km
Josanicka Banja - Aleksandrovac timetable
Departures on: sunday, 24.11.2019.
16:00 18:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 16:00
Klupci
arr. 16:04
dep. 16:04
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Jelakci, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
10.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
13.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
14.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:50
dep. 16:50
17.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:55
dep. 16:55
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 17:02
dep. 17:02
22.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 17:06
dep. 17:06
24 km
Vranstica
arr. 17:10
dep. 17:10
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:14
dep. 17:14
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:18
dep. 17:18
28.5 km
Grcak
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Boturici
arr. 17:28
dep. 17:28
32.5 km
Donji Vratari
arr. 17:38
dep. 17:38
36.5 km
Raklja
arr. 17:45
dep. 17:45
39 km
Kozetin
arr. 17:54
dep. 17:54
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 17:58
dep. 17:58
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:00
43.5 km
Josanicka Banja - Aleksandrovac timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
05:15 07:15 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 05:15
Josanicka Banja, Klupci
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Jelakci, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
11.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
24 km
Vranstica
arr. 06:25
dep. 06:25
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 06:29
dep. 06:29
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:33
dep. 06:33
28.5 km
Grcak
arr. 06:37
dep. 06:37
30 km
Boturici
arr. 06:43
dep. 06:43
32.5 km
Donji Vratari
arr. 06:53
dep. 06:53
36.5 km
Raklja
arr. 07:00
dep. 07:00
39 km
Kozetin
arr. 07:09
dep. 07:09
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 07:13
dep. 07:13
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
43.5 km
11:00 12:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 11:00
Klupci
arr. 11:01
dep. 11:01
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Jelakci, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
10.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
13.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:25
dep. 11:25
14.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:30
dep. 11:30
17.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:33
dep. 11:33
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
22.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
24 km
Vranstica
arr. 11:46
dep. 11:46
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 11:49
dep. 11:49
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 11:52
dep. 11:52
28.5 km
Grcak
arr. 11:56
dep. 11:56
30 km
Boturici
arr. 12:02
dep. 12:02
32.5 km
Donji Vratari
arr. 12:12
dep. 12:12
36.5 km
Raklja
arr. 12:19
dep. 12:19
39 km
Kozetin
arr. 12:28
dep. 12:28
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 12:29
dep. 12:29
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:30
43.5 km
16:00 18:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Josanicka Banja
dep. 16:00
Klupci
arr. 16:04
dep. 16:04
1 km
Jelakci, Drenje
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Jelakci, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
8.5 km
Jelakci, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
10.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
13.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
14.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:50
dep. 16:50
17.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:55
dep. 16:55
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 17:02
dep. 17:02
22.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 17:06
dep. 17:06
24 km
Vranstica
arr. 17:10
dep. 17:10
25.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:14
dep. 17:14
27 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:18
dep. 17:18
28.5 km
Grcak
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Boturici
arr. 17:28
dep. 17:28
32.5 km
Donji Vratari
arr. 17:38
dep. 17:38
36.5 km
Raklja
arr. 17:45
dep. 17:45
39 km
Kozetin
arr. 17:54
dep. 17:54
42.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 17:58
dep. 17:58
43 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:00
43.5 km

Naselja Josanicka Banja i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Josanicka Banja je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.