Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jevremovac - Pocerski Pricinovic timetable

monday, 24.02.2020.
06:50 07:19 (00:29)
BunarKraj Nikole Tesle
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 06:50
Jevremovac, Lipa
arr. 06:52
dep. 06:52
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:56
dep. 06:56
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:00
dep. 07:00
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 07:02
dep. 07:02
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 07:04
dep. 07:04
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 07:05
dep. 07:05
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 07:07
dep. 07:07
6.4 km
arr. 07:08
dep. 07:08
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:10
dep. 07:10
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 07:11
dep. 07:11
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 07:12
dep. 07:12
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 07:14
dep. 07:14
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 07:15
dep. 07:15
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 07:18
dep. 07:18
10.6 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 07:19
11.6 km
08:20 08:50 (00:30)
BunarNovo groblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 08:20
Jevremovac, Lipa
arr. 08:22
dep. 08:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:26
dep. 08:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:28
dep. 08:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:30
dep. 08:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 08:32
dep. 08:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 08:34
dep. 08:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:35
dep. 08:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 08:37
dep. 08:37
6.4 km
arr. 08:38
dep. 08:38
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 08:40
dep. 08:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 08:41
dep. 08:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 08:42
dep. 08:42
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 08:44
dep. 08:44
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 08:45
dep. 08:45
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 08:48
dep. 08:48
10.6 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 08:49
dep. 08:49
11.6 km
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
arr. 08:50
12.1 km
09:20 09:50 (00:30)
BunarNovo groblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 09:20
Jevremovac, Lipa
arr. 09:22
dep. 09:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 09:26
dep. 09:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 09:28
dep. 09:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 09:30
dep. 09:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 09:32
dep. 09:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 09:34
dep. 09:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 09:35
dep. 09:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 09:37
dep. 09:37
6.4 km
arr. 09:38
dep. 09:38
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 09:40
dep. 09:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 09:41
dep. 09:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 09:42
dep. 09:42
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 09:44
dep. 09:44
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 09:45
dep. 09:45
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 09:46
dep. 09:46
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 09:48
dep. 09:48
10.6 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 09:49
dep. 09:49
11.6 km
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
arr. 09:50
12.1 km
10:20 10:50 (00:30)
BunarNovo groblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 10:20
Jevremovac, Lipa
arr. 10:22
dep. 10:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 10:26
dep. 10:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 10:28
dep. 10:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:30
dep. 10:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 10:32
dep. 10:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 10:34
dep. 10:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 10:35
dep. 10:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
6.4 km
arr. 10:38
dep. 10:38
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 10:40
dep. 10:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 10:41
dep. 10:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 10:42
dep. 10:42
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 10:44
dep. 10:44
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:45
dep. 10:45
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 10:48
dep. 10:48
10.6 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 10:49
dep. 10:49
11.6 km
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
arr. 10:50
12.1 km
11:20 11:48 (00:28)
BunarLetnjikovac skola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 11:20
Jevremovac, Lipa
arr. 11:22
dep. 11:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 11:26
dep. 11:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 11:30
dep. 11:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 11:32
dep. 11:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 11:34
dep. 11:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 11:35
dep. 11:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 11:37
dep. 11:37
6.4 km
arr. 11:38
dep. 11:38
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 11:40
dep. 11:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 11:41
dep. 11:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 11:42
dep. 11:42
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 11:44
dep. 11:44
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 11:45
dep. 11:45
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 11:48
10.6 km
12:20 12:50 (00:30)
BunarNovo groblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 12:20
Jevremovac, Lipa
arr. 12:22
dep. 12:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:26
dep. 12:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:28
dep. 12:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:30
dep. 12:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 12:32
dep. 12:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 12:34
dep. 12:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:35
dep. 12:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:37
dep. 12:37
6.4 km
arr. 12:38
dep. 12:38
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 12:40
dep. 12:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 12:41
dep. 12:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 12:42
dep. 12:42
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:44
dep. 12:44
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:45
dep. 12:45
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 12:48
dep. 12:48
10.6 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 12:49
dep. 12:49
11.6 km
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
arr. 12:50
12.1 km
12:50 13:18 (00:28)
BunarLetnjikovac skola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 12:50
Jevremovac, Lipa
arr. 12:52
dep. 12:52
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:56
dep. 12:56
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:58
dep. 12:58
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 13:00
dep. 13:00
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 13:02
dep. 13:02
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 13:04
dep. 13:04
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 13:05
dep. 13:05
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 13:07
dep. 13:07
6.4 km
arr. 13:08
dep. 13:08
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 13:10
dep. 13:10
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 13:11
dep. 13:11
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 13:12
dep. 13:12
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 13:14
dep. 13:14
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 13:15
dep. 13:15
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 13:16
dep. 13:16
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 13:18
10.6 km
14:55 15:24 (00:29)
BunarKraj Nikole Tesle
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 14:55
Jevremovac, Lipa
arr. 14:57
dep. 14:57
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:01
dep. 15:01
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:03
dep. 15:03
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:05
dep. 15:05
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 15:07
dep. 15:07
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 15:09
dep. 15:09
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 15:10
dep. 15:10
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 15:12
dep. 15:12
6.4 km
arr. 15:13
dep. 15:13
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:15
dep. 15:15
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 15:16
dep. 15:16
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 15:17
dep. 15:17
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 15:19
dep. 15:19
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 15:20
dep. 15:20
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 15:23
dep. 15:23
10.6 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 15:24
11.6 km
16:50 17:20 (00:30)
BunarNovo groblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 16:50
Jevremovac, Lipa
arr. 16:52
dep. 16:52
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 16:56
dep. 16:56
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:00
dep. 17:00
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 17:02
dep. 17:02
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 17:04
dep. 17:04
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:05
dep. 17:05
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 17:07
dep. 17:07
6.4 km
arr. 17:08
dep. 17:08
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 17:10
dep. 17:10
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 17:11
dep. 17:11
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 17:12
dep. 17:12
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 17:14
dep. 17:14
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 17:15
dep. 17:15
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 17:18
dep. 17:18
10.6 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 17:19
dep. 17:19
11.6 km
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
arr. 17:20
12.1 km
18:20 18:48 (00:28)
BunarLetnjikovac skola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 18:20
Jevremovac, Lipa
arr. 18:22
dep. 18:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 18:26
dep. 18:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 18:28
dep. 18:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 18:30
dep. 18:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 18:32
dep. 18:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 18:34
dep. 18:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 18:35
dep. 18:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 18:37
dep. 18:37
6.4 km
arr. 18:38
dep. 18:38
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 18:40
dep. 18:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 18:41
dep. 18:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 18:42
dep. 18:42
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 18:44
dep. 18:44
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 18:45
dep. 18:45
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 18:48
10.6 km
19:20 19:48 (00:28)
BunarLetnjikovac skola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 19:20
Jevremovac, Lipa
arr. 19:22
dep. 19:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 19:26
dep. 19:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 19:28
dep. 19:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:30
dep. 19:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 19:32
dep. 19:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 19:34
dep. 19:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 19:35
dep. 19:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 19:37
dep. 19:37
6.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 19:40
dep. 19:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 19:41
dep. 19:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 19:42
dep. 19:42
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 19:44
dep. 19:44
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 19:45
dep. 19:45
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 19:46
dep. 19:46
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 19:48
10.6 km
20:20 20:49 (00:29)
BunarKraj Nikole Tesle
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 20:20
Jevremovac, Lipa
arr. 20:22
dep. 20:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 20:26
dep. 20:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 20:28
dep. 20:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:30
dep. 20:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 20:32
dep. 20:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 20:34
dep. 20:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 20:35
dep. 20:35
5.7 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 20:37
dep. 20:37
6.4 km
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 20:40
dep. 20:40
7.5 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 20:41
dep. 20:41
7.9 km
Sabac, Komrad
arr. 20:42
dep. 20:42
8.5 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 20:44
dep. 20:44
9.2 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 20:45
dep. 20:45
9.6 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 20:46
dep. 20:46
10 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 20:48
dep. 20:48
10.6 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 20:49
11.6 km

Naselja Jevremovac i Pocerski Pricinovic su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jevremovac je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.