Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jevremovac - Misar timetable

sunday, 23.02.2020.
06:04 06:26 (00:22)
CenterDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 06:04
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
10 km
Misar, Dom
arr. 06:26
14 km
06:10 06:45 (00:35)
BunarDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 06:10
Jevremovac, Lipa
arr. 06:12
dep. 06:12
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:16
dep. 06:16
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:20
dep. 06:20
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 06:22
dep. 06:22
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 06:24
dep. 06:24
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:25
dep. 06:25
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:27
dep. 06:27
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:33
dep. 06:33
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:34
dep. 06:34
9.3 km
arr. 06:35
dep. 06:35
9.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:37
dep. 06:37
10.3 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:38
dep. 06:38
10.9 km
arr. 06:40
dep. 06:40
11.4 km
Misar, Polje
arr. 06:42
dep. 06:42
12.2 km
Misar, Dom
arr. 06:45
13.3 km
14:20 14:55 (00:35)
BunarDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 14:20
Jevremovac, Lipa
arr. 14:22
dep. 14:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:26
dep. 14:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:30
dep. 14:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 14:32
dep. 14:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 14:34
dep. 14:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 14:35
dep. 14:35
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:37
dep. 14:37
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:41
dep. 14:41
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:43
dep. 14:43
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:44
dep. 14:44
9.3 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:47
dep. 14:47
10.3 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:48
dep. 14:48
10.9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
11.4 km
Misar, Polje
arr. 14:52
dep. 14:52
12.2 km
Misar, Dom
arr. 14:55
13.3 km
Jevremovac - Misar timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:20 05:55 (00:35)
BunarDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 05:20
Jevremovac, Lipa
arr. 05:22
dep. 05:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 05:26
dep. 05:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 05:28
dep. 05:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 05:30
dep. 05:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 05:32
dep. 05:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 05:34
dep. 05:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 05:35
dep. 05:35
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 05:37
dep. 05:37
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 05:41
dep. 05:41
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:43
dep. 05:43
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:44
dep. 05:44
9.3 km
arr. 05:45
dep. 05:45
9.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:47
dep. 05:47
10.3 km
Misar, Sapcanka
arr. 05:48
dep. 05:48
10.9 km
arr. 05:50
dep. 05:50
11.4 km
Misar, Polje
arr. 05:52
dep. 05:52
12.2 km
Misar, Dom
arr. 05:55
13.3 km
06:04 06:26 (00:22)
CenterDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Center
dep. 06:04
Sabac, Čavić
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Sabac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
10 km
Misar, Dom
arr. 06:26
14 km
06:10 06:45 (00:35)
BunarDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 06:10
Jevremovac, Lipa
arr. 06:12
dep. 06:12
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:16
dep. 06:16
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:20
dep. 06:20
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 06:22
dep. 06:22
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 06:24
dep. 06:24
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:25
dep. 06:25
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:27
dep. 06:27
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:33
dep. 06:33
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:34
dep. 06:34
9.3 km
arr. 06:35
dep. 06:35
9.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:37
dep. 06:37
10.3 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:38
dep. 06:38
10.9 km
arr. 06:40
dep. 06:40
11.4 km
Misar, Polje
arr. 06:42
dep. 06:42
12.2 km
Misar, Dom
arr. 06:45
13.3 km
07:20 07:55 (00:35)
BunarDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 07:20
Jevremovac, Lipa
arr. 07:22
dep. 07:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 07:26
dep. 07:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 07:28
dep. 07:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:30
dep. 07:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 07:32
dep. 07:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 07:34
dep. 07:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 07:35
dep. 07:35
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:37
dep. 07:37
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:41
dep. 07:41
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:43
dep. 07:43
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:44
dep. 07:44
9.3 km
arr. 07:45
dep. 07:45
9.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:47
dep. 07:47
10.3 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:48
dep. 07:48
10.9 km
arr. 07:50
dep. 07:50
11.4 km
Misar, Polje
arr. 07:52
dep. 07:52
12.2 km
Misar, Dom
arr. 07:55
13.3 km
13:25 14:00 (00:35)
BunarDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 13:25
Jevremovac, Lipa
arr. 13:27
dep. 13:27
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 13:31
dep. 13:31
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 13:33
dep. 13:33
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 13:35
dep. 13:35
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 13:37
dep. 13:37
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 13:39
dep. 13:39
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 13:40
dep. 13:40
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:42
dep. 13:42
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 13:44
dep. 13:44
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 13:46
dep. 13:46
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 13:48
dep. 13:48
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 13:49
dep. 13:49
9.3 km
arr. 13:50
dep. 13:50
9.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 13:52
dep. 13:52
10.3 km
Misar, Sapcanka
arr. 13:53
dep. 13:53
10.9 km
arr. 13:55
dep. 13:55
11.4 km
Misar, Polje
arr. 13:57
dep. 13:57
12.2 km
Misar, Dom
arr. 14:00
13.3 km
14:20 14:55 (00:35)
BunarDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 14:20
Jevremovac, Lipa
arr. 14:22
dep. 14:22
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:26
dep. 14:26
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:30
dep. 14:30
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 14:32
dep. 14:32
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 14:34
dep. 14:34
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 14:35
dep. 14:35
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:37
dep. 14:37
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:41
dep. 14:41
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:43
dep. 14:43
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:44
dep. 14:44
9.3 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:47
dep. 14:47
10.3 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:48
dep. 14:48
10.9 km
arr. 14:50
dep. 14:50
11.4 km
Misar, Polje
arr. 14:52
dep. 14:52
12.2 km
Misar, Dom
arr. 14:55
13.3 km
15:30 16:05 (00:35)
BunarDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 15:30
Jevremovac, Lipa
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:36
dep. 15:36
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:40
dep. 15:40
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 15:42
dep. 15:42
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 15:44
dep. 15:44
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 15:45
dep. 15:45
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:47
dep. 15:47
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 15:49
dep. 15:49
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:51
dep. 15:51
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:53
dep. 15:53
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:54
dep. 15:54
9.3 km
arr. 15:55
dep. 15:55
9.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:57
dep. 15:57
10.3 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:58
dep. 15:58
10.9 km
arr. 16:00
dep. 16:00
11.4 km
Misar, Polje
arr. 16:02
dep. 16:02
12.2 km
Misar, Dom
arr. 16:05
13.3 km
21:30 22:05 (00:35)
BunarDom
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jevremovac, Bunar
dep. 21:30
Jevremovac, Lipa
arr. 21:32
dep. 21:32
0.9 km
Jevremovac, Center
arr. 21:34
dep. 21:34
1.6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 21:36
dep. 21:36
2.4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 21:38
dep. 21:38
3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 21:40
dep. 21:40
3.7 km
Sabac, Čavić
arr. 21:42
dep. 21:42
4.6 km
Sabac, Stadion
arr. 21:44
dep. 21:44
5.3 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 21:45
dep. 21:45
5.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:47
dep. 21:47
6.4 km
Sabac, Bus station
arr. 21:49
dep. 21:49
7.2 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:51
dep. 21:51
8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 21:53
dep. 21:53
8.8 km
Sabac, Beli limovi
arr. 21:54
dep. 21:54
9.3 km
arr. 21:55
dep. 21:55
9.7 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 21:57
dep. 21:57
10.3 km
Misar, Sapcanka
arr. 21:58
dep. 21:58
10.9 km
arr. 22:00
dep. 22:00
11.4 km
Misar, Polje
arr. 22:02
dep. 22:02
12.2 km
Misar, Dom
arr. 22:05
13.3 km

Naselja Jevremovac i Misar su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jevremovac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.