Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jelakci - Aleksandrovac timetable

monday, 21.10.2019.
05:28 07:15 (01:47)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, Drenje
dep. 05:28
Jelakci, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
4.5 km
Jelakci, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
7.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 06:05
dep. 06:05
12.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
17.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
20 km
Vranstica
arr. 06:25
dep. 06:25
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:33
dep. 06:33
24.5 km
Grcak
arr. 06:37
dep. 06:37
26 km
Boturici
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Donji Vratari
arr. 06:53
dep. 06:53
32.5 km
Raklja
arr. 07:00
dep. 07:00
35 km
Kozetin
arr. 07:09
dep. 07:09
38.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 07:13
dep. 07:13
39 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
39.5 km
11:06 12:30 (01:24)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, Drenje
dep. 11:06
Jelakci, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
4.5 km
Jelakci, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
6.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
9.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:25
dep. 11:25
10.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:30
dep. 11:30
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:33
dep. 11:33
15.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
20 km
Vranstica
arr. 11:46
dep. 11:46
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Grcak, Pleski put
arr. 11:52
dep. 11:52
24.5 km
Grcak
arr. 11:56
dep. 11:56
26 km
Boturici
arr. 12:02
dep. 12:02
28.5 km
Donji Vratari
arr. 12:12
dep. 12:12
32.5 km
Raklja
arr. 12:19
dep. 12:19
35 km
Kozetin
arr. 12:28
dep. 12:28
38.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 12:29
dep. 12:29
39 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:30
39.5 km
11:15 12:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 11:15
Jelakci, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:28
dep. 11:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:35
dep. 11:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:47
dep. 11:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 11:53
dep. 11:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.5 km
Vranstica
arr. 12:03
dep. 12:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 12:04
dep. 12:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 12:25
dep. 12:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 12:22
dep. 12:22
38.3 km
Ples
arr. 12:20
dep. 12:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 12:15
dep. 12:15
30.8 km
Grcak
arr. 12:28
dep. 12:28
41.1 km
Boturici
arr. 12:30
dep. 12:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 12:38
dep. 12:38
50 km
Kozetin
arr. 12:42
dep. 12:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 12:45
dep. 12:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:50
54.8 km
16:13 18:00 (01:47)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, Drenje
dep. 16:13
Jelakci, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
4.5 km
Jelakci, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
6.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
9.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
10.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:50
dep. 16:50
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:55
dep. 16:55
15.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 17:02
dep. 17:02
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Vranstica
arr. 17:10
dep. 17:10
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:14
dep. 17:14
23 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:18
dep. 17:18
24.5 km
Grcak
arr. 17:22
dep. 17:22
26 km
Boturici
arr. 17:28
dep. 17:28
28.5 km
Donji Vratari
arr. 17:38
dep. 17:38
32.5 km
Raklja
arr. 17:45
dep. 17:45
35 km
Kozetin
arr. 17:54
dep. 17:54
38.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 17:58
dep. 17:58
39 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:00
39.5 km
16:15 17:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 16:15
Jelakci, 1
arr. 16:21
dep. 16:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:35
dep. 16:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:41
dep. 16:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:47
dep. 16:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 16:53
dep. 16:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
17.5 km
Vranstica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:04
dep. 17:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:25
dep. 17:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 17:22
dep. 17:22
38.3 km
Ples
arr. 17:20
dep. 17:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 17:15
dep. 17:15
30.8 km
Grcak
arr. 17:28
dep. 17:28
41.1 km
Boturici
arr. 17:30
dep. 17:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 17:38
dep. 17:38
50 km
Kozetin
arr. 17:42
dep. 17:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 17:45
dep. 17:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:50
54.8 km
Jelakci - Aleksandrovac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:28 07:15 (01:47)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, Drenje
dep. 05:28
Jelakci, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
4.5 km
Jelakci, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
7.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
8.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 06:05
dep. 06:05
12.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 06:10
dep. 06:10
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
17.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
20 km
Vranstica
arr. 06:25
dep. 06:25
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:33
dep. 06:33
24.5 km
Grcak
arr. 06:37
dep. 06:37
26 km
Boturici
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Donji Vratari
arr. 06:53
dep. 06:53
32.5 km
Raklja
arr. 07:00
dep. 07:00
35 km
Kozetin
arr. 07:09
dep. 07:09
38.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 07:13
dep. 07:13
39 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
39.5 km
11:06 12:30 (01:24)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, Drenje
dep. 11:06
Jelakci, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
4.5 km
Jelakci, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
6.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
9.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:25
dep. 11:25
10.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:30
dep. 11:30
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:33
dep. 11:33
15.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
20 km
Vranstica
arr. 11:46
dep. 11:46
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 11:49
dep. 11:49
23 km
Grcak, Pleski put
arr. 11:52
dep. 11:52
24.5 km
Grcak
arr. 11:56
dep. 11:56
26 km
Boturici
arr. 12:02
dep. 12:02
28.5 km
Donji Vratari
arr. 12:12
dep. 12:12
32.5 km
Raklja
arr. 12:19
dep. 12:19
35 km
Kozetin
arr. 12:28
dep. 12:28
38.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 12:29
dep. 12:29
39 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:30
39.5 km
11:15 12:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 11:15
Jelakci, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:28
dep. 11:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:35
dep. 11:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:47
dep. 11:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 11:53
dep. 11:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.5 km
Vranstica
arr. 12:03
dep. 12:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 12:04
dep. 12:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 12:25
dep. 12:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 12:22
dep. 12:22
38.3 km
Ples
arr. 12:20
dep. 12:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 12:15
dep. 12:15
30.8 km
Grcak
arr. 12:28
dep. 12:28
41.1 km
Boturici
arr. 12:30
dep. 12:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 12:38
dep. 12:38
50 km
Kozetin
arr. 12:42
dep. 12:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 12:45
dep. 12:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:50
54.8 km
16:13 18:00 (01:47)
DrenjeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, Drenje
dep. 16:13
Jelakci, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
4.5 km
Jelakci, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
6.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
9.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
10.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:50
dep. 16:50
13.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:55
dep. 16:55
15.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 17:02
dep. 17:02
18.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 17:06
dep. 17:06
20 km
Vranstica
arr. 17:10
dep. 17:10
21.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:14
dep. 17:14
23 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:18
dep. 17:18
24.5 km
Grcak
arr. 17:22
dep. 17:22
26 km
Boturici
arr. 17:28
dep. 17:28
28.5 km
Donji Vratari
arr. 17:38
dep. 17:38
32.5 km
Raklja
arr. 17:45
dep. 17:45
35 km
Kozetin
arr. 17:54
dep. 17:54
38.5 km
Aleksandrovac, H
arr. 17:58
dep. 17:58
39 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:00
39.5 km
16:15 17:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 16:15
Jelakci, 1
arr. 16:21
dep. 16:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:35
dep. 16:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:41
dep. 16:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:47
dep. 16:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 16:53
dep. 16:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
17.5 km
Vranstica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:04
dep. 17:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:25
dep. 17:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 17:22
dep. 17:22
38.3 km
Ples
arr. 17:20
dep. 17:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 17:15
dep. 17:15
30.8 km
Grcak
arr. 17:28
dep. 17:28
41.1 km
Boturici
arr. 17:30
dep. 17:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 17:38
dep. 17:38
50 km
Kozetin
arr. 17:42
dep. 17:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 17:45
dep. 17:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:50
54.8 km

Naselja Jelakci i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 24min., a najduže 01h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jelakci je u 05:28 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.