Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jelakci - Aleksandrovac timetable

tuesday, 25.06.2024.
11:15 12:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 11:15
Jelakci, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:28
dep. 11:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:35
dep. 11:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:47
dep. 11:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 11:53
dep. 11:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.5 km
Vranstica
arr. 12:03
dep. 12:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 12:04
dep. 12:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 12:25
dep. 12:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 12:22
dep. 12:22
38.3 km
Ples
arr. 12:20
dep. 12:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 12:15
dep. 12:15
30.8 km
Grcak
arr. 12:28
dep. 12:28
41.1 km
Boturici
arr. 12:30
dep. 12:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 12:38
dep. 12:38
50 km
Kozetin
arr. 12:42
dep. 12:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 12:45
dep. 12:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:50
54.8 km
11:15 12:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 11:15
Jelakci, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:28
dep. 11:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:35
dep. 11:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:47
dep. 11:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 11:53
dep. 11:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.5 km
Vranstica
arr. 12:03
dep. 12:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 12:04
dep. 12:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 12:25
dep. 12:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 12:22
dep. 12:22
38.3 km
Ples
arr. 12:20
dep. 12:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 12:15
dep. 12:15
30.8 km
Grcak
arr. 12:28
dep. 12:28
41.1 km
Boturici
arr. 12:30
dep. 12:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 12:38
dep. 12:38
50 km
Kozetin
arr. 12:42
dep. 12:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 12:45
dep. 12:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:50
54.8 km
11:16 12:30 (01:14)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 11:16
Jelakci, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
2 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:30
dep. 11:30
9 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:33
dep. 11:33
11 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
14 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
15.5 km
Vranstica
arr. 11:46
dep. 11:46
17 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 11:49
dep. 11:49
18.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 11:52
dep. 11:52
20 km
Grcak
arr. 11:56
dep. 11:56
21.5 km
Boturici
arr. 12:02
dep. 12:02
24 km
Donji Vratari
arr. 12:12
dep. 12:12
28 km
Raklja
arr. 12:19
dep. 12:19
30.5 km
Kozetin
arr. 12:28
dep. 12:28
34 km
Aleksandrovac, H
arr. 12:29
dep. 12:29
34.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:30
35 km
16:15 17:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 16:15
Jelakci, 1
arr. 16:21
dep. 16:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:35
dep. 16:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:41
dep. 16:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:47
dep. 16:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 16:53
dep. 16:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
17.5 km
Vranstica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:04
dep. 17:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:25
dep. 17:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 17:22
dep. 17:22
38.3 km
Ples
arr. 17:20
dep. 17:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 17:15
dep. 17:15
30.8 km
Grcak
arr. 17:28
dep. 17:28
41.1 km
Boturici
arr. 17:30
dep. 17:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 17:38
dep. 17:38
50 km
Kozetin
arr. 17:42
dep. 17:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 17:45
dep. 17:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:50
54.8 km
16:15 17:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 16:15
Jelakci, 1
arr. 16:21
dep. 16:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:35
dep. 16:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:41
dep. 16:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:47
dep. 16:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 16:53
dep. 16:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
17.5 km
Vranstica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:04
dep. 17:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:25
dep. 17:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 17:22
dep. 17:22
38.3 km
Ples
arr. 17:20
dep. 17:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 17:15
dep. 17:15
30.8 km
Grcak
arr. 17:28
dep. 17:28
41.1 km
Boturici
arr. 17:30
dep. 17:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 17:38
dep. 17:38
50 km
Kozetin
arr. 17:42
dep. 17:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 17:45
dep. 17:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:50
54.8 km
18:40 20:10 (01:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 18:40
Jelakci, 1
arr. 18:42
dep. 18:42
2 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 18:47
dep. 18:47
5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 18:48
dep. 18:48
6 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 19:05
dep. 19:05
11 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 19:10
dep. 19:10
14 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 19:12
dep. 19:12
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 19:13
dep. 19:13
15.5 km
Vranstica
arr. 19:15
dep. 19:15
17 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 19:17
dep. 19:17
18.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 19:45
dep. 19:45
39.4 km
Ples, Dzopolici
arr. 19:42
dep. 19:42
36.7 km
Ples
arr. 19:40
dep. 19:40
35.2 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 19:32
dep. 19:32
29.7 km
Grcak
arr. 19:47
dep. 19:47
41 km
Boturici
arr. 19:50
dep. 19:50
43 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 19:55
dep. 19:55
47.7 km
Raklja, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
48.7 km
Raklja, I
arr. 19:59
dep. 19:59
49.9 km
Popovci, Put
arr. 20:02
dep. 20:02
51.7 km
Kozetin
arr. 20:05
dep. 20:05
53.1 km
Aleksandrovac, SS
arr. 20:07
dep. 20:07
53.7 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 20:10
54.7 km
Jelakci - Aleksandrovac timetable
Departures on: wednesday, 26.06.2024.
11:15 12:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 11:15
Jelakci, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:28
dep. 11:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:35
dep. 11:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:47
dep. 11:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 11:53
dep. 11:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.5 km
Vranstica
arr. 12:03
dep. 12:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 12:04
dep. 12:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 12:25
dep. 12:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 12:22
dep. 12:22
38.3 km
Ples
arr. 12:20
dep. 12:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 12:15
dep. 12:15
30.8 km
Grcak
arr. 12:28
dep. 12:28
41.1 km
Boturici
arr. 12:30
dep. 12:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 12:38
dep. 12:38
50 km
Kozetin
arr. 12:42
dep. 12:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 12:45
dep. 12:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:50
54.8 km
11:15 12:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 11:15
Jelakci, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:28
dep. 11:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:35
dep. 11:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:47
dep. 11:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 11:53
dep. 11:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.5 km
Vranstica
arr. 12:03
dep. 12:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 12:04
dep. 12:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 12:25
dep. 12:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 12:22
dep. 12:22
38.3 km
Ples
arr. 12:20
dep. 12:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 12:15
dep. 12:15
30.8 km
Grcak
arr. 12:28
dep. 12:28
41.1 km
Boturici
arr. 12:30
dep. 12:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 12:38
dep. 12:38
50 km
Kozetin
arr. 12:42
dep. 12:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 12:45
dep. 12:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:50
54.8 km
11:16 12:30 (01:14)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 11:16
Jelakci, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
2 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 11:30
dep. 11:30
9 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 11:33
dep. 11:33
11 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
14 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
15.5 km
Vranstica
arr. 11:46
dep. 11:46
17 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 11:49
dep. 11:49
18.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 11:52
dep. 11:52
20 km
Grcak
arr. 11:56
dep. 11:56
21.5 km
Boturici
arr. 12:02
dep. 12:02
24 km
Donji Vratari
arr. 12:12
dep. 12:12
28 km
Raklja
arr. 12:19
dep. 12:19
30.5 km
Kozetin
arr. 12:28
dep. 12:28
34 km
Aleksandrovac, H
arr. 12:29
dep. 12:29
34.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:30
35 km
16:15 17:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 16:15
Jelakci, 1
arr. 16:21
dep. 16:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:35
dep. 16:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:41
dep. 16:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:47
dep. 16:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 16:53
dep. 16:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
17.5 km
Vranstica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:04
dep. 17:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:25
dep. 17:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 17:22
dep. 17:22
38.3 km
Ples
arr. 17:20
dep. 17:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 17:15
dep. 17:15
30.8 km
Grcak
arr. 17:28
dep. 17:28
41.1 km
Boturici
arr. 17:30
dep. 17:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 17:38
dep. 17:38
50 km
Kozetin
arr. 17:42
dep. 17:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 17:45
dep. 17:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:50
54.8 km
16:15 17:50 (01:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 16:15
Jelakci, 1
arr. 16:21
dep. 16:21
2.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
5.5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:35
dep. 16:35
6.5 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:41
dep. 16:41
9.5 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:47
dep. 16:47
11.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 16:53
dep. 16:53
14.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
17.5 km
Vranstica
arr. 17:03
dep. 17:03
19 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 17:04
dep. 17:04
20.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:25
dep. 17:25
39.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 17:22
dep. 17:22
38.3 km
Ples
arr. 17:20
dep. 17:20
36.3 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 17:15
dep. 17:15
30.8 km
Grcak
arr. 17:28
dep. 17:28
41.1 km
Boturici
arr. 17:30
dep. 17:30
43.1 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
47.8 km
Raklja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
48.8 km
Raklja, I
arr. 17:38
dep. 17:38
50 km
Kozetin
arr. 17:42
dep. 17:42
53.2 km
Aleksandrovac, SS
arr. 17:45
dep. 17:45
53.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:50
54.8 km
18:40 20:10 (01:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jelakci, 2
dep. 18:40
Jelakci, 1
arr. 18:42
dep. 18:42
2 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 18:47
dep. 18:47
5 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 18:48
dep. 18:48
6 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 19:05
dep. 19:05
11 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 19:10
dep. 19:10
14 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 19:12
dep. 19:12
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 19:13
dep. 19:13
15.5 km
Vranstica
arr. 19:15
dep. 19:15
17 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 19:17
dep. 19:17
18.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 19:45
dep. 19:45
39.4 km
Ples, Dzopolici
arr. 19:42
dep. 19:42
36.7 km
Ples
arr. 19:40
dep. 19:40
35.2 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 19:32
dep. 19:32
29.7 km
Grcak
arr. 19:47
dep. 19:47
41 km
Boturici
arr. 19:50
dep. 19:50
43 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 19:55
dep. 19:55
47.7 km
Raklja, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
48.7 km
Raklja, I
arr. 19:59
dep. 19:59
49.9 km
Popovci, Put
arr. 20:02
dep. 20:02
51.7 km
Kozetin
arr. 20:05
dep. 20:05
53.1 km
Aleksandrovac, SS
arr. 20:07
dep. 20:07
53.7 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 20:10
54.7 km

Naselja Jelakci i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 14min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jelakci je u 11:15 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.