Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jastrebac planina - Krusevac timetable

monday, 21.10.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Jastrebac planina - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
08:20 09:10 (00:50)
JastrebacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jastrebac planina, Jastrebac
dep. 08:20
Buci, 4
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Buci, 3
arr. 08:31
dep. 08:31
5.4 km
Buci, 2
arr. 08:32
dep. 08:32
5.7 km
Buci, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
6 km
Velika Lomnica, 4
arr. 08:35
dep. 08:35
7 km
Velika Lomnica, 3
arr. 08:38
dep. 08:38
7.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
9 km
Velika Lomnica, GR
arr. 08:44
dep. 08:44
9.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 08:46
dep. 08:46
10.5 km
Trmcare, Put
arr. 08:48
dep. 08:48
11 km
Modrica, Modricki put
arr. 08:49
dep. 08:49
12 km
Veliko Golovode, PR
arr. 08:50
dep. 08:50
12.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 08:51
dep. 08:51
13 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
13.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
14.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:58
dep. 08:58
15.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:59
dep. 08:59
15.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 09:01
dep. 09:01
16.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:02
dep. 09:02
17 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 09:05
dep. 09:05
17.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:07
dep. 09:07
18.4 km
Krusevac, Merkur
arr. 09:09
dep. 09:09
18.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:10
19.4 km
18:20 19:10 (00:50)
JastrebacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jastrebac planina, Jastrebac
dep. 18:20
Buci, 4
arr. 18:30
dep. 18:30
5 km
Buci, 3
arr. 18:31
dep. 18:31
5.4 km
Buci, 2
arr. 18:32
dep. 18:32
5.7 km
Buci, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
6 km
Velika Lomnica, 4
arr. 18:35
dep. 18:35
7 km
Velika Lomnica, 3
arr. 18:38
dep. 18:38
7.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 18:43
dep. 18:43
9 km
Velika Lomnica, GR
arr. 18:44
dep. 18:44
9.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 18:46
dep. 18:46
10.5 km
Trmcare, Put
arr. 18:48
dep. 18:48
11 km
Modrica, Modricki put
arr. 18:49
dep. 18:49
12 km
Veliko Golovode, PR
arr. 18:50
dep. 18:50
12.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 18:51
dep. 18:51
13 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
13.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
14.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:58
dep. 18:58
15.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:59
dep. 18:59
15.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:01
dep. 19:01
16.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:02
dep. 19:02
17 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:05
dep. 19:05
17.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:07
dep. 19:07
18.4 km
Krusevac, Merkur
arr. 19:09
dep. 19:09
18.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:10
19.4 km
Jastrebac planina - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 03.11.2019.
08:20 09:10 (00:50)
JastrebacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jastrebac planina, Jastrebac
dep. 08:20
Buci, 4
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Buci, 3
arr. 08:31
dep. 08:31
5.4 km
Buci, 2
arr. 08:32
dep. 08:32
5.7 km
Buci, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
6 km
Velika Lomnica, 4
arr. 08:35
dep. 08:35
7 km
Velika Lomnica, 3
arr. 08:38
dep. 08:38
7.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
9 km
Velika Lomnica, GR
arr. 08:44
dep. 08:44
9.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 08:46
dep. 08:46
10.5 km
Trmcare, Put
arr. 08:48
dep. 08:48
11 km
Modrica, Modricki put
arr. 08:49
dep. 08:49
12 km
Veliko Golovode, PR
arr. 08:50
dep. 08:50
12.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 08:51
dep. 08:51
13 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
13.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
14.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:58
dep. 08:58
15.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:59
dep. 08:59
15.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 09:01
dep. 09:01
16.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:02
dep. 09:02
17 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 09:05
dep. 09:05
17.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:07
dep. 09:07
18.4 km
Krusevac, Merkur
arr. 09:09
dep. 09:09
18.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:10
19.4 km
18:20 19:10 (00:50)
JastrebacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jastrebac planina, Jastrebac
dep. 18:20
Buci, 4
arr. 18:30
dep. 18:30
5 km
Buci, 3
arr. 18:31
dep. 18:31
5.4 km
Buci, 2
arr. 18:32
dep. 18:32
5.7 km
Buci, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
6 km
Velika Lomnica, 4
arr. 18:35
dep. 18:35
7 km
Velika Lomnica, 3
arr. 18:38
dep. 18:38
7.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 18:43
dep. 18:43
9 km
Velika Lomnica, GR
arr. 18:44
dep. 18:44
9.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 18:46
dep. 18:46
10.5 km
Trmcare, Put
arr. 18:48
dep. 18:48
11 km
Modrica, Modricki put
arr. 18:49
dep. 18:49
12 km
Veliko Golovode, PR
arr. 18:50
dep. 18:50
12.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 18:51
dep. 18:51
13 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
13.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
14.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:58
dep. 18:58
15.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:59
dep. 18:59
15.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:01
dep. 19:01
16.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:02
dep. 19:02
17 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:05
dep. 19:05
17.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:07
dep. 19:07
18.4 km
Krusevac, Merkur
arr. 19:09
dep. 19:09
18.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:10
19.4 km

Naselja Jastrebac planina i Krusevac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jastrebac planina je u 08:20 h, dok je poslednji polazak u 18:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.